Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, vepar said:

To sto je odradio Lazic i nije za neku polemiku, glup potez ali ajde, desava se

 

Ali jesu za polemiku njegove igre u protekle dve godine, u napadu je uvek bio nebitan ali odbrana daleko od starog nivoa... stvarno se ne secam kad je Laza spakovao nekog poslednji put

Mislim upravo ovo je poenta, ajde da kritikujemo za ono sto je bitno, za njegovu igru. Sve nas ipak najvise interesuje igra nasih igraca. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

To sto je odradio Lazic i nije za neku polemiku, glup potez ali ajde, desava se

 

Ali jesu za polemiku njegove igre u protekle dve godine, u napadu je uvek bio nebitan ali odbrana daleko od starog nivoa... stvarno se ne secam kad je Laza spakovao nekog poslednji put

 

Spakovao je lakija pre nedelju dana, i to je nešto. Hteo je čak i da ga gepekuje. A juče deli šamare pesnajom na samom početku utakmice, falila mu je samo zolja da ga dokusuri. Totalna štetočina mod.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Swift Pancakez said:

da, pogresio je

ali nije za lomacu jbt

desavalo se i desavace se i vecim igracima/ljudima od njega

 

Niko njega ne stavlja na lomaču, koliko sam ja primetio, nego ljudi kometarišu Branka i njegove igre koje od odlaska Radonje  idu silaznom putanjom, pa se na sve to doda ovaj poziv na ferku Lakiju od pre neki dan + tuča sa Timom  ne pomaže nikako.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kankkunen said:

 

  Samo veselo ... :87:

 

Kad smo već kod kulturno umetničkog programa, znam da je totalni offtopic, ali moram da napomenem da je za Dan Armije u Domu Sindikata Nikola Vranjković. 

 

Konecert Nikole, deset mesta prazno, pa onda svi ostali mogu da se poređaju kako hoće.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kastel said:

Dobro nisam mislio na tebe lično. Ne znam ni ko si. Ali ovde ima previše jebanja majki i onda kada pročitam ovako nešto gde nema opravdanja za igrača koji je već podmuklo udaren na isti način poludim. Hajde realno da vam neko to isto uradi dva puta od čega ste jednom doživeli povredu, da li bi ste gospodski ustali kao da se ništa nije desilo?

Kme

 

da sam u tom trenutku na poslu na kojem primam 200k eura godišnje, da taj posao radim 10ak godina i znam da ću biti sankcionisan, odnosno, oštetiti* svoju kompaniju, verovatno ne bih.

 

*that being said, lazić je u ovom trenutku karijere prilično nebitan igrač, nije kao da nas je nešto ujebao s'obzirom da imamo ozbiljnijeg odbrambenog igrača koji će nešto i ubaciti ako mu je dan a to je jenkins

 

i da, naravno da nije smak sveta ali nije ni pametan potez. kao što nije pametno i primereno da preti navijačima koji prozivaju njegovog saigrača za loše igre i nepotizam. pri tome, mislim da nije problem da odreauje ali ne na način da zoveš nekoga na ferku.

 

nemam ja ništa protiv branka, samo, ili nije baš najbistriji momak ili klub podržava takvo nejgovo ponašanje

 

u svakom slučaju nije jokić, pa da bude problem ako te isključe protiv španije u jednoj ključnoj tekmi

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vepar said:

To sto je odradio Lazic i nije za neku polemiku, glup potez ali ajde, desava se

 

Ali jesu za polemiku njegove igre u protekle dve godine, u napadu je uvek bio nebitan ali odbrana daleko od starog nivoa... stvarno se ne secam kad je Laza spakovao nekog poslednji put

Noris Kol + Koti Klark(od povrede Stratosa niko ga nije mogao cuvati osim Branka) u intervalu od 12.4.2019 do 22.4.2019

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vepar said:

To sto je odradio Lazic i nije za neku polemiku, glup potez ali ajde, desava se

 

Ali jesu za polemiku njegove igre u protekle dve godine, u napadu je uvek bio nebitan ali odbrana daleko od starog nivoa... stvarno se ne secam kad je Laza spakovao nekog poslednji put

 

ne ide mu u prilog princip u igri koji zvezda fura u aktuelnih par sezona + on i jeste tipičan primerak igrača koji zbog svog beskompromisnog stila igre i raubovanja "loše stari" u igračkom smislu. ja nemam problem što mu je zvezda dala ugovor, zaslužio je istom tom beskompromisnom igrom a jedini je tu još od setite se gde smo bili 2011e. 

 

to opet ne znači da treba sebi da daje za pravo ovoliko, baš bi on trebalo da bude taktičniji od nekog xy igrača

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igra Lazića je tužna, to je definitivno nešto najbitnije čime se treba voditi u komentarisanju(kvalitet igre, uticaj na terenu). 

 

Ono sa @Laki21 je budalaština i  sramota za kapitena ekipe, idiotizam. Nije čoek fizički napao onog razmaženka pa da ovaj glumi bodyguard-a.

 

Ovo za Timu se, čini mi se, preuveličava i malo iskrivljeno gleda zbog navedenog gore. Letonac je i izazvao sve to i ima već iza sebe još poganiji " potez". Lazić je, bez mnogo razmišljanja, ispao glup.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ne ide mu u prilog princip u igri koji zvezda fura u aktuelnih par sezona + on i jeste tipičan primerak igrača koji zbog svog beskompromisnog stila igre i raubovanja "loše stari" u igračkom smislu. ja nemam problem što mu je zvezda dala ugovor, zaslužio je istom tom beskompromisnom igrom a jedini je tu još od setite se gde smo bili 2011e. 

