Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 

Ja u ovom trenutku, tim KKCZ sa Filipom u 12 i strukom koja ga na velikom stejdžu bandoglavo i srama-bez pokušava ugurati u istu ravan sa Gistom, Perperom i Đenkom smatram timom sa zabavno-rekreativnim ambicijama u Evropi.

Dok je jedan Filip Čović nezaobilazan igrač rotacije, kao što je zaobilazan na terenu,

ne vidim trunku racionalnog u polaganju nade u neki ozbiljniji rezultat u EL. Samo je pitanje vremena kada će i nosioci prestati da obraćaju pažnju na Milanovo crtanje po tabli i početi da igraju za procente i apgrejd narednog ugovora pošto uvide da je pokrivanje vepropirastih propusta krvava i jalova rabota koja samo produžava Filipov opstanak u zemlji čuda. Pošto Faje to ne ume da radi, on je najrizičniji za overheating ili ne daj Bože ispadanje iz rotacije usled povrede. Malo li je što mora Derikove minute da kompenzuje i glumi centra povremeno, već i nema zamenu pošto Milan opet na Boriši primenjuje taktiku ''katapult''.

Uzgred mislim da je Davidovac i njegova polivalentnost sada apsolutni zbun za Milana u ovako pokrivenom rosteru, pa moramo da sačekamo da sa njim proba prvo sva pogrešna rešenja.

Iz Tomićevog ugla je sada kasno da odustane od ovoga, jer ta glava će ovo gurati dok ne krenu da nam se Armaniji i Asveli iseravaju po Areni i brišu dupeta reklamama...tako da očekujem da do kraja sezone projekat:

'' Filip Čović u Evropi '' od njega napravi trenera sa rejtingom kakav zaslužuje...ako može i jače od toga. Ako ne uspe ove...pa tu je ''sticaj okolnosti'' i naredne sezone.

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta vam je Tomic kriv? Sad se na pljuvacinu Covica dodao i slajm za Tomica. Njemu je ponudjeno da bude trener Zvezde, uslov je mozda bio da igra Filip. Pristao je, neki drugi karakter mozda ne bi, mozda je bio svestan da bi mu svejedno u timu bio neki igrac koji nije njegov izbor vec Miskov ( keselj)ili gazdin ljubimac ( Tejic). Ovakvih primera je mnogo, on koji je u kosarci toliko dugo odlicno je svestan "politike" u sportu i uticaja raznih menadzera, predsednika itd. posebno jer je radio u Grckoj.

Velicina trenra se ogleda kako se nosi sa tim. On je uradio ono sto mnogi na ovom forumu nisu u stanju, prihvatio je cinjenicno stanje i trudi se da uradi najbolje u datim okolnostima.

Najbolje da mi na forumu znamo kosarku bolje od Tomica i da on sa svojim iskustvom ne vidi sto vidi i corav.

Ko moze da prihvati Filipovo bivstvovanje kao nuzno zlo nek prihvati, ko ne moze nek uradi nesto ko Laki, samo nemojte da zapomazete i kukate . 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

 

...Velicina trenera se ogleda kako se nosi sa tim... :smiley33:

 

 negde kod ovog dela mi je izbacila sklopka...ona automatska.

 

napisao si: '' uslov je možda bio da igra Filip. Pristao je......'' 

...i onda si samo dva reda niže, u istom postu, stigao do: ''Veličina trenera se ogleda...'' dok opisuješ istu osobu...?

 

imaš  Edit ispod...spakuj to valjano dok te ne lajkuje mmajstor...

 

edit: ...eh...ništa sad.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Derik Braun je 87 godiste. O kakvom ozivljavanju karijere mi pricamo. Covek ce imati 33 godine kad mu istekne ugovor kod nas. Tesko da su to godine kad se ocekuje neki vrhunski ugovor. Prosto ne verujem da mu je motiv dolaska kod nas ozivljavanje karijere, pa tako ni nisam bas nesto siguran da ce povratiti staru formu iz Lokomotive.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Derik Braun je 87 godiste. O kakvom ozivljavanju karijere mi pricamo. Covek ce imati 33 godine kad mu istekne ugovor kod nas. Tesko da su to godine kad se ocekuje neki vrhunski ugovor. Prosto ne verujem da mu je motiv dolaska kod nas ozivljavanje karijere, pa tako ni nisam bas nesto siguran da ce povratiti staru formu iz Lokomotive.

