Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

11 minutes ago, Laki21 said:

U četvrtak u hali objasniti Filipu i Nebojši kako stvari stoje.

 

Минимум минимума али бојим се да се ни то неће десити.

У сваком случају овај концепт након повртка у ЕЛ куповине озбиљних играча за озбиљну лову а да не завршиш ростер зачинисмо и оставком тренера на почетку сезоне. Битно је да газда Чова неће пропустити да напомене како је он више од 40 година у кошарци...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astrix1402 said:

Iskreno, voleo bih i da čujem Tomicevu stranu priče. Ima se tu lepih pitanja postaviti

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Sada moze da prica sta hoce,fc3 mu je igrao a on ga je branio kada god bi neko postavio pitanje o njemu.Sada mu je bolje da cuti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemaju ugovor ili su dostupni:

Andrija Gavrilovic (KKCZ), Milenko Topić (KKCZ), Vladimir Jovanović (FMP), Dušan Alimpijević, Jovica Antonić, Slobodan Klipa (KKCZ Youth), Vlade Đurović, Željko Lukajić, Mihailo Uvalin...

 

Imaju ugovor:

Zlatko Bolić (Vojvodina), Vladimir Đokić (Metalac), Marko Marinović (Borac), Oliver Popović (Novi Pazar), Vlada Vukoičić (Kina), Dragan Aleksić (Solnok)...

 

 

Znam znam... nije neki izbor domacih trenera. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

Postoji li sansa da dovedemo Duleta Ivanovica? Nijedan drugi mi ne pada na pamet. Od starije garde tu je samo Sakota u Aek-u.

 

Od mladjih ovaj iz fmp-a ili Luka Pavicevic ako se on moze nazvati mladjim. 

 

Ja glasam za Duleta, bez kvalitetnog trenera se ne moze. Propustili smo Trinkija zbog ovog nadrkanog. 

 

I moj glas za Duleta, ali Vujosevica. Poceo je u Zvezdi, cenim da je  vreme da se vrati prvoj ljubavi jer, kao sto je poznato, prva ljubav zaborava nema. ❤️

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...