Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Da hoće Filip da ostane nekako u drugom stanju, pa da ode na trudničko. Neka mu klub plaća i dalje, samo da ga ne gledam. Inače gde je Leša Ilić, utajio mi nešto sa statistikom. Ili to čekamo PO, pa će Fića tek onda da zablista?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je Tomic iznervirao na samom pocetku i mirno sam otiso da igram fudbal, standardna nedeljna zanimacija, i lakse mi sto nisam gledao dalje. 

Jovanovic daje 11 poena, uzima 5 6 skoka, i u trenutku kad ubacuje 2+1, Tomic ga vadi i ubacuje Fajea...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Igor028 said:

Mene je Tomic iznervirao na samom pocetku i mirno sam otiso da igram fudbal, standardna nedeljna zanimacija, i lakse mi sto nisam gledao dalje. 

 

ja ipak mirno ostao da gledam tekmu a lopta za fudbal kod mene...dolaze ortaci po nju i onako neupućeni i pakosni kažu:

''šta ima da gledaš, pa i ovu sigurno gubite...''

a ja naivan:

''od Krke da izgubimo?...ajde paljba''

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Wingwalker said:

ja ipak mirno ostao da gledam tekmu a lopta za fudbal kod mene...dolaze ortaci po nju i onako neupućeni i pakosni kažu:

''šta ima da gledaš, pa i ovu sigurno gubite...''

a ja naivan:

''od Krke da izgubimo?...ajde paljba''

Nedeljni termin, pa posle sumiranje utisaka uz pivo i provokacije > Mec sa krkom, Covic na Coseya, Lazic aka drmr glup faul, i Tomic aka trener. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Veceras od 12 igraca kao " novi" igrali su Braun, Jovanovic i Dzenkins. 9 igraca je igralo prosle sezone, plus Dzenkins i Jovanovic i nisu novi. Tim je bio kompletiran jos u julu mesecu.

Sada treba da igramo lose, da bi posle rekli kako igramo bolje nego na pocetku?

 

 

Nema to veze sa veceras. Ima veze sa tim da ce tesko da se izvuce maksimum kad imas 14 igraca koji treba da ti uzimaju minute. Jer je u tom slucaju, situacija takva da koga god izbacis iz 12 deluje pogresno.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

koj li nam se qrac krasni desio sa Fenerom...?

sad mi je žao i Robije koliko smo mu soli nakrkali večeras po živoj rani...i još na kraju Milan ko-bez-duše sa onim TO.

sigurno mu ortaci šalju hajlajce iz ove fiskulturne sale sa iscrtanim poljima za sve sportske sekcije obližnje srednje škole.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posle nove trojke Jošila za 76:73, trener crveno-belih je održao kratak govor i samo je ostavio tablu sa strane i udaljio se od ekipe! Kao da im je prepustio da sami odlučuju o svojoj sudbini u meču u kom je prosuta prednost…

Kratko je trajao dijalog Tomića sa igračima, a onda je samo prozborio “play whatever you want”.

“Igrajte šta god želite” bila je poslednja njegova poruka pred timski pozdrav, kom Tomić nije prisustvovao, već se udaljio i samo mrzovoljno odmahnuo rukom, iako je do kraja ostalo još minut i 52 sekunde.

Link to comment
Share on other sites

meni je najmučnija scena, koja jasno pokazuje stanje u timu, ona tokom Borišinih bacanja na kraju:

nakon ulaska Odža, dok šutira prvo neko mu dobacuje da promaši zadnje...

pogodi i drugo i prilazi mu Deda da ga kao pozdravi i lagano mu suflira da promaši zadnje...

Boriša se tokom pripreme za treći penal ipak okreće ka klupi, i to dva puta, i traži potvrdu da promaši zadnje bacanje :smiley26:

a Krkani koji su na skoku se ne podsmevaju jer je i njima nelagodno na šta to liči.