Derik je na jako povoljnom ugovoru po nas, tako da nam i nije preterani rizik, samo mozemo da dobijemo puno ako proigra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nele said:

igra iz ljubavitm

S obzirom da sam placa svoj stan u BgH20 i to neku bolesnu cifru, moze se reci da ima i promil ljubavi tu svakako.

 

On inace potice iz vrlo bogate porodice i bio je situiran pre nego sto je uopste i poceo da zaradjuje od kosarke tako da novac koju mu mi placamo za njega je bas sitnina,

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Chaos Is Me said:

Stvar je jednostavna. Verovatno ima vrlo malo do nimalo (osim u holivudskim filmovima) individualnih junaka koji bi se usprotivili bandi naročito uživo, na ulici, ali je zato jako važna solidarnost i kao što je i banda jača kad su u masi, isto tako i normalni civilizovani ljudi mogu i moraju makar kroz masu da se suprotstavljaju ljudskom i anticivilizacijskom otpadu. 

 

Milan Kalinić je btw tužan trećerazredni televizijski lik koji nije vredan bilo kakvog pominjanja ovde. Razumem njegovu pizdinsku reakciju ali je morao da bude pametniji pre nego što se izlanjava online jer on leba jede od izlaska slike mu po opskurnim 

Junak treba da bude država a ne da se umiješaš odbraniš žrtvu od nasilnika i onda imaš gomilu problema jer je nasilnik policajac, sudija, tajkun i ostala elita. Široka tema...

Link to comment
Share on other sites

Sa Filipom sav ovaj trud u EL je corav posao. Mora se uloziti ogromna energija da se kompenzuje njegovo prisustvo. Petorka bez njega mora da napravi bas veliku razliku jer Filipovim ulaskom mi idemo u minus. Brzina topljenja razlike zavisi od duzine prisustva Filipa na terenu. Tu je jos prisutan i gubitak hemije jer i kada Filip ode da predahne tesko je uspostaviti normalu. Nazalost, ovo ce nam biti scenario za sve buduce utakmice. Naravno, moze biti i gore ako se Lorenco povredi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ovaj pritisak na vlast moze da upali.

Od sutra zapocinjemi akciju "Filip arenom nece trcati".Krecemo da blokiramo mostove,Slaviju,Bosgosloviju,Trg prekopane republike sveeeeeee.Dok se despot ne spusti medj nas i kupi nam pleja,bilo kakvog.

A mislim se u sebi taksisti su vagine sve zajedno sa sindikatom nezavisnost.

P.s.editujem da pojasnim ako neko nije video ironiju.Da i dalje mislim da Filip mora da ode,ali ovi taksisti i NS su takve pi... da mi se gade.Od sada samo car go,iako mislim da nisu upravu.A ovi smradovi sto ne protestvuju vikendom i dok je Erdogan tu,ili vikendom kad su inace protesti pa da despot ne poveze slucajno njih sa nama...

Edited by placebo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Već sam pisao o ovome dok roster nije bio kompletiran. Mrzim da tražim post od avgusta. Sve sam ovo video, i ovaj tim i Đordijeve promene El i ovu reku, most i ove ljude! Šalu na stranu, između ostalog tada sam napisao da po Filipovom statusu možemo videti ambicije kluba. Ako dovedemo drugog pleja (kao što nismo ), imamo ambicije da uradimo nešto i u EL. Njegov status tj. minutaža nam govore da možemo zaboraviti EL. Svaka pobeda je čist ćar. Prioritet je ABA i naravno Kls, da bi prestigli komšije po broju titula. Po završetku ABA lige, kakav god kraj bio, doći će do šilbovanja trojice stranaca, najverovatnije Derricka, Oja i Perpera. I da ne zaboravim, ako se obistine Đordijeve najave da će ABA sama odlučivati o učesniku El bez obzira ko će biti prvak, plašim se da ćemo izvršiti. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, I Pantelija je bio delija said:

Mislio sam Izvisiti😯

Ja mislim da se cekaju komsije (vec godinama) da prorade, osvoje ABA i da dobiju to mesto. Drugacije ne mogu da objasnim oprastanje komsijama otkazivanje ucesca u EC pre dve-tri sezone. Vec sldedecu sezonu su dobili WC, iako je uvredjeni Jordi godinu dana ranije rekao da ce to otkazivanje ucesca mesec pre pocetak takmicenja imati dugorocne posledice.

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...