Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Navodno, voda u kolenu

Imao je intervenciju na kolenu koja  zahteva strogo mirovanje od 10 dana ( iako je danas i u cetvrtak bio u hali i ide bez ikakvih pomagala, koliko sam uspeo videti)

Iz kuka su mu uzeli maticne celije i ubrizgali u koleno, ko je doktor ovde na forumu moze da objasni kakav je ovo zahvat, nisam strucan. Njemu ta voda nije smetala fizicki, niti je osecao bol, ali ga je sputavalo psihicki. On je po testovima kada se pojavio na pripremama imao najbolje fizicke rezultate. Jebiga desi se da se povredi covek kada se najmanje nadas.
Nikakvog silbovanja nece biti jos uvek a pogotovo ne prema njemu jer se povredio igrajuci za svojj tim u pripremnom mecu u Atini. Od tada je i krenuo njegov kanal jer sam svedok njegovih igrara sve do tada, kao i i utakmice protiv Fenera dok je bio na terenu kada je bio na nivou.

 

Faye verovatno nece putovati u Istanbul a sumnjam i za Himki da ce biti spreman, prilicno hramllje i tesko se krece.(zglob)

 

Edited by Šarac
  • Like 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Da, ja smaram jer mi je nenormalno da ti prvi plej ekipe koji trenutno slabo igra presedi poslednjih 13 minuta utakmicu na kojoj igra vrlo dobro do odlicno, i sve to na usrtb nekog tamo beskorisnog lika. Moj post koji si citirao nije upucen Filipu Covicu, jer on ne vrsi izmene i ne odlucuje ko koliko igra, a to da je beskorisni gmaz sam znao i pre ove utakmice, vec je upucen Gavrilovicu koji ocigledno dobija neki papir sa minutazom jer drugog objasnjenja nema. Upucen je Nebojsi Covicu takodje. I na kraju je upucen onima koji budu kritikovali Zoa sledeci put, jer se momak verovatno pita koji se kurac ovde desava i sta treba da uradim da bih zatvorio utakmicu kao PRVI PLEJ ekipe.

 

1 hour ago, Swift Pancakez said:

i ti izgleda vrtis neku svoju agendu xoxoxo stajl

 

i meni je npr. skroz neprihvatljivo da u situaciji kakvoj smo na pleju, nominalni 1.plej i onaj od koga ocekujes da povuce, u utakmici u kojoj ga ide i koja treba da sluzi da se on razigra...isti izlazi u 28.minutu i ne vraca se do kraja

zato sto filip-must-play-20min

 

edit: del piero brzi

Lijepo sam ukazao da je post faktografski netacan u dijelu zasluga Lorenza za napadacku rapsodiju u 3/4.

I moze se on zvati prvi plej koliko hoce do sada se pokazalo da se ne moze racunati ni na pet minuta kontinuiteta kvalitetnog organizovanja igre sa njegove strane. Opet, to ne znaci da je Covic trebao, a ne on da zavrsi utakmicu. Mogao je da zavrsi i Dzenkins, Deda na pleju, sta znam, bilo bi mi prirodnije. Ali jbg, zavrsava Filip. Sto, ne znam. Ako sam mislio da Tomic jednostavno misli da je da je Filip dovoljno dobar da  igra pleja i da mu je bitnije kako mu plej organizuje igru nego koliko je efikasan za Gavrilovica nemam pojma. Ali mi je neprihvatljivo da se dodaju neke ceduljice i da taj sistem u kosarci moze da funkcionise. Kao da bi ostalih 10 igraca htjelo da gine sezonu i po i krpi tatinog sina. To mi je bas obrazlozenje u stilu dodje utakmica iz jedan u dva i odmah je namjestena. Ne tvrdim da sam u pravu, prosto uocavam da su nam polazne pozicije drugacije, mozda se nekad otkrije ko je u pravu. A do tada neka svako delje pricu kakvi misli da treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam imao vremena da mnogo pisem posle Barse i da reagujem na postove u kojima je Kari skontao kako moze preko FC3 da nas razvali.

 

Isti onaj Kari kom je Covic igrao Nemanje koji treba da postane Nedovic? Ok, jeste da smo tad imali mnogo losiji tim, nije uporediva situacija sa ovom danas, bla bla, ali je zbog Filipa trpeo jedini igrac koji je imao kakav takav kvalitet i potencijal.

 

Jedan je Dejan Radonjic. 

