Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 hours ago, realno *w said:

Meni kod TOmića jedna stvar nije jasna. Ok, ako ti je Čović nametnut, a spreman si na kompromise, pa moraš da izmisliš poneki minut za njega. Mislim nije ok, ali ajde.

Ali nemoguće da postoji pritisak da ovaj igra 20 minuta, završnice, itd. 

 

Realno, Lorenco može da pegla 27-28 minuta dva puta nedeljno, Dženkins 7-8 minuta i eto ti Čovića na dve-tri epizode po 2-3 minuta, to nikome ne bi smetalo... verovatno 😄

 

 

 

Meni uopste ne smeta da Filip Covic igra i 25 minuta u evroligi, jer ako je procenjeno da moze da doprinesetm, da je porobio u PO ABA lige prosle sezonetm i da nema boljeg domaceg pleja od njegatm to znaci da je on legitiman clan rotacije i da nekada igra vise, a nekada manje. I to je po meni postenije od stava neka ga tu, dajte mu da odtapka loptu pet minuta protiv Chacha i Calathesa, jer to znaci da je on nametnut i da se mora pronaci model u kojem ce on da bude deo tima, a da tim pobedjuje.

 

Ovo mozda ima samo u nekim klubovima u Saudijskoj Arabiji i ja se pitam sta je sledece, da Filip za 20-25 godina kao prvi covek kluba sugerise treneru da njegova cerka (budimo otvoreni za sve mogucnosti, 21. vek i tako to) bude u rotaciji na poziciji 1?

 

3 hours ago, Šarac said:

Steta sto je topic prelazni rok zatvoren ☺☺

 

 

Ne razumem bas najbolje sta si hteo da kazes sa ovim?

 

Da li Pullen dolazi, da li Covic ostaje, nesto trece? Jer nigde nisam pomenuo da bi bilo dobro da Jacob dodje sada.

 

3 hours ago, pepe sancez said:

Letimican bac na rsb kaze da Braun ne igra do daljnjeg. Eto.

 

17 hours ago, goldberg said:

 

Ma gde apostrofirao Filipa.

 

Mozda je pokusao u stilu: "Slusaj Nebojsa, u vezi ovih poraza, misljenja sam da neke stvari treba menjati."

 

Nebojsa: "Naravno, Milane, ti si trener, sta ti je na umu?"

 

Tomic: "Pa znas kako kazu, trulu jabuku treba izbaciti iz tima dok je vreme. Zamisli da imas igraca koji ne igra odbranu, ima lezeran stav na terenu, nikakav ucinak, a igra na vaznoj poziciji."

 

Nebojsa: "Odlicna ideja, Milane. Mekelovacemo Derricka Browna."

 

Vidim da je razgovor vec obavljen. :classic_dry:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2019 at 4:22 PM, AgroUrban said:

Samo nisi dodao, koliko mali mora da da trojki i asistencija da bi nadoknadio krater koji pravi u odbrani. I tu ne govorimo o statistici, nego o eye-testu.

 

dodao, lepo pise da nijedan jedini poen nismo primili preko njega u drugom protiv fenera, kao ni protiv makabija sve do produzetka gde se ceo tim raspao. 

naravno da je problem u odbrani, o tome ne treba ni raspravljati. 

sta je to eye test? hoces reci subjektivno misljenje? mali je i zdepast pa i ako nije kriv za primljene poene racunacemo mu kao da je jeste? 

 

19 hours ago, Knipex said:

Ne preteruje se nego se premalo pljuje. Na sve i jednoj utakmici negativan skor sa njim na terenu. Pa ko je tu lud? Meni brišu komentare na zvaničnom nalogu na instagramu čim pomenem gmaza. -16 protiv Krke jbt :smiley7:

 

to naravno nije tacno, ali ne mari da se napise. i ta +- statistika je totalna glupost jer ne govori apsolutno nista osim da je taj igrac bio na terenu. 

evo svez primer uzme pulen i svojerucno sjebe 10 napada za redom i cela petorka ide u debeo minus a loptu nije pipnula. 

daj da vidimo bilijev minus protiv makabija, ili lozencov. sto se ne spominje -15 dd i -19 berona protiv buducnosti? 

evo lazic juce -12, djenka -8 i index -5. 

naravno da je potpuno neverovatno da je tomic gurnuo vepra kad se lomilo i ako igra los mec. i cela petorka je neveroavatna i to i sve. 

