Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, mmajstor said:

 

Ajde ti, sem ovog bezveznog poredjenja, sam zapazi zbog cega postoji toliki broj igraca na toj poziciji gde najzvucnije ime ne moze da se sastavi... a ne dobija ni minute? 

To što Faje i Simanić ništa nisu mogli ni u EC da urade, a kamoli u EL. 3 četvorke nije mnogo u sezoni gde imaš preko 80 utakmica. A Braun je doveden kao low risk high reward, ima još dosta vremena za konačnu ocenu. Najviše volim kada se posle 5 utakmica određuje cela sezona, kao da prethodnih sezona nismo ništa naučili....ali ljude vole takve stvari.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Predragdjape said:

Mislim da ces se nacekati za odgovor... 😂 

Edit, ima slobodnih trenera ali da li ima sa EL iskustvom ako si na to mislio.

Alimpijevic ima ali ups, Tomica bi svi ljubili u onu stvar onda da ostane.

Ima li jos neki ako je takav kriterijum.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Green23 said:

To što Faje i Simanić ništa nisu mogli ni u EC da urade, a kamoli u EL. 3 četvorke nije mnogo u sezoni gde imaš preko 80 utakmica. A Braun je doveden kao low risk high reward. 

 

Ako je takva percepcija kao sto si rekao nije trebalo potpisivati obojicu. Koji jos tim u evroligi ima 3 cetvorke i 3 petice ukoliko je to uobicajeno za 80 utakmica? 

 

Ovo ne lici na low risk high reward, nego na high risk all cash out. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Ako je takva percepcija kao sto si rekao nije trebalo potpisivati obojicu. Koji jos tim u evroligi ima 3 cetvorke i 3 petice ukoliko je to uobicajeno za 80 utakmica? 

 

Ovo ne lici na low risk high reward, nego na high risk all cash out. 

Bukvalno svaki tim.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

Igrac je placen da igra ono sto trener trazi od njega i koliko trazi. Nisu to klinci vec profi igraci da bi se drkali zbog jednog igraca??? Saigraci su, ako ce da se dele kao u fudbalu(mislim ma gardiste)onda jbg. Jeste da se Covic i zabija u blokove i sve, on ce se i dalje zabijati u blokove i sve to, ali to je samo jedan od problema..

samo jedan smislen odgovor postoji na ovo:

košarka je esencija timskog sporta.

 

u fudbalu ti špic može zjaniti 85 minuta i onda u jednoj jebenoj kontri rešiti tekmu i postati heroj.

ovde te znalci buše gde si najšuplji i pet minuta je dovoljno za seriju -15...uvek bilo.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero_Cameron said:

Navodno Tomic dobio otkaz, po meni greska. 

Jedno kada ti uruci otkaz zbog losih rezultata ali drugi je padez kada ti svojim cinjenim namernim primoravas klub da ti to i uruci, samoubistvo po meni bivseg trenera, ali videcemo za koji dan sa i rezultat njegove odluke.

 

Ako ti je porodica u Bg prosle sezone a ove ne dodje sta ti to govori. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...