Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, Šarac said:

Jedno kada ti uruci otkaz zbog losih rezultata ali drugi je padez kada ti svojim cinjenim namernim primoravas klub da ti to i uruci, samoubistvo po meni bivseg trenera, ali videcemo za koji dan sa i rezultat njegove odluke.

 

Ako ti je porodica u Bg prosle sezone a ove ne dodje sta ti to govori. 

 

meni govori da ces se ti danas ovde truditi da sve od sebe das u odbrani familije covic.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

meni govori da ces se ti danas ovde truditi da sve od sebe das u odbrani familije covic.

Evo zabole me da branim bilo koga iz familije Covic,

 

Uzivajte u vasim teorijama onda, 

 

prijatan dan svima.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Jedno kada ti uruci otkaz zbog losih rezultata ali drugi je padez kada ti svojim cinjenim namernim primoravas klub da ti to i uruci, samoubistvo po meni bivseg trenera, ali videcemo za koji dan sa i rezultat njegove odluke.

 

Ako ti je porodica u Bg prosle sezone a ove ne dodje sta ti to govori. 

To mi govori da je bilo kontakta sa OLY ... mada su oni potpisali Kemzuru do kraja sezone.

Baš neprijatna situacija.

Link to comment
Share on other sites

Derrick Brown nema nikakvu poentu u ovom timu.

 

Ps. Kucamo na vrata zaboravljenih asova:

Gde je i sta radi Daniel Dravot?

 

Pps. Nisam aktivan po forumima par godina u meri u kojoj sam bio, a nedostaje mi njegovih ruku delo.

Bar za momente dosade na forumu, da raspali rasprave kao Vendi masne prste.

 

Link to comment
Share on other sites

Jos ovo jer imam pametnija posla danas nego da se ovde raspravljam sa " navijacima" KKCZ

 

Sutra u 14 h konf za stampu, 

Domacin i voditelj NC.

Pa nabavite neku akreditaciju, lepo postavite pitanje sto mu igra sin  a ima +/- negativan beskonacno, sta je desilo itd.

 

Ovde da postavljate ta pitanja necete dobiti odgovore osim etiketiranje pojedinih koji imaju drugacije misljenje da su cuvari vatre.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Evo zabole me da branim bilo koga iz familije Covic,

 

Uzivajte u vasim teorijama onda, 

 

prijatan dan svima.

 

ako se nekad vratis, nemoj da zaboravis da si ostavio jedanu od najbednijih recenica na forumu uvlaceci Milanovu familiju u sve ovo.

 

20 minutes ago, Šarac said:

Jedno kada ti uruci otkaz zbog losih rezultata ali drugi je padez kada ti svojim cinjenim namernim primoravas klub da ti to i uruci, samoubistvo po meni bivseg trenera, ali videcemo za koji dan sa i rezultat njegove odluke.

 

Ako ti je porodica u Bg prosle sezone a ove ne dodje sta ti to govori. 

 

ovu psihologiju vesicevog i covicevog spinovanja i botovanja mozes u onoj stakorskoj jazbini da prodajes, a ovde ces redovno dobijati preko nosa!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Pretpostavljam da je pitanje Derika Brauna prevara koja je ugovorena unapred sa ciljem da se izvuce odredjeni kes iz kluba. Tomic ga je gurao u tim po 3,4 minuta da ne bi bilo bas toliko ocigledno, ali verujem da su svi vrlo svesni da on njega vise ne moze biti legit evroligaski igrac. Otud i 3 igraca na toj poziciji. 

 

Ti si baš nešto inspirisan danas.  🤣

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

ako se nekad vratis, nemoj da zaboravis da si ostavio jedanu od najbednijih recenica na forumu uvlaceci Milanovu familiju u sve ovo.

 

 

ovu psihologiju vesicevog i covicevog spinovanja i botovanja mozes u onoj stakorskoj jazbini da prodajes, a ovde ces redovno dobijati preko nosa!

On nikada nije botovao za Čovića, ne vidim čemu ovakvo napadanje sada. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Jos ovo jer imam pametnija posla danas nego da se ovde raspravljam sa " navijacima" KKCZ

 

Sutra u 14 h konf za stampu, 

Domacin i voditelj NC.

Pa nabavite neku akreditaciju, lepo postavite pitanje sto mu igra sin  a ima +/- negativan beskonacno, sta je desilo itd.

 

Ovde da postavljate ta pitanja necete dobiti odgovore osim etiketiranje pojedinih koji imaju drugacije misljenje da su cuvari vatre.

 

 

I da postavimo Nebojsi to pitanje, dobili bismo odgovor da trener bira tim. Tako da pitanje treba da se postavi treneru.

 

Stav publike ce polako da se cuje sve vise, na primer, aplauz koji je L. Braun dobio prilikom ustajanja sa klupe u 4/4 protiv Fenera, jedino moze da se poredi sa aplauzom za Markusa prilikom povratnicke utakmice sa Himkijem.  A bilo je i sporadicnih zvizduka vec tada, zamisli sta ce se desavati ako se ova farsa nastavi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...