Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Quote

Kao da se nadzire kraj Tomiću, navijači su ljuti zbog njegovih poteza, a jedan je posebno iznervirao sve. Naime u ključnom momentu Tomić je u najkraćem „tajm autu“rekao „Igrajte kako hoćete“. Poslednji napad bez ikakvog plana.

 

Link to comment
Share on other sites

 
Ok, forum. Pisu mozda samo nezadovoljni...
Ali eto ja od jedno cca 8  prijatelja i kolega koji pomno prate KKCZ ne znam ni jednog koji nema neki negativan komentar na situaciju oko Filipa, Nebojse, Tomica... 
 
Kakva je situacija kod tebe? 
I ja sve isto zameram. Ali kakva vajda od mene? Pogotovo ako izkazujem nezadovoljstvo na forumu. Jedino ako je nekome lakše ako napiše nešto na forumu , inače nikakve svrhe od kritike. Bar ja tako to vidim.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Kao sto rece neko malo gore, Kemzura je dobio danas ugovor do kraja sezone, tako da jedino da Tomica niko nije o tome obavestio, a sa ovim igrama ce bas da se preporuci za to mesto sledece sezone😖

Mozda ode ipak u Oly da bude pomocnik. To ume da radi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:


De si šipšak, nema te? 

 

Kakav je stav severa po ovim pitanjima, podrška Filipu?

 

p.s. good to have you back :wink2:

Imaju oni pametnija posla. Kari podrzao katalonske deminstracije protiv vlasti Spanije koja ne priznaje Kosovo. Zakljucak se namece, sprema se repertoar uvreda za Pesica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, slavisa said:

I ja sve isto zameram. Ali kakva vajda od mene? Pogotovo ako izkazujem nezadovoljstvo na forumu. Jedino ako je nekome lakše ako napiše nešto na forumu , inače nikakve svrhe od kritike. Bar ja tako to vidim.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Masis poentu nase diskusije - tvoj prethodni post je bio u fazonu da nema dovoljno kriticne mase, da se niko ne zali na utakmicama, da je to samo 10-15 ljudi na forumu. 

I onda ti ja kazem situaciju van foruma - da u mom okruzenju nemam ni jednu osobu koja nema sta da kaze protiv pomenutog tria. I pitam te kakav je uzorak u tvom okruzenju? 

 

Dakle, itekako ima nezadovoljstva, i mislim da ce uskoro kulminirati i u hali. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MetalHead said:

Dakle, itekako ima nezadovoljstva, i mislim da ce uskoro kulminirati i u hali. 

Mrka kapa.

Zna se čije je mišljenje Čoviću nevažno, a čiju dozvolu traži kad pomisli da dovede igrača s pogrešnim vjersko-nacionalnim bekgraundom.

 

Jedino ako Filip uskoro krene s nekim Kalina-like internet poduhvatima.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NMX said:


De si šipšak, nema te? 

 

Kakav je stav severa po ovim pitanjima, podrška Filipu?

 

p.s. good to have you back :wink2:

Jbg, dozvolio sam da me neke licne i poslovne obaveze odvoje od foruma.

A inace mi najverniji cekamo neke tendere da se zavrse pa ce se onda izneti stav centralne zvezdasrbija otadzbinske uprave.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Svi pametni, nikom nije ovakvo blamiranje u korist, a mi plač Bobijev.

Saznao sam danas nesto o sebi. Filip pada, prevrce se po parketu, a neki glas u meni ce "toooo...!". Mislim se, nije ok, povreda se nikom ne zeli itd, kad ce komentator "moze normalno da hoda", a u meni "neeee!"...

Stidim se, ali tako je.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa Tomicem zavrsio jos prosle sezone posle bahatog i sabanskog ponasanja prema novinarima. 
Filipa nisam nikad ni osecao kao deo KKCZ.

Problem mi je sto ja navijam za TIM a ove godine timska atmosfera kurac od ovce.

Zato pogledam na jutjubetu neke utakmice iz Radonjine ere uz muzicku podlogu” Da se vrate slavni dani...” i u hibernaciji cekam      bolja vremena.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, quentin said:

Mrka kapa.

Zna se čije je mišljenje Čoviću nevažno, a čiju dozvolu traži kad pomisli da dovede igrača s pogrešnim vjersko-nacionalnim bekgraundom.

 

Jedino ako Filip uskoro krene s nekim Kalina-like internet poduhvatima.

 

Delije nisu nikada bile kosarkaska publika. Nisu oni ti koji donose prihode klubu od sezonskih ili pojedinacnih karata. A koliko je pitao Delije oko Omica, videli smo onomad... 

Tako da... Ili ce opasti gledanost (jednostavno nece ljudi da se cimaju i da im zeludac muci svaka zadnja promena i pas u protivnicke ruke, lezerna odbrana i nabacivanje na vrh table u visokom luku iz trka ili banana ako to ne uradi) ili ce sve glasnije i glasnije biti nezadovoljstvo na tribinama. Ili oba. U praznjikavoj hali se cak i najbolje cuju komentari sa tribina... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...