Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 
Uveliko stranice na instagramu vezane za KKCZ pisu kao nezvanicnu informaciju da je Ojo dobio otkaz...Ne znam koliko ima istine,zbog toga i znak pitanja na kraju...
Sumnjivo je to, valjda mora prvo trener da dodje da kaže ko mu treba a ko ne. Mislim, bilo bi normalno. A ako krene tim putem prvo bi trebalo da šutne sina u guzicu pa onda nekog drugog.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mairosu said:

 

Kakvo je ovo pozivanje na linč ljudi koji po službenoj dužnosti dolaze na utakmice? Znaš ih sve lično pa znaš da im je "u duši praznina, karakter nula"? Zamisli sramota, došao sa laptopom na press mesto, daj ciglu jebem li mu mater bezobraznu.

Pre svega  duznost svakog novinara je da izvestava objektivno o utakmici, stanju u klubu, a ne da izigrava fikuse. Bruka i sramota klik novinara koji na konferencijama ne smeju ni da pomisle, a kamoli da pitaju trenera oko filipovog bitisanja u klubu.

Nista drugo i nisu zasluzili nego prozivke od prve do zadnje sekunde.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Hvala na pozivu, javiću se.

 

Međutim, moram jednu stvar da isteknem - ja se posle sinoćnih dešavanja baš ne osećam sjajno. U stvari, više mi je nego gorak ukus u ustima. Što sam, na neki način, od strane voljenog kluba doteran do jedne takve reakcije. Ništa od toga nisam planirao, već je splet okolnosti (naravno, vođen svime što se dešava kroz dugi niz godina) doveo do reakcije kakva se desila. Inače, niti sam neki huligan niti kroz život konfliktna ličnost. Hoću reći, to baš i nije u skladu sa mojom prirodom. Ali jbg, očajničke situacije valjda uzrokuju i očajničke poteze. Istina je takođe da nikada u životu nisam ćutao, pa i kada sam znao da će mi se to obiti o glavu, no, uprkos tome, nikakvih herojskih tendencija tu zaista nije bilo. Jednostavno jedan običan čovek kome je prekurčilo i dogorelo do duvara.

 

Da skratim, hoću reći, nije ovo od sinoć nešto čime se posebno ponosim, hvalim i što ću isticati negde u svom CV-u, pa molim i sve ostale da se shodno tome i odnose prema čitavom slučaju.

Ето чкоде, видиш сад како је нама када морамо Калинића да напушавамо, тешкое тебра.😉

  • Like 2
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Kako objašnjavaš da do današnjeg Ozmovog teksta NIKO od novinara NIGDE i ni u jednom mediju ni JEDNOM JEDINOM REČJU, uključujući i tebe, nije apostrofirao Filipa kao problem tima?


Ja sam imao 2x sekvence o EL ove sezone od po 10 minuta, kad mi se pruži prilika sledeći put a kad će to biti ne znam, drage volje ću da kažem da Filip nema kvalitet da igra EL plejmejkera što sam rekao i na raznim društvenim mrežama.

 

Ja ne sedim u pressu (lažem, sedim na partizanu) i ne nosim laptop ali ne razumem sve ovo. Ne može za to što Nebojša forsira Filipa i radi neke stvari biti kriv neki lik iz Žurnala koji je izvukao slamku tog dana da ide na Zvezdu i nije napisao sa naslovom u fontu 48 "FILIPE ODLAZI".

 

6 minutes ago, kalistenika u rutini said:

valjda ce se i ostali probuditi jer to im je duznost.

 

dužnost im je da rade ono što im urednik kaže, dozvoli.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Hvala na pozivu, javiću se.

 

Međutim, moram jednu stvar da isteknem - ja se posle sinoćnih dešavanja baš ne osećam sjajno. U stvari, više mi je nego gorak ukus u ustima. Što sam, na neki način, od strane voljenog kluba doteran do jedne takve reakcije. Ništa od toga nisam planirao, već je splet okolnosti (naravno, vođen svime što se dešava kroz dugi niz godina) doveo do reakcije kakva se desila. Inače, niti sam neki huligan niti kroz život konfliktna ličnost. Hoću reći, to baš i nije u skladu sa mojom prirodom. Ali jbg, očajničke situacije valjda uzrokuju i očajničke poteze. Istina je takođe da nikada u životu nisam ćutao, pa i kada sam znao da će mi se to obiti o glavu, no, uprkos tome, nikakvih herojskih tendencija tu zaista nije bilo. Jednostavno jedan običan čovek kome je prekurčilo i dogorelo do duvara.

 

Da skratim, hoću reći, nije ovo od sinoć nešto čime se posebno ponosim, hvalim i što ću isticati negde u svom CV-u, pa molim i sve ostale da se shodno tome i odnose prema čitavom slučaju.

To da nisi huligan se da videti iz tvojih postova. Da ne cutis, takodje.

To je upravo profil ljudi koji mogu nesto pokrenuti.  Ako su ljudi mogli da se okupe pre par godina i daju podrsku timu (PO sa KKP), mogu i sad.

Izvinjavam se za privatizaciju teme, nastavak na PP.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zizu said:

Pre svega  duznost svakog novinara je da izvestava objektivno o utakmici, stanju u klubu, a ne da izigrava fikuse. Bruka i sramota klik novinara koji na konferencijama ne smeju ni da pomisle, a kamoli da pitaju trenera oko filipovog bitisanja u klubu.

Nista drugo i nisu zasluzili nego prozivke od prve do zadnje sekunde.


