Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Manoly said:

Nema vise Baneta, moze neki njegov mladji rodjak...

 

Gde je sta radi onaj momak iz Valjeva, ne znam kako se zove al se sećam olovke kojom je potpisivao ugovor kao juče.

 

Ili onaj favorit @Laki21, a nije Stefan Pot što je isto bila neka frka sa KKP pa momak završuo u nekoj Vojvodini. Ajde @Laki21 pomozi kako se zove momak i šta je sad sa njim?

Link to comment
Share on other sites

Rakičević je u Krki, natovarlti ga FMP bekovi pre nedelju dana.

Lakijevi favorit? To su otprilike svi igrači Future, Partizana i Cedevite u proteklih desetak sezona ABA. Možda i koja više. Dobro, i poneki Megin. I neki Igokein. Mornarovi tek sporadično. Cibone ,Olimpije i Krke obično ne, mora da se ima neki nivo u odabiru. MZT? Moguće, dok su bili u ABA 1, sada bi bilo suviše neozbiljno. Osim njih, niko više.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekkard said:

Rakičević je u Krki, natovarlti ga FMP bekovi pre nedelju dana.
Lakijevi favorit? To su otprilike svi igrači Future, Partizana i Cedevite u proteklih desetak sezona ABA. Možda i koja više. Dobro, i poneki Megin. I neki Igokein. Mornarovi tek sporadično. Cibone ,Olimpije i Krke obično ne, mora da se ima neki nivo u odabiru. MZT? Moguće, dok su bili u ABA 1, Sada bi bilo suviše neozbiljno. Osim njih, niko više.

 

Ne znam što pokušavaš da istroluješ sprdnju i zajebanciju?

 

Tipa da prozivaš lakija, a da nemaš pojma o čemu pišemo?

 

@Kankkunen

 

Došao iz Metalca valjevačkog, odakle je rodom ne ulazim, al možeš da podeliš kad si počeo 🙂

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Zasto bi poturali Iliju Djokovica, moze da bude sumnjivo sto ga nema u FMPu...

Nadjemo bilo kojeg ulicnog basketasa, ako nije celavac bice svako jutro pranje kose ziletom i sve ok. 

 

p.s. jel Malina jos nije u penziji? Postao trener?! Daj skidaj mu odelo, oblaci dres... Ili da se Vucina predomisli oko pemzije... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ИEsA IlIC said:

 

meni kako ne dosadi? ovo je drugi put da reagujem na prvicu oko vepra. dok 90% foruma svaki dan ko zna koliko u nazad vredja i pljuje a na ovakve postove kao sto su ona moja dva cuti i zmuri jer ne zna kako da odgovori.

 

 

 

Odgovorio sam ti vec, ali ti neces da citas. Filip Covic je igrao sa mnogo boljim saigracima. Perperoglu, Davidovac, Zirbes, Faye, Baron su mnogo bolji od Zagorca, Sia, Gagica i ostalih sto su igrali u Partizanu tada.

 

Zasto sam ti napisao da provociras? Zato sto si jedva docekao da napises provokatorski post nakon poraza Partizana od Primorske. Nisi glup i dobro znas da ne moze tako da se gleda i da su gubili i Buducnost i Cedevita ove sezone pa to ne znaci da su Boatright i Cobbs losiji igraci od juniora, naprotiv, tim bi bio mnogo bolji sa jednim od njih dvojice u sastavu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Odgovorio sam ti vec, ali ti neces da citas. Filip Covic je igrao sa mnogo boljim saigracima. Perperoglu, Davidovac, Zirbes, Faye, Baron su mnogo bolji od Zagorca, Sia, Gagica i ostalih sto su igrali u Partizanu tada.
 
Zasto sam ti napisao da provociras? Zato sto si jedva docekao da napises provokatorski post nakon poraza Partizana od Primorske. Nisi glup i dobro znas da ne moze tako da se gleda i da su gubili i Buducnost i Cedevita ove sezone pa to ne znaci da su Boatright i Cobbs losiji igraci od juniora, naprotiv, tim bi bio mnogo bolji sa jednim od njih dvojice u sastavu. 
 
 
Blond, igrali su i Landale i Renfroe, obojica su sada u EL ekipama. Tu je i Paige, uopšte to nije bila loša ekipa Partizana.
Baron, Faye, Zirbes su igrači koji su svoju reputaciju izgradili u Zvezdi.
Poenta priče je da je Filip SRCEM izneo te utakmice, protiv kvalitetnijih protivnika, to je ono što svi vi propuštate da uvidite. Raspadao se cele sezone, ali kad je trebalo, kad se odlučivalo tad je bio pravi. Tomić nije budala, i ma koliko on bio Nebojšin sin da ne ispunjava taj kriterijum borbenosti koji je imao SVAKI igrač u prošloseuonskoj ekipi veruj da bi našao načina da ga odstrani iz ekipe.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stondisha said:

 

Gde je sta radi onaj momak iz Valjeva, ne znam kako se zove al se sećam olovke kojom je potpisivao ugovor kao juče.

 

Ili onaj favorit @Laki21, a nije Stefan Pot što je isto bila neka frka sa KKP pa momak završuo u nekoj Vojvodini. Ajde @Laki21 pomozi kako se zove momak i šta je sad sa njim?

 

Jovan Novak. Dojmio me se mladac kao mladac.

 

2 hours ago, Kankkunen said:

 

Nije valjda da dotle dobacuje :classic_laugh:

 

Filmora je majka.

 

1 hour ago, Zizu said:

Nisam Laki, pa ne znam da li se vazi 😄

 

Jovan Novak

Viki kaze: Miteldojcer

Zvuci svapski :classic_biggrin:

 

Zizu brži.

 

Jbg, putovao, ne stigoh da odgovorim 😞

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...