 

žali Bože dva meseca priprema sa kompletnim rosterom...?

za ovakav raspad je ozbiljnoj štetočini dovoljno i par dana pre početka takmičenja.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

 
Ne bih. 
Oni su profesionalci i igraju za ooozbiljne pare. Ozbiljne pare vuku i ozbiljne obaveze. Dva dana ce da izgubi samo u putu, i jos na dzet leg ko zna koliko. Jedan poraz koji ne bi trebalo da dodje moze da znaci mnogo za onog ko mu daje platu. 
 
Podrzavam da roditelji treba da budu zajedno pa je zato mama trebalo da se porodi u beogradu. Zasto nije ovde nego je tamo? A ako vec nisu hteli da budu zajedno svo ovo vreme onda cemu zurba... trebalo je da iskoristi prvu pauzu, a ne da ide u sred takmicarske sezone i da potpuno izgubi igracki kontinuitet i fokus. To je neozbiljno.
 
Kako cesto kazu ljubitelji nba... oni placaju svoje igrace i imaju pravo da narede svojim igracima sta ce da rade (tj ne rade) tokom leta. Cudi me da u kontra smeru to ne vazi, i to u sred sezone a ne na pauzi. 

  • Like 10
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mmajstor said:

 

Mogla je hiljadu puta pre toga da dodje. Ne igra Beron dva meseca u beogradu nego mu je ovo druga godina. 

Postoji mnogo razloga zbog kojih je možda htela/morala da ostane u SAD - rizična trudnoća, pomoć, njen doktor, pa čak i želja da se dete rodi tamo... Ne znaš ni da li BB ima klauzulu u ugovoru za ovaj slučaj itd. 

 

Ako si već toliko profi orijentisan uvek postoji mogućnost da ga šutnete - cenim da bi max dan čekao na neku dobru ponudu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, 34Barkley said:

Postoji mnogo razloga zbog kojih je možda htela/morala da ostane u SAD - rizična trudnoća, pomoć, njen doktor, pa čak i želja da se dete rodi tamo...

 

Ili mozda najvaznije, zeli da se poradja u zemlji gde ljudi njenog staleza imaju vrhunsku negu, a ne u nekoj zabiti Srbiji za koju do pre god dana nije ni cula, a kad je ukucala na Google-u zatvara u soku posle 1 minuta i kuka Bili duso mora li ta Srbija.

 

Zamisljam majstora kako igra u Tunguziji i dovlaci zenu iz Srbije da se tamo poradja... Samo sto je razlika izmedju nas i Amera nebo i zemlja, a nas i Tunguzije zemlja i vlat trave (one vimbldonske, kratko sisane)

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mmajstor said:

 

Ne bih. 

Oni su profesionalci i igraju za ooozbiljne pare. Ozbiljne pare vuku i ozbiljne obaveze. Dva dana ce da izgubi samo u putu, i jos na dzet leg ko zna koliko. Jedan poraz koji ne bi trebalo da dodje moze da znaci mnogo za onog ko mu daje platu. 

 

Podrzavam da roditelji treba da budu zajedno pa je zato mama trebalo da se porodi u beogradu. Zasto nije ovde nego je tamo? A ako vec nisu hteli da budu zajedno svo ovo vreme onda cemu zurba... trebalo je da iskoristi prvu pauzu, a ne da ide u sred takmicarske sezone i da potpuno izgubi igracki kontinuitet i fokus. To je neozbiljno.

 

Kako cesto kazu ljubitelji nba... oni placaju svoje igrace i imaju pravo da narede svojim igracima sta ce da rade (tj ne rade) tokom leta. Cudi me da u kontra smeru to ne vazi, i to u sred sezone a ne na pauzi. 

Au druže ti baš preteruješ.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mmajstor said:

 

Ne bih. 

Oni su profesionalci i igraju za ooozbiljne pare. Ozbiljne pare vuku i ozbiljne obaveze. Dva dana ce da izgubi samo u putu, i jos na dzet leg ko zna koliko. Jedan poraz koji ne bi trebalo da dodje moze da znaci mnogo za onog ko mu daje platu. 

