Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, pepe sancez said:

Ne slazem se, a ponavlja se vec. Ne kazem da trebaju dva klasicna pleja, ali Jaramaz nista vise nije plej od Djenke i Berona, pri tome mu je kontrola lopte losija od ove dvojice. U tom smislu od "domacih" opcija svakako bi bili pozeljniji i Gordic i Ivanovic (zdrav) za tu ulogu. Ali dobro, glupo se ponavljati.

 

Pri tome, ocigledno je i to da Tomic, za razliku od foruma, daje veliki znacaj primarnom kvalitetu pleja, a to je kontrola lopte. Jer onako kako mi zamisljamo da bi neko mogao da igra pleja se ne slaze sa onim sto Tomic radi. Nama bi svi redom od Djenke, DeDe pa i Nenadica imali vise minuta od Fice, a sustina je da on njemu igra maltene kao Braun, koji je za ostale konkurente avion plej.

Slazem se sto se izbora klasicnog pleja tice, vise iz sopstvenog ocaja sam pomenuo Jaramaza koji svakako svoje zadatke na obe strane terena moze da odradi dobro, ne vredi ni porediti bilo kog takvog igraca sa onim sto mi sad imamo za famozni bekap... Ali to se i nece menjati, nastavice se kuknjava na temama ovde i pojeo vuk magarca.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, red_white said:

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

Strasno  sta su sve pojedinci spremni da napisu, bez imalo stida.

Edited by Zizu
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Opet smo SILA u Jurolig, hejterima unatoc.

Mislim da mnogi nisu ukapirali Robijinu izjavu, ostao coek bez rijeci kad mu je gazda Chova rekao koliko ce ga kostati Deki Davidovac 😁

Sudjenje onako.... Slukasu nisu 4 puta svirani koraci, a 2 puta nosena.

Lazic je napravio faul ono kad je Nando dobio tehnicku.

U reketu smo jaki ko crna zemlja, a kad prorade bekovi, bicemo bas segsi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.
Nemoj više...ako ne moraš.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Laki21 said:

Čović na parketu: 18:25 za 16 minuta

Čović na klupi: 50:31 za 24 minuta

 

Protiv PAO

na parketu: 15-25 za 10 minuta

na klupi: 67-62 za 30 minuta

 

PAO+Fener

Čović na parketu: 33-50 za 26 minuta. Šut iz igre 0-4, 4 skoka, 2 asistencije, 5 izgubljenih lopti.

Čović na klupi: 117-93 za 54 minuta

Od ova 4 suta, da li ima neki koji nije banana, ili skidanje sa obruca?

Sinoc je imao cini mi se jednu ili dve popijene blokade i ono skidanje Veselog sa obruca, u Atini slicno.

Ne moze ni na foru da uputi sut, imao je jedan cirkuzantski pokusaj finte od kosa

pa se okrenuo i pokusao nesto na foru i naravno popio blokadu.

Ne prolazi to protiv velikih momaka.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Od ova 4 suta, da li ima neki koji nije banana, ili skidanje sa obruca?

Sinoc je imao cini mi se jednu ili dve popijene blokade i ono skidanje Veselog sa obruca, u Atini slicno.

Ne moze ni na foru da uputi sut, imao je jedan cirkuzantski pokusaj finte od kosa

pa se okrenuo i pokusao nesto na foru i naravno popio blokadu.

Ne prolazi to protiv velikih momaka.

Tužno ali istinito. Uhvatim sebe sinoć da jednim okom pratim teren, a drugim našu klupu u iščekivanju kada će Lo da ustane i krene ka terenu i zameni sprdnju. 

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi se posebno svidelo sinoc (mozda sam i napisao na live temi) jeste da smo bili strpljivi u napadu,trazili smo dobra resenja,odlicno su igraci primecivali mismeceve ispod kosa i dobro smo to koristili.Vrhunska je bila ona akcija za Oja,kad iz prve nisu mogli da spuste loptu pod kosem onda je Djenka prebacio loptu na drugu stranu gde je Stratos sa te strane spustio Oju loptu...

I da,cekam da kolega forumas @Mairosu napise neke utiske iz arene od sinoc (ako je bio na tekmi naravno).

Onaj pre game show,tacnije najava igraca je bila spektakularna stvarno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da, Odzo je pokazao zašto je koristan kada protivnik ima slabiju peticu (Duverioglu/Štimac). Jednostavno nema odbrane kada je toliki missmatch snage, Odzo izgura, napravi prostor, dovuče drugog igrača na sebe...treba ga koristi kao neki specijal.

 

Znači Gist/Kuz osnova na centru, a onda po potrebi par minuta maksimalno forsiranje spuštanje lopte za Odza, taman kad se priviknu na to, prebacuj na neki small ball. Pa onda imamo opciju za neki "medium ball". Mo na 5, Braun na 4, Perper na 3, Davidovac na 2, Lorenzo/Đenka na 1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam u Areni.

 

Utisci su sledeći : 

 

-- ulaz sam čuo da je prošao kul, ja sam standarno ušao na press pa na svoje mesto. Mogu da kažem da se numeracija IZUZETNO POŠTOVALA i da je ponašanje publike bilo možda i najpismenije otkako idem na EL. To je barem feedback od nas iz sektora 218.