Dužnost novinara je da radi ono što mu urednik traži, ja ne znam koja je urednička politika njihovih medija. Mogu da se složim sa tobom da su konferencije sterilne, jer jesu. Ali način na koji si to to prikazao, da je ljudima "upala sekira u med" i da postoje neko jelo i piće u press zoni u izobilju, nekakvi sokovi, to stvarno nisam video barem dole na flooru (u boksovima arene je druga priča al' tamo samo odabrani). Nemoj da se postavljaš prema medijima kao prema ljudima koji su tu za neki free lunch, to izvesno i postoji u nekoj meri ali većina ljudi tamo radi posao kako mu kažu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mairosu said:


Ja sam imao 2x sekvence o EL ove sezone od po 10 minuta, kad mi se pruži prilika sledeći put a kad će to biti ne znam, drage volje ću da kažem da Filip nema kvalitet da igra EL plejmejkera što sam rekao i na raznim društvenim mrežama.

 

Ja ne sedim u pressu (lažem, sedim na partizanu) i ne nosim laptop ali ne razumem sve ovo. Ne može za to što Nebojša forsira Filipa i radi neke stvari biti kriv neki lik iz Žurnala koji je izvukao slamku tog dana da ide na Zvezdu i nije napisao sa naslovom u fontu 48 "FILIPE ODLAZI".

 

 

dužnost im je da rade ono što im urednik kaže, dozvoli.

 

Dragi prijatelju, tebi svaka čast za to (meni je na žalost bilo nepoznato).

 

No, ja smatram da novinar (ne mislim na tebe, govorim uopšteno) kao prvu stvar što se profesije tiče mora da ima lični integritet.

 

Reci mi, npr, kako se ti osećaš dok slušaš prenose na SK ili Areni, gde komentatori ni jednom rečju ne pomenu katastrofalan učinak Juniora, ili gde opet, u dnevnim novinama, gde sportski noviniari takođe sasvim očigledno namerno prećutkuju isto?

 

Zar nije posao novinara da istinito izveštava o onome čemu prisustvuje? Da ne ulazimo sad u to da dobar novinar mora da poznaje materiju, da bude sposoban za analitiku, itd, itd...

 

Ništa od ovoga se ne dešava u slučaju Filip Čović, bukvalno je bačena omerta.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Dragi prijatelju, tebi svaka čast za to (meni je na žalost bilo nepoznato).

 

No, ja smatram da novinar (ne mislim na tebe, govorim uopšteno) kao prvu stvar što se profesije tiče mora da ima lični integritet.

 

Reci mi, npr, kako se ti osećaš dok slušaš prenose na SK ili Areni, gde komentatori ni jednom rečju ne pomenu katastrofalan učinak Juniora, ili gde opet, u dnevnim novinama, gde sportski noviniari takođe sasvim očigledno namerno prećutkuju isto?

 

Zar nije posao novinara da istinito izveštava o onome čemu prisustvuje? Da ne ulazimo sad u to da dobar novinar mora da poznaje materiju, da bude sposoban za analitiku, itd, itd...

 

Ništa od ovoga se ne dešava u slučaju Filip Čović, bukvalno je bačena omerta.


Lični integritet - suštinski da, ali u praksi je to krivudavo. Na kraju se ispostavi da je "lični integritet" samo činjenica da si finansijski bezbedan sa neke strane, pa možeš da laneš. Uzmi recimo Ivana Ivanovića koji je ispao čovek od integriteta, u realnosti se dogovorio sa SBBom pa je onda bilo lako da ga oljuštiš uživo jer reperkusija nema. Svaka čast onima koji su zaista stradali zbog toga doduše.

I nisam ja jedini. Eo ti ga moj bivši urednik sa Vicea, čovek koji posl. 40 godina ide u Parter B, ne vadi Filipa iz usta otkako je u dresu. Ima toga, zapravo.

 

Što se tiče osećaja dok slušam komentar na TVu, Laki, prijatelju. Da ponovim već nešto iz druge diskusije. Imam 40 godina skoro. Ako meni Filip Čović nije dobar plejmejker za EL nivo, i ako to mogu da prodiskutujem na ovom forumu sa drugim ljudima i da se složimo ili ne složimo, a isto važi i za bilo koju drugu goruću temu, stvarno mi ne treba javni atest u vidu komentatora televizije da bih se osećao opunomoćenim da pričam tako i dalje, ili da mislim tako.

Dodao bih da razumem tvoju frustraciju i da sam ja u nekoliko navrata imao sličnih ili borderline sličnih izleta. Nisam ni sad ponosan, ali bilo je dovoljno davno pa sad možemo i da se smejemo oko toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Kakva legenda covek! Ko bese predsednik skupstine koji se vatao za glavu svakih 5 sekundi? I ko je ovaj mu sekundant levo?

 

Moze neko nekakav aorist na ovo da sroci?

DR Slobodan Unkovic, bio Dekan Ekonomskog fakuleta, uzgred kod njega sam radio diplomski rad i kod njega diplomirao.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, pepe sancez said:

Ako se nije pocelo sa rjesavanjem problema, a smijenjen trener i igraci konfuzni kako je stanje isto kao na pocetku sezone? 

nisam ni rekao da je isto, gore je

samo je problem isti

i ocigledno da mora da dodje do potpuno sunovrata da bi ljudi iz kluba evidentirali problem i krenuli da se bave istim

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mairosu said:

nego nešto se provlači Bartzokas odjutros čujem kroz neke kanale.

Nemo njega molim te :smiley50: Neverovatno iritantan lik koji nikad nije kriv i ne preuzima odgovornost za greške. Uvek su ili krive sudije ili igrači. Stalno kuka nešto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...