Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

52 minutes ago, ZiS said:

Za FMP nema ko sta da prigovara...to je privatni klub njegovog oca i tamo moze da igra 1 na 5 ako zeli...Zvezda je vec druga prica i bojim se da ce ovo inacenje imati dugorocnije posledice od jedne lose sezone u EL...

 

Nene... Fmp nije privatan klub vec sportsko udruzenje kao i svako drugo. Nebojsa nije vlasnik ni u kom smislu. Nije njegova cak ni hala u Zelezniku.

A nakon ugovora o poslovnoj i tehnickoj saradnji novac se zajedno obezbedjuje za Zvezdu i FMP. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, slavisa said:

 

kako je trebao da postupi kapiten? Da je podigao Filipa i bacio ga u masu?

Pazi, koliko sam video nisu njega hteli da rastrgnu niti fizicki napadnu, vec samo da mu skrenu paznju da se tera u pizdu materinu iz kluba. Ako mu kolega po blamiranju na terenu drzi stranu u sahranjivanju ekipe, sto mene tice moze i on da se tornja i negde drugde da pokusa da izdejstvuje slican ugovor.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pavaroti said:

Sta je on trebao da uradi za jedan mec?

 

Da promeni nesto. Ostavi neki pecat za ubuduce da igraci budu svesni diskontinuiteta. 

 

Pokazao je da toga nema, i da ce odrzati kontinuitet prethodnog vodjenja. Potpuno legitimno pitanje novinara...strasno je da u slucaju kada nam fali energije na terenu Dobric sedi na klupi. To je radio i Tomic. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Da promeni nesto. Ostavi neki pecat za ubuduce da igraci budu svesni diskontinuiteta. 

 

Pokazao je da toga nema, i da ce odrzati kontinuitet prethodnog vodjenja. Potpuno legitimno pitanje novinara...strasno je da u slucaju kada nam fali energije na terenu Dobric sedi na klupi. To je radio i Tomic. 

 

Neznalica, ne ume od bedne igre da napravi šampione za 2 i po dana. Vreme je i na njemu da uštedimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je pratio lik i delo starog i ništa manje dobrog Harpera, jasno mu je odavno bilo da će se Čovićev sistem iznutra urušiti zbog njegove sujete. 

 

Voleo bih pronaći taj post u kom je sve potanko objasnio još neke 2013.

 

Drago mi je što su se aktivirali anti-Čović navijači, ja odavno trubim o tome na Twitteru, nemate pojma na kakve sam sve komentare zbog toga nailazio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni je prejadno kako nemamo igrača, koji može da iskoristi energiju jednog od najatraktivnijih i najborbenijih igrača u EL - Gista. Čovek igra koliko može, ali nema ko da napravi pik sa njim i da mu omogući laganu završnicu, već se lopšta spušta na post, gde on nije baš toliko dobar i veoma često pravi korake ili baca cigle. Falio je Beron sa nekim ludim šutevima, ali Barsa igra jaku odbranu i ne bi se baš toliko slobodno kretao i imao prostora za šuteve, a znamo kako se Bili pogubi kada ga zatvore. Boriša je odlično počeo meč, veoma korektno igrao odbranu na Mirotiću, pa je potpuni rebus šta je trener hteo sa njegovim držanjem na klupi gotovo celo drugo poluvreme. Braun od očaja do sjaja. Čovek ima košarku u sebi, jak je u prodoru, dobar u driblingu, duge ruke u odbrani, ali levi ulaz katastrofa i čini mi se da se ponaša kao na basketu ispred zgrade. Nekako kao da ne shvata ozbiljnost mečeva (jbg, igrao u Kini rekreativnu košarku) i kao da ga nije briga što pravi brljotinu za brljotinom. Kod njega je više problem u glavi, da shvati gde se nalazi, dok za Filipa ne treba komentarisati da je plej koji jedva prenese loptu, sa pedeset zadnjih promena, dok mu lopta jedva prolazi kroz noge koliko je kratak.  

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Par crtica od sinoc

- Bas boli ono mucenje pri prenosu lopte u kojem 3 - 4 igraca konstantno ucestvuje, kad je FC u igri! Pored svega toga on ignorise Fajea dok mu ovaj nesto objasnjava. Tad je nestao i poslednji promil sazaljenja koji sam imao za njega! Jbt, pa ne ides na kos ispred zgrade ako si mnogo losiji od ekipe koja se skuplja, bude te sramota kad sagledas sebe tu, ne mora niko da ti sugerise! 

