Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, Kankkunen said:

Neće Čović dozvoliti da komšije imaju skupljeg trenera od nas, makar sprat više od komšije ... :smiley53:

 

nije tomic skuplji bio od trinkija

sto je logicno jer je puno losiji trener

 

ali dozvolio si covo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Cavi Paskval je trener po mom ukusu.Covek ima najbolje osmisljenje akcije,njegovi napadi su melem za oci.

 

Secam se koliko je lepo igrala Barsa dok ih je on vodio,svaki pik,svaka izolacija je genijalno osmisljena,protok lopte je munjevit.Tomic nije imao nijednu krstenu akciju,Paskval je za njega doktor.

 

Pitanje je samo da li on ima volju da dodje da zivi u Srbiji.Ako dodje Paskval to ce biti pogodak decenije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čombe said:

Cavi Paskval je trener po mom ukusu.Covek ima najbolje osmisljenje akcije,njegovi napadi su melem za oci.

 

Secam se koliko je lepo igrala Barsa dok ih je on vodio,svaki pik,svaka izolacija je genijalno osmisljena,protok lopte je munjevit.Tomic nije imao nijednu krstenu akciju,Paskval je za njega doktor.

 

Pitanje je samo da li on ima volju da dodje da zivi u Srbiji.Ako dodje Paskval to ce biti pogodak decenije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

OJo moze u Zeleznik ali u decembru a ne danas ili sutra. 

 

 

 

kari

radonja

tomic

>> treneri beze a prvi je bolji od drugog  drugi bolji od treceg. 

 

pri tome ja uopste ne mislim da covi nije obezbedio uslove PRVOM, DRUGOM I TRECEM

 

a oni opet odose

 

what gives?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

kari

radonja

tomic

>> treneri beze a prvi je bolji od drugog  drugi bolji od treceg. 

 

pri tome ja uopste ne mislim da covi nije obezbedio uslove PRVOM, DRUGOM I TRECEM

 

a oni opet odose

 

what gives?

Znaci Pesic odlazi u Bayern a sada je u Barseloni, da li je on pobegao sa bolje pozicije na losije?

Radonjic je bio 4 godine trener kod nas, uzeo sve sto je mogao da uzme, poslednju i najtezu sezonu finansijsku za klub mu je sve doslo preko glave, nije mogao da dobije garancije da moze da se napravi bolji sastav, evo Covic je kriv tu sto nije mogao u onim uslovima da mu garantuje ostanak, Kuzmica, Jovica, Gudurica, Simona, Djenke, gde su svi otisli za tri puta bolje ugovore nego sto bi ikada imali kod nas. Znaci, Radonjic nije oteran, nego je covek procenio da je dostigao svoj plafon u KKCZ i da ne vidi sebe dalje tu iako je imao trogodisnji ugovor na stolu.

Tomic, jos je rano da se proceni sta se desilo, ali cemo za par godina gledati snimke sa poslednje tri zvanicne utakmice koje smo gle cuda sve tri izgubili vrlo cudnim odlukama tadasnjeg trenera. 

A isto tako cemo se pitati za par godina sta se desilo sa Tomicem i zasto je MT bio jedna osoba do 10.10.2019 a druga osoba od 10.10.2019

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Znaci Pesic odlazi u Bayern a sada je u Barseloni, da li je on pobegao sa bolje pozicije na losije?

Radonjic je bio 4 godine trener kod nas, uzeo sve sto je mogao da uzme, poslednju i najtezu sezonu finansijsku za klub mu je sve doslo preko glave, nije mogao da dobije garancije da moze da se napravi bolji sastav, evo Covic je kriv tu sto nije mogao u onim uslovima da mu garantuje ostanak, Kuzmica, Jovica, Gudurica, Simona, Djenke, gde su svi otisli za tri puta bolje ugovore nego sto bi ikada imali kod nas. Znaci, Radonjic nije oteran, nego je covek procenio da je dostigao svoj plafon u KKCZ i da ne vidi sebe dalje tu iako je imao trogodisnji ugovor na stolu.

Tomic, jos je rano da se proceni sta se desilo, ali cemo za par godina gledati snimke sa poslednje tri zvanicne utakmice koje smo gle cuda sve tri izgubili vrlo cudnim odlukama tadasnjeg trenera. 

A isto tako cemo se pitati za par godina sta se desilo sa Tomicem i zasto je MT bio jedna osoba do 10.10.2019 a druga osoba od 10.10.2019

 

kakve ovaj bold ima veze sa pitanjem koje sam ti realno 4x postavio? nikakve.

da ne pricamo dalje o random temama koje sam promovises i ako promovises, samo odgovori na prosta pitanja pre nego krenes levo ili desno

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, K.Dot said:

Obe ruke i noge za Ćavija, ali ako i on ostavi malog u timu, roknuću se.

 

samo da sacekamo prvo sa cavijem. jedna opcija je da se stvarno pregovara i da je blizu, a druga da je ovo pusteno iz propagandnih pobuda, kao eto trazimo jako ime.

nadam se  da plavsic nije takav tip da bi burekjogurtasio za gazdu, valjda su plate na tom sportklubu solidne.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

kakve ovaj bold ima veze sa pitanjem koje sam ti realno 4x postavio? nikakve.

da ne pricamo dalje o random temama koje sam promovises i ako promovises, samo odgovori na prosta pitanja pre nego krenes levo ili desno

Evo glup sam i ne znam da odgovorim na tvoje proste pitanje, pa ti odgovori umesto mene tj odgovori sebi ono sto bi zeleo da cujes od mene jer ocigledno ne dobacujem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Evo glup sam i ne znam da odgovorim na tvoje proste pitanje, pa ti odgovori umesto mene tj odgovori sebi ono sto bi zeleo da cujes od mene jer ocigledno ne dobacujem.

 

 

 

kari pesic. kako je on kriv sto je dobio djubre od rostera??

Quote

 

OD 2011 samo se jednom zajebao da plati mnogo trenera a to je bio Pesic i zavrsili bez trofeja, od tada nema sanse da odvoji pola miliona za trenera jer ni to nije garancija da ce bilo sta uzeti.

Svi treneri posle Pesica su bili skoro pa pocetnici i bez nekih uspeha.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

kari pesic. kako je on kriv sto je dobio djubre od rostera??

 

Ja nigde nisam napisao da je on birao roster, jel znas da je Covic preuzeo klub 11.08.2011, Kari imenovan 7 dana posle i pola FMP preslo u KKCZ.

Napisao da nije Karija ispali bi te godine iz ABA lige.

On ima neku filozofiju da skupo placen trener nije garant osvajanje trofeja, njegov stav ne i moj. Tacka.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...