Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

29 minutes ago, Mairosu said:


samo ću ovo citirati, jer više nemam snage da se bavim šta drugi pišu ili govore o filipu i kako se to odražava na psihofizičko zdravlje drugih.

 

jel' postoje neki dokazi da autor klipa radi za nebojšu ili je apriori nalepljena etiketa bota samo zato što on stvari vidi drugačije od tebe, ma koliko objektivno pogrešno? 

 

Čovek postavlja pitanje zašto baš Filip a ne Perperoglu mora stalno da prevodi loptu na protivničku polovinu.

 

Kako bi ti ocenio nekoga ko prvo izujavljuje da je ortak sa Fićom a onda iznese takvo pitanje?

 

17 minutes ago, Mairosu said:


ne znam filipa lično al' stvarno ide priča da je dobar lik ovako. čisto da se notira, idem sad po sendvič.

 

Evo i meni je gomila ljudi reklo tokom života da sam dobar lik pa jbg ipak ne igram pleja za Zvezdu. A visočiji sam dva cm od Filipa.

 

Zar za mene nema sreće
dokle ce mi tužno biti lice
osmehni se meni malo
hej, živote, varaaaaaaaaliceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

 

ABA smo videli da moze da iznese, ako vec mora, neka igra ABA.

 

Jedno sto se do sad moglo videti u Filipovoj karijeri je da moze da igra smo u timovima gde mu je otac "alfa i omega". Privatizacija lopte, besomucno tapkanje i ledjne promene kada nema nikog pored njega, sutiranje trojki sa sramnim procentima za profesionalca na bekovskoj poziciji i ulazi pod kos za "highlights" klipove najboljih odbrambenih poteza.

To sto ume da podeli asistenciju ponekad nije dovoljno da bi mogao da zivi od kosarke, ali nije lose ako imas dobru vezu. 

 

Imali smo i u ABA jedne sezone slucaj gde se i vlasnik kluba skidao da igra utakmice, Levski cini mi se, resio covek da pokaze da ako imas dovoljno novca ali nimalo samosvesti niti te je blam icega da se sve moze. Srecom se Nebojsa drzi ipak rekreativnih utakmica kad/ako moze da ga zelja mine.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Atmosfera je poremecena ovde na forumu, na tribinama a ne verujem ni da je svlacionica ostala imuna, tako da... najbolje za sve je da Filip svojim odlaskom pomogne i sebi, a i ekipi. Da li ce on (tata) to shvatiti i prihvatiti to je vec druga stvar.

 

Za budjenje ekipe i povratak na kolosek, na kome zelimo svi da je vidimo, sve je manje vremena...

 

I za ostale stvari, koje su ovom krizom rezultata (igre) isplivali na videlo, nema mnogo vremena a pre svega nema prava na gresku. Kao u partiji saha saterani smo u cosak i prisiljeni na zestoku odbranu. Svaki potez koji vucemo, ako bude pogresan, moze biti fatalan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto vise gledam, sve mi je dzukackiji postupak Lazica. 'Izadji ispred ako ti nesto nije jasno', gde si bio kapitenu kada su napadali Omica.

Sto se tice Filipa i dobar momak, cuo sam od mnogih da je Ivica Dacic dobar lik za drustvo, a i lepo peva. Sto nas sahranjuje 30 god nema veze.

 

 

 

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Najveci problem sa Filipom je taj sto on kao plej uopste ne ucestvuje u kreiranju napada. Cak i na onom klipu lik koji ga brani u napadu stalno kaze ni plus ni minus jer prosto se njegova uloga svede na prenos lopte. Toliko neucesce u napadu bi imalo smisla da je on krilo pa da se poneka akcija igra na njega. Ovako minorna uloga njega kao pleja pokazuje da i struka ima svest o tome koliko on ustvari ne moze. Kad vec postoji ta svest, a on ipak igra jasno je da je to iznudjena odluka. E sad da li jasno izgovorena ili je shvacena tako to mi nije jasno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, slavisa said:

Ja, kad sam upoznao Nebojsu i Vesnu u Andori, i oni su odali utisak ljubaznih osoba. Tako da verovatno i Filip je dobra osoba, ali stvarno bi mogao da ne igra EL meceve vise.

Vozi jugica,svu lovu salje kevi...Da postoji katedra za preletace,on bi predavao...Dva prideva mi se motaju po glavi kad je Neša u pitanju.Sujetan i inteligentan,jbg ovo dvoje ne ide zajedno.

17 minutes ago, Wingwalker said:

ono kada stupim u posed informacije da je Filip u stvarnosti dobar dečko...:twak: ...baš lepo.

dajte neko belosvetsko đubre na poziciji pleja sa 5-6 asista i desetak poena a ovog sa manirima nek zovu na slavu da im lomi kolač zadnjom promenom.

 

 

Hahhahahahahahha

Link to comment
Share on other sites

Kosarka je timska igra. Konstantno upiranje prstom u pojedinca /juce u Radonjica, Simonovica, Radicevica, danas u Covica, sutra u xy/ dovodi do toga da se tim poremeti, razjedini i osujeti. Timu je potreban mir i vetar u ledja. Omalovazavanje igraca utice na gubitak samopouzdanja i donosi posledicno losu igru.

