Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Pitam se gde je sada forumas koji je kacio statistiku nasa dva plejmejkera, narocito razliku koju su pravili kada su bili na terenu i kada su bili na klupi.

 

Mi nismo imali ni srece, nije nas sluzio sut. Da je VePronu usla jedna lopta, sada bismo se izjednacili sa nasim konkurentima na tabeli.

 

Utisak meca je pomracenje uma Ramljaka koga bi neko tamo odrobijao da je Krka izgubila i Lawal. 1/7 tokom meca, pa 5/5 u trenucima kada se mec lomio. Kakav smeker.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo kakve kadrovske promene su samo puštanje magle ako Čović ostane. On je šteta i kad sedi na klupi jer mora neko od mlađarija da Izvisi. Voleo bih da mi neko od ovih čuvara lika i dela juniora, kaže od koga je bolji u rosteru? Od DD, Dobrica, Simane, Nenadića?  Od navedenih Nenadić je najmanje pokazao, ali bi sigurno bar odbranu peglao. Mogu misliti kako im je kad greju klupu a ovaj mutant redovno trpa indekse ko da je u Sibiru. Ustalio se na -16. Nemojte mi samo priče kako nema drugog pleja. Topolu da posadimo na vrh kapice imala bi indeks korisnosti +6.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kokodakalo said:

Sasvim je moguce da je apostrofirao Filipa kao problem i da je dobio otkaz

 

Ma gde apostrofirao Filipa.

 

Mozda je pokusao u stilu: "Slusaj Nebojsa, u vezi ovih poraza, misljenja sam da neke stvari treba menjati."

 

Nebojsa: "Naravno, Milane, ti si trener, sta ti je na umu?"

 

Tomic: "Pa znas kako kazu, trulu jabuku treba izbaciti iz tima dok je vreme. Zamisli da imas igraca koji ne igra odbranu, ima lezeran stav na terenu, nikakav ucinak, a igra na vaznoj poziciji."

 

Nebojsa: "Odlicna ideja, Milane. Mekelovacemo Derricka Browna."

Edited by goldberg
  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, propolis said:

Početak sezone, mnogo novih igrača, tek treba da se napravi hemija,tim.

Treba sačekati koji mesec, vremena se ima, a bilo bi lose da sada igramo najbolje. 

 

Strpljenja.

Veceras od 12 igraca kao " novi" igrali su Braun, Jovanovic i Dzenkins. 9 igraca je igralo prosle sezone, plus Dzenkins i Jovanovic i nisu novi. Tim je bio kompletiran jos u julu mesecu.

Sada treba da igramo lose, da bi posle rekli kako igramo bolje nego na pocetku?

 

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ključni problem guranja Gnoma u tim je odbrana. Mi svaku minutu s njim na terenu igramo 5:4. Protivnik na njemu redovno pravi višak i mi se tu nadalje više ništa ne pitamo, isključivo od protivnikove sposobnosti da isti realizuje zavisi i kako će se rezultatnta kretati, da li će biti manje ili više katastrofalna. 

 

Naravno, što je ozbiljniji protivnik, stopa realizacije startne prednosti je sve veća.  Uglavnom, taj hendikep je nemoguće hendlovati bez obzira ko je trener i kako se igra postavi, Gnom je uvek minus i to je nepromenljivo.

 

Kao ilustracija jedan lep momenat od sinoć;

 

 

Tako to izgleda kada profesionalac igra protiv amatera troglidita.

Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da ce ekipe protiv nas imati suterske raspodije.
 
Prosle nedelje Buducnost 12-21
Sad Krka 13-26.
 
Nije slucajno.

Normalno da nije slučajno kad mi svaku utakmicu igramo polovinu vremena sa 4 igraca, pa protivnici ostaju u napadu sami kao na treningu.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:


Normalno da nije slučajno kad mi svaku utakmicu igramo polovinu vremena sa 4 igraca, pa protivnici ostaju u napadu sami kao na treningu.

 

Bilo bi bolje da igramo sa 4 u odbrani, jer bi se onda ta četvorica više cimala da pokriju prazan prostor, i nekad bi uspeli, nekad ne. A ovako sa Čovićem ne možeš ni da se cimaš jer on smeta. Kako neko da rotira i pokrije Kouzija, kada Filip stoji ispred njega i kao čuva ga?! Tako da bi bilo korisnije da u odbrani Filip stoji negde skroz sa strane i uopšte ne učestvuje, a ostala četvorica da pojačanim naporom nadoknađuju brojčani manjak.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Kako je moguce da je Beron pusten da ode u Ameriku... pa kad ce da se vrati, i sta je sa dzet legom? 

 

Meni je to neshvatljivo. 

Cekaj brate ti ne bi pustio coveka da ode u Ameriku na porodjaj svoje zene?

Edited by Milan33
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milan33 said:

Cekaj brate ti ne bi pustio coveka da ode u Ameriku na porodjaj svoje zene?

 

A što se gospođa Beron nije mogla da porodi ovde? Pitanje nije tebi upućeno, više ovako za sebe. Sećam se da se gospođa Omara Kuka ovde porodila i detetu ništa nije falilo. A ovaj je mislima odsutan jer mu je žena tamo trudna dok je on ovde, sada je otišao na porođaj, i onda se vraća dok ona ostaje tamo sa detetom, pa će opet biti mislima odsutan i kada se bude vratio bez njih.

Edited by Haggard
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Milan33 said:

Cekaj brate ti ne bi pustio coveka da ode u Ameriku na porodjaj svoje zene?

 

Ne bih. 

Oni su profesionalci i igraju za ooozbiljne pare. Ozbiljne pare vuku i ozbiljne obaveze. Dva dana ce da izgubi samo u putu, i jos na dzet leg ko zna koliko. Jedan poraz koji ne bi trebalo da dodje moze da znaci mnogo za onog ko mu daje platu. 

 

Podrzavam da roditelji treba da budu zajedno pa je zato mama trebalo da se porodi u beogradu. Zasto nije ovde nego je tamo? A ako vec nisu hteli da budu zajedno svo ovo vreme onda cemu zurba... trebalo je da iskoristi prvu pauzu, a ne da ide u sred takmicarske sezone i da potpuno izgubi igracki kontinuitet i fokus. To je neozbiljno.

 

Kako cesto kazu ljubitelji nba... oni placaju svoje igrace i imaju pravo da narede svojim igracima sta ce da rade (tj ne rade) tokom leta. Cudi me da u kontra smeru to ne vazi, i to u sred sezone a ne na pauzi. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...