Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sta se konkretno nije racunalo kao asistencija? Ako tapnes jednom loptu ne racuna se kao asistencija, od kad to? Pokazi tu situaciju, da vidimo gde su to ostetili naseg mladog/malog pulena [emoji846]
Malo funkcionalnog opismenjavanja ne bi bilo zgoreg. Pričao sam uopšteno.
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je tuzno sto ovako potentan tim nece moci do kraja da se iskaze zbog nedostatka drugog pleja. Taj valjani plej bi rasteretio Djenku i Berona, na LB bi sigurno pozitivno uticalo prisustvo realne konkurencije. Sve bi izgledalo mnogo, mnogo harmonicnije. Ok, neka bude tu Filip. Nadji mu mesto medju 12 ali tek kao treceg pleja. Naravno, od toga nema nista. Onako beskoristan ce se vrzmati tu i sahranjivati nas. Vise bi koristi bilo od njega kada bi se momentalno presaltao na mesto libera u odbojci. Onako mali, pun prirodnih stitnika od sala... Cuda bi pravio.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

EIRRAjkWsAEoeWa.png

 

:lol_2:

Pa zar ne kontate da je ovo poruka Vučiću da je došlo vreme da ga oteramo?

A i Djenka u pozadini odobrava sa smeškom, sve je jasno.

Bravo Zvezdosrbijo  uvek si bila avangarda i стуб србства.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Inace sam dobio info da Kuz ne vidi na jedno oko 20% ili vidi samo 20%,nisam hteo da trazim objasnjenje mada je jako bitno.Sa -20 moze da se zivi normalno,sa minus 80 vec ne.Nadam se da je ovo prvo,ne zbog kosarke nego zbog njega.Inace Kuz vec sad licu na onog starog,i nadam se da ce biti sve bolji.

1 hour ago, NMX said:

EIRRAjkWsAEoeWa.png

 

:lol_2:

Hahahahhahahahhahahahhahhahhah

Link to comment
Share on other sites

 Gledao sam vas jucer od 2. cetvrtine. Videlo se nekako da ce da dobijete, slicno kao sto sam znao i kad je Partizan gubio 12 poena od Limožana.

Fićko u najmanjem štetočinskom modu do sada, mada sistemski se nista ne menja, njegovo bivstvovanje na terenu ce svi eksploatisati, mora da igra ispod 10 minuta.

Koji je osnovni jezik Gavriloviću, srpski ne ide najbolje ali i kad je pričao na engleskom upotrebio je ''We was...'' i tako nešto.  

 

 

Kakve su poltrončine ovi slepci sa SKa, diraju se nežna Fićina osećanja, pravda za Lakija!

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroUrban said:

 Gledao sam vas jucer od 2. cetvrtine. Videlo se nekako da ce da dobijete, slicno kao sto sam znao i kad je Partizan gubio 12 poena od Limožana.

Fićko u najmanjem štetočinskom modu do sada, mada sistemski se nista ne menja, njegovo bivstvovanje na terenu ce svi eksploatisati, mora da igra ispod 10 minuta.

Koji je osnovni jezik Gavriloviću, srpski ne ide najbolje ali i kad je pričao na engleskom upotrebio je ''We was...'' i tako nešto.  

 

 

Kakve su poltrončine ovi slepci sa SKa, diraju se nežna Fićina osećanja, pravda za Lakija!

Italijanski i srpski 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroUrban said:

 Gledao sam vas jucer od 2. cetvrtine. Videlo se nekako da ce da dobijete, slicno kao sto sam znao i kad je Partizan gubio 12 poena od Limožana.

Fićko u najmanjem štetočinskom modu do sada, mada sistemski se nista ne menja, njegovo bivstvovanje na terenu ce svi eksploatisati, mora da igra ispod 10 minuta.

Koji je osnovni jezik Gavriloviću, srpski ne ide najbolje ali i kad je pričao na engleskom upotrebio je ''We was...'' i tako nešto.  

 

 

Kakve su poltrončine ovi slepci sa SKa, diraju se nežna Fićina osećanja, pravda za Lakija!

Ja sam igrao na vas 2 i minus,ali sam previse verovao u Zagora pa ga odigrao over.😉

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, dekkard said:
32 minutes ago, Pavaroti said:
Sta se konkretno nije racunalo kao asistencija? Ako tapnes jednom loptu ne racuna se kao asistencija, od kad to? Pokazi tu situaciju, da vidimo gde su to ostetili naseg mladog/malog pulena emoji846.png

Malo funkcionalnog opismenjavanja ne bi bilo zgoreg. Pričao sam uopšteno.