 

Podrzavam da roditelji treba da budu zajedno pa je zato mama trebalo da se porodi u beogradu. Zasto nije ovde nego je tamo? A ako vec nisu hteli da budu zajedno svo ovo vreme onda cemu zurba... trebalo je da iskoristi prvu pauzu, a ne da ide u sred takmicarske sezone i da potpuno izgubi igracki kontinuitet i fokus. To je neozbiljno.

 

Kako cesto kazu ljubitelji nba... oni placaju svoje igrace i imaju pravo da narede svojim igracima sta ce da rade (tj ne rade) tokom leta. Cudi me da u kontra smeru to ne vazi, i to u sred sezone a ne na pauzi. 

Baš te iskreno žalim.

 

U tom istom NBA Džru Holidej je dobio dva, tri meseca odsustva kada mu se žena ozbiljno razbolela. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, MetalHead said:

Masis poentu nase diskusije - tvoj prethodni post je bio u fazonu da nema dovoljno kriticne mase, da se niko ne zali na utakmicama, da je to samo 10-15 ljudi na forumu. 

I onda ti ja kazem situaciju van foruma - da u mom okruzenju nemam ni jednu osobu koja nema sta da kaze protiv pomenutog tria. I pitam te kakav je uzorak u tvom okruzenju? 

 

Dakle, itekako ima nezadovoljstva, i mislim da ce uskoro kulminirati i u hali. 

 

Pazi, ja ne znam tvoje okruzenje, verovatno da ima jos ne zadovoljnih sa Filipom. U mom okruzenju ih nema jer sam ja jedini koji prati Zvezdu, ostali su partizanovci, ili ih ne interesuje sport.

Sto se tice zvizdanja na utakmici sa Fenerom, ja iskreno nisam cuo. Mozda je do strima. Ali generalno nije dovoljno, treba zvizdati, treba postavljati transparente, i tako to, pa cak i ne dolaziti na utakmice dok Filip ne ode. 

Ja nemam nista protiv Covica, osim ovoga sto gura sina u tim, ne znam ko bi drugi bio sposobniji od njega na celu Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Obi-Wan said:

Koji je Nebojša doktor pa to ti je...napravi tako jak sistem, da je razvojni tim prvi na tabeli.

powerhouse.jpg

 

O ovome sam bas ja juce razmisljao posle citanja one vesti da ce Vucic izici u javnost sa parama za klubove. Da ce konacno klubovima biti omogucena privatizacija, i da ce FMP promenuti ime u KK CZV 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To sa Sarasom je bio PO. Neki igraci ne odu na sahrane da bi igrali mec, drugi npr odu na vise dana zbog rodjenja deteta.  Zavisi od vaznosti i mogucnosti. Verovatno da je finale PO covek ne bi otisao, za mec protiv Krke na pocetku sezone je nebitno. Ljudi valjda mogu da se porode gde zele, ako mogu tako.  mmajstor bi je doveo u Srbiju da se porodi da bi muz stigao da igra mec u Leon Stukelj 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Haggard said:

 

Bilo bi bolje da igramo sa 4 u odbrani, jer bi se onda ta četvorica više cimala da pokriju prazan prostor, i nekad bi uspeli, nekad ne. A ovako sa Čovićem ne možeš ni da se cimaš jer on smeta. Kako neko da rotira i pokrije Kouzija, kada Filip stoji ispred njega i kao čuva ga?! Tako da bi bilo korisnije da u odbrani Filip stoji negde skroz sa strane i uopšte ne učestvuje, a ostala četvorica da pojačanim naporom nadoknađuju brojčani manjak.

 

Zanimljiv predlog. Da FC stoji redovno u ofsajdu kad igramo odbranu i ceka pas preko terena ispod protivnickog kosa, cenim da bi tokom sezone stigao na podnosljiv % uhvacenih lopti preko celog terena i pogodjenih zicera. Ozbiljan sam sam sa ovim predlogom, mislim da bi tim imao bolji +/- sa ovom taktikom, kao u vaterpolu, igrac manje u odbrani i gaszdin mali je ceka pod suprotin kosem.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...