Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, Uti said:

Odakle ti to ? Ja bi bas voleo Dudu 😉

Прича се у Страхињића Бана

Велико поштовање за Дуду, али озбиљно не бих цимао човека из пензије да склапа и започиње нешто где треба да се да 120%. 

Link to comment
Share on other sites

Prosto ne znam sta da mislim..Tomic je ocigledno namerio da ode i ne bi bilo smisleno zadrzavati ga, pogotovo sto je poslednjih par utakmica bio u autodestruction modu.

S druge strane, ovo je jako gadna situacija, bez obzira na sve oskarovske osmehe Dr Nebojse.

Nikad skuplja i ambicioznija skupina igraca, sa jednim nedonoscetom kao levim smetalom na kljucnoj poziciji, ostaje bez trenera koji je ekipu selektirao 20 dana od pocetka sezone...tako ozbiljni timovi ne funkcionisu, sem ako ti drogirani Janakopulos ili nemac pojma Angelopulos mladji nije predsednik.

Nemam ni okvirnu predstavu ko bi mogao da bude novi trener, a da nije neki trener pripravnik koji ce prvi put trenirati ekipu koja ne ide na sva gostovanja busom, ili neka naftalinska legenda.

Misljenja sam da ne treba brzati, dati Gavrilovicu sansu, koji znanje ima, ako vec nema iskustva, ali svakako poznaje ekipu do srzi.Treba videti kako ce ekipa reagovati na ovu promenu, mozda Andrija i ovi momci legnu jedni drugima, i bude nesto dobro u svemu tome, uz naravno obavezan uslov da se uloga tatinog praseta svede na ceremonijalnu i status ikebane sa kraja klupe.

U medjuvremenu u dubokoj tisini razgovarati sa potencijalnim resenjima, ukoliko se ne pokazu boljici u igri sledece 2-3 nedelje.U ABA imamo lagan raspored do Partizana, a u EL su sledece dve negde planirani porazi, i skor 1-4 ne bi bio tragican, ukoliko seriju od 3 kod kuce i Himki docekamo sa ozbiljnim boljitkom u igri

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Прича се у Страхињића Бана

Велико поштовање за Дуду, али озбиљно не бих цимао човека из пензије да склапа и започиње нешто где треба да се да 120%. 

Moze Duda i sa pola neke stvari da radi, ako je samo kosarka u pitanju. Ali ne mislim da si na kosarku mislio.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Прича се у Страхињића Бана

Велико поштовање за Дуду, али озбиљно не бих цимао човека из пензије да склапа и започиње нешто где треба да се да 120%. 

 

Reko bi da je Duda jedan od onih tipova što i nezna drugačije nego na 120%. Ne verujem da bi se on aktivirao zbog para, nego zato što mu fali košarka.

 

Da je u ozbiljnim godinama, jeste. Ali eno ga Kari. ko zna, zna.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Reko bi da je Duda jedan od onih tipova što i nezna drugačije nego na 120%. Ne verujem da bi se on aktivirao zbog para, nego zato što mu fali košarka.

 

Da je u ozbiljnim godinama, jeste. Ali eno ga Kari. ko zna, zna.

 

 

 

Ne zaboravi Aita Renesesa, najstariji trener u Eu takmičenjima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jebe Tomića. Nikada ga nisam ni mirisao. Neko ko izjavi da je Filip najbolji srpski plej ne može da bude normalan čovek. Elem, najbolja kombinacija bi bila ako bi se Gavrilović pokazao kao neko ko se razume u svoj posao a Duda da posavetuje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja sam od onih "Da tomic ode, a da se Alimpije ne vrati nikad". Ko god da je prvi pomenuo povratak kvazi-trenera-kojem-se-ime-ne-spominje da zna da mi je poremetio san do daljnjeg i ucinio da u nekoj buducnosti i imenovanje nekog mucenika nivoa Klipe docekam sa olaksanjem samo jer nije u pitanju gorepomenuti posetilac beogradskih teretana i borac protiv elokventnosti.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam od onih "Da tomic ode, a da se Alimpije ne vrati nikad". Ko god da je prvi pomenuo povratak kvazi-trenera-kojem-se-ime-ne-spominje da zna da mi je poremetio san do daljnjeg i ucinio da u nekoj buducnosti i imenovanje nekog mucenika nivoa Klipe docekam sa olaksanjem samo jer nije u pitanju gorepomenuti posetilac beogradskih teretana i borac protiv elokventnosti.
:) izvinjavam se zbog nesanice. Pa Čović danas rekao da je Alimpije imao 11 pobeda u EL i Lesor ga zajebao da osvoji ABA. Moram dati šansu mladim stručnjacima inače nećemo imati više domaćih trenera haha.
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:
7 minutes ago, Casaubon said:
Ja sam od onih "Da tomic ode, a da se Alimpije ne vrati nikad". Ko god da je prvi pomenuo povratak kvazi-trenera-kojem-se-ime-ne-spominje da zna da mi je poremetio san do daljnjeg i ucinio da u nekoj buducnosti i imenovanje nekog mucenika nivoa Klipe docekam sa olaksanjem samo jer nije u pitanju gorepomenuti posetilac beogradskih teretana i borac protiv elokventnosti.

🙂 izvinjavam se zbog nesanice. Pa Čović danas rekao da je Alimpije imao 11 pobeda u EL i Lesor ga zajebao da osvoji ABA. Moram dati šansu mladim stručnjacima inače nećemo imati više domaćih trenera haha.

Nema na cemu - nisam gledao konferenciju, ali ako je kao sto velis - onda je gazdina krivica.

Link to comment
Share on other sites

joj sta bih dao da nagovorimo dulenceta vujosevica.... jujuju pa to bi bio spektakl.

menjam predlog. prva zelja mi je dulence a druga uvalin.

 

sto se promena tice jasno je da je NE PRIZNAJEMO (prosecni zvezdini navijaci). vepar nije na raznju tako da idemo iz pocetka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dolazi Duda....nije tražio nikakve pare, jedini uslov mu je bio da se ona dva goluba iz Pionira prevezu u njegov golubarnik u Mirijevu I da klub plati sve troškove. 

 

Čović je obećao da će im uplatiti 180 dinara na BusPlus karticu za autobus 25p uz čvrsto Dudino obećanje da će mu na prvom treningu vratiti 2 dinara jer je cena karte 89 din. 

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...