- Laziceva uloga bi trebalo da se svede na vodjenje zagrevanja!

- Ne znam sta da mislim o L. Brown. Jbg, ne mogu svi biti kao Jenkins ili Faje, imati taj stav i tu borbenost, ali nekako verujem da bi dobar trener i njega ovakvog bolje uklopio.  
- Pocinjemo dobro drugo poluvreme, reakcija sa tribine nepostojeca, jer se peva Miroticu, Vukovaru, Kosovu, Drini. Zanimljivo je da su "najverniji" najglasniji bili na nekom time outu kad je pustena muzika pa je proradio nekakav inat valjda da pokazu da kad oni rese da pevaju nesto, to tako mora biti, nebitan je tok utakmice.

- Renoviranje je pominjano X puta, sto meni ipak nije bilo dovoljno da se ne iznerviram! Ovo nije videlo renoviranje, ovo je sminkanje! Jos jedan klasican lopovluk!
 

 

Link to comment
Share on other sites

Preterujete stvarno. Sinoć bih čak i ja dao koji minut Filipu jer jednostavno nije imao ko da igra. Brown je napravio brzo lične greške, Barona nije bilo, Đenka je u kanalu, a ako bismo stavili Davidovca na PG Hanga i Higgins bi ga uništili agresijom na njegov visoki dribling. Nije imao mnogo manevarskog prostora Gavrilović sinoć. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Preterujete stvarno. Sinoć bih čak i ja dao koji minut Filipu jer jednostavno nije imao ko da igra. Brown je napravio brzo lične greške, Barona nije bilo, Đenka je u kanalu, a ako bismo stavili Davidovca na PG Hanga i Higgins bi ga uništili agresijom na njegov visoki dribling. Nije imao mnogo manevarskog prostora Gavrilović sinoć. 

 

Đenka je u šuterskom kanalu. Ne ide ga šut, ali na prenosu lopte i u odbrani je odličan. Ne vidim zašto je Filip morao da ima onoliku minutažu. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

 

Citaj ono sto jeste napisano a ne ono sto nije. 

 

6 minutes ago, Ulicni basketas said:

 

Možda i nije neznalica, ali je isti poltron kao i njegov prethodnik. Pička je polni organ, pizda je karakterna osobina. 

 

Napisao je Haos ono što mislim i što bih vam odgovorio, samo mnogo kvalitetnije, pa da ne ponavljam. 

Link to comment
Share on other sites

Glupavo je da Gavrilovicu zameram posle samo jedne utakmice(plus je pre 2 dana saznao da ce biti prvi trener). Mene je trema drmala a ne njega sto je sedeo na klupi.

Ali

Laicki ovo je bila idealna prilika zbog izostanaka u Barsi da se proba sa Davidovcem na jedinici. OK kapiram ja da Lorenco nije mogao da se vrati zbog 4 licne ali nas napad iznova i iznova jednostavno ne funckionise a on sad kao prvi trener jednostavno nista ne menja. Ja bih radije da je on pokazao da ume da izadje iz ustaljenih kretnji i da proba nesto neobicno pa taman izgubili i 20 razlike. Ja bih probao svakako sa Davidovcem na jedinici jer je sinoc bila prava prilika. Sa druge strane su isto visoki igraci prenosili loptu aa kojima to isto nije primarni posao.

Ne dopada mi se ta pasivnost koja je potrajala bar 6-7 minuta jer je to u kosarci vecnost.Iako je neuobicajeno meni se recimo svidelo ona Tomiceva proba sa svim niskim igracima gde je Davidovac petica(naravno da Davidovac ne skace za loptu i da Filip ne bude u tih 5 niskih)

 

Iskoristio bi post da ispisem jos nesto sto mi se vrzma po glavi a to je da ce nama svakako trebati jos jedan plej i da je Lorenco odlican backup. Sto ga kasnije budemo dovodili to ce teze biti. Mozda bi cak bio i odlican prvi plej da imamo jos jednog Lorenca koji ce isto da povecava prednost dok je na terenu. Kada je last cut? 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ulicni basketas said:

 

Đenka je u šuterskom kanalu. Ne ide ga šut, ali na prenosu lopte i u odbrani je odličan. Ne vidim zašto je Filip morao da ima onoliku minutažu. 

