Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

19 minutes ago, SunZero said:

neodoljivo licimo na skorasnje pretenciozne rostere Buducnosti koji ulivaju strah sve dok se ne odigra prva tekma i svaka ekipa koja igra iole organizovanu i cvrstu kosarku moze da ih dobije u svakom momentu

 

Budućnost verzija 0.5

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

a sta ako dodje trener koji ce da klupira patuljastog pleja ... bar u el?

 

sto neko rece - nije covic glup covek, pa mozda u duhu toga odjebe sina da mu se ne bi sezona raspala i pre nego je pocela.

 

znam znam treba da smanjim opijate :classic_biggrin:

 

covek je napravio kosarkaski klub i dve hale da bi preko sina ispunio svoj neostvareni san da bude profi kosarkas, sada ce jedna raspad sezona da ga opameti:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

razumem da je očinska ljubav bez granica posebno u ovom slučaju kada je u pitanju bahat karakter bez skrupula...

...ali nije Nebojša glup da ne vidi gde je krenulo ovo luksuziranje & blamiranje.

 

A onda se setim da smo ne tako davno EL tim već dali treneru debitantu  ...:twak:

Link to comment
Share on other sites

Tomic kao neko ko je tolike godine bio pomocnik u Olimpijakosu ipak ima sta da izgubi ove sezone. Prosle nije imao sta da izgubi. Ove, nakon sto se okitio ABA titulom ipak ima. Sasvim sam siguran da bi mogao da racuna na klupu Olija u narednim godinama, pod uslovom da se ne izblamira ove sezone kod nas. Nisam bas siguran da je spreman karijeru i buducnost da stavi na filipa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, slavisa said:

Ko izkazuje nezadovoljstvo? Nisam čuo ni jedan zvižduk na utakmicama protiv Filipa. To što ovde mi na forumu izkazujemo, to je ništa. Možeš okačit mačku o rep. Bukvalno 10-15 članova foruma.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Jos kako su se culi zvizduci protiv fenera prilikom najavljivanja igraca

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, slavisa said:

Ko izkazuje nezadovoljstvo? Nisam čuo ni jedan zvižduk na utakmicama protiv Filipa. To što ovde mi na forumu izkazujemo, to je ništa. Možeš okačit mačku o rep. Bukvalno 10-15 članova foruma.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Trebalo je bolje da operes usi, jer se itekako cuo zvizduk protiv Fenera na predstavljanju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

Ko izkazuje nezadovoljstvo? Nisam čuo ni jedan zvižduk na utakmicama protiv Filipa. To što ovde mi na forumu izkazujemo, to je ništa. Možeš okačit mačku o rep. Bukvalno 10-15 članova foruma.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Mislim da posle ovakvog starta sezone da ce zvizduci biti sve ucestaliji.Makar se nadam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, slavisa said:

Ko izkazuje nezadovoljstvo? Nisam čuo ni jedan zvižduk na utakmicama protiv Filipa. To što ovde mi na forumu izkazujemo, to je ništa. Možeš okačit mačku o rep. Bukvalno 10-15 članova foruma.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

 

Ok, forum. Pisu mozda samo nezadovoljni...

Ali eto ja od jedno cca 8  prijatelja i kolega koji pomno prate KKCZ ne znam ni jednog koji nema neki negativan komentar na situaciju oko Filipa, Nebojse, Tomica... 

 

Kakva je situacija kod tebe? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da li neko veruje da će Tomić uskratiti Čovićima taj plezir

da mali veseljak zaigra sred krcatog Pionira protiv jedne Barselone edition 3.0 ?

I ko je on uopšte da to dovodi u pitanje ?

 

Milan Tomić krupnim i sigurnim koracima korača ka karijeri večitog pomoćnog trenera.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno da smo mi posle onakve utakmice sa Fenerom vezali 3 utakmice gde nismo licili na kosarkaski klub.
Veceras malo vise od minut pred kraj, Tomic posle TO vadi Stratosa i izvodi petorku Covic, Lazic, Davidovac, Simanic, Faje i ja mozda drugi ili treci put u zivotu pozeleh da moj klub izgubi jer nista drugo u tom trenutku i ne zasluzuje. Naravno, zelju mi nije bilo tesko ispuniti.
Dakle, Tomic tiha jeza... o smeni moze da se diskutuje, licno mislim da ima jos kredita a i koga ocekivati kao zamenu? 
Sto se igraca tice, svaki otkaz a da Filip ostane je apsurdan i sramotan. Znaci prvo on pa onda diskusija o drugima.
Jedine dve zvanicne utakmice koje smo dobili su one u kojima je Lorenzo bio MVP. On se jos trazi, bio sam siguran da ce sve ici mnogo lakse, ali tako je kako je, bice ocigledno dosta uspona i padova sa njim. Zamenu zna se kakvu imamo.
Trenutno smo na putu Buducnosti od prosle sezone i ne vidim nacin da skrenemo sa njega.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

I to koja vec po redu? 2., 3.? Prva sigurno nije, a kako je krenulo nece biti ni poslednja.

Ove sezone peti poraz u 7 zvanicnih utakmica. Ne pamtim ovakav start, sto neko rece samo Obradovic nas nije dobio ove sezone :D

Sve mirise na tihi bojkot igraca, kompletne pripreme prodjes i nemas niti igru niti uloge 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...