Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, pepe sancez said:

Ma oni su nas prelomili kad je Dejvis poceo da igra. Sto ga pomnije pratim sve vise primjetim koliko supstance daje igri. Prije dvije godinene bih ni u snu pomislio da moze biti tako dobar.

Ako si ih gledao protiv Albe, potpuno ista priča ... isto ih je razneo u 3/4  strašan igrač.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Šarac said:

Jel mogu Faye i Borisu zajedno na parketu, i da li je Faye bio los sinoc?

 

 

Ako je mogao DeDa na 5, ne vidim zasto ne bi Faye mogao... cak je i igrao 5icu do sada nekoliko puta. I sa onako nabrijanim Simanicem na 4 to bi bio sigurno dobar kombo za probati ali eto, Gavrilovic se nije setio toga... ja sam to napisao tokom tekme. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim kapiram ja Šarca i ja sam čuo da je Gavrilović super lik, veliki ganci i sve super ali jbg ne biramo drugara ili zeta. Uostalom Tomić je bio sve suprotno ali nam je doneo titulu. No sumnjam da iko dolazi, čim čujem sa više strana oko kluba istu priču (nevezano za Šarca) postoji opravdana sumnja da je namerno puštena. Jbg kockamo se, štedi se na zadnjem mestu gde bi trebalo da se štedi. Ništa nismo naučili iz epizode Lazić i Alimpijević.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mmajstor said:

Mislim na sve navijace bez ikakve podele, na osnovu kojih se svake godine obezbedjuje xyz novcanih sredstava za sve sekcije Zvezde. Od najvatrenijih, preko semenkara, do foteljasa i onih koji proprate samo rezultat u medijima pa im opet drago kada dobijemo. Da nema svih nas ne bi bilo ni kluba... koga bi interesovalo? 

 

Ja i ne mislim da je razlog nedovodjenja dokazanih trenera u klub koji ima ambiciju da bude najbolji u regionu i da dobije A licencu, to sto bi trebalo da igra njegov sin. Ja ne znam sta je razlog, ali svi mozemo videti da Nebojsa bezi od toga kao djavo od krsta. Od zadnja 3 trenera dva nikada nisu bili treneri nego pomocnici, a jedan je 2 sezone vodio klubove koji nisu igrali ni Fiba ligu sampiona. Radonjic verujem da je doveden jer je u tom trenutku i on bio tuta muta, pa je nakon tolerisanja njegovih gresaka i losih rezultata on vremenom digao svoj autoritet - nije kao takav doveden.

 

Nijedan evroligas nije imao tu praksu.... i Sarac posto si blizak u klubu razmisli da li je to zato sto smo mi izmislili toplu vodu, ili je nesto drugo u pitanju? Ja ne insinuiram sta tacno jer ne znam, ali sta god bilo voleo bih da se sa tom praksom prestane i da konacno dovedemo dokazanog trenera koji moze izdrzati autoritet evroligaskih igraca. 

Ja sam obecao pivo za Parter B kada se spekulisalo za Paskvala, ali izgleda da ce mi dosta casha ostati i dalje u novcaniku.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Šarac said:

Pisao sam pre neki dan u vezi njegove filozofije oko trenera i molim "ljubitelje" FC3 da me zaobidju u ovom odgovoru, da (ne) angozovanje skupog trenera ne zeli zbog svog sina. 

Koliko je trenera promenjeno u medjuvremenu pa mu sin nije igrao.

Pre ce 1 mil koliko kostaju imena koje ima 10 el godina iskustva, a pri tom zbog glupog KLS pravila moraju i neki nacionalni trofej da imaju, on uloziti u dopunu rostera a pruziti sansu treneru iz svog kluba. 

Koji navijaci? Oni sto izlaze na pola 4/4 da ih ne uhvati guzva, oni koji ne kupuju kartu nego cekaju ortaka iz obezbedjenja da udju, koji na 1/3 vec se oprastaju od EL, od ABA su zbog 2 poraza vec digli ruke od iste. Sto im se tresu gace od mocnog KKP ( jer su 5 poslednjih godina su bili smesni u odnosu na nas), sto svi forumi eksplodiraju posle poraza, a kada se dobije Fener onda se trazi dlaka u jajetu i nalaze se mane u slabostima fenera a ne nasem uspehu. Jel ti navijaci zasluzuju trenera od 1 miliona da bi i njega oterali posle tri poraza koji su oni vec utefterisali kao dobijene.

