Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

10 hours ago, Stondisha said:

 

 

 

nije da nije imao prilike da vidi kako to izgleda kad te kolege njegove sa pinka propuste kroz toplog zeca  i na šta nam država liči... da novinarima postavljaju bombe na prozore, obijaju i pale kuć i slične sitnice... jer on je bio na turneji po švedskoj sve ove godine pa ga sad ovo ovde zateklo... 

kao što rekoh gore  kotirao se nisko sad je još niži:
 

 

Iskreno, jako je bitna bila reakcija ostatka hale. U Srba svako ko misli svojom glavom a protiv misli dzepiva vladajucih je izdajnik. Kako sa lijeve tako sa desne strane Drine. Tako da mene je obradovao zvizduk ostatka hale. Koji pokazuje da ima ljudi. Sad koliko je to dovoljno ne znam...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mejdanac said:

Iskreno, jako je bitna bila reakcija ostatka hale. U Srba svako ko misli svojom glavom a protiv misli dzepiva vladajucih je izdajnik. Kako sa lijeve tako sa desne strane Drine. Tako da mene je obradovao zvizduk ostatka hale. Koji pokazuje da ima ljudi. Sad koliko je to dovoljno ne znam...

 

Nije džabe ovde neko već kačio one gadosti sa RSB-a o prevaspitavanju, čija je ovo zvezda i pravi navijači...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mejdanac said:

Iskreno, jako je bitna bila reakcija ostatka hale. U Srba svako ko misli svojom glavom a protiv misli dzepiva vladajucih je izdajnik. Kako sa lijeve tako sa desne strane Drine. Tako da mene je obradovao zvizduk ostatka hale. Koji pokazuje da ima ljudi. Sad koliko je to dovoljno ne znam...

Moram da se ponovim,samo cu ovog puta drugacije definisati.Kad treba nekome da nacinimo zlo,lojalni i disciplinovani smo kao Japanci.Ali kad nesto dobro zahteva koletktivnu radnju to moze biti spontano kao ovo zvizdanje ili individualno pa svako na svoj nacin.Lako se ljudi popale oko nacionalnih pitanja,da ti dodje da postavis onom pored sebe pitanje da li si lud ili ocajnicki zelis da budes deo rulje krvi zedne.Pored mene je bilo par ........... koji su skandirali Kalini,malo falilo da ih povedem na Jarinje...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, placebo said:

Moram da se ponovim,samo cu ovog puta drugacije definisati.Kad treba nekome da nacinimo zlo,lojalni i disciplinovani smo kao Japanci.Ali kad nesto dobro zahteva koletktivnu radnju to moze biti spontano kao ovo zvizdanje ili individualno pa svako na svoj nacin.Lako se ljudi popale oko nacionalnih pitanja,da ti dodje da postavis onom pored sebe pitanje da li si lud ili ocajnicki zelis da budes deo rulje krvi zedne.Pored mene je bilo par ........... koji su skandirali Kalini,malo falilo da ih povedem na Jarinje...

 

kad treba da se maše svinjskom glavom ispred pekare u Borči  ima nas  kolko oćeš...

 

da treba ova akcija iz linka...  tanko...  jer to nije u opisu našeg posla i ima drugih koji će da...  nije to moje da se petljam imam ja pametnija posla...

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stondisha said:

 

kad treba da se maše svinjskom glavom ispred pekare u Borči  ima nas  kolko oćeš...

 

da treba ova akcija iz linka...  tanko...  jer to nije u opisu našeg posla i ima drugih koji će da...  nije to moje da se petljam imam ja pametnija posla...

 

 

Nismo mi glup narod,nego nemamo srece dok razmisljamo...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Stvar je jednostavna. Verovatno ima vrlo malo do nimalo (osim u holivudskim filmovima) individualnih junaka koji bi se usprotivili bandi naročito uživo, na ulici, ali je zato jako važna solidarnost i kao što je i banda jača kad su u masi, isto tako i normalni civilizovani ljudi mogu i moraju makar kroz masu da se suprotstavljaju ljudskom i anticivilizacijskom otpadu. 

 

Milan Kalinić je btw tužan trećerazredni televizijski lik koji nije vredan bilo kakvog pominjanja ovde. Razumem njegovu pizdinsku reakciju ali je morao da bude pametniji pre nego što se izlanjava online jer on leba jede od izlaska slike mu po opskurnim medijima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kalinic I Dileje, teska prica.
 
Nego sta ocekujete u Izraelu? Osim trece epizode za vesninog guzonju, to je sigurica.
Ma kakav Izrael, ja od čitave sezone više ništa ne očekujem. Pomirio sam se sa time da dokle god je Filip u timu, zavisićemo uvek od drugih i eventualno na koju je nogu Fića ustao iz kreveta, da li će biti u skroz štetočina modu ili samo blagi minus. Kada njegov index bude oko nule verovatno ćemo pobeđivati inače mrka kapa.
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

Kalinic I Dileje, teska prica.

 

Nego sta ocekujete u Izraelu? Osim trece epizode za vesninog guzonju, to je sigurica.

Bukvalno ne znam sta da ocekujem...racio kaze ko bosi po trnju, ali protiv Fenera, pa i protiv Pao se pokazalo da se u ovoj fazi sezone, sa ovom ekipom nikad ne zna.Ako par igraca osim Gista odigra kako ume, i ako odbrana zablista makar na 50% Fener izdanja,moze biti svasta...a mozemo biti i pokoseni lagano, sreca pa se ne kladim, ne mogu ni da naslutim razvoj utakmice.

Ono sto je sigurica, je da ako Lorenzo ne bude na nivou, da cemo biti otreseni, jer umesto njega ulazi gnom, a onda moze samo gore od toga...😖

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gudura said:

Bukvalno ne znam sta da ocekujem...racio kaze ko bosi po trnju, ali protiv Fenera, pa i protiv Pao se pokazalo da se u ovoj fazi sezone, sa ovom ekipom nikad ne zna.Ako par igraca osim Gista odigra kako ume, i ako odbrana zablista makar na 50% Fener izdanja,moze biti svasta...a mozemo biti i pokoseni lagano, sreca pa se ne kladim, ne mogu ni da naslutim razvoj utakmice.

Ono sto je sigurica, je da ako Lorenzo ne bude na nivou, da cemo biti otreseni, jer umesto njega ulazi gnom, a onda moze samo gore od toga...😖

 

I da Braun bude na nivou, Debeli mora da dobije svoje minute... mrzi me da gledam statistiku ali imao je cenim bar 15min + protiv PAOa i Fenera

 

I to se nece promeniti

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Laki21 said:

 

Radim samo ekskluzivne događaje, EL edition 😎

 

koje ne bi ni mogao da radis da ti ih nije omogucio glavni junak. 

 

1 hour ago, Sector said:

Kalinic I Dileje, teska prica.

 

Nego sta ocekujete u Izraelu? Osim trece epizode za vesninog guzonju, to je sigurica.

 

makabi je i dalje divljina i mislim da imamo realne sanse + nemamo nikakav pritisak da moramo, u tekmu ulazimo kao autsajder. opet oni su na 0-2 i veoma im je bitna ova tekma, bice tesko. kao sto ce tesko biti i zaustaviti ih nekom odbranom jer oni forsiraju brzu igru i tu nema leka. znaci moramo preko 80. 

vepar da ne bude u minusu i puna kapa. mada kao da polako ulazi u formu 😀

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...