Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 minutes ago, Milan33 said:

Imam osecaj da ce ekipe protiv nas imati suterske raspodije.

 

Prosle nedelje Buducnost 12-21

Sad Krka 13-26.

 

Nije slucajno.

Naravno da nije, mnogo lakih suteva, plus Krka je nakon sto je Kozi preko Filipa pogodio onu trojku dobila samopouzdanje, nama bi bre jedan Kozi kao alternativa Braunu promenio ceo izgled ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se preteruje sa pljuvanjem Filipa Covica.Cinjenica je da on nije dobar igrac ali nije samo on problem Zvezde.Bekovi su nam u strasno losoj formi promasili bi okean sa broda.,centra igra Odzo koji je hodajuca greska,krstenog pleja nemamo.Bice ovo mucna sezona za nas.

 

Glavni problem je Milan Tomic,gori je od Alimpijevica 100 puta.Igra nam ni na sta ne lici od pocetka sezone,imamo 2 poraza u tri kola ABA lige,isti skor i u EL.On je bio pomocni trener u Olimpijakosu i misli da je popio svu pamet sveta,nadam se da ce uskoro dobiti otkaz.Ako Tomic ostane molicemo Boga da udjemo u plejof ABA lige.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Najbolje od svega je što je Lorenzo konačno počeo da se kapira sa saigračima u napadu, plus igra pristojnu odbranu a onda Tomić uvede Filipa za finiš utakmice nakon što jee sve što je mogao upropastio. Nego, imam jak osećaj da Djenka ne može da smisli Filipa i da je to razlog njegove loše forme

Edited by dulematic
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čombe said:

Mislim da se preteruje sa pljuvanjem Filipa Covica.

Ne preteruje se nego se premalo pljuje. Na sve i jednoj utakmici negativan skor sa njim na terenu. Pa ko je tu lud? Meni brišu komentare na zvaničnom nalogu na instagramu čim pomenem gmaza. -16 protiv Krke jbt :smiley7:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Ne preteruje se nego se premalo pljuje. Na sve i jednoj utakmici negativan skor sa njim na terenu. Pa ko je tu lud? Meni brišu komentare na zvaničnom nalogu na instagramu čim pomenem gmaza. -16 protiv Krke jbt :smiley7:

Evo ova utakmica.Startuje Filip u 3 cetvrtini.Mi poen sem onog alej upa nismo dali.Izlazi i ulazi Lorenco, Zvezda krece sa nekom igrom.I onda u 4 cetvrtini niko ne moze da pogodi a verujem da bi uspeli nekako da prelomimo da je ostao Lorenco a ono on uvodi Filipa i tako...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Prvo bih hteo da čestitam Krki, a drugo, mi smo odigrali loše u drugom poluvremenu. Postoji dosta problema. Moraju da se donesu neke odluke da vidimo šta ćemo dalje - istakao je Tomić.

 

Da Tomicu postoji.Ti si jedan od njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Kredit koji Tomic ima kod Covica zbog drzanja mu sina u timu je otprilike ravan 10 uzastopnih poraza od Krke.

Bukvalno. Naivan je svako ko pomisli da ce Covic smeniti Tomica. Tomic mu forsira princa, a on da ga smeni. Nema od tog filma nista, bar dok ne dozivimo totalnu katastrofu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...