Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ja cu opet reci, sacekao bih sa silbovanjem dok se ne dovede trener sa nekim playbookom, koji ce postaviti napad pa da vidimo sta ko koliko moze u postavljenom organizovanom napadu. U ovoj neorganizaciji se mogu steci mnoge krive slike, narocito kad je u pitanju tip igraca kao Lorenzo. Nista od ovoga ne vazi za onog jebenog rekreativca koji ni najosnovnije stvari kao prevodjenje i demarkiranje ne moze da odradi. Nije onaj klinac slucajno bio na terenu samo kad je Covic igrao.

 

Gavrilovic nam je jasno stavio do znanja sta da ocekujemo od njega, a ako se trener ne dovede, onda ono, koga boli kurac, nije ni bitno u tom slucaju.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tomic otisao, na redu celavi tatin sinak, a ako pusti sezonu niz vodu zbog svog isprdka moze i tatko sa njim napolje.

KK uz FK predstavlja sve sto mrzim i sve sto ne valja u nasem drustvu.

Zlocin prema kosarci je da ekipu koja krvari na terenu ostavis bez pleja i trenera, uz to spucavsi preko 8 miliona eura.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na momente se ponadah ali brzo se vratismo u svet u kome igras najbolje kosarkasko takmicenje na svetu bez pleja. Elem , o utakmici nema puno sta da se prica, mnogo je tu gresaka koji nemaju veze sa taktikom ili igrom. Da se polako okrenemo Aba ligi i da spasimo sta se spasiti moze, da se nekako uguramo u 4 tima do polusezone i onda vratimo Filipa u maticni klub, i nadjemo pleja bilo kog , Sisko bi izvadio stvar maltene.

Link to comment
Share on other sites

Tesko je ocekivati da za par dana neko moze mnogo toga da promeni, ali meni je generalno paradoksalno da ti za prvog trenera postavis pomocnog trenera prethodnika koji je lose radio svoj posao zbog cega je i otisao. Ok, postoji mogucnost da Tomic nije jebao 2 posto savete ovog, ali opet, ako vec prvi trener nije valjao, tesko da je pomocni neka klasa.

 

Elem, treba nam trener, jer je ovo danas izgledao kao i u prethodnim mecevima. Nemamo plan B, cim nam stane sut, useremo se, masimo ulaze, zicere i slicno. A ne znam zbog cega, cim nam stane napad, staje nam i odbrana, kao da odjednom igraci izgube svo samopouzdanje.

 

Lorenco je neozbiljan lik potpuno. Sem tekme protiv Fenera, u svakoj drugoj je bio katastrofalan. Nit je razigravac, sut nema ni u najavi (sklanjaju mu se po metar), a ulaze resava kao Filip. Bukvalno zapocne napad, zaleti se i onda doda nekom drugom loptu ili krene na ulaz i promasi. Pritom mu je i stav iritirajuci skroz. 

 

Filip je neverovatan kancer i mnogo mi je zao sto mu nisu zvizdali danas. Kad god je usao u igru, mi smo po automatizmu padali i protivnik nas je stizao. Katastrofalan igrac i generalno katastrofalan lik cim nema problem da se ovoliko blamira.

 

Sto se ostalih tice, toplo-hladno. Sama situacija sa raspolozenim Borisom pokazzuje kolika je greska da on bude DNP prvih pet utakmica. Decko totalno u formi, spreman, brzi nekako nego prosle sezone, itd.

 

I lepa stvar je povratak Kuzme.

 

Generalno, treba nam trener. Ne Gavrilovic, ne Jovanovic, nego trener. Uvalio nam je Tomic kurcinu ovim odlaskom bas. Uopste nije ispao fer. 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta što je onakvo poluvrijeme bačeno u vodu. Ova Barsa, bez 3 pleja i bez još nekoliko važnih igrača, se mogla dobiti. Potreban nam je ipak trener i to što je ranije moguće. Ovo su već 4 poraza za redom. 

 

Negativan utisak večeri: Lorenzov lijevi ulaz. Koja strahota.

 

Pozitivno: Napokon Boriša. Kvalitetnu ruku ima, ponovo je pokazao to. Nadam se još većim minutima za njega.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

 

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Na momente se ponadah ali brzo se vratismo u svet u kome igras najbolje kosarkasko takmicenje na svetu bez pleja. Elem , o utakmici nema puno sta da se prica, mnogo je tu gresaka koji nemaju veze sa taktikom ili igrom. Da se polako okrenemo Aba ligi i da spasimo sta se spasiti moze, da se nekako uguramo u 4 tima do polusezone i onda vratimo Filipa u maticni klub, i nadjemo pleja bilo kog , Sisko bi izvadio stvar maltene.

