Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ова комбинација отац и син у клубу једноставно не иде, па чак и када је син много бољи играч. Ствар је озбиљности клуба, професионализма.

Овом нашом комбинацијом нисмо завршили ростер у којег смо спуцали озбиљне паре па личимо када да имамо буџет да направимо вилу а послужимо се цријепом са старе куће а за темељ и плочу штедимо на бетону. Ајд са центром смо имали баксуз (Кузмић) али ако се није могао нико довести уз Лоренца (тј затворили ростер) па боље је да нисмо трошили оволике паре него упрегнути све домаће опције, развијати их а резултатом не бисмо били разочарани јер би био очекивано лош. Нови ниво неозбиљности је и јучерашњи ТО Томића па се све само нацртало.

Али како иза свега стоји краљ сујете у лику НЧ,  тешко да ће се ишта промијенити...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Tu KZS moze slobodno da otkaze, znamo tekst vec svi napamet. Kad bude hteo da sacuva sebe i sina dalje blamaze, a klub definitivne propasti, onda neka se javi. Do tada, MRŠ!

Jednom je već povukao sina iz ekipe, ko zna ... aj da sačekamo. Loš je tajming, trenutno ne može u FMP a inostrani klub nije opcija.

Moguće da će ipak biti nekih promena.

Link to comment
Share on other sites

Jednom je već povukao sina iz ekipe, ko zna ... aj da sačekamo. Loš je tajming, trenutno ne može u FMP a inostrani klub nije opcija.
Moguće da će ipak biti nekih promena.
Mislim da nema ništa od Filipovog odlaska u ovom momentu. Da je neka druga situacija, pa da se nekako provuče, da ne odlazi zato što je amater, već kao neka ponuda.... Ovako, sujeta je suviše velika

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam optimista u vezi Derika. Jedno je da igraču nedostaju takmičarski mečevi da bi ušao u formu. Da se vidi da se trudi, ali da mu ne ide. Ali u par mečeva kod njega smo videli samo ispucavanje i sklanjanje u odbrani. Ni trunke volje. Od one zveri pod obručima ostala je senka. Nije džaba presedeo prošlu sezonu, iako nije bio povredjen. Čak je i onaj Ataman video da to nije taj igrač. Ukrstiti srce i borbenost Fajea i tehniku i iskustvo Derika, dobiješ savršenog krilnog centra. Ali jbg.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ulicni basketas said:

 


Pitanje za tebe. Neću te nazvati botom. Ali... Branjenje lika i dela Nebojše Čovića, uprkos svim njegovim ljigavim osobinama. Branjenje lika i dela Filipa Čovića, uprkos NEVEROVATNOM nepotizmu i njegovom guranju u tim, iako za to nema ni blizu kvalitete. Kako vi sebe inače zovete? Friends & familly? Branjenje pacovčine poltronske na klupi, koja izvršava naredjenja pater familiasa porodice Čović i kao fol nudi ostavku, znajući da nigde ne ide? Stvarno treba imati želudac za vaše postove.

 

Majstore ne moras mene to da pitas, ja nisam ovde da bih branio nekoga, ali isto tako nisam ni da bih vredjao, pa ti nazovi to kako hoces. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

najbolje bi bilo da mali pointpig iskopa nesto ponosa i sam napusti Zvezdu i nastavi da igra negde drugde, tesko je praviti neku ozbiljnu ekipu i traziti odgovornost od igraca ako Covic aka hodajuca katastrofa igra ovako kako igra a ne trpi nikakve konsekvence u vidu klupiranja (ili makar davljenja)

 

mislim da bi to bilo ok resenje i za njega, da na primer predje u Partizan, ja sam Austin Riversa poceo stidljivo da gotivim tek kada je dosao u Hjuston

Link to comment
Share on other sites

  pa naravno, zar ne vidis da on ima 24-42 protiv makabija, jer on je sutirao 1/23. plus minus rules. bez filipa bi bila poezija, onako kao sto smo igrali u po abe prosle godine. oh wait... 

odmah bi odzo naucio da igra ledjima, smanjile bi mu se sake, derik bi procvetao i nosio ekipu, suteri bi pogadjali 23/23 i tako... 

najveci problem je sto ceo forum ne vidi da vepar nije glavni problem ekipe. 

lorezno 5/20, djenka 4/14, bili 7/25 u prve tri tekme el. igramo bez prvog centra, odzo ne zna gde se nalazi od pocetka sezone, derik koji je doveden da bude stub tima se ispostavlja kao promasaj. bekovi nam igraju manje vise katastrofalno od pocetka sezone. ne zna se ko je gori u napadu. jedino dobric nesto igra.

 

misim da bi bila ogromna greska da se otera tomic. arogantan je i antipatican, ali ako smo nesto naucili iz radonjinog primera i iz jos mnogo primera u sportu je da za neki kontinuet je potrebno vreme. i seci posle nekih poraza kojih se niko nece ni secati kad dodje po je glupost. porazi u el u atini i tel avivu su ocekivani. 

jedino ako sam hoce da ode, a nacin vodjenja tekme je u najmanju ruku diskutabilan. i zasto mi npr i protiv bud i krke na -4 i 25 sec do kraja branimo napad? to su dva poseda i ako odbranimo ne mozemo dati 4 poena za par sec? koja je logika? bukvalno kao da pusta tekme.  

previse je negativne energije oko kluba, ali tako je uvek na pocetku svake sezone.

pesimizam, kukanje, pljuvanje, ceka nas katastrofa sezona, itd... vec vidjeno. 

ja mislim da je vepar jos daleko od nivoa iskenjavanja kakvom je bio izlozen sad jednoglasno legenda a nekad lemur. i to dovoljno govori o svemu.

