Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

12 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ako se Deriku udeli sut karta, ja na 4 ne bih nikoga dovodio, tu se nekako mozemo pokrpiti, a kao sto neko rece sredstva od "zarade" proslediti na back-upa.

 

 

 

Mo%C5%BEe-sajt-960x522.jpg

 

58384525_311344646207565_685100714393652

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Bez Dericka, Berona, Gista I Kuzme protiv Krke.

 

Kuzma ionako nije ni debitovao, a izostanak ostale trojice znaci da nam u reketu ostaju Faye i Ojo, pa ce priliku dobiti i  Simanic i Jovanovic.

 

Videcemo sta to znaci, jer je jasno da za njih dvojicu nema mesta u 12 kada se svi vrate.

 

I ja sam misljenja da nije ni trebalo dovoditi Browna, imamo 2 cetvorke i dvojicu koja mogu to da pokriju, ali je ovaj tim pravljen da samo jedan igrac moze biti alternativa F.Covicu i zato ta tema izaziva odijum, negodovanje i zgrazavanje.

 

Kada sam citao da se dovodi plej od 800 000 evra koji ce biti vodja, odmah sam znao sta je namera.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Gudura said:

Ako se pogleda statistika posle 3 kola, imamo trecu najbolju odbranu, i cetvrti najgori napad...postadosmo srpski Hrkljusaikos😂 Da nema Juniora, verovatno bi smo igrali na rukometne rezultate😂

Inace najbolja odbrana je Radonjina...bas sam se iznenadio😎

 

kod Radonje se igrala ova: 

idoli-odbrana-i-poslednji-dani-5-5-_slik

 

a Milan je više za pisanije:

 

MIROSLAV-JOSIC-VISNJIC-ODBRANA-I-PROPAST

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, begbie said:

Da vidimo još ovaj mesec šta mogu. Ako ne mogu, da se nađu pojačanja. Imamo dobra iskustva sa dovođenjem igrača tokom sezone. Kuzmić će se vratiti, ali nam treba još jedan plej.

Plej ce se dovesti samo ako LB bude otpusten.  Dva pleja nece moci jer onaj nesrecnik mora da nam krati zivote.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milan33 said:

I mislio sam da je zbog toga.Jer je bilo price da mu se devojka trebala poroditi ovog meseca.

Ima neka njegova izjava da kada dodje do tog cina da ce on prisustvovati i da ne postoji nikakva profesionalna obaveza ( klub) koji ce mu to spreciti. Srecom, pogodilo se da je termin izmedju Makabija i Barse, verujem da nije moglo bolje da se uklopi termin da bas promasi Krku.

Otuda i njegove losije partije, sta ce covek je zaljubljen u svoju zenu, valjda ako sve prodje kako treba, da ce mu se pridruziti u BG oko njihovog Bozica. 

DB nije shilbovan nego lakse povreda, Gist isto tako.

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Plej ce se dovesti samo ako LB bude otpusten.  Dva pleja nece moci jer onaj nesrecnik mora da nam krati zivote.

Uvek je tu Jacob Pulen da se angazuje na polusezoni, san mnogih zvezdasa da se ispuni pa i predsedniku, zli Radonjic ga nije hteo, pa ni Alimpije, videcemo da li ce Tomic biti imun na pritisak zvezdasa da nam se konacno ostvari san da ga vidimo u svetom dresu.

Pogotovo je veceras pokazao protiv KKP kakva je zver od igraca pogotovo za tim. Sam je odveo KKP do trijumfa.......

Link to comment
Share on other sites

Ima neka njegova izjava da kada dodje do tog cina da ce on prisustvovati i da ne postoji nikakva profesionalna obaveza ( klub) koji ce mu to spreciti. Srecom, pogodilo se da je termin izmedju Makabija i Barse, verujem da nije moglo bolje da se uklopi termin da bas promasi Krku.
Otuda i njegove losije partije, sta ce covek je zaljubljen u svoju zenu, valjda ako sve prodje kako treba, da ce mu se pridruziti u BG oko njihovog Bozica. 
DB nije shilbovan nego lakse povreda, Gist isto tako.
 
Nema veze brate je li zaljubljen ili nije, lepo je Šaras pričao o tome. Jbg neke stvari su zaista važnije od košarke. Možda je bolje bilo da ode i pre Makabija jer očigledno nije bio mislima u Izraelu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jacob Pulen je uvek bio One Man Show...ali je bar edition 2.0... 

dominacija talenta i fizikalija u službi samopromocije...bat najs 2 voč.

a mi sa ovim našim polovnim Commodore 64 mož naredne dve sezone samo da se ujedamo za muda vazdan.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Zasto bas Pulen, ima valjda jos neko ko bi mogao biti bolji od Filipa. Pa i za tog Pulena postoji jedan promil sanse da se disciplinuje nekako. Od Filipa napraviti igraca sansa apsolutno nikakva ne postoji.