O vredjanju svojih igraca javno , isti ti su se podsmevali delijama kada su lupali prozore, bacali im sampone, skidali im dresove, a ono sinoc je sta , opravdan gnev zbog lose igre par igraca ( nije bitno ime) i gubitka od Tamisa iz Barselone . Jedini rezultat onoga sinoc je ispiranje usta svih portala i podsmeh.

Da ta istorija je puno dobrih trenera i kao i trofeje koje smo uzeli u tim vremenima, steta sto Daba samo cita a ne pise, meni jebe mater sto uopste gubim vreme ovde, pa statistika kaze da ovoj novoj  KKCZ fali par trofeja da se izjednaci sa svim ostalim trofejima od 45 do 2011.  U 8 godina skoro isti broj trofeja kao u 60 i kusur godina pre toga.

A nisu bas neka velika imena bila u tom klubu u poslednjih 8 godina sem Pesica. Dejan Radonjic je dosao kao trener sa iskustvom iz CG i ABA lige, nije bas ni on docekan kao spasilac i doziveo je mnogo veca pljuvanja nego sto ce FC3 doziveti u KKCZ do kraja svog igranja u njoj. 

 

 

 

 

Sarac jako te cenim kao old school navijaca i kao forumasa, sto sam vise puta isticao ne samo na ovom forumu.

I pored toga sam ostao zabezeknut tonom i sadrzinom ovog tvog posta, jer zvuci kao da je Dr Nebojsa licno pisao, i odise patinom i "setite se gde smo bili 2011" ispraznim trljanjem nosa, nas koji smo svesni jedne stvari:

OVO VISE NIJE 2011 GODINA!!!!

Tim je u poslednjih 7-8 godina podignut na nivo respektabilnog i stabilnog kluba cak i u evropskim razmerama, toliko da nikome nije svejedno kad dolazi da gostuje u Beogradu, i potpuno je besmisleno, a ujedno i neopravdano da se sve prospe zbog uber nepotizma i inacenja jednog do skoro odlicnog predsednika i njegovog kosarkaski nikad ni prosecnog sinka.

Covek je na putu da prospe sve sto je stvarao 8 godina za par meseci, i obaveza nas koji volimo Zvezdu 30-40 godina da mu to ne dozvolimo, ili makar da se borimo protiv toga svim sredstvima.

Zato kazem da uz duzno postovanje tvoj post apsolutno ne razumem, kao sto ne razumem ni Branka Lazica u kakvu se podguznu muvu pretvorio.

Uostalom, pogledaj ko ti je lajkovao post, pa ce ti biti jasno, tri polu bota i Ivan kome iskreno ne znam sta bi, inace divan i objektivan navijac i forumas sa velikim znanjem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mister-no said:

 Jbg kockamo se, štedi se na zadnjem mestu gde bi trebalo da se štedi. Ništa nismo naučili iz epizode Lazić i Alimpijević.

 

Nije bas to nesto tesko nauciti... Nebojsa nije glup niti nesposoban covek. Ocigledno ima neki interes od ovakvih imena... koji - nemam pojma, a ne verujem da je u pitanju Filip. 

Nekad i sa takvima prodje, videli smo da smo i sa nadrkanim Tomicem uzeli Aba (mada u evropi i u gostima katastrofa), ali u nekom kontinuitetu izgubicemo lidersku poziciju. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Gudura said:

Sarac jako te cenim kao old school navijaca i kao forumasa, sto sam vise puta isticao ne samo na ovom forumu.

I pored toga sam ostao zabezeknut tonom i sadrzinom ovog tvog posta, jer zvuci kao da je Dr Nebojsa licno pisao, i odise patinom i "setite se gde smo bili 2011" ispraznim trljanjem nosa, nas koji smo svesni jedne stvari:

OVO VISE NIJE 2011 GODINA!!!!

Tim je u poslednjih 7-8 godina podignut na nivo respektabilnog i stabilnog kluba cak i u evropskim razmerama, toliko da nikome nije svejedno kad dolazi da gostuje u Beogradu, i potpuno je besmisleno, a ujedno i neopravdano da se sve prospe zbog uber nepotizma i inacenja jednog do skoro odlicnog predsednika i njegovog kosarkaski nikad ni prosecnog sinka.

Covek je na putu da prospe sve sto je stvarao 8 godina za par meseci, i obaveza nas koji volimo Zvezdu 30-40 godina da mu to ne dozvolimo, ili makar da se borimo protiv toga svim sredstvima.

Zato kazem da uz duzno postovanje tvoj post apsolutno ne razumem, kao sto ne razumem ni Branka Lazica u kakvu se podguznu muvu pretvorio.