 

19 hours ago, NMX said:

@Pljuvanje Filipa

 

Možda se Filip i previše pljuje, verovatno je tako. Samo to neće prestati i neće se pogledati i sagledati ostale poteškoće koje ima ovaj tim (a ima ih dosta) dokle god se glavni problem ne reši. Jbg, fazon niko neće pričati kako su zidovi kuće trošni dokle god nema krova. Ne možeš da lečiš kijavicu dok ne izlečiš zapalenje pluća (Anđus mod off). E tako i ovo, neće se prestati (I NE MORA) sa pljuvanjem ove ljudske splačine i sramnog izgovora za košarkaša niti će se dublje sagledati ostali problemi ovog tima dokle god onaj glavni bude prisutan.

 

vepar nije glavni problem, problem je njegova minutaza i uloga. kako je to vepar problem kad beron, djenka i lbraun sutiraju 1/23 protiv makabija? jel vepar kriv sto odzo bukvalno ne zna gde udara? sto derika mrzi da zivi? sto kapiten bukvalno nista ne radi na terenu? 

 

16 hours ago, kalistenika u rutini said:

Filip Covic je konacno postigao poene u Evroligi ali ovo nije klip o tome ... :lol_2:

 

da ovo je klip o nekoj +- statistici koja ne pokazuje apsolutno nista. i to sve posle tekme gde je gmaz namestio otvoren sut najboljem suteru za pobedu. eto i dobric ima -13 a sa veprinom nas je vratio u mec. 

ali ni ne cudi, na prste jedne ruke mogu da se nabroje igraci i treneri koji nisu ispolivani kofama govana na ovom forumu. a pogotovo od lakija, koji je isto ovako i radonju pljuvao i mazao govnima.

 

3 hours ago, Predragdjape said:

Teoretski, ako bi raskinuli ugovor sa Covicem, cela ekipa bi ekspresno prodisala, proigrala bolje? 

 

pa naravno, zar ne vidis da on ima 24-42 protiv makabija, jer on je sutirao 1/23. plus minus rules. bez filipa bi bila poezija, onako kao sto smo igrali u po abe prosle godine. oh wait... 

odmah bi odzo naucio da igra ledjima, smanjile bi mu se sake, derik bi procvetao i nosio ekipu, suteri bi pogadjali 23/23 i tako... 

najveci problem je sto ceo forum ne vidi da vepar nije glavni problem ekipe. 

lorezno 5/20, djenka 4/14, bili 7/25 u prve tri tekme el. igramo bez prvog centra, odzo ne zna gde se nalazi od pocetka sezone, derik koji je doveden da bude stub tima se ispostavlja kao promasaj. bekovi nam igraju manje vise katastrofalno od pocetka sezone. ne zna se ko je gori u napadu. jedino dobric nesto igra.

 

misim da bi bila ogromna greska da se otera tomic. arogantan je i antipatican, ali ako smo nesto naucili iz radonjinog primera i iz jos mnogo primera u sportu je da za neki kontinuet je potrebno vreme. i seci posle nekih poraza kojih se niko nece ni secati kad dodje po je glupost. porazi u el u atini i tel avivu su ocekivani. 

jedino ako sam hoce da ode, a nacin vodjenja tekme je u najmanju ruku diskutabilan. i zasto mi npr i protiv bud i krke na -4 i 25 sec do kraja branimo napad? to su dva poseda i ako odbranimo ne mozemo dati 4 poena za par sec? koja je logika? bukvalno kao da pusta tekme.  

previse je negativne energije oko kluba, ali tako je uvek na pocetku svake sezone.

pesimizam, kukanje, pljuvanje, ceka nas katastrofa sezona, itd... vec vidjeno. 

ja mislim da je vepar jos daleko od nivoa iskenjavanja kakvom je bio izlozen sad jednoglasno legenda a nekad lemur. i to dovoljno govori o svemu.

 

ako budemo u full sastavu, ne vidim zasto ne bi dobili barsu. 

klasicna underdog situcaija, nemamo pritisak, imamo pionir, imamo i kvalitet.

jos samo kad bi znali sta se desava u klubu...

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Da se ne zamarate nista novo se nece desiti, ostaje Tomic sutra ide demagogija nece meni navijaci da smenjuju trenera i prave tim isl. 

 

Pre jedno mesec dana kada se saznalo za stanje Blata Oli je hteo da zameni trenera i rekonstruise tim na duze staze, i zvali su Tomica(Tomiceva najveca zelja je da vodi samostalno Oli, sam je to izjavio). Čović je to lagano odbio, i od tada krece malo inacenje Tomica znamo vec svi kako, gde je sve doslo do toga da je Tomic ponudio ostavkunposle poraza od Krke koja je odbijena. U medjuvremenu je i Oli nasao trenera tako da sutra sledi smirivanje situacije kako je sve ok ali nov tim novi igraci hice bolje, znate gde smo bili pre 5 god isl. 