Zato što Jenkins nikako ne može da se prevede kao Čović 😛

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dingospo90 said:

 

Laki, ako nije tajna mozes li da nam kazes sta si rekao Filipu i Lazi pre nego sto su usli u tunel? Cisto da ne bi skupljali poluistinite informacije na 50 mesta.

 

 

 

Iskreno, pamtim fragmentalno (afekat jbg). Prvo sam nešto eksplicitno rekao Filipu, ne sećam se konkretno šta. A onda sam se drao ko magarac "Sram da te bude", "Mrš iz kluba" i/ili nešto slično. Kad se Laza umešao ono čega se sećam da sam vikao "Duže sam tu od tebe, sram te bilo". U stvari, ja Lazu nisam čuo uopšte jer je bila velika buka, video sam samo da pokazuje na sebe i busa se u prsa, pa sam pretpostavio da govori o sebi kao o kapitenu. 

  • Like 5
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Preterujete stvarno. Sinoć bih čak i ja dao koji minut Filipu jer jednostavno nije imao ko da igra. Brown je napravio brzo lične greške, Barona nije bilo, Đenka je u kanalu, a ako bismo stavili Davidovca na PG Hanga i Higgins bi ga uništili agresijom na njegov visoki dribling. Nije imao mnogo manevarskog prostora Gavrilović sinoć. 

 

Mogao je Đenka da igra keca, on je u stanju da prenese loptu i oslobodi je se za manje od 15-18 sekundi koliko je Gnomu trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem sto je dao Filipu minute nego sto ga nije izveo kada se lomio rezultat, a on kanalio iz napada u napad.

 

Problem je sto Dobricu nije dao vecu minutazu, pogotovo kada je zafalilo energije. 

 

Problem je sto Stratos i dalje igra kao Dzordan i siluje nemoguce suteve. 

 

Problem je sto se ne vidi promena u odnosu na Tomiceva rotiranja. Ako hoce da njegovo angazovanje ima efekta mora da nametne bilo kakvu promenu koju je on ocenio kao korisnu. Tu promenu nismo videli. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Baron23 said:

Ko je pratio lik i delo starog i ništa manje dobrog Harpera, jasno mu je odavno bilo da će se Čovićev sistem iznutra urušiti zbog njegove sujete. 

 

Voleo bih pronaći taj post u kom je sve potanko objasnio još neke 2013.

 

Drago mi je što su se aktivirali anti-Čović navijači, ja odavno trubim o tome na Twitteru, nemate pojma na kakve sam sve komentare zbog toga nailazio.


samo je kopirao izjave Nostradamusa koji je to predvideo jos pre x vekova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, krenula da rastu muda na Sport klubu.

 

http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a312290-Novog-trenera-Zvezde-ceka-ozbiljan-posao.html

 

Quote

Filip Čović na startu sezone igra više nego što je zamišljeno, najviše zbog lošeg Brauna – postavljalo se pitanje da li je dorastao evroligaškom nivou, a sa izuzetkom poslednje četvrtine meča u Tel Avivu, za sada se pokazalo da nije. Posle meča našao se na meti jedne grupe navijača. Prošle sezone Čović je u plej-ofu ABA lige bio jedan od najzaslužnijih za plasman Zvezde u Evroligu, ali taj kredit je očito brzo potrošen. Sada je on izdvojen uprkos tome što su u ovom trenutku zaista retki oni koji zadovoljavaju u Zvezdi. Koliko god mu je to što je otac Nebojša Čović verovatno pružilo prilike koje inače ne bi bilo pružene, tako je verovatno i sada da je fitilj za njega kraći takođe zbog toga.
 

 

Inače, budući da sam sedeo bukvalno iza novinara, iskoristio sam priliku da ih isprozivam jer su pizde koje ne smeju reč da prozbore pritiv Tatinog sina. Svi su redom gledali pred sebe, bukvalno niko nije okrenuo glavu. U ovoj zemlji ima možda stotinjak ljudi koji mogu zaista da se nazovu novinarima, a što se sportskog dela tiče tu ih je manje no prstiju na ruci.

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...