Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Trpac said:

I nikad u svoj tim ne bih doveo igrače kao što su De Kolo, Džejms, Dilejni, Maršon Bruks(ex Milano), Noris Kol, jer to su kancerogeni igrači koji razjebu ekipu dok si rekao keks.

Jbg, ona latinska o ukusima i raspravama...

 

Kako je to De Colo kancerogen za svoju ekipu??

 

Lik je ubjedljivo najbolji bek u Evropi od odlaska Bogdana, plus donio 2 titule svojoj ekipi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Značajna pobeda pre svega zbog mira u kući i normalnog rada trenera sa ekipom bez da nekog teramo na početku sezone. Peglali smo sjajnu odbranu i to svi igrači a od rekreativca se to i ne može očekivati. I jedan i drugi Braun pokazuju da znaju košarke i da je potrebno malo strpljenja a ne odmah histerija da su pogrešna pojačanja.

Još samo da napišem da je Nikola Kalinić simbol uspeha KKCZ, mogu da ga pljuju i vređaju ali to se izbrisati neće iz pamćenja svakog iskrenog zvezdaša koji prati KKCZ

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Covek je prokleto bice, pa i meni posle sve one radosti od sinoc non stop jedna stvar u glavi. Propustena je velika prilika da se brejkne Pao prosle nedelje. Sa samo 3-4 minuta manje znamo vec koga, cak i sa onako losom igrom dobrog dela igraca, to bi bila potpuno egal utakmica. Steta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

 

dao je dixon 5 poena preko njega ali to je bobi dixon nije neki saban. 

 

 

mozda ne bi bilo el da nas nije vratio na -10 u prvom mecu protiv komsija.

toliko mi se gadi to iskenjavanje po nekome za koga znas da je hendikepiran fizikalijama pa kao eto sad cu ja originalnije da ga vredjam i osecacu se bolje. ko da se smejes hendikepiranoj osobi.

vau vepar odigrao lose, ko bi rekao i potpuno neocekivano. i pre sezone smo znali, samo da ne bude - na terenu sve preko toga je odlicno. 

a igra zbog tetka vesne i pomirite se sa tim.

 

 

Navedi mi jednog sabana u EL ekipi? Kakav je to argument to je Dixon nije saban? Sutra ce da bude to je Larkin nije saban, Majk Dzejms nije saban, Gordic nije saban...

 

 

Ovaj drugi pasus je nazalost relativizacija  spinovanje u rangu Mc-a. Nije Filip izasao da muva ribe pa ga mi zajebavam sto je debeo, ruzan i mali.

Dosta sa tim podmetanjima da su ljudi koji ne mogu da ga gledaju u Crvenoj Zvezdi nekakve iskompleksirane siledzije koje traze slabijeg da se izivljavaju nad njim i lupaju mu packe. 

Na kraju si napisao ono zbog cega se ljudi ovde zgrazavaju. Igra zbog mama Vesne. Dakle jedan igrac kosarke kome je jasno da nema sta da trazi na ovom nivou igra samo zato sto je njegova mama tako rekla a tata mu je direktor kluba ma mogu da se izivljavaju.

I svakome ko se bavi kosarkom je jasno da je Filip nedorastao El, da nema tu nikakve pomoci. Mozda ce on ubaciti nekome 15 poena, zakon brojeva radi za njega ali on nije za Crvenu Zvezdu i tacka. Pritom nije on fizicki hendikepiran da ne moze da ide ili nema ruku niti je intelektualno zaostao nego je profesionalni igrac koji prima mnooogo veliku lovu za to sto radi, i ni jedan promil nemam zaljenja prema njemu. A Filip se kritikuje i kao kosarkaska pojava i kao primer kako se u ovoj propaloj zemlji radi. Mozes biti potpuno nesposoban ali ako imas vezu za tebe nema zime. Samo je potrebno da budes toliki obraz djon da mozes da to prihvatis. 

Dodati tu jos i Tomicevo zajebavanje kosarkaske nacije sa pitanjem pokazite mi boljeg pleja u Srbiji. 

 

Ne bih da zvucim grubo ali eto voleo bih da u tvojoj firmi radi neki sns kreten a da ti moras da radis za njega, da ostajes duze, da prihvatas odgovornost za njega, da prima vecu platu od tebe... da li bi ti onda rekao pa dobro pomiricu se sa tim ili bi kritikovao takvu pojavu? 

  • Like 35
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Sumanuto izgleda ali meni je i veceras prvi utisak bio Filip, tako ce verovatno biti i dalje. Kada je na terenu, ja samo njega gledam. Kada je na klupi, buljim tamo da ga pronadjem.  "Kako sam sistematski unisten od Filipa"...

Fascinantno je koliki repertoar stetnosti ta osoba ima. On nije ni pogubljen jer je pogubljenost faza agonije igraca. Dakle, igraca, a on je Filip, nije igrac. Vise bi koristi od njega bilo da ga presaltaju kod Miloja. Nekog spica da igra ili nekog desnolevog veznjaka. Dao bi vise golova nego sto ce u EL dati koseva.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bez Bilijevih poena

Bez Đenkinog učinka

Bez Kuzmića na terenu....

