Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

jbg znam da tuzno zvuci, ali nas su juce u mec vratili covic i dobric. ova ekipa sa jednim od tri domaca pleja koji su se pominjali tokom prelaznog roka bi sad imala 3:0

lorenzo je previse nekonstantan, slabo kreira, zalosno ali u dosadasnjem delu sezone vise puta je covic sa gistom izvrteo p'n'r nego zo ukupno. plasim se da ni sa drugim brownom ne znamo sta cemo. cak i da je u formi iz lokomotive pitanje je da li nam je takav igrac uopste trebao. ja mislim da nije. problem ovog tima je ono sto smo svi znali a to je plejmejker. iskren da budem i ja sam od zoa ocekivao mnogo vise, jer sam mislio da se on ipak isprofilisao u pravog pleja. 

 

zna li se zasto jovic ne igra  za himki? pitam za drugara?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nate said:

jbg znam da tuzno zvuci, ali nas su juce u mec vratili covic i dobric. ova ekipa sa jednim od tri domaca pleja koji su se pominjali tokom prelaznog roka bi sad imala 3:0

lorenzo je previse nekonstantan, slabo kreira, zalosno ali u dosadasnjem delu sezone vise puta je covic sa gistom izvrteo p'n'r nego zo ukupno. plasim se da ni sa drugim brownom ne znamo sta cemo. cak i da je u formi iz lokomotive pitanje je da li nam je takav igrac uopste trebao. ja mislim da nije. problem ovog tima je ono sto smo svi znali a to je plejmejker. iskren da budem i ja sam od zoa ocekivao mnogo vise, jer sam mislio da se on ipak isprofilisao u pravog pleja. 

 

zna li se zasto jovic ne igra  za himki? pitam za drugara?

 

Opet neka povreda ledja, ne znam koliko pauzira.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Nate said:

jbg znam da tuzno zvuci, ali nas su juce u mec vratili covic i dobric. ova ekipa sa jednim od tri domaca pleja koji su se pominjali tokom prelaznog roka bi sad imala 3:0

lorenzo je previse nekonstantan, slabo kreira, zalosno ali u dosadasnjem delu sezone vise puta je covic sa gistom izvrteo p'n'r nego zo ukupno. plasim se da ni sa drugim brownom ne znamo sta cemo. cak i da je u formi iz lokomotive pitanje je da li nam je takav igrac uopste trebao. ja mislim da nije. problem ovog tima je ono sto smo svi znali a to je plejmejker. iskren da budem i ja sam od zoa ocekivao mnogo vise, jer sam mislio da se on ipak isprofilisao u pravog pleja. 

 

zna li se zasto jovic ne igra  za himki? pitam za drugara?

Mislilo se da su ledja, ali nije(srecom). Sad se ispostavilo da je rebro u pitanju. Ocekujem ga ubrzo na terenu ponovo.

Link to comment
Share on other sites

tražim po netu Borišinu fotku na terenu u novoj opremi...

 

...ne postoji :classic_sad:

 

tačno da smo za Derikov ugovor doveli npr. Kobsa...sinoć bi bili pošteđeni mučnog prizora u kojem naš tim igra produžetak na gostovanju sa petorkom bez petice i četvorke i sa Dedom na podbacivanju za loptu. Boriša sedi, Jovanović sedi...

 

...samo Faje stoji...on nume da sedi.

 

 čeka nas još mnogo ovakvih taktika '' kome sad lopta? ''

...kada padne Lorenzo, ulazi jazavac da nam nabije cirka 12-15 poena minusa, pa Đenka da nas vadi kao organizator igre, pa Deda na četvorci, pa opet jazavac da napuni i resto naših penalima...leptejebo, blago onom ko ne izludi.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najgora stvar u porazu od Makabija je sto je Covic dogurao do proseka od 2 poena i 1 asistencije.

Ponadao sam se da ce duze ostati krompirici,

teze bi im bilo da proguraju bivstvovanje "donosioca Eurolige" koji u istoj prodaje krompire svaku tekmu.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, K.Dot said:

Znaci odlucilo je da se zaradi na Deriku. Podrzavam. Oslobodjena sredstva odmah proslediti dalje na poziciju bekap pleja.

Idući put ćemo za njega čuti kad nam stavi BAT. 

Šalu na stranu, zar ne bi njemu i Biliju Krka dobro došla u traženju forme?

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2019 at 2:06 PM, Matador said:

@begbie

Za prvu trojicu i vise minuta se slažem ali ja ne vidim šta Jovanović moze onako "lagan" za peticu a trom i slabog šuta za četvorku. Kad vidiš momka, deluje kao petica ali je sav mlak i bez agresivnosti, ne znam....

Nismo ga videli

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2019 at 3:09 PM, Dropkick Murphys said:

Ja sam za to da ih najurimo i platimo ceo ugovor i da guramo sa ovim sto imamo. 

Da vidimo još ovaj mesec šta mogu. Ako ne mogu, da se nađu pojačanja. Imamo dobra iskustva sa dovođenjem igrača tokom sezone. Kuzmić će se vratiti, ali nam treba još jedan plej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...