 

I žele-zeka bi, kad bi je imao

Edited by Matador
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, OnionKnight said:

Šteta što je onakvo poluvrijeme bačeno u vodu. Ova Barsa, bez 3 pleja i bez još nekoliko važnih igrača, se mogla dobiti. Potreban nam je ipak trener i to što je ranije moguće. Ovo su već 4 poraza za redom. 

 

Negativan utisak večeri: Lorenzov lijevi ulaz. Koja strahota.

 

Pozitivno: Napokon Boriša. Kvalitetnu ruku ima, ponovo je pokazao to. Nadam se još većim minutima za njega.

 

Sta napokon? Pa decko je samo nastavio tamo gde je stao na kraju prosle sezone. Nije kao da se raspadao pa proigrao, samo ga je trener sklonio iz tima bez ikakve potrebe. 

 

Nazalost ce D Braun da plati to. Ne verujem da se ima mnogo strpljenja za njega, pogotovo u situaciji dok smo sasvim korektni na poziciji 4.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

Igra li Gist?

 

Mi smo u problemu veceras. Baron, Brown, Gist, to je 3 igraca prve petorke. Posebno je Gist vazan.

 

Prakticno igramo sa 2 igraca na 1 i 2 i Ojom i Jovanovicem na 5. Steta, jer oni trenutno raspolazu sa samo 7-8 igraca, ove Bolmare, Martineze, Pustovije ne racunam. Imaju samo Higginsa, Kurica, Abrinesa i Hangu na 1, 2 i 3, mi imamo jednog pleja, jednog beka, cetiri krila i jednog tatinog sina.

 

Ne volim da se samocitiram, ali ispalo je da sam bio u pravi za sve.

 

Samo bih napomenuo sekvencu kada Lorenzo pravi 4. faul, mi sa 42-35 idemo na 49-57. To je i odlucilo mec. Tako nam i treba, Borisi smo doveli dva igraca da ga potisnu van 12, a smemo da dovedemo samo jednog plejmekera pa smo trazili zver. E pa ne moze, Covicu.

 

Ojo i Simanic iznenadjujuce dobri, oni bez pravog pleja i sa onim Bolmarom sto je pogubljen na terenu. Ne znam zasto je Covic pricao da se Kuzmic vraca za 10-15 dana, ali je bilo lepo videti ga na terenu opet.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Sta napokon? Pa decko je samo nastavio tamo gde je stao na kraju prosle sezone. Nije kao da se raspadao pa proigrao, samo ga je trener sklonio iz tima bez ikakve potrebe. 

 

Nazalost ce D Braun da plati to. Ne verujem da se ima mnogo strpljenja za njega, pogotovo u situaciji dok smo sasvim korektni na poziciji 4.

 

 

 

Napokon minuti za Borišu. Kvalitet neosporan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, OnionKnight said:

Šteta što je onakvo poluvrijeme bačeno u vodu. Ova Barsa, bez 3 pleja i bez još nekoliko važnih igrača, se mogla dobiti. Potreban nam je ipak trener i to što je ranije moguće. Ovo su već 4 poraza za redom. 

 

Negativan utisak večeri: Lorenzov lijevi ulaz. Koja strahota.

 

Pozitivno: Napokon Boriša. Kvalitetnu ruku ima, ponovo je pokazao to. Nadam se još većim minutima za njega.

2 leva i jedan desni omasio :ajme:

verovatno je veprov davno izgubljeni blizanac...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su neki "novinari" poceli sa botovanjem pa pisu kako je Gavrilovic napravio cudo od ekipe.On je bio pomocnik Tomicu i igra je ista kao i pre,dakle napadi totalno neorganizovani.Ne treba zaboraviti i da je Barsa igrala bez dva top igraca.Znaci imenovanje Gavrilovica za glavnog trenera bi bilo samoubistvo.

 

Napisao sam letos po zavrsetku prelaznog roka da mi opet nismo resili pitanje pleja i centra.Lorenco jako los,Filipa necu ni da komentarisem.Odzo je odron od igraca,Kuzmic bio dugo povredjen tako da mi igramo bez kljucnih pozicija u kosarci.

 

Link to comment
Share on other sites

Filip Čović na košarkaškom terenu je vređanje inteligencije...

💯🤦🏻‍♂️

Toliko malo nedostaje da ova ekipa bude superiška... Svi to vidimo...

Filip OUT!!!!!!!!!!!!!!! ✔️🙏🏻

 

Bravo za Borišu!!! 🙌🏻

Odličan i ofanzivno i defanzivno...

 

Da ne zaboravim Kuzmu i da mu poželim brz oporavak 🍀

Večeras su bespotrebno mnogo rizikovali sa njim na terenu, miljama je daleko od iole pristojnog fizičkog stanja za ovaj nivo košarke...

U svakom slučaju raduje što je sa ekipom :))

 

I na kraju, hashtag #FILIPEODLAZI, za koji se nadam da će postati popularan ovih dana...

 

Stvarno je dosta bilo sa njim...

 

#FILIPEODLAZI

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...