Uostalom, pogledaj ko ti je lajkovao post, pa ce ti biti jasno, tri polu bota i Ivan kome iskreno ne znam sta bi, inace divan i objektivan navijac i forumas sa velikim znanjem

Pa zar to nismo bili oduvek  i pre 2011 stabilan klub u evropskim okvirima?

 

Da li se secas kakvi su hvalospevi bili za Branka Lazica kada je krenuo da napusava shipkasa zbog Olimpijakosa, Jel tada bio car , pokazao muda sto je neki shipkas jebao mater igracima zbog poraza od Olimpijakosa.

Ali sada kada neki nas forumas jebe majku Filipu Covicu a verujem da je jebao mater i Davidovcu da bi isto tako skocio Branko Lazic, i to nema veze sto je kapiten nego sto bi bilo nekoligalno da ti neko saigracu jebe sve po spisku i to da prodjes i zatvoris oci. I garantujem da ne bi bilo otrova protiv Branka da je stao u zastitu bilo kog drugog igraca nego zato sto je branio FC3 onda je on bot, poltron. ali kada se napada neko od shipkaasa onda je car. 

 

Definisi mi taj odnos prema Branku a postupio je isto u oba slucaja, zastitio je igrace oba puta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ti predlazes koga ? 

Gde vidis njegove greske sinoc, bez Berona u sastavu, sa Gistom bez treninga 7 dana, sa igracima koji ne znaju gde biju, svako od njih razlicito dozive smenu/ostavku trenera.

Prvih 18 minuta je mozda najboljih 18 minuta ove sezone.

Ono sto ljudi zaboravljaju Barsa je ubedljivo najjaci tim ove sezone u El, oni sa donjim domom ce svuda uzimati bodove, a druga je stvar sto smo mi jos u avgustu vec sebe videli u Kolnu, uostalom zar se i ovaj topic tako i ne zove, cigani = realnost.

Njegove greške vidim u šablonskom vodjenju utakmice. Čovek koji nema kapacitet da bude prvi trener , nema ništa što karakteriše glavnog trenera. Kratko i jasno. Čovek ima zacrtanu minutažu igrača i pp tome vrši izmene , ne gleda situaciju na terenu i da li je neki igrač u momentumu ili ne.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Davidović said:

Njegove greške vidim u šablonskom vodjenju utakmice. Čovek koji nema kapacitet da bude prvi trener , nema ništa što karakteriše glavnog trenera. Kratko i jasno. Čovek ima zacrtanu minutažu igrača i pp tome vrši izmene , ne gleda situaciju na terenu i da li je neki igrač u momentumu ili ne.

Eh ako si ti to tako strucno video i zakljucio nadam se da ovi iz kluba su tu tvoju strucnu procenu uzeli u obzir i da ce vec koliko sutra to po hitnom postupku resiti. 

Covek je imao 48 h sati da spremi ekipu protiv najjace ekipe u EL. 

Prvi put stoji pored aut linije kao glavni trener ali sud objektivnih forumasa je vec donelo odluku.

Da je bio neki trener od imena sigurno bi nas odveo do pobede jer svakom treneru od iskustva bi ovu Barsu rutinirao u sred Pionira sa nasim igracima koji su u top formi.

% suteva nasih bekova u EL do sada je 26 % (Covic, Lazic, Beron, Brown, Davidovac, Dobric) ali je svakako Gavrilovic kriv za sinocni poraz iz gore navedenih tvojih zapazanja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gavrilovic ima 54 godine i nikad nije bio glavni trener. Da ima tu ambiciju sigurno bi do sad postao, narocito jer mu je CV kao pomocni vrlo pristojan - Virtus, Unicaja, Khimki, Unics, sad Zvezda. Ocigledno je njegova komforna zona pomocni trener, nama treba glavni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Šarac said:

Ali sada kada neki nas forumas jebe majku Filipu Covicu a verujem da je jebao mater i Davidovcu da bi isto tako skocio Branko Lazic, i to nema veze sto je kapiten nego sto bi bilo nekoligalno da ti neko saigracu jebe sve po spisku i to da prodjes i zatvoris oci. I garantujem da ne bi bilo otrova protiv Branka da je stao u zastitu bilo kog drugog igraca nego zato sto je branio FC3 onda je on bot, poltron. ali kada se napada neko od shipkaasa onda je car. 

 

Bio si prisutan pa si cuo ili... ?

Inace se moze svrstati pod podmetanje. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Šarac said:

Prvi put stoji pored aut linije kao glavni trener

Samo jedna digresija, vodio je tim onomad protiv Olimpije kad je Tomić bio bolestan. Prvi put je ove sezone :classic_smile:

 

Nemam ništa protiv Gavrilovića ali mi se čini da će se Filipov negativni uticaj na igru ukloniti ili barem minimizovati jedino ako neko veće ime sedne na klupu.