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Nisam imao vremena da mnogo pisem posle Barse i da reagujem na postove u kojima je Kari skontao kako moze preko FC3 da nas razvali.

 

Isti onaj Kari kom je Covic igrao Nemanje koji treba da postane Nedovic? Ok, jeste da smo tad imali mnogo losiji tim, nije uporediva situacija sa ovom danas, bla bla, ali je zbog Filipa trpeo jedini igrac koji je imao kakav takav kvalitet i potencijal.

 

Jedan je Dejan Radonjic. 

 

Mene zivo zanima da li Radonjicu Nebojsa predlagao Filipa u onim sezonama kad smo cekali bekap pleja kad smo ispazarili Vasu cini mi se a kasnije i Nejta? :classic_biggrin:

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

Mene zivo zanima da li Radonjicu Nebojsa predlagao Filipa u onim sezonama kad smo cekali bekap pleja kad smo ispazarili Vasu cini mi se a kasnije i Nejta? :classic_biggrin:

 

Mislis u onim sezonama kad je Filip po forumu teran iz FMP-a? 😄

 

Meni je ipak najsmesnije kad se baci mantra- ne mozemo da imamo 2 strana pleja. Imamo sedam stranaca u ekipi, ali eto jos jedan na pleju bi bio previse. Ili je mozda ideja da pravimo pleja za srpsku kosarku? Ne znam stvarno sta je, cesto se ta mantra provuce, a ono, nije kao da imamo u FMP-u najtalentovanijeg domaceg pleja koji igra profi basket. Steta stvarno sto nemamo Uskokovica. 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Mislis u onim sezonama kad je Filip po forumu teran iz FMP-a? 😄

 

Meni je ipak najsmesnije kad se baci mantra- ne mozemo da imamo 2 strana pleja. Imamo sedam stranaca u ekipi, ali eto jos jedan na pleju bi bio previse. Ili je mozda ideja da pravimo pleja za srpsku kosarku? Ne znam stvarno sta je, cesto se ta mantra provuce, a ono, nije kao da imamo u FMP-u najtalentovanijeg domaceg pleja koji igra profi basket. Steta stvarno sto nemamo Uskokovica. 😄

 

 

da jbte, zaboravismo od ovolike nase muke kolika je on stetocina bio u fmp, evo oni se preporodili od kad ga nama uvalise :lol_2:

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Mislis u onim sezonama kad je Filip po forumu teran iz FMP-a? 😄

 

Meni je ipak najsmesnije kad se baci mantra- ne mozemo da imamo 2 strana pleja. Imamo sedam stranaca u ekipi, ali eto jos jedan na pleju bi bio previse. Ili je mozda ideja da pravimo pleja za srpsku kosarku? Ne znam stvarno sta je, cesto se ta mantra provuce, a ono, nije kao da imamo u FMP-u najtalentovanijeg domaceg pleja koji igra profi basket. Steta stvarno sto nemamo Uskokovica. 😄

 

 

Mislim da je rezon i logicki sled onih kojima smetaju stranci na pleju sledeci:

-Plej je mozda i najvaznija pozicija

-Plejevi su deficitarni u Evropi

-Toliko deficitarni da mnoge zemlje "uvoze" strance plejmejkere

-Ako se u domacim vodecim klubovima ne ostavi makar jedno mesto za domaceg igraca pleja doci ce do opasnosti i da Srbija postane jedna od tih zemalja.

 

Naravno, logicki sled iznad liberalno zaciniti sa sledecim tvrdnjama:

-stranci su skupi 

-strani plejevi duplo skuplji

-svi plejevi su stranci 

-budzet je ogroman

-gube se poeni u merenju patke ko ima manji budzet.

 

Naravno, vecini tih ljudi ne valjaju ni Teo, ni Micic, ni Jovic (osim ako nisu u prajmu), i ocekuju da taj neki mladi srpski plej kome se daje sansa u Czv/Ptz postane beli Medzik.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, pepe sancez said:

 

Lijepo sam ukazao da je post faktografski netacan u dijelu zasluga Lorenza za napadacku rapsodiju u 3/4.

