Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

34 minutes ago, Tony said:

Nemam pojma stvarno, samo je rekao Kuzmic ima neki problem sa okom i ne zna se kad ce on moci da igra, inace bi Odzo odmah leteo.

 

 

Izvini al ovo baš i nije logično. Ako ti se neki igrač zgadi do te mere, obično ga zakucaš za kraj klupe ili na tribunu pored Boriše. A ne kao, škartiračemo ga kad se vrati Kuzma, a do tad neka ga po 20 minuta u EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, NMX said:

 

Jako je bitno da protiv Barse pokažemo reakciju, jako bitno.

 

Da od starta odigramo najBRŽE što možemo. Da Laza i Đenka najJAČE pritisnu Dilejnija i Higinsa i da D.Braun konačno pokaže najBOLJE izdanje.

 

Je l' tako?

Derick je naprasno dobio proliv koji ce potrajarti. Do daljnjeg nece biti u sastavu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Izvini al ovo baš i nije logično. Ako ti se neki igrač zgadi do te mere, obično ga zakucaš za kraj klupe ili na tribunu pored Boriše. A ne kao, škartiračemo ga kad se vrati Kuzma, a do tad neka ga po 20 minuta u EL.

Kod Tomica mnogo toga se desava sto nema veze sa logikom. Tako da, moguca je svaka varijanta.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ovaj ponudi ostavku. Ima svoje razloge, licne ili takmicarske. Smatra da ne moze da ostvari rezultate iz raznih razloga. Ok.  Sada mu Nebojsa ne prihvata to i ovaj ostaje. Majku mu, pa kako te sad on ubedio da mozes da uradis nesto za sta ti znas da ne mozes. Ovo je jebanje u mozak, odnosno Nebojsa ima caku, tabelarnu ili neku drugu, da Tomic ne dobije ni prebijenog dinara vise ako ovako šmugne.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Obi-Wan said:

 

Jbeni Olimpijakos...malo malo pa nam zabibere bratski s ledja. Ali sve na stranu, baš kurtonsko ponašanje Tomića, sad mu je krivo što je ostao "zarobljen" u Srbiji sa predsednikovim sinom i pušta kola da idu nizbrdo. E tu je sad naleteo na Gazdinu sujetu (ti ćeš meni da odlaziš u sred sezone) i sad kreće haos. Ne znam, ne liči da će bilo šta pametno izaći iz ovakvog cirkusa.

Obi navijao za nogobulj, ali ga ujebala sujeta dragog Gazde. Teska vremena dosla :lol_2:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, berti said:

Cekaj, ovaj ponudi ostavku. Ima svoje razloge, licne ili takmicarske. Smatra da ne moze da ostvari rezultate iz raznih razloga. Ok.  Sada mu Nebojsa ne prihvata to i ovaj ostaje. Majku mu, pa kako te sad on ubedio da mozes da uradis nesto za sta ti znas da ne mozes. Ovo je jebanje u mozak, odnosno Nebojsa ima caku, tabelarnu ili neku drugu, da Tomic ne dobije ni prebijenog dinara vise ako ovako šmugne.

 

Mozda mu je Nebojsa rekao da ne mora vise Filipa da ubacuje u tim, i da moze da sedi na kraju klupe.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Brzo se setili. Njemu je bolje da igra cak i za FMP nego da bleji po tribinama. A vec su dosta blejali i on i Radanov.

Ja mislim da i Simanic i Radanov mogu i imaju kvalitet da budu u 12 a ne da bleje po tribinama. Samo treba malo hrabrosti da ih ubace u vatru kao sto je ubacen Guduric npr. Imamo previse stranaca koji uopste ne prave neku razliku. Gist, Stratos, Dzenkins, Lorenco, Beron i Faje su sasvim dovoljni. 

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, pepe sancez said:

Obi navijao za nogobulj, ali ga ujebala sujeta dragog Gazde. Teska vremena dosla :lol_2:

Ako je ova prica tacna, ovde nema ni s od sujete Covica. Koji predsednik bi dopustio da mu trener tako napusta ekipu na samom startu sezone.

 

Da smo neka mediocre ekipa, pa da Tomic hoce da ide, Oly, EL, itd. Ne, nego batica dobio najskuplji tim ikad, ali iskrslo mu nesto. Malo postovanja za ekipu koja mu je dala prvi posao i malo profesionalnosti, nije ovo biznis liga.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, dame i gospodo, uvaženi predstavnici medija! Kao što je najavljeno, tema ove KZŠ je trenutno stanje u KK Crvena Zvezda. Odmah da istaknem stanje u klubu je redovno, na žalost mnogih dušebrižnika koji su zaboravili gde smo bili 2011. Znamo iz čije kuhinje to dolazi! Što se trenera tiče, a to vas najviše interesuje, mogu odmah da kažem da on ostaje i ima nauto punu podršku. Do nesporazuma je došlo zbog  jednog igrača. Naime,  Barselona nam je ponudila 4,5 miliona evra za Filipa, koji bi zamenio povređenog Pangosa. Taj novac bi dobro došao klubu da ne objašnjavam zbog čega. Mi smo tu ponudu prihvatili. Međutim, Milan se usprotivio tvrdeći da mu vadimo ciglu iz temelja sreće, te da mu je Filip srce i duša tima i odmah je ponudio ostavku. Došlo jedo rasprave no obzirom da je Milan ostao uporan, odbili smo Barsinu ponudu. To je jedina istina. Sad bih se osvrnuo na napade putem elektronskih medija i društvenih mreža. Izvinite,  kakva je to galama, zar ne da je konferencija u toku. Šta neki Fender hoće da uđe? Ne može! Pa šta ako ima propusnicu i sezonsku, reko sam ne može. Da se vratimo na temu. Tamo neki Laki izbacuje klipove u kojima ismeva našeg najboljeg igrača. Znamo dobro kome je u interesu da unese nervozu u našeg pleja. Tome u prilog doneo sam papire i fotografije koje mnogo toga objašnjava ju. Taj laki vozi crnog mercedesa sa belim tablicama. Čudan izbor boja. Prošle godine kad je ulubio vrata kola je terao kod Ostoje limara, prilažem račun i fotografije kao dokaz. Zar nema drugi limar u ovolikom gradu?Nadam se da je sve jasno, žurim na Pink. Ajd zdravo.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

Ako je ova prica tacna, ovde nema ni s od sujete Covica. Koji predsednik bi dopustio da mu trener tako napusta ekipu na samom startu sezone.

 

Da smo neka mediocre ekipa, pa da Tomic hoce da ide, Oly, EL, itd. Ne, nego batica dobio najskuplji tim ikad, ali iskrslo mu nesto. Malo postovanja za ekipu koja mu je dala prvi posao i malo profesionalnosti, nije ovo biznis liga.

Sve se slazem za Tomica. Bas sam razocaran ako je to istina.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...