 

to opet ne znači da treba sebi da daje za pravo ovoliko, baš bi on trebalo da bude taktičniji od nekog xy igrača

 

Bravo, vaš sam tražio pravi izraz.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ivan9 said:

Noris Kol + Koti Klark(od povrede Stratosa niko ga nije mogao cuvati osim Branka) u intervalu od 12.4.2019 do 22.4.2019

 

Nije baš da je sam spakovao Kola, ali jeste dao doprinos. Za Kotija se potpuno slažem, razmontirao ga je i to ugl kada su spuštali loptu na low post. Što dalje govori da se u ovim godinama mnogo bolje snalazi sa igračima koji su možda i jači, ali ne toliko brzi i jaki na lopti (btw, videli smo i od Đenke sjajno snalaženje u mismeču na postu i sinoć, a i protiv Makabija). Od bržih redovno ispada! Mislim, nije da nije ispadao i kod Radonje, ali drugačije je npr kad ti u petorci spolja imaš još igrače defanzivnih kvaliteta Dangubića i Đenke npr, pa mogu da pomognu i iskoriguju se, a drugo je kad imaš u petorci sa njim npr Fiću i Davidovca spolja.

 

Zato i mislim da je on igrač koji najviše bode oči pored Fiće i da upravo njemu NAJMANJE ODGOVARA da deli minute sa Fićom u istoj petorci, koga je branio. Mislim i dalje da on ima ulogu u ovom timu Zvezde, ali samo u situacijama kada cela petorka igra preozbiljnu odbranu i kada preostala dvojica spolja znaju sa loptom. Klasična 3&D uloga, ne dalje od toga!

Edited by Ljuba82
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Otisao sam na slavu pa sam odgledao snimak uvece na sk2 i istovremeno citao komentare sto na lajvu sto na maticnoj temi.Kakav dobar osecaj ljudi 😄

Jos neka dvojica na lajvu pisali za Berona da je liga ispod i tako ti fazoni a on covek bas u toj cetvrtini dao 13p :thumbup:

E da,dosli smo do toga da se Juniorov nastup smatra dobrim kada ima index 1 i kada napravi oko 5-6 gresaka koji su za hvatanje za glavu.Bas smo spustili kriterijum 😄

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Laki21 said:

 

Kad smo već kod kulturno umetničkog programa, znam da je totalni offtopic, ali moram da napomenem da je za Dan Armije u Domu Sindikata Nikola Vranjković. 

 

Konecert Nikole, deset mesta prazno, pa onda svi ostali mogu da se poređaju kako hoće.

Uh bio sam i na promociji njegove knjige poezije svojevremeno , Za ovde i za poneti, sjajan pesnik i muzicar jos iz Blok auta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor028 said:

I hvala bogu sto se Beronu porodila zena i sto dve dobro zavrsilo, pa sad moze mislim da bude na terenu. Trebao nam je ovakav Bili.

 

pa nije to samo do bilija i porodjaja, ima i do rotacija, plejmejkera, protoka lopte... on je juce rekao da tesko nalazi pravi ritam, a to je zato sto igra pet minuta, onda ga ovaj klupira, pa opet igra na pocetku drugog poluvremena, i tako. ne moze se igrati sa 8 spoljnjih igraca, neko mora da otpadne. recimo covic i lazic.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni kako da zapocnem...

Ljudi, nemojte Lazica toliko posipati, molim vas. On je za mene, uz jos par igraca, simbol nove, ratnicke zvezde, zvezde koja nikada ne odustaje. On je uz Kalinica i Dzenkinsa uneo taj stav "boricemo se do zadnjeg daha", koliko god bili ograniceni u znanju, umecu ili fizikalijama.

Ja to ne zaboravljam i nikad necu.

Jasno je meni da je Lazic zadnje 2 godine u padu forme, ali mi se cini da mu se i minutaza smanjuje, sto on savrseno dobro prihvata.

Ako je pozivao navijaca na tucu, treba ga fonansijski kazniti, ali ja to nisam uspeo da cujem.

Za iskljucenje juce, ne zelim da se pravim moralnom gromadom, da mene onako podmuklo udari igrac koji me je vec povredjivao, gledao bih glavu da mu otkinem. Znam da nije politicki korektno, ali postoji i nesto sto se zove afekat i suzeno stanje svesti.

I na kraju, tragedija je, posebno posto Kuzmic pokazuje da ce biti onaj stari Kuzmic, koliko nam malo fali da budemo ozbiljni pretendenti na PO, pa mozda i za mesanje u prvih 5-6 ekipa.

Kad to malo sto nam fali ne igra, odbrana je, iako jos uvek nedovoljno uigrana, u pojedinim momentima brutalna, a iz takve odbrane imamo dovoljno igraca koji mogu i u napadu da unakaze protivnika, jos kad bi imali i jos nekog da sve to organizuje...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo krivo sto ga Lazic nije lepse pogodio, da ga ovaj zapamti za sva vremena. Sisica udara na kvarno, sa namerom da povredi igraca, prosli put je uspeo pa je Laza propustio skoro sve utakmice na EP.

 

Ali sudije su sampioni, ono juce je bio jedan ozbiljan pokusaj pljacke, pocev od iskljucenja Lazica a ostavljanja time, preko brda nedosudjenih koraka, pa do faulova na zrmlji za koje daju bacanja.

 

Juce smo pokazali da mozemo, sada ostaje nada da ovo moze postati standard. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...