Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, Kankkunen said:

Kad kažeš klub, na koga se to odnosi, valjda je i Tomić deo toga ... pomalo je konfuzno.

Pogresno sam se izrazio, Simon je ipak deo kluba bio pre Tomica, kada se pravio plan koji su igraci u planu na listi je bio i Simon, sto znaci da je bio skoro i dogovoren, misleci na uslove,ulogu i sve sto ide uz to. Kada je Derick Brown ponudjen Tomic je presekao i odlucio se za DB,jos kada je i Stratos produzio saradnju Marko vise nije bio opcija. 

Znaci pogresan je upis da mu je DB nametnut, a da i podsetim da prvi potpis od novajlija je upravo DB . 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pogresno sam se izrazio, Simon je ipak deo kluba bio pre Tomica, kada se pravio plan koji su igraci u planu na listi je bio i Simon, sto znaci da je bio skoro i dogovoren, misleci na uslove,ulogu i sve sto ide uz to. Kada je Derick Brown ponudjen Tomic je presekao i odlucio se za DB,jos kada je i Stratos produzio saradnju Marko vise nije bio opcija. 

Znaci pogresan je upis da mu je DB nametnut, a da i podsetim da prvi potpis od novajlija je upravo DB . 

Šarac imaš li možda informaciju kako su tekli pregovori kluba sa Filipom? Kada je on ponuđen i koliko je struka vagala?

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Derik jeste sustinski najmanje pokazao od pojacanja i koncepcijski mi se ne cini kao igrac za pobednicke ekipe, bar sa aspekta toga kako igra kod nas. Bira duge dvojke, a nema range za 3pt, ne ide na kontakt, spor, pritom tu vec imamo Borisu, itd.

 

Ali bez obzira na sve ovo, sramota je da Filip ne bude prvi koji ce otici. I naravno da mogu negde ga uvale, lik je uzeo ABA, KLS dva puta, igrao EC. Jeste kanturina, ali sigurno sa ovakvim CV-em mozemo nekog da prevarimo. Samo je poenta da nema sanse da se ista od toga desi. Setimo se prosle sezone kada je igrao jos gore nego sad, pa nije bio sklonjen. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

Ali bez obzira na sve ovo, sramota je da Filip ne bude prvi koji ce otici. I naravno da mogu negde ga uvale, lik je uzeo ABA, KLS dva puta, igrao EC. Jeste kanturina, ali sigurno sa ovakvim CV-em mozemo nekog da prevarimo. Samo je poenta da nema sanse da se ista od toga desi. Setimo se prosle sezone kada je igrao jos gore nego sad, pa nije bio sklonjen. 

Zašto bi on išao bilo gde? da zaradi za stare dane :classic_smile: nije mu potrebno da se u 30 godina lomata po nekim rumunskim zabitima, da ne pominjem porodicu ...

Nije to realno.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mmajstor said:

Sarac, kada stize novi plej?

.. 

.... 

.. 

 

Kada stigne nova lova od drzave pa da se opere malo. 

 

Ono kao da tvoj sa avatara nije upoznat sa tom shemom kako se dovode igraci sumnjivog znanja ali jakog imena pa malo se preplati, samo sto se samaraju neki drugi a ne drzava.

 

Tako kada stigne novi drzavni sponozor dolazi i neko jako ime da se operu pare. 

 

Polako, tek smo u sezoni branja jabuka, do kiselog kupusa i cvaraka ima vremena za "zaradjivanju" na shilbovanju.

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sa dedinim rodjenim burazerom jedno pola sata,pre 2-3 dana, on mi je najavio da ce vrlo verovatno da raskinu sa Derikom, i sa Odzom isto hoce, ali Kuzmic ima problema sa okom i pitanje je kada ce da zaigra...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Tony said:

Pricao sam sa dedinim rodjenim burazerom jedno pola sata,pre 2-3 dana, on mi je najavio da ce vrlo verovatno da raskinu sa Derikom, i sa Odzom isto hoce, ali Kuzmic ima problema sa okom i pitanje je kada ce da zaigra...

 

Šta je sad sa okom?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vredni mrav said:

Puna podrška za trenera i stručni štab.

 

Jako je bitno da protiv Barse pokažemo reakciju, jako bitno.

 

Da od starta odigramo najBRŽE što možemo. Da Laza i Đenka najJAČE pritisnu Dilejnija i Higinsa i da D.Braun konačno pokaže najBOLJE izdanje.

 

Je l' tako?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Maverick88 said:

Da se ne zamarate nista novo se nece desiti, ostaje Tomic sutra ide demagogija nece meni navijaci da smenjuju trenera i prave tim isl. 

 

Pre jedno mesec dana kada se saznalo za stanje Blata Oli je hteo da zameni trenera i rekonstruise tim na duze staze, i zvali su Tomica(Tomiceva najveca zelja je da vodi samostalno Oli, sam je to izjavio). Čović je to lagano odbio, i od tada krece malo inacenje Tomica znamo vec svi kako, gde je sve doslo do toga da je Tomic ponudio ostavkunposle poraza od Krke koja je odbijena. U medjuvremenu je i Oli nasao trenera tako da sutra sledi smirivanje situacije kako je sve ok ali nov tim novi igraci hice bolje, znate gde smo bili pre 5 god isl. 

 

Jbeni Olimpijakos...malo malo pa nam zabibere bratski s ledja. Ali sve na stranu, baš kurtonsko ponašanje Tomića, sad mu je krivo što je ostao "zarobljen" u Srbiji sa predsednikovim sinom i pušta kola da idu nizbrdo. E tu je sad naleteo na Gazdinu sujetu (ti ćeš meni da odlaziš u sred sezone) i sad kreće haos. Ne znam, ne liči da će bilo šta pametno izaći iz ovakvog cirkusa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...