 

Me like it.

 

A ona statistika Lakijeva, za papka....hajde još Makabi da sačekamo ali ako se isti trend održi onda stvarno nek se tera svako ko kuka što se pljuje Filip non stop...

Link to comment
Share on other sites

Neko solomonsko rešenje za Filipov status je bilo da se dovede nekakav iskusan domaći backup plej na pristojnom nivou koji nema ambiciju da igra za statistiku (tipa Admiral Nelson), da Filip dobija svoje minute (i šuteve i prodore i sve ostalo) u ABA, KLS, KRK, a da Evroligu igraju L.Braun i taj backup plej. Naravno dati mu koji meč da se "upiše".

 

Ovako Filip je u EL baš uplašen, stegnut, dosta lošiji nego inače i sad i on vidi da je to previše za njega, a mi nemamo nekog prostora za reagovanje. Bili i Djenka jednostavno nisu plejevi i u ozbiljnim mečevima bi nas to koštalo, da od dobrih bekova dobijemo loše plejmejkere.

 

Od ostalih stvari, pohvala za Braune. Di je ušao sa velikom energijom, ne ide mu još kako želi, ali sa takvim stavom će doći i igra. Lo ume da pleše, jes deluje nonšalantno na terenu, ali treba ga podržati. Svaka čast momcima na partiji, dali 200%, čuknuli Fener. Ajmo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Tema je izlizana, ali zaista boli koliko samo jedan npr "Jaramaz like" igrac nadogradjuje ovaj tim kao zamena za sina basketasa. Meni to svaki dan visi nad glavom, jebeno me muci...

 

Da ponovim, nas bukvalno jedan Filip Čović deli od F8.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fener
Na parketu: 18:25 za 16 minuta
Na klupi: 50:31 za 24 minuta

PAO
na parketu: 15-25 za 10 minuta
na klupi: 67-62 za 30 minuta

PAO+Fener
Na parketu: 33-50 za 26 minuta. Šut iz igre 0-4, 4 skoka, 2 asistencije, 5 izgubljenih lopti.
Na klupi: 117-93 za 54min

Čik pogodi ko je!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Referent said:

Fener
Na parketu: 18:25 za 16 minuta
Na klupi: 50:31 za 24 minuta

PAO
na parketu: 15-25 za 10 minuta
na klupi: 67-62 za 30 minuta

PAO+Fener
Na parketu: 33-50 za 26 minuta. Šut iz igre 0-4, 4 skoka, 2 asistencije, 5 izgubljenih lopti.
Na klupi: 117-93 za 54min

Čik pogodi ko je!

 

 nemoj da se pravis lood i da zakidas, nego lepo ti da upises po dva skoka i asistencije :classic_biggrin:

 

ps: kad postigne prve poene u el bice zureza u zelezniku a ti neces biti pozvan :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia24 said:

Covek je prokleto bice, pa i meni posle sve one radosti od sinoc non stop jedna stvar u glavi. Propustena je velika prilika da se brejkne Pao prosle nedelje. Sa samo 3-4 minuta manje znamo vec koga, cak i sa onako losom igrom dobrog dela igraca, to bi bila potpuno egal utakmica. Steta.

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

ps: kad postigne prve poene u el bice zureza u zelezniku a ti neces biti pozvan :classic_sleep:

 

slika 1

Nepozvani laki na žurci

Balkanski_spijun_3.JPG


slika dva  Sektor na istoj toj žurci

image-w1280-710x399.jpg



Obojica rade PBP  i imamo live prenos na FC3 temi :s_d:

 

samo da nadju još

 

xfnk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

 

 

i da imamo Guzonjin Sin party edition  😄

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Manoly said:

jedan npr "Jaramaz like" igrac nadogradjuje ovaj tim

Ne slazem se, a ponavlja se vec. Ne kazem da trebaju dva klasicna pleja, ali Jaramaz nista vise nije plej od Djenke i Berona, pri tome mu je kontrola lopte losija od ove dvojice. U tom smislu od "domacih" opcija svakako bi bili pozeljniji i Gordic i Ivanovic (zdrav) za tu ulogu. Ali dobro, glupo se ponavljati.

 

Pri tome, ocigledno je i to da Tomic, za razliku od foruma, daje veliki znacaj primarnom kvalitetu pleja, a to je kontrola lopte. Jer onako kako mi zamisljamo da bi neko mogao da igra pleja se ne slaze sa onim sto Tomic radi. Nama bi svi redom od Djenke, DeDe pa i Nenadica imali vise minuta od Fice, a sustina je da on njemu igra maltene kao Braun, koji je za ostale konkurente avion plej.

Edited by pepe sancez
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On je Reba beba,samo mu je cale predsednik kluba.Mi igramo sa jednom jedinicom ne znam koju sezonu za redom.Zadnji put kad smo imali Jovica i