Link to comment
Share on other sites

Prvo ne bih zeleo da se ovo protmaci kao neka podrska vepru, jer stvarno je iluzorno arciti tastaturu na njega, al pocinje da svaka kritika nekog igraca a da nije sin mude shvacena kao neka podrska Covicima. Znaci Covic Filip kosarkas nije

E sad malo o timu i  utakmici juce

Prvo po meni imamo prilicno lose sastavljen roster , ja stvarno ne kapiram sto je Tomic to tako sastavio

Na 2 i 4 imamo po 3 igraca gde je  realno da imamo dvojicu. Laza i D Brown su trenutno visak , po onome sto prikazuju, Laza mislim da i ne moze bolje 

L Brown izgleda ko kosarkas i ima neke bas kosarkaske pokrete i moze da i na EL nivou bude zver al nekako ne pase ovom nasem timu , isuvise malo kreacije ima da bi se nasao u petorci sa Lazom i Dobricem istovremeno, koji su sa kreacijom nekom na vi. Mi generalno izuzev Perperogla nemamo igraca koji u nekom vecem procentu moze da iskreira za sebe na ovom nivou. 

Brat Djenka je u takvom kanalu da vola ne moze da ubode. a ni Beron nije u mnogo boljem stanju. Mi smo i bez vepra na parketu u ozbiljnom problemu kad nam iseku tranziciju, prilicno se mucimo u pozicionom napadu.

Ipak jedino sto daje nadu je sto smo i pored svih problema mogli da budemo komotno na recimo 3-1 sa kosarkasem na mestu drugog pleja

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tony said:

Covece, kad se samo setim koliko su me Laki i Sector nervirali sa milionskim postovima o vepru... I onda skontam da cu mozda i srcani udar da dobijem budem li morao da gledam malog atletu i ubuduce na terenu . Izvinjenje ovoj dvojici od mene.

 

 

Kad izlazi Sektor iz bajboka?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Knipex said:

Samo jedna digresija, vodio je tim onomad protiv Olimpije kad je Tomić bio bolestan. Prvi put je ove sezone :classic_smile:

 

Nemam ništa protiv Gavrilovića ali mi se čini da će se Filipov negativni uticaj na igru ukloniti ili barem minimizovati jedino ako neko veće ime sedne na klupu.

Ali kako da se minimalizuje, pošto Lorenco nije pokazao da može da bude 30 minuta na parketu, juče jako glupa dva faula na početku treće četvrtine, da nije bilo tih faulova, Filip bi igrao 10 minuta max. Gavrilović je pokušao i sa Đenkom na 1, ali je to izgledalo gore nego sa Filipom. Nažalost, mi nemamo ni jednog mladog pleja kojeg vredi istrpeti kao bekap pleja, najbliži tome je Uskoković, ali dečko nije u glavi baš najbolji, ni ne nazire se neki novi Micić ili Jović. Kad Mega angažuje Miljenovića, jasno je koliko je loša situacija na toj poziciji. Mi sa dva stranca na pleju nikada nismo igrali, niti ćemo, žao mi je što nismo uspeli Jaramaza da dovedemo, mislim da bi nam baš dobro legao. U Aranitovića je mnogo uloženo, ali nažalost povrede su učinile svoje. 

Edited by Green23
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Necemo imati dva pleja stranca, a Filip je najbolje dostupno domaci resenje, pa je zbog toga u sastavu :) 

9 minutes ago, Laki21 said:

Štednja na treneru je sviranje kurcu, kao po običaju. Jedini motiv tu je naravno Junior i njegovo zabetornirano mesto koje bi naravno trpelo ukoliko bi na klupu zaseo neko sa integritetom.

Uskoro ce igrati u Areni pred 5 hiljada zaludjenika sa sezonskim kartama, pa ce opet razmazeni navijaci biti krivi jer tim igra pred skoro praznom halom.

 

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Green23 said:

 Gavrilović je pokušao i sa Đenkom na 1, ali je to izgledalo gore nego sa Filipom

Sad sam bas pogledao statistiku, ovo smo pokusali 3 minuta , pri tome u tom trenutku u petorci su bili i Laza i Odjo i Borisa, znaci petorka totalno bez kreacije, i za ta 3 minuta smo sa +10 pali na +7 , imali i najveci +13 tako da bas i nije bila tolika katastrofa. Mislim da bi neka petorka, sa Djenkom Davidovcem Perperoglom i Gistom mogla vrlo korektno da izgleda

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...