Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

On 10/25/2019 at 1:31 PM, Plantation said:

Nazalost, to nece biti tako cesto posto sam poprilicno udaljen od Beograda ali se nadam da necu biti jedini.
Sto se kasnije nesto preduzme, to ce stanje u timu biti losije ( ko je rekao kancer ).
Pa Laki, posto si se vec latio skalpela, dozvoli nam da ti asistiramo.

 

Nisi jedini. Drago mi je što nas se okuplja sve više iza barjaka Lakijevih klipova i uzvika. Nažalost, ni ti ni ja ne živimo u Beogradu, ali valjda će biti još onih u Beogradu koji će dođi da podrže klub koji i mi sad van Beograda volimo.

Nakon večerašnjeg poraza od Efesa, u kome FČ3 uzme svojih 15-20min (nada umire poslednja - možda može da bude i 0min u nekom ludom eksperimentu Gavrilovića), nadam se da će Pionir reagovati još snažnije i pre svega glasnije nego protiv Barse u četvrtak protiv Himkija.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Majak said:

 

Nisi jedini. Drago mi je što nas se okuplja sve više iza barjaka Lakijevih klipova i uzvika. Nažalost, ni ti ni ja ne živimo u Beogradu, ali valjda će biti još onih u Beogradu koji će dođi da podrže klub koji i mi sad van Beograda volimo.

Nakon večerašnjeg poraza od Efesa, u kome FČ3 uzme svojih 15-20min (nada umire poslednja - možda može da bude i 0min u nekom ludom eksperimentu Gavrilovića), nadam se da će Pionir reagovati još snažnije i pre svega glasnije nego protiv Barse u četvrtak protiv Himkija.

Vidim ja da ce se otvoriti nova tema Zitije Lakijevo.:roflmao:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

Braun, Djenka, Bili, Lazic, Dobric, Perperoglu, Daviovac, Simanic, Jovanovic, Gist, Odzo i Kuzmic su na slikama. 12 igraca

 

A šta ako je krmak slikao? :classic_sad:

 

edit:

 

 

E, do kurca :classic_sad:

 

 

Edited by NMX
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...