 

ako budemo u full sastavu, ne vidim zasto ne bi dobili barsu. 

klasicna underdog situcaija, nemamo pritisak, imamo pionir, imamo i kvalitet.

jos samo kad bi znali sta se desava u klubu...

 

 

 

 

 

 

 

ili sažetije: utoliko gore za stvarnost ako se kosi sa tvojim načelima? Ja se nadam da u ovom trenutku stjuardesa pita Milana da li će piletinu ili ribu za večeru. Neka putuje...došlo mu sve na naplatu po zasluzi.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, drakon1 said:

Ne shvatam racunicu. Ko treba tu koga da prevari, ko uzima lovu iz kluba? Kako bi to trebalo da funkcionise?

 

Drzavne firme deo svog profita (generisan kroz potrosnju poreskih obveznika) preko politickih veza sponzorisu klubu za potrebe kupovine igraca. Nadje se odredjena krava muzara zvucnog imena koga niko nece jer je prestao da igra ozbiljnu kosarku zbog povrede ili kurcobolje, i sklopi se evroligaski ugovor gde se deo provizije i/ili mozda plate raspodele posrednicima (vinovnicima) u tom poslu na ravne casti. Tako svima lepo, a poreski obveznici zive u ubedjenju da je to neki "kapitalac" koji eto samo sto nije proigrao. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da su se dogovorilo oko Filipove minutaže. Valjda Nebojša može toliko da izboksuje kod Milančeta, da mali ne igra duže od 10 minuta u regularnom delu ABA, duže od 5 minuta u plej ofu ABA (ako se dokotrljamo dotle) i duže od 3 minuta u evroligi. Neka proputuje i vidi dete Evropu, turistički uz klub. Možda uhvati neki selfi i autogram pravih košarkaša i idola. Nadam se da ga Milanče nije ucenio i da hoće od malog da napravi igrača i prvog pleja. Nema smisla. Reci mu nešto Nebojša jbt. Tolike godine truda i borbe i sad da se predaš pred ucenama kvalitetnog pomoćnog trenera. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Jednom je već povukao sina iz ekipe, ko zna ... aj da sačekamo. Loš je tajming, trenutno ne može u FMP a inostrani klub nije opcija.

Moguće da će ipak biti nekih promena.

 

Uvek postoji neka rumunska ili tajvanska druga liga.

 

1 hour ago, profaarmor said:

Jel moze sezonska da prodje kao akreditacija, ionako necu skoro da je koristim

 

Ima nas još sezonaca...

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa ostavkom Tomica je vec vise puta vidjeno.On kao hoce da ide a Covic ga zadrzava.

 

Nema sta Tomic da nudi ostavku,da ima obraza pokupio bi se i otisao bez dvoumljenja,dakle dao bi neopozivu ostavku.

 

Nebojsa Covic nije trebao da ceka da mu Tomic nudi ostavku,vec je on jos sinoc trebao da ga nogira.Medjutim zna se da on nece zbog svoje tvrdoglavosti smeniti Tomica,isto to je radio i sa Radonjicem i Alimpijevicem,cuveno "nece mi carsija i kafic u Strahinjica Bana smenjivati trenera".

 

Sve i da se resimo Tomica nijedan ozbiljan strucnjak nece hteti da nas preuzme.Znam da je hteo da smeni Radonjica posle prve sezone ali su ga svi dobri treneri odbili.Javna je tajna da se Nebojsa i previse mesa u rad trenera,zato nijedan ozbiljan strucnjak nece sa njim u dil.Isto se desilo i kada je kasnije Radonjic zaista otisao,svi ga odbili i on na kraju doveo Alimpijevica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ShoBzSho said:

To bi bila glupost epskih razmera, decko ce proigrati, treba mu vremena....
Polako ce i stariji Covic poceti da dobija zvizduke. Predlazem da malog izvizdimo maksimalno.

 

Ne treba njemu vreme da proigra, nego novac!!!

Epski fail je dovesti igraca koji zbog masnog ugovora nije hteo da ode iz Efesa, već je blejao pored hale, u klub gde kasne plate 👌.

To mi lici na Nebojsu mnogo više nego na Tomica. 

Tomić je do sada dovodio sve proverene igrace sem ova dva Bruna, ako ih je on uopšte doveo. 

 

Puna podrška stručnom štabu i određenom delu tima 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

 

Ne treba njemu vreme da proigra, nego novac!!!

Epski fail je dovesti igraca koji zbog masnog ugovora nije hteo da ode iz Efesa, već je blejao pored hale, u klub gde kasne plate 👌.

To mi lici na Nebojsu mnogo više nego na Tomica. 

Tomić je do sada dovodio sve proverene igrace sem ova dva Bruna, ako ih je on uopšte doveo. 

 

Puna podrška stručnom štabu i određenom delu tima 🙂

Greska,

 

Klub je vec bio sve dogovorio sa Marko Simonovicem, ali je Tomic hteo Dericka Browna, pa je Simon otpao. 

 

ajmo dalje.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...