Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kada je Stefan Jovic igrao debitantsku sezonu isto ste se hvatali za glavu svaki put kada zamjeni Markusa. I kada je doasao Mekel isto ste orucali kako je Jovic rupa i da nam treba bolji bekap jer ovaj samo tipka loptu u mjestu i ne zna nista da organizuje. Ne secam se jel ikad postojalo zadovoljstvo nasim brkap plejom.

 

I meni je ovo palo na pamet, a onda sam se setio da je Jovic došao kao reprezentativac, a Covic kao rekreativac. 

 

Uvidjas li razliku?

 

 

 

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, red_white said:

Kada je Stefan Jovic igrao debitantsku sezonu isto ste se hvatali za glavu svaki put kada zamjeni Markusa. I kada je doasao Mekel isto ste orucali kako je Jovic rupa i da nam treba bolji bekap jer ovaj samo tipka loptu u mjestu i ne zna nista da organizuje. Ne secam se jel ikad postojalo zadovoljstvo nasim brkap plejom.

 

 :79:piši neprestano...:79:

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, red_white said:

Kada je Stefan Jovic igrao debitantsku sezonu isto ste se hvatali za glavu svaki put kada zamjeni Markusa. I kada je doasao Mekel isto ste orucali kako je Jovic rupa i da nam treba bolji bekap jer ovaj samo tipka loptu u mjestu i ne zna nista da organizuje. Ne secam se jel ikad postojalo zadovoljstvo nasim brkap plejom.

 

Sta je ovo jebote :lol_2::23:

 

A i mi ovde realno preterujemo,covek je hteo da nam kaze kako moramo imati strpljenja za juniora jer ce on najkasnije do 40te godine pokazati svoj pun potencijal.

Pa eto i Jovic nije u pocetku ovako igrao kako igra sada...

Edited by Golijat
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Avdija, jedan od heroja iz detinjstva. Uz Milićevića, Slobodana Nikolića i Guzu Jankovića... Jedno od najranijih sećanja na detinjstvo, košarku, KKCZ.. I uvek tako neka toplina oko srca, kada god pročitam ili čujem nešto o njima. Plima pozitivnih emocija. Nije bilo mobilnih telefona, ustvari i fixni su tek tada ulazili u široku upotrebu. Na TV-u dva kanala, dobio sam video rekorder i pokazivao ga drugarima kao svetsko čudo.. Živeo sam pored košarkaškog terena i tata mi je tada kupio tigar košarkašku loptu koja se bukvalno izlizala od preteranog korišćenja. Pričao sam ranije o Šestiću, članku u Tempu i dečjim suzama. Kasnije su došli Pixi i novi heroji. Kaseta Krvavog sporta iz video kluba se verovatno izlizala kao ona košarkaška lopta.
Izgleda da se dosta omatorilo ali kada neko kaže Avdija to nekako blagotvorno deluje na moje neuroreceptore. I dalje se javi neka toplina, pogled za trenutak odluta a sećanje oživi, kao film kad na videu pritisnemo "play", i ređaju se slike iz detinjstva, prvi koševi, lopte, dečji heroji..

  • Like 38
Link to comment
Share on other sites

Ko nije imao tigar loptu taj nije živeo u Srbiji osamdesetih. Ja imao i košarkašku i fudbalsku. Kad te napucaju na fudbalu ostane ti ocrtana lopta sat vremena :lol_2: sa fudbalskom mi je stigao prvi Zvezdin dres u kompletu sa šorcem. Kad sam dobio košarkašku glumio sam Sabonisa na košu okačenom na drvo ispred kuće. Sećam se da mi je tetka prišivala Zvezdin grb na yassa crvenu trenerku sa belim prugama. Imam negde sliku u toj trenerci sa univerzalkama na nogama :classic_biggrin:

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Na zalost, ispalo je da su ona 3 minuta i 55 sekundi koje je odigrao Derik Braun presudili. mladi Filip se borio kao lav, ali nije mogao sam. donekle, ali donekle je imao pomoc Odza i maestralno vodjenje tima od strane trenera Tomica, ali nedovoljno je to bilo za nadoknadu stete koju je zli Derik napravio.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

На овом нивоу кошарке када ти се неко понуди на гостујућем терену, мораш да искористиш прилику. И у Атини и вечерас смо могли да добијемо али имамо екстремне  падове, овде 1/4 и пордужетак тамо 3/4, потпуно неприхватљиво.ОК, имамо ту неке играче који могу и морају боље па је очекивати да изгледамо боље али исто тако имамо и Фићу и Оџа  који заиста немогу да испрате овај ниво кошарке. Оџо као да хвата пинг понг лоптицу а Син који лебди кад би дао 5 тројки, усро би задњих 5 напада за побједу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gist je izgleda nešto povređen, ali zašto dva Browna ovako izgledaju je dobro pitanje za trenera ili bar pitanje za skauting. Da nije bilo ove trojice BB, Faye i Stratosa iz Tomićevog rukava reklo bi se da je procenat ubadanja dobrog igrača kao Beronovog šuta večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve naše gluposti kad ostavimo na stranu, utakmica je izgubljena zbog umora petorke koja je donijela preokret. Ne mogu da zamjerim momcima na energetskom aspektu, herojski su se vratili. Đenka i Davidovac su uspješno držali odbranu čuvajući sve od 1-5. Šteta za šut Berona, nismo mogli tražiti bolju poziciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milan Tomic je sve utakmice kod nas sa izuzetkom PO Aba vodio katastrofalno, uspeo je da mi u kombinaciji sa Covicima ubije zelju da gledam ovaj bezlicni tim.

Kako vodi tim, mogli smo da ustedimo milion eura na pojacanja jer covek igra sa proslogodisnjom ekipom.

Sa jebenim Nemanjom Gordicem na pleju bi imali 3-0 skor.

Edited by Cavani
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...