Jesi li gledao Pulena veceras mozda, pa ono je za momentalini otkaz. Kakvo nepostovanje trenera, navijaca, saigraca. 

90 % forumasa je generalno da se dovede igrac koga su gledali , ko nas je natrpao u nekoj utakmici, pa eto naveo sam samo Pulena koji bi verovatno ispunio davnasnji san navijaca  da dodje kod nas. Kada vec Delejni ne hebe twiter pozive, a i Quincy se toliko trudi da sam sebe preporuci u klub, Pulen je sledeci na listi.A tu nam je na pola sata leta.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mister-no said:
23 minutes ago, Šarac said:
Ima neka njegova izjava da kada dodje do tog cina da ce on prisustvovati i da ne postoji nikakva profesionalna obaveza ( klub) koji ce mu to spreciti. Srecom, pogodilo se da je termin izmedju Makabija i Barse, verujem da nije moglo bolje da se uklopi termin da bas promasi Krku.
Otuda i njegove losije partije, sta ce covek je zaljubljen u svoju zenu, valjda ako sve prodje kako treba, da ce mu se pridruziti u BG oko njihovog Bozica. 
DB nije shilbovan nego lakse povreda, Gist isto tako.
 

Nema veze brate je li zaljubljen ili nije, lepo je Šaras pričao o tome. Jbg neke stvari su zaista važnije od košarke. Možda je bolje bilo da ode i pre Makabija jer očigledno nije bio mislima u Izraelu.

Nista lose nisam mislio, ali on bas naglasava tu ljubav prema zeni i smatra je bas velikom podrskom u karijeri i ocigledno da mu mnogo nedostaje ovde u Beogradu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Jesi li gledao Pulena veceras mozda, pa ono je za momentalini otkaz. Kakvo nepostovanje trenera, navijaca, saigraca. 

90 % forumasa je generalno da se dovede igrac koga su gledali , ko nas je natrpao u nekoj utakmici, pa eto naveo sam samo Pulena koji bi verovatno ispunio davnasnji san navijaca  da dodje kod nas. Kada vec Delejni ne hebe twiter pozive, a i Quincy se toliko trudi da sam sebe preporuci u klub, Pulen je sledeci na listi.A tu nam je na pola sata leta.

Nisam gledao. Pulen je neodgovorna baraba koju nikada ne bih gledao u Zvezdi, nikada. To nema veze sa tim sto i Filipa takodje nikada vise ne bih voleo da vidim u Zvezdi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ima neka njegova izjava da kada dodje do tog cina da ce on prisustvovati i da ne postoji nikakva profesionalna obaveza ( klub) koji ce mu to spreciti. Srecom, pogodilo se da je termin izmedju Makabija i Barse, verujem da nije moglo bolje da se uklopi termin da bas promasi Krku.

Otuda i njegove losije partije, sta ce covek je zaljubljen u svoju zenu, valjda ako sve prodje kako treba, da ce mu se pridruziti u BG oko njihovog Bozica. 

DB nije shilbovan nego lakse povreda, Gist isto tako.

 

 

Mislim da je to bilo kod Mairosu-a u podcastu

 

57 minutes ago, mister-no said:
1 hour ago, Šarac said:
Ima neka njegova izjava da kada dodje do tog cina da ce on prisustvovati i da ne postoji nikakva profesionalna obaveza ( klub) koji ce mu to spreciti. Srecom, pogodilo se da je termin izmedju Makabija i Barse, verujem da nije moglo bolje da se uklopi termin da bas promasi Krku.
Otuda i njegove losije partije, sta ce covek je zaljubljen u svoju zenu, valjda ako sve prodje kako treba, da ce mu se pridruziti u BG oko njihovog Bozica. 
DB nije shilbovan nego lakse povreda, Gist isto tako.
 

Nema veze brate je li zaljubljen ili nije, lepo je Šaras pričao o tome. Jbg neke stvari su zaista važnije od košarke. Možda je bolje bilo da ode i pre Makabija jer očigledno nije bio mislima u Izraelu.

 

Odluka kluba da mu se ne pravi nikakav problem, nego samo poželi sreča i zdravlje je sasvim ispravna. Pa zamisli da igraču zabraniš da bude uz familiju kod rođenja prvog deteta. Absolutno ništa pozitivno nebi moglo da izvuče iz toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...