Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, kokodakalo said:

Prvo bih hteo da čestitam Krki, a drugo, mi smo odigrali loše u drugom poluvremenu. Postoji dosta problema. Moraju da se donesu neke odluke da vidimo šta ćemo dalje - istakao je Tomić

 

image

 

Ajmo Nebojša, vreme je.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čombe said:

Mislim da se preteruje sa pljuvanjem Filipa Covica.Cinjenica je da on nije dobar igrac ali nije samo on problem Zvezde.Bekovi su nam u strasno losoj formi promasili bi okean sa broda.,centra igra Odzo koji je hodajuca greska,krstenog pleja nemamo.Bice ovo mucna sezona za nas.

 

Glavni problem je Milan Tomic,gori je od Alimpijevica 100 puta.Igra nam ni na sta ne lici od pocetka sezone,imamo 2 poraza u tri kola ABA lige,isti skor i u EL.On je bio pomocni trener u Olimpijakosu i misli da je popio svu pamet sveta,nadam se da ce uskoro dobiti otkaz.Ako Tomic ostane molicemo Boga da udjemo u plejof ABA lige.

Kako si dosao do ovog zakljucka?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Obi-Wan said:

Kako vam se cini Tomićev scenario da ukanali sezonu, da bi dobio raskid + pare + ugovor u Pireju?

Kao sto rece neko malo gore, Kemzura je dobio danas ugovor do kraja sezone, tako da jedino da Tomica niko nije o tome obavestio, a sa ovim igrama ce bas da se preporuci za to mesto sledece sezone😖

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

@Pljuvanje Filipa

 

Možda se Filip i previše pljuje, verovatno je tako. Samo to neće prestati i neće se pogledati i sagledati ostale poteškoće koje ima ovaj tim (a ima ih dosta) dokle god se glavni problem ne reši. Jbg, fazon niko neće pričati kako su zidovi kuće trošni dokle god nema krova. Ne možeš da lečiš kijavicu dok ne izlečiš zapalenje pluća (Anđus mod off). E tako i ovo, neće se prestati (I NE MORA) sa pljuvanjem ove ljudske splačine i sramnog izgovora za košarkaša niti će se dublje sagledati ostali problemi ovog tima dokle god onaj glavni bude prisutan.

 

Opet +/- sjajnih -16. Lorenzo odigra solidnu tekmu, ti umesto da ga dodatno razigraš za Barsu (gde nas btw čeka masakr) ti poslednjih par minuta držiš sakatog plejmejkera na terenu i puštaš utakmicu niz wc šolju. 

 

Pritom, Nebojša Čović nije glup čovek. Tj. to je jedino što nije. I sa sujetom do plafona, on glup nije i ne verujem da je i dalje (ako je nekad i bio) u fazonu, neće meni kladionce, kafići, Laki, NMX ili ko već da sastavljaju tim, valjda JA znam. Možda je sam sebe i slagao u vezi sa tim ali sada vidi koliko ga to košta i sumnjam da će ovako skupu igračku da pusti niz vodu samo da bi dokazivao da mu je sin za profi košarku ili da on zna bolje od ostalih. Ovde je pre neki Tomićev inat i beskonačna glupost. 

 

@Obi-Wan brt, da li zaista vidiš Olimpijakos kako uzima Tomića za prvog trenera? :lol_2:

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Reginald Cousins said:

Ali od jebene Krke.

Je l se seća neko koja se beše priča prenosila još na starom forumu, prošle godine, kako je Nebojša bio izričito protiv Filipa u ekipi, uprkos Tomićevim željama, ali su onda održali neki dug sastanak njih trojica? 😄

 

Ubi me na prazan stomak. 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kokodakalo said:

dobra stvar je to da su se problemi jasno pokazali vec na startu sezone i da ima vremena da se intervenise.

 

Intervenisaće Milan opet po našim ganglijama kada po sred Pionira posluži Barsu vepretinom za jedno stoka razlike.

Da li postoji pogrešniji način da započneš trenersku karijeru na velikoj sceni od ovog porodičnog projekta Filip Čović?

Želim mu od srca da u svakom narednom timu do kraja karijere ima po jednog ovakvog jazavca.

 

Poltron - Ljakse - Dunster...tim redom.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

neodoljivo licimo na skorasnje pretenciozne rostere Buducnosti koji ulivaju strah sve dok se ne odigra prva tekma i svaka ekipa koja igra iole organizovanu i cvrstu kosarku moze da ih dobije u svakom momentu

 

problema ima mnogo, prvo trener ciji je rad slabo primetan na parketu, roster sklepan romantizovano, anahrono i moram da kazem naivno, onda no matter what ozbiljna uloga za Filipa na svakoj tekmi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...