Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

15 minutes ago, slavisa said:

 

O ovome sam bas ja juce razmisljao posle citanja one vesti da ce Vucic izici u javnost sa parama za klubove. Da ce konacno klubovima biti omogucena privatizacija, i da ce FMP promenuti ime u KK CZV 

 

o neee...ko će sad ponovo pamtiti te nove PIB-ove i MB.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mmajstor said:

 

Ne bih. 

Oni su profesionalci i igraju za ooozbiljne pare. Ozbiljne pare vuku i ozbiljne obaveze. Dva dana ce da izgubi samo u putu, i jos na dzet leg ko zna koliko. Jedan poraz koji ne bi trebalo da dodje moze da znaci mnogo za onog ko mu daje platu. 

 

 

Ovo sam cekao, da neko indirektno okrivi Bilija za poraz od sinoc.

 

A ako cemo da merimo ko je vise kriv, bolji je sinoc bio Beron nego guzonjin sin.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Obi-Wan said:

Koji je Nebojša doktor pa to ti je...napravi tako jak sistem, da je razvojni tim prvi na tabeli.

powerhouse.jpg

 

FMP inace igra svemirsku kosarku naspram nas do sada... ok, jesu slabiji individualno ali trener lepo rasporedjuje minutazu, ima viziju, ima akcije, pokusava da izvuce maksimum iz mladih igraca, igraju angazovano, borbeno itd. 

 

Smesno je da Tomic iz ove ekipe Zvezde ne moze da izvuce ni 20% kvaliteta koji poseduje

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

 

FMP inace igra svemirsku kosarku naspram nas do sada... ok, jesu slabiji individualno ali trener lepo rasporedjuje minutazu, ima viziju, ima akcije, pokusava da izvuce maksimum iz mladih igraca, igraju angazovano, borbeno itd. 

 

Smesno je da Tomic iz ove ekipe Zvezde ne moze da izvuce ni 20% kvaliteta koji poseduje

 

... i nema Filipa više u timu da davi. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar je Dzontra... said:

 

Zanimljiv predlog. Da FC stoji redovno u ofsajdu kad igramo odbranu i ceka pas preko terena ispod protivnickog kosa, cenim da bi tokom sezone stigao na podnosljiv % uhvacenih lopti preko celog terena i pogodjenih zicera. Ozbiljan sam sam sa ovim predlogom, mislim da bi tim imao bolji +/- sa ovom taktikom, kao u vaterpolu, igrac manje u odbrani i gaszdin mali je ceka pod suprotin kosem.

 

Uveli bi ofsjad u kosaci zbog Filipa Covica :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, slavisa said:

I ja sve isto zameram. Ali kakva vajda od mene? Pogotovo ako izkazujem nezadovoljstvo na forumu. Jedino ako je nekome lakše ako napiše nešto na forumu , inače nikakve svrhe od kritike. Bar ja tako to vidim.
 

 

1 hour ago, slavisa said:

 

Pazi, ja ne znam tvoje okruzenje, verovatno da ima jos ne zadovoljnih sa Filipom. U mom okruzenju ih nema jer sam ja jedini koji prati Zvezdu, ostali su partizanovci, ili ih ne interesuje sport.

 

Znaci moje okruzenje (nas osmorica) 100% nezadovoljnih i tvoje okruzenje (samo ti) takodje 100% nezadovoljnih... dobar nam je prosek. 😉 

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

budu igrači i celu nedelju out, 3-4 tekme. nije ni u usa sve iza ćoška 

Rodjenja dece redovno uticu na fantazi NBA sezonu.. Prosle sezone kad je Lilardovoj zeni kasnio porodjaj, unistio mi je celu fantazi nedelju :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Jebo vas porođaj više! Ako je to glavni problem, super.Mogli bismo da raspravimo i koliki je porodiljski dodatak i dali će dobiti besplatne pelene😠! Ako je to problem a nije problem što Tomić vadi Jovanovića koji u tom trenutku ima 16 poena i 5 skokova, ili biser na kraju kada treba da očuvamo vođstvo, genijalac ubacuje Čovića, koji je sa igrom na Viber, Lazića i Oja, tj. napadački impozantne igrače. Za to vreme klupu greju 3 najefikasnija igrača: Jovanović,Perper i Lorenzo. Pretpostavljam da je Tomiću petorka sa mutantom specijalni tim za odbranu, kao u NFL. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...