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

dodao, lepo pise da nijedan jedini poen nismo primili preko njega u drugom protiv fenera, kao ni protiv makabija sve do produzetka gde se ceo tim raspao. 

naravno da je problem u odbrani, o tome ne treba ni raspravljati. 

sta je to eye test? hoces reci subjektivno misljenje? mali je i zdepast pa i ako nije kriv za primljene poene racunacemo mu kao da je jeste? 

 

 

to naravno nije tacno, ali ne mari da se napise. i ta +- statistika je totalna glupost jer ne govori apsolutno nista osim da je taj igrac bio na terenu. 

evo svez primer uzme pulen i svojerucno sjebe 10 napada za redom i cela petorka ide u debeo minus a loptu nije pipnula. 

daj da vidimo bilijev minus protiv makabija, ili lozencov. sto se ne spominje -15 dd i -19 berona protiv buducnosti? 

evo lazic juce -12, djenka -8 i index -5. 

naravno da je potpuno neverovatno da je tomic gurnuo vepra kad se lomilo i ako igra los mec. i cela petorka je neveroavatna i to i sve. 

 

 

da ovo je klip o nekoj +- statistici koja ne pokazuje apsolutno nista. i to sve posle tekme gde je gmaz namestio otvoren sut najboljem suteru za pobedu. eto i dobric ima -13 a sa veprinom nas je vratio u mec. 

ali ni ne cudi, na prste jedne ruke mogu da se nabroje igraci i treneri koji nisu ispolivani kofama govana na ovom forumu. a pogotovo od lakija, koji je isto ovako i radonju pljuvao i mazao govnima.

 

najveci problem je sto ceo forum ne vidi da vepar nije glavni problem ekipe.

 

Pa ti si postavljao +- statistiku na live temi kada je Covic imao +, a Lorenzo -. Kako je sada +- statistika postala nevazna i od kada, od trenutka kada je Filip Covic ponovo u debelom minusu po toj statistici?

 

Napisati da Covic nije kriv sto je Ojo nezgrapan, a Brown flegma znaci da je po tebi u redu ukazivati na greske njih dvojice, ali nije u redu kada se ukazuje na greske VeProna.

 

I jos jedna stvar, bivstvovanje Covica juniora u timu opravdavaju uglavnom ljudi koji zagovaraju da se napravi kompromis i uzvrati usluga senioru sto nam je napravio konkurentan tim. Nista manje i nista vise od toga. On nama Gista, azdaje i pobede nad Fenerbahceom, mi njemu podrska da se sin koji je igrao samo u tatinim klubovima malo igra kosarke i na ovom nivou.

 

Problem sa Covicem se najbolje ilustruje u cinjenici da je vec drugu sezonu zaredom tim tako sastavljen da dovodimo samo jednog klasicnog plejmejkera, ali zato nas nista ne sprecava da dovedemo dve strane dvojke, cetvorke i petice pa Jovanovic i Simanic mogu da igraju sah na tribinama. Jer, predsednik nam nije ni Simanicev stric ni Jovanovicev otac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Svim Čovićevim sendvičarima želim da se istim zadave.

Podrzavam...ovo botovanje i branjenje uber nepotizma postaje nepodnosljivo...svako ko moze da tvrdi da tatino prase nije rak rana ovog tima moze biti samo bot ili covek pomracene svesti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

Cim je Cova vec sutra zakazao konferenciju bice 'nece kafana smenjivati trenera', 'strahinjica bana', 'bemaksovci i grandovci' i 'a gde smo bili 2011'. Znaci nista. 

 

1 hour ago, Tamburinjo said:

Kaze Kurir da je Tomic ponudio ostavku al Nebojsa odbio. 

 

Sutra u 14h nece kafana da mi smenjuje trenera 2 deo.

 

Kvota 1.05 da će da pomene Lakijeve snimke na YT. 

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ulicni basketas said:

Da li je moguće da ima likova, koji će da citiraju pedeset postova i da u svakom brane jebene Čoviće? Pa kako vam se ne povraća, majku mu?

Ako neko ne spada u grupu koja konstanto vredja Covice to znaci da ih brani i botuje za njih, ili ja nisam lepo razumeo? 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Jos ovo jer imam pametnija posla danas nego da se ovde raspravljam sa " navijacima" KKCZ

 

Sutra u 14 h konf za stampu, 

Domacin i voditelj NC.

Pa nabavite neku akreditaciju, lepo postavite pitanje sto mu igra sin  a ima +/- negativan beskonacno, sta je desilo itd.

 

Ovde da postavljate ta pitanja necete dobiti odgovore osim etiketiranje pojedinih koji imaju drugacije misljenje da su cuvari vatre.

 

 

Sta ce vam akreditacija, udjes i pitas nije Vlada. Gradjansko novinarstvo...