 

Tomic i Radonjic nisu ni pomisljali da polemisu sa novinarima o pojedinim igracima. Unapred je poznat odgovor na pitanje: 'sta mislite o igri xy igraca?' i to je zapravo jedini ispravan stav. Nema povoda za trac vesti, jesmo bili dosadni al smo zato jedinatveni i slozni.

 

Ne treba nam razdor, niti u timu, niti na tribinama. Dajmo podrsku timu, pljuvanje i omalovazavanje igraca moze doneti korist jedino konkurentima. 

 

U tom kontekstu, zbog repliciranja navijacu, kapitenu odrediti primerenu kaznu. Mogao bi i navijac koji dobacuje na hladjenje, jedno dve utakmice zabrane ulaska, npr.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Sto vise gledam, sve mi je dzukackiji postupak Lazica. 'Izadji ispred ako ti nesto nije jasno', gde si bio kapitenu kada su napadali Omica.

Sto se tice Filipa i dobar momak, cuo sam od mnogih da je Ivica Dacic dobar lik za drustvo, a i lepo peva. Sto nas sahranjuje 30 god nema veze.

 

 

 

 

Reakcija za momentalni otkaz. Nije niko tukao Filipa da bi ga Lazic tucom branio. Zamisli zabraniti nekom da tera igraca iz kluba, a ako se slucajno neko i usudi onda slede batine. Potpuno je legitimno da navijac misli da neko ne zasluzuje da igra u klubu za koji on navija, pa cak i da mu kaze da odjebe od kluba. Tuca nije nacin da se igrac sacuva od gneva navijaca, vec samo dobre igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mikel said:

Kosarka je timska igra. Konstantno upiranje prstom u pojedinca /juce u Radonjica, Simonovica, Radicevica, danas u Covica, sutra u xy/ dovodi do toga da se tim poremeti, razjedini i osujeti. Timu je potreban mir i vetar u ledja. Omalovazavanje igraca utice na gubitak samopouzdanja i donosi posledicno losu igru.

 

Tomic i Radonjic nisu ni pomisljali da polemisu sa novinarima o pojedinim igracima. Unapred je poznat odgovor na pitanje: 'sta mislite o igri xy igraca?' i to je zapravo jedini ispravan stav. Nema povoda za trac vesti, jesmo bili dosadni al smo zato jedinatveni i slozni.

 

Ne treba nam razdor, niti u timu, niti na tribinama. Dajmo podrsku timu, pljuvanje i omalovazavanje igraca moze doneti korist jedino konkurentima. 

 

U tom kontekstu, zbog repliciranja navijacu, kapitenu odrediti primerenu kaznu. Mogao bi i navijac koji dobacuje na hladjenje, jedno dve utakmice zabrane ulaska, npr.

 

 

 

 

Topla ljudska prica...Da je vise takvih kao ti,ovaj svet bi bio bolje mesto za zivot.

P.s.i da ne padne ni jedna decija suzica vise ikad...🥰

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mikel said:

Kosarka je timska igra. Konstantno upiranje prstom u pojedinca /juce u Radonjica, Simonovica, Radicevica, danas u Covica, sutra u xy/ dovodi do toga da se tim poremeti, razjedini i osujeti. Timu je potreban mir i vetar u ledja. Omalovazavanje igraca utice na gubitak samopouzdanja i donosi posledicno losu igru.

 

Tomic i Radonjic nisu ni pomisljali da polemisu sa novinarima o pojedinim igracima. Unapred je poznat odgovor na pitanje: 'sta mislite o igri xy igraca?' i to je zapravo jedini ispravan stav. Nema povoda za trac vesti, jesmo bili dosadni al smo zato jedinatveni i slozni.

 

Ne treba nam razdor, niti u timu, niti na tribinama. Dajmo podrsku timu, pljuvanje i omalovazavanje igraca moze doneti korist jedino konkurentima. 

 

U tom kontekstu, zbog repliciranja navijacu, kapitenu odrediti primerenu kaznu. Mogao bi i navijac koji dobacuje na hladjenje, jedno dve utakmice zabrane ulaska, npr.

 

 

 

 

Ako je vec tako i ako jedan igrac nije bitan za ceo tim, onda daj da ja igram. Evo spreman sam i da budem jeftiniji od Filipa. Igracu za 90k. Imam 190cm, 10 vise od Filipa. Ne znam da igram, ali zato preostala cetvorica razbijaju.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cavani said:

Sto vise gledam, sve mi je dzukackiji postupak Lazica. 'Izadji ispred ako ti nesto nije jasno', gde si bio kapitenu kada su napadali Omica.

Sto se tice Filipa i dobar momak, cuo sam od mnogih da je Ivica Dacic dobar lik za drustvo, a i lepo peva. Sto nas sahranjuje 30 god nema veze.

 

 

 

 

Onda Omic predje u konkurentsku Buducnost. Jbg, neko je Dangubic neko Omic. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...