Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ko god da bude vodio ekipu do kraja sezone MORA da pusti Simanica da igra! On ima kvalitet da kao Kvinsi preokrene sezonu u pravom smjeru. Ne znam st imaju u planu sa Derikom Braunom ali Simanica treba pustiti i dati mu 20+ minuta da igra. Idealno bi bilo da Derika zamjenimo nekim solidnim plejom, onda bi imali brutalan tim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U poslednjih 7 EL sezona, ovo je nase sesto ucesce. Veceras je zabelezena 55-a pobeda uz 72 poraza. Ono sto pratim i sto me posebno raduje je podatak da je od tih 55 pobeda 33 ostvareno dvocifrenom razlikom (ove sezone obe). Treba pogledati protiv kakvih timova su ostvarene pobede, pogotovo u poslednja tri ucesca, gde se igra samo protiv najboljih i to dvokruzno. Bez uvrede za neke, ali to je 55 pobeda, a pritom protivnici nisu Ostende, Marusi, Nantere i Budiveljnik.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ceo skec na poluvremenu je delovao skroz simpaticno, sa decom. Moj je utisak da ne moze da se poredi sa nekim drugim blamiranjima. 

 

Generalno mislim da bi poluvremena u EL mogla da se koriste za promovisanje raznih talenata, sportskih i kulturnih drustava i slicno. Ne mora teranje inata veceras da bude jedini povod da bi se ogranizovala neka interesatna zabava na poluvremenu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

naci igrac koji je danas doneo pobedu u el, je morao prvih 6 utakmica u sezoni da bude van 12 da bi ovo govno ispunilo svoj hir:

ofanziva : 15 MIN / 1.0 PTS / 1.3 SK / 1.8 AST / 0.0 UL / 2.2 IL / šut iz igre 13%

defanziva: -27,2 poena po utakmici 

 

a u nastavku sezone ce ili isti ovaj simanic koji je danas doneo pobedu, ili dobric ili davidovac, ili ce derik biti otpusten, da bi ovo govno i dalje  pishalo po svim normalnim fenovima zvezde, dok bude  isporucivalo po utakmici vec utvrdjene statse..

ofanziva : 15 MIN / 1.0 PTS / 1.3 SK / 1.8 AST / 0.0 UL / 2.2 IL / šut iz igre 13%

defanziva: -27,2 poena po utakmici 

PU!!!!!!!

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, slavisa said:

Evo sad sam se čuo sa Ojom, i kaže da u četvrtak pada i Real Madrid.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

9 minutes ago, slavisa said:

Moja prepiska sa Ojom

2fb83bcda2af09c1e1346bc80641ef4f.jpg

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

Jel ste se culi ili dopisivali? 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno Covićeva asistencija je bila vrhunska. Danas Himki nije napadao preko njega tako da nije bio rupa u odbrani ali je njegova uloga u napadu totalno besmislena. Prevede loptu, onda je doda nekom od bekova da kreira iz pika ili je spusti Stratosu na niski post. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BarryWhite said:

Realno Covićeva asistencija je bila vrhunska. Danas Himki nije napadao preko njega tako da nije bio rupa u odbrani ali je njegova uloga u napadu totalno besmislena. Prevede loptu, onda je doda nekom od bekova da kreira iz pika ili je spusti Stratosu na niski post. 

U napadima ucestvuje koliko i krilo, pa i manje jer se cesto akcije igraju za krilo. Igra cistu alibi kosarku. Sto dalje loptu od njega i tad je siguran da nece pogresiti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...