Link to comment
Share on other sites

Cuj PONUDIO ostavku. Kao, eto ako mislite da sam ja nesto sitno pogresio nema problema, sklonicu se.

Pa ako si frajer ima neopoziva ostavka.

A ovo sabanisanje na time outu sam cuo zadnji put od nastavnika fizickog na skolskom turniru. Dao sam vam

moje srce na srebrnom pladnju a vi mi ovako vracate? Igrajte sta hocete ja sam iznad ovoga. 
E zato si bio pomocnik sto godina i za bolje i nisi blavorcino bahata.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na primer, osoba koja ne vredja porodicu Covic, koja misli da Filip nema kvalitet za EL Zvezdu ali ne vredja ne psuje i ne dodeljuje raznorazne nadimke je bot i sendvicar? [emoji16]


Pitanje za tebe. Neću te nazvati botom. Ali... Branjenje lika i dela Nebojše Čovića, uprkos svim njegovim ljigavim osobinama. Branjenje lika i dela Filipa Čovića, uprkos NEVEROVATNOM nepotizmu i njegovom guranju u tim, iako za to nema ni blizu kvalitete. Kako vi sebe inače zovete? Friends & familly? Branjenje pacovčine poltronske na klupi, koja izvršava naredjenja pater familiasa porodice Čović i kao fol nudi ostavku, znajući da nigde ne ide? Stvarno treba imati želudac za vaše postove.
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas siguran da ce to setite se gde smo bili, nece kafana i ostalo resiti situaciju sutra. Tomic je lepo rekao u Novom Mestu da dalje ne moze ovako. Prosto nesta mora da se uradi. Mislim, moguce je i da su se stvari potrpale pod tepih, ali to nikad nije bilo resenje dugog veka. Nesta ce se ipak morati preuzeti, da li sutra ili za najdalje dve nedelje videcemo. Ima li iko od obavestenih info sta je to sto Tomicu smeta. Da li ga igraci ne slusaju, Da li su mu neki igraci nametnuti. U cemu je njegovo nezadovoljstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Situacija u klubu je stabilna. Razgovarali smo sa Tomićem i saradnja se nastavlja. O ostalim stvarima sutra na konferenciji za mediji", rekao je Nebojša Čović za Večernje novosti.

Vanredna konferencija za medije Nebojše Čovića zakazana je za utorak od 14.00

Kao što rekoh ne potresajte se bzv sve je kao sto je i bilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srpska posla (tu računam da smo i strane igrače posrbili, bar po lošim običajima) - Tomić tera inat Čoviću jer mu ovaj ne da u Oli, igrači teraju inat Tomiću (i možda junioru) jer ovaj nikako da nađe sistem i pravu funkciju svakome a pri tome uvlakački ubacuje juniora, da ne pominjemo i da je sujetna budaletina, koja se na pojedinim igračima iživljava, Čović tera inat Tomiću, nama navijačima i celokupnoj javnosti iako rizikujemo da izgubimo još jednu sezonu, ovog puta možda presudnu, jer ako ne dobijemo WC za Euroligu sledeće sezone, ovakav tim nećemo skoro skrpiti. Business as usual kod CZ. Prognoze mogu slobodno da idu od Top 8 do reprize Alimpijeve sezone, a možda i gore od Alimpijeve sezone. Da nismo Srbi (i posrbljeni stranci), pa da sednemo i racionalno da postavimo stvari i krenemo napred. Pošto jesmo, a gazda nam je najgori od svih nas (po pitanju sujete i inata), biće "zanimljivo i veselo".

 

Baš me zanima, koje će bljuvotine gazda sutra da iznese. Onaj deo o neće mu ulica (kafana, whatever) smenjivati trenera sigurno, samo da vidimo šte još iz poznatog repertoara. Šilbovanje nekog igrača (izuzev ako je to junior, ali to su, na žalost, pusti snovi) neće rešiti problem svih međusobnih inata. A verovatno će za sve Derick Brown da plati cenu i mirna Bačka.

Edited by Akiro
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas siguran da ce to setite se gde smo bili, nece kafana i ostalo resiti situaciju sutra. Tomic je lepo rekao u Novom Mestu da dalje ne moze ovako. Prosto nesta mora da se uradi. Mislim, moguce je i da su se stvari potrpale pod tepih, ali to nikad nije bilo resenje dugog veka. Nesta ce se ipak morati preuzeti, da li sutra ili za najdalje dve nedelje videcemo. Ima li iko od obavestenih info sta je to sto Tomicu smeta. Da li ga igraci ne slusaju, Da li su mu neki igraci nametnuti. U cemu je njegovo nezadovoljstvo.


Nametnut mu je Zo Brown, a očigledno je da je Filip bolji igrač. Eto, to će reći Tomić Nebojšinim ustima.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...