-- predstavljanje je bilo OK ali nisam fan te NBA šminke na evropskim terenima. Partizan je imao slično predstavljanje i isto je bilo lepo. Lepo ko voli ali nije moj gas.

-- Lorenzo Brown me je oduševio. Čovek je smiren sve vreme, do tačke da deluje nezainteresovano, ali game management mu je bio vrhunski, uvek je imao pravu reakciju, uvek je znao kad da ubrza, kad da uspori. kako bude odmicalo mislim da može da izraste u velikog lidera.

-- dotad je lider Gistara koji čovek je bukvalno stub. Maksimalni hustle, maksimalna posvećenost, daje sve svaki minut, došao je da igra i igraće.

-- na Billya ne računam dok se gospođa ne porodi.

-- Jenkins van napadačkog ritma ali ne utiče na njega u odbrani, ni na njega ni na Barona, obojica rade svoje poslove pozadi. Kod Barona mi je isto jako bilo bitno što je pogodio bacanje za tehničku i što je realizovao ono contested polaganje kad je bilo očigledno da je van priče.

-- Ojo, veliko pozitivno iznenađenje. Otvorio je jedno tri autoputa za polaganja, i držao sranje realnim u odbrani. Sad čak mislim da je onih pet ličnih u Atini bila i namerna vaspitna, Tomićev "jel sad shvataš, sine" momenat. 
-- jedem govna krupnom kašikom zbog izražavanja skepse oko Moa i Stratosa, i da ne urade ništa do kraja sezone vredelo je za ovo potpisati.

-- Tomić je bukvalno odželjkovao željka, odigrali smo vintage SRJ '97 utakmicu, kontrola skoka, tuča, poeni iz reketa, trojke samo ili maks izrađene ili maks isforsirane, čvrsta odbrana, preuzimanja pod konac...

 

šta znam to je valjda to.

  • Like 35
Link to comment
Share on other sites

inače, ne sedim na Zvezdi u pressu ali Zvezda je mnogo bolje rešila press mesta nego Partizan. Partizan je stavio stolove floor level u parteru B, ne vidiš ama ništa. Zvezda ih je malo lepše uredila u P4, nije bajno ali bolje od komšija.

Link to comment
Share on other sites

Fasisti sever

 

Quote

Сад бар знамо зашто морамо да се појављујемо у Арени у добром броју ако желимо да такве људе научимо, али добро намерно томе шта је Звездаштво...пошто они очигледно то за 5 живота не би научили. А када иза нас стоји маса, па чак и онаква као јуче...довољно је да се бар пола њих преиспита сутрадан. Чуј твитер...мало Звездаштво треба да прође кроз филтер...
Другар каже случајно се нашао на страни преко пута нас...људи појма немају зашто се њему звиждало и већина мисли зато што је прешао у фенер...док што неко каже постоји и онај део који зна...али тај део ће полако да се преваспита...они нас сигурно неће! Јер понављам, то нису ни људи из Пионира ни они са Маракане...то су неки чудни људи којима треба објаснити како и шта, када дође спортски догађај а у њему учествује Звезда!


Last edited by Генералштаб on 11 Oct 2019 07:28; edited 1 time in total

 

  • Ha-ha 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mairosu said:

inače, ne sedim na Zvezdi u pressu ali Zvezda je mnogo bolje rešila press mesta nego Partizan. Partizan je stavio stolove floor level u parteru B, ne vidiš ama ništa. Zvezda ih je malo lepše uredila u P4, nije bajno ali bolje od komšija.

Pa ne baš, jer su ga skratili za redove A,B,C,D, a uredno prodavali sezonske i dnevne karte sa tim mestima

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

 

Da ponovim, nas bukvalno jedan Filip Čović deli od F8.

Ja bih isao malo dalje i rekao cak od borbe za F4, tesko da ce nam se u skorije vreme otvoriti da sastavimo ovakav tim.

Bukvalno jedan krsten plej nam fali koji ne mora da bude nista posebno, samo da zna da igra odbranu i udeli koju asistenciju tu i tamo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zizu said:

Fasisti sever

 

 

Dobro, ako im je srpstvo iznad svega zasto onda ne navijaju za Partizan u evro utakmicama. Znaju oni sta je Kosovo, srpstvo, pravoslavlje... Koliko njih zna Oce nas, koliko njih se pridrzava zapovesti, ako uopste znaju sta je to. Kalina nesto tvitovao i lajkovao i zasluzuje psovke, onaj nesrecni Filip valjda zasluzuje ovacije od istih.

Foliranti najobicniji koji knjigu u zivotu nisu procitali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, red_white said:

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

Kako nema veze?

Nije igrao 3-4 nego 10 min, gde smo primili 10 poena vise nego sto smo dali, gde je otvarao kontre, gubio lopte i popijao banane,

uveo ekipu u kontra ritam i gde je svima bilo neprijatno koliko se usrao debija u EL u 30 godina.

Ispasce da nije on kriv za takav ucinak, vec drugi sto nisu mogli dovoljno da pokriju njegovu blamantnu partiju. Ne ide to tako.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, red_white said:

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

znaci ignorisacemo onih 10p sto im je direktno bacio u ruke kad je usao?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...