I moze se on zvati prvi plej koliko hoce do sada se pokazalo da se ne moze racunati ni na pet minuta kontinuiteta kvalitetnog organizovanja igre sa njegove strane. Opet, to ne znaci da je Covic trebao, a ne on da zavrsi utakmicu. Mogao je da zavrsi i Dzenkins, Deda na pleju, sta znam, bilo bi mi prirodnije. Ali jbg, zavrsava Filip. Sto, ne znam. Ako sam mislio da Tomic jednostavno misli da je da je Filip dovoljno dobar da  igra pleja i da mu je bitnije kako mu plej organizuje igru nego koliko je efikasan za Gavrilovica nemam pojma. Ali mi je neprihvatljivo da se dodaju neke ceduljice i da taj sistem u kosarci moze da funkcionise. Kao da bi ostalih 10 igraca htjelo da gine sezonu i po i krpi tatinog sina. To mi je bas obrazlozenje u stilu dodje utakmica iz jedan u dva i odmah je namjestena. Ne tvrdim da sam u pravu, prosto uocavam da su nam polazne pozicije drugacije, mozda se nekad otkrije ko je u pravu. A do tada neka svako delje pricu kakvi misli da treba.

Ti si moj prvi post okarakterisao pogresno jer ti se nije svidela jedna tvrdnja, a nisi sagledao ostatak posta. OK, mozda sam preterao da je bio pokretac, gledao sam i fudbal uporedo, ali ne mozes da poreknes da je igrao dobro i bio vrlo raspolozen za igru. A onda je isecen klupom do kraja meca. Nesto kao Derrick protiv Fenera, samo sto si tada imao Fayea u transu, a ovde....pa Filipa Covica u svom standardnom izdanju.

 

Stavi tu recenicu sa kojom se ne slazes na stranu, nije na kraju ni bitno da li je Lorenzo bio dobar ili jako dobar, i kazi mi da nisam u pravu i da smaram.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono kad uzmes dve sezonske da se ne lomatao sam 4 sata do Beograda i isto toliko nazad, kad sve profesionalne i ostale obaveze podredis rasporedu Zvezde u EL, kad sluzbeni put u Istanbul organizujes da bi gledao Zvezdu, i jednostavno shvatis da nije vredno toga, i ne mislim tu da ce neko da nas nakanta ili da sam pukao neku lovu, ali brate Nebojsa posle svega dobroga sto si uradio za klub nemoj da se trudis da nam ga ogadis jace je od nas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Nisam imao vremena da mnogo pisem posle Barse i da reagujem na postove u kojima je Kari skontao kako moze preko FC3 da nas razvali.

 

Isti onaj Kari kom je Covic igrao Nemanje koji treba da postane Nedovic? Ok, jeste da smo tad imali mnogo losiji tim, nije uporediva situacija sa ovom danas, bla bla, ali je zbog Filipa trpeo jedini igrac koji je imao kakav takav kvalitet i potencijal.

 

Jedan je Dejan Radonjic.

 

Bravo za ovaj post. Jedna od vecih nepravdi je to sto je ucinjeno Nedovicu. Momak je bio dijete kluba, odbijao je da predje u tada mocni KKP, bio je ubjedljivo najveci potencijal u ekipi, a grijao je klupu laznom igracu. Tada je svakako bilo mnogo vise prostora da se isforsira jedan mladi igrac. Nedovic je redovno isporucivao kada je dobijao sansu, sjecam se nekih njegovih meceva te sezone, protiv Cedevite je npr. dominirao. Bas mi je zao sto se nije afirmisao kod nas. Sramno se odnosio Kari prema njemu, prozivao ga i na nekim konferencijama, kao nije igrao odbranu, bla bla, a Covic mu igrao pleja.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se trenutne situacije tice, vepar je na podu i sad ga treba gaziti. Osjeca se to u vazduhu, osjeca i gazda, odatle nicu placeni tekstovi na telegrafu plus onaj jado sto je snimio cak i klip za cirka 20 evra (hebo sam mu sve po spisku na komentarima, cisto iz gusta).

 

Potrebno nam je sve vise Lakija na tribinama. Ono sto je bas pozitivno jeste sto dosta ljudi koji su bili suzdrzati apropo gremlinovog statusa u Zvezdi, tipa tu je zbog tate ali nije bas toliko los, pocinju da shvataju o kakvoj se posasti radi.

 

PS. Krka specijal guzonjinog sina je bio brutalan!! Jedva cekam dupli program ove sedmice, Vasa, Larkin, Dunston, plus onaj krakati Evans iz Himkija, ima mali da leti kao na ping pongu po tribinama.

 

PS 2. Novog ceduljasa na klupi ne bih nesto komentarisao. Da se mali bar upisao u strelce protiv Mege, ovako ni vesninu baklavu nece dobiti.

  • Like 3
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...