Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Filip jeste problem ali nije jedini, Dzenkins nije onaj igrac, Stratos igra samo jace utakmice, Odzo fmp kalibar, Beron u kanalu, mnogo je to praznih mesta.

Cudno da samo trener nije kriv.Kad ti 5-6 igraca igra ispod nivoa onda je trener kriv.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Nikad jaca Aba liga, bice bas pakleno tesko sa Covicevim brojacem tarzancica biti u prva 4.

 

Ma bre ljudi, Covic bi u onom fmp-u rutinirao ovu Krku. Jasno je da je Tomic pogubio konce. Nema igre u napadu, al zato je nema ni u odbrani. Nema igre. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tomic ovde najvise chokeuje. Jeste da su nam neki bitni igraci van forme, ali ovaj prst u oko sa Filipom u ovakvoj ulozi, kao i u situaciji gde imamo 14 igraca koji imaju kvalitet za minute, ne moze nista vise da se ocekuje. Ne ulazi se u formu sa ovolikom rotacijom prosto, danas jesmo bili liseni nekih igraca i onda dodje situacija da ti igrac koji pre ove tekme nije dobio minut- sutira poslednji sut. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nisu mu jasni oni koji se iz nedelje u nedelju nerviraju,mi smo privatni klub gde tatin sin igra i gde tata voli da se pita oko rostera,to je sto je Brzo se zaboravlja na sta smo licomili veci deo prosle sezone pod Tomicem.Mislim,malopre TO i lik nista ne pruca,ljut je.Cirkus.

Ocekuje da mu sada Borisa i Dobric igraju a nema ih pre toga u igri jer je stru njak Nebojsa nakrcao roster kao da igramo NBA ligu.

Laki,javi se:64:

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno....Tomic je za batine, a ne za otkaz.Celavo malo govno drzi u igri poslednjih 5 minuta, kao da tera inat, sahranjuje ekipu, izbacuje Perpera iz igre koji jedini moze da pogodi. Ako ova ekipa nastavi da bude taoc malog kompleksasa i trenera nadobudnog drkadzije, ode sezona za mesec dana u tri lepe....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam izjavu kurtona Tomica kako su nam nedostajali Gist, Beron, Brown. Lik je u rangu Alimpija, covek je jahao na talasu timske sinergije i ogromne doze srece.Najgore iz svega ovoga je sto njega bas boli tuki, nastavlja on po starom. Ovo sam znao da gubimo cim sam video 5 minuta pred kraj na parketu Odza, Lazica i Covica.

Covek jednostavno ne zna da prepozna situacije i precesto mu se desavaju ovakvi branfartovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milan33 said:

Cudno da samo trener nije kriv.Kad ti 5-6 igraca igra ispod nivoa onda je trener kriv.

Naravno da mislim i da je trener kriv ali on tek drugu sezonu vodi tim samostalno, sve se ovo videlo na pocetku ali su se neki lozili Gistom, Braunom , zaboravljajuci koliko jz taj Braun igrao prosle sezone i da to nije onaj Braun ali dobro sad ce valjda lozenje o setnji Aba ligom da splasne i da vidimo da se uguramo bar u 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Filip jeste problem ali nije jedini, Dzenkins nije onaj igrac, Stratos igra samo jace utakmice, Odzo fmp kalibar, Beron u kanalu, mnogo je to praznih mesta.

Jebeni nepotizam je glavni problem, kao i to sto je trener progutao tako krupno govno.

Sve ostalo je domino efekat i prateca dokumentacija.

Ova Zvezds nema perspektivu tj lose joj se pise bez obzira na bilo koje promene jer se glavni problemi ne resavaju.

 

I dok je prosle sezone i bilo "povoljnih spoljnih okolnosti", ove ce nas guziti kako ko stigne!

Jebi se preCednice!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gudura said:

Neverovatno....Tomic je za batine, a ne za otkaz.Celavo malo govno drzi u igri poslednjih 5 minuta, kao da tera inat, sahranjuje ekipu, izbacuje Perpera iz igre koji jedini moze da pogodi. Ako ova ekipa nastavi da bude taoc malog kompleksasa i trenera nadobudnog drkadzije, ode sezona za mesec dana u tri lepe....

Da se zabelezi, da je Lorenzo ima +/- + 12 kada ga je zamenio tatin sin i ljubimac botova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lazic da ne ubaci onaj sut u zadnjem minutu, komotno ne bi znao sta da kaze da ga neko pita sta je radio danas na tekmi. Igrao je 20 minuta, ja se bukvalno ne secam da je sem toga uzeo jedan sut, jedan skok, u odbrani standardno na staru slavu slepanje i to je to. Ne pricam ovo da njega ponizavam, ali on je meni uvek bio reper dal nam igra ima smisla. 

 

Mislim, imamo mi stvarno super tim i ovo ce da dodje na svoje cim se neki dobri igraci sami resetuju, ali trener bi mogao to da im malo vise olaksa. Nadam se da je sad svima jasno da je ova prica sa 14 igraca ravnopravnih u timu bukvlano najpogresnije moguce razmisljanje.

 

Imas 12 koj ti igraju i 2 prasinara i to je to. Ako zagusti toliko, spustis nekog juniora nekad i to je to. To je Radonjic radio i u svako doba dana i noci se znalo ko pocinje, ko koliko igra, forma jeste varirala, ali je sve dolazilo na svoje. Naravno da ce Tomic da se pogubi kad mu svaku tekmu igra razlicita postava. Za malog diletanta je sam kriv i ja sam siguran da nije uopste do Nebojse kolko je do Tomica. 

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je da nemamo produkciju na poziciji jedan. Ovakvi porazi tokom sezone jesu ipak normalni, ne bih se uzbudjivao nesto zbog poraza. Realno protiv Krke su uvek bile neke tvrde tekme sa malo poena. Ipak svima je jasno da nesto ne stima. Derik ne isporucuje nista, hronican problem na kecu, Kuzmic ce se cekati do decembra. Razmazena publika ocekuje da zavrsimo sezonu bez poraza. Ipak to ove godine nece moci. 

Sto se Djenke tice, ne moze se ocekivati da igra sekundarno pleja a onda kad se lomi da bude u patika mamojeba sutera koji ce da rutinira sve. Uloge su malo pomesane....

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Lazic da ne ubaci onaj sut u zadnjem minutu, komotno ne bi znao sta da kaze da ga neko pita sta je radio danas na tekmi. Igrao je 20 minuta, ja se bukvalno ne secam da je sem toga uzeo jedan sut, jedan skok, u odbrani standardno na staru slavu slepanje i to je to. Ne pricam ovo da njega ponizavam, ali on je meni uvek bio reper dal nam igra ima smisla. 

 

Mislim, imamo mi stvarno super tim i ovo ce da dodje na svoje cim se neki dobri igraci sami resetuju, ali trener bi mogao to da im malo vise olaksa. Nadam se da je sad svima jasno da je ova prica sa 14 igraca ravnopravnih u timu bukvlano najpogresnije moguce razmisljanje.

 

Imas 12 koj ti igraju i 2 prasinara i to je to. Ako zagusti toliko, spustis nekog juniora nekad i to je to. To je Radonjic radio i u svako doba dana i noci se znalo ko pocinje, ko koliko igra, forma jeste varirala, ali je sve dolazilo na svoje. Naravno da ce Tomic da se pogubi kad mu svaku tekmu igra razlicita postava. Za malog diletanta je sam kriv i ja sam siguran da nije uopste do Nebojse kolko je do Tomica. 

Ako je tako onda sta dalje da pricamo.Nek se gubi iz kluba on i njegov Filip.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...