Nisi pricao, vec si pisao. Drugo, mislio si na odredjenu situaciju, tako da nemoj pokusavati da se izvuces. Nije dovoljno samo gledati kosarku kao u tvom slucaju. Osnovna pravila nazalost ne znas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

ma nema nikakve kriticne mase koja je protiv fikusa, svi su oni profesionalci koji odradjuju svoj ugovor, a ako treneru i predsediku ne smeta, zasto bi smetao njima?

 

boli njih cose sto ce igra i rezultati da trpe, oni igraju svoje i cekaju da im legne plata.

 

zbog filipovog bistvovanja mogu da se bobune u slucaju ako eventualno cova krene da im ulazi u svlacionicu i da vrsi pritisak.

 

Pa trebalo bi da im bude bitno što je gnom fikus u timu, jer to utiče i na njihove karijere pošto svi oni izgledaju lošije zahvaljujući njemu. Pa jebo te, dobar plej (Omar Kuk) uspeo je da jedno takvo drvo kao što je Nenad Mišanović proda u Dinamo iz Moskve za velike pare. A ko će od ovih igrača da se proda zahvaljujući gnomu? Niko, svi će izgledati lošije i padaće im cena, zato treba da im bude bitno ko im igra pleja. Juče smo imali sreće da smo dobili i bez igre jer nam je upadala bela tehnika, i to će se možda desiti 5 puta u sezoni, pitam se šta ćemo igrati kada ne bude tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dopalo mi se sinoč mnogo stvari. Videli su se obrisi nekog plana kojeg imamo i na jednoj i na drugoj strani terena. Nije to još uvek kako mora biti, ali je veliki napredak poslje onog hrkljuša do sada, i nešto na čemu može da se gradi u nastavku sezone. Gavrilovic možda kasni sa nekim izmenama i tako dalje, ali za čoveka koji je prvi put glavni trener, (plus uzmiajuči u obzir nivo takmičenja), to su neke greške koje se mogu razumeti a i ispraviti posle nekoliko utakmica kad se malo oslobodi početne nervoze. Ova pobeda če sigurno pomoči.

 

Isto tako je dosta igrača sad dobilo kakvu takvu ulogu. Lorenzo je sad očigledno glavni plej, kojem če se oprostiti greška i neče biti zakucan na klupu posle prve greške. To je ispravno, jer mislim da kod njega motiv i zalaganje nikad nije ni bilo upitno, pa da se ga disciplinuje. Nego jednostavno nije navikao na ovakvu košarku i tempo od 40 minuta, i potreban mu je "live action" da se privikne.

 

Simanića bezveze komentarisati. Ono juče je bila predstava kakvu čekamo nekoliko godina i kojoj smo se tako dugo nadali. Sad treba da isporuči u kontinuitetu,. Može biti da mu je trebala ovakva utakmica da bi sebi dokazao koliko ustvari on može i da ga to motiviše za dalje.

 

Utisak posle ovakve utakmice mi je malo pokvario forum. Neverovatno kakva negativa vlada ovde. Posle odlične igre i velike pobede, 20 upisa ide na temu "Isključenje Lazića je bilo ključno za našu pobedu". Pa jbt, ej...

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljuba82 said:

Uh koliko nam je bila potrebna onakva pobeda sinoć! Neka zapažanja, poređana po jačini utiska...

 

1. Boriša Simanić. Kakva zver, kakva zaštita obruča! Premekana ruka i visok izbačaj, praktično je nebitno da li ima otvoren ili contested shot! Ali ono što me je oduševilo je upravo ta zaštita obruča i pogotovo odbrana Šveda u izolaciji posle sviča! 2 teška šuta preko ruke i jedno lepljenje na košu. Skakao sam od sreće! Čak i one situacije kad nam se promeša odbrana i ostaje sam šuter na trojci, on pravi legitiman pokušaj da blokira i tera šutera na escape dribling (korak, 2 u neku stranu). Sve to strašno smanjuje šuterske procente.

 

2. FČ. Ako izuzmemo onaj lep pas kad je spojio Đenku sa košem, cela koncepcija ekipe se uruši kad je na parketu! Ne zna se da li je veći problem u napadu ili odbrani! Imali smo i komičnu sitauciju kad sudija svira neki faul, a naš Fića posle 3 sekunde tresne neku trojku sa 7.5 m i cela hala eksplodira od aplauza. Što reče drugar, naš Miša Tumbas!  Došli smo do toga da nam je OK da imamo igrača koji je plej i služi da prevede loptu i ode u ćošak, a kreiraju Đenka i Beron. Postavlja se pitanje zašto to nije 1 Radanov npr?  U jednom trenutku u 3/4, na terenu je bila petorka LB, Dobrić, Perper, Simana, Gist. Tačno sam znao da nam neće dati koš 3 minuta i da će se mučiti kao i Fener, tako je i bilo! Sad znamo da podjednako dobar defanzivni posao mogu da urade i Đenka, KUZ, Laza, pa i Faje i DBrown kad želi! E sad zamislite još jednog Radanova 10 min na parketu umesto maskiranog košarkaša. Sa 2.02 i takvim fizikalijama on bi preuzimao sve od 1 do 3, sve četvorke bez ozbiljne low post igre, a vrlo verovatno i neke moderne petice! Eto koji je potencijal ove ekipe! Da, škripalo bo malo u kreaciji opet, ali u odbrani ne bi bilo praznih minuta. A sa jednim Pefijem ili Jovketom, legitimna ekipa za F4! Toliko malo fali.

 

3. Laza, Đenka, Beron. Neigranje prvog je direktno otvorilo minutažu ostalima spolja, svi ostali na 2 i 3 su proporcionalno dobili prekopotrebne minute. Đenka je podsetio na vremena kad je lomio kičmu Tepiću, šteta je što mu nisu ušla ona 2 ulaza! Imao bi Laza svoje minute u 3&D ulozi, ali to treba svesti na minimum. Jednostavno je preskup za svoju ulogu!

 

4. Gavrilović opet kasni sa rotacijama, timeoutima i prepoznavanju trenutka!

 

 

...i da dodam, pošto sam tek sad video statistiku...

 

5. Samo 12 razlike, a šut za 3 skoro 50% naspram Himkijevih 23%, na dovoljno velikom uzorku. To se neće desiti još 3 puta u sezoni!

 

6. Davidovcu bi neko morao da objasni da počne da igra ozbiljniju odbranu! On svoje minute na 4 svakako neće imati, ako želimo da razigramo suficitarne visoke!

 

7. Ne volim da podebljavam značaj, zato namerno na kraju, SUĐENJE. Kao da se igralo u Rusiji, domaćinsko. 29 penala, par nesviranih koraka, nameran/običan faul situacije...Ipak, hvala im za  Lazu!

Edited by Ljuba82
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo bili losi i uglavnom ste sve vec napisali. Nista lepse nego posle pobede krenem lepo kroz postove i plusicarim 🙂

Ja bi samo ukratko o Simanicu.

Sreda vece, posle poraza prethodnog dana, ja kao i obicno krenem da gledam klipove koje mi ionako youtube sam nudi. Stignem 'nekako' do Kvinsija. Gledam i gledam i kontam jebb pa ovo skoro sve moze i Borisa da napravi. Juce gledam utakmicu i osmeh mi ne silazi sa lica.

Borisa, sine. Ovo sto si juce odigrao nije bilo lose ali ako citas, da znas da mozes i bolje od ovog juce. Samo igraj na 3,5m visine i nema da se plasis. Nezaustavljiv je sa onom skocnosti i onako visokim sutem. Dodaj i po neki ulaz, pokupljen neki otpadak, jer ko ce da te zaustavi kada ti je celo u visini obruca.

Sledecu moras bolje, ovo je onako....meh...bledo. Ionako ti je Real sledeci. Sa njima si se igrao i sa 15 godina....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

Mozda mozes da stavis neki stiker preko znaka/logoa sport kluba ili bar da zamrljas nesto. Ne znam koliki je to posao, jer se ne razumem. Znam da na mnogo tih snimaka sam vidjao tako nesto. Tako nemaju pojma ciji je copyright (valjda) :) 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, AgroUrban said:

 Gledao sam vas jucer od 2. cetvrtine. Videlo se nekako da ce da dobijete, slicno kao sto sam znao i kad je Partizan gubio 12 poena od Limožana.

Fićko u najmanjem štetočinskom modu do sada, mada sistemski se nista ne menja, njegovo bivstvovanje na terenu ce svi eksploatisati, mora da igra ispod 10 minuta.

Koji je osnovni jezik Gavriloviću, srpski ne ide najbolje ali i kad je pričao na engleskom upotrebio je ''We was...'' i tako nešto.  

 

 

Kakve su poltrončine ovi slepci sa SKa, diraju se nežna Fićina osećanja, pravda za Lakija!

 

edit: dodajem još wikipediju:

 

Quote

Andrija Gavrilović (Serbian Cyrillic: Андрија Гавриловић; born January 13,1965,. 

Gavrilović moved to Bormio, Italy in September 1992. Until 2003, he was a coach in several academy teams in the Milan area. He also coached the U16 team of Roseto Sharks and Progresso Castelmaggiore.[1] Later, he spent three seasons as an assistant coach for Virtus Bologna.[2] Further, he was an assistant coach for Unicaja of the Spanish ACB League.

In 2007, he signed as an assistant coach for UNICS of the Russian Super League.

 

Quote

Gavrilović je sa 28 godina otišao u Italiju gde su na njegov trenerski razvoj uticali Bogdan Tanjević i Serđo Skariolo, a prvi posao na Apeninskom poluostrvu bio mu je u Virtusu od 2003. do 2006. gde je sarađivao Albertom Bučijem, Đordanom Konsolinijem i Zaretom Markovskim, da bi na poziv Skariola otišao u Unikahu gde je proveo dve sezone. 

izvor

 

Edited by Asterion
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, placebo said:

E da,jos jedna stvar za Gavrilovica.Ne mogu da verujem coveku sa onakvom frizurom.Druze jel si ti Popara???

 

Imamo (imali smo) jednog lektora, sada smo dobili i Vidica 💪

 

6 minutes ago, Ljuba82 said:

 

 

 

5. Samo 12 razlike, a šut za 3 skoro 50% naspram Himkijevih 23%. To se neće desiti još 3 puta u sezoni!

 

6. Davidovcu bi neko morao da objasni da počne da igra ozbiljniju odbranu! On svoje minute na 4 svakako neće imati, ako želimo da razigramo suficitarne visoke!

 

7. Ne volim da podebljavam značaj, zato namerno kraju, SUĐENJE. Kao da se igralo u Rusiji, domaćinsko. 29 penala, par nesviranih koraka, nameran/običan faul situacije...Ipak, hvala im za  Lazu!

 

B1: prednost je isla i do 25+, ali zbog malog vragolana i opustanja u 4/4  je "samo"  +12

B2: Da, meni su sudije isle na Q, nepotrebno siljenje patke i navlacenje , posebno od strane spanca mislim..

 

I preterujete za Lazica,on svakako ne bi imao znacajniju minutazu , jednostavno, Gavrilovic je pokusao da primeni recept iz prethodnih sezona, da Lazic na pocetu umori, prebije Sveda i ne dozvoli mu da udje u "ritam"

 

BTW, Izuzetno mi se svidja (kao kosarkaskom laiku jelte ) kako je Dobric igrao odbranu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroUrban said:

 Gledao sam vas jucer od 2. cetvrtine. Videlo se nekako da ce da dobijete, slicno kao sto sam znao i kad je Partizan gubio 12 poena od Limožana.

Fićko u najmanjem štetočinskom modu do sada, mada sistemski se nista ne menja, njegovo bivstvovanje na terenu ce svi eksploatisati, mora da igra ispod 10 minuta.

Koji je osnovni jezik Gavriloviću, srpski ne ide najbolje ali i kad je pričao na engleskom upotrebio je ''We was...'' i tako nešto.  

 

 

Kakve su poltrončine ovi slepci sa SKa, diraju se nežna Fićina osećanja, pravda za Lakija!

 

We were je standard english, ali neki ljudi koriste i was.

Link to comment
Share on other sites

ja samo da kažem iz ugla administrativno-birokratskog:


niko, NIKO, nije banovan sinoć za vreme trajanja utakmice, a ni posle iste.

baš ste se potrudili i da ne ureknem, utakmica je išla lepo pa i nije bilo mnogo posla, a kad bi se ovako iz utakmice u utakmicu (nevezano za rezultat) dizao kvalitet diskusije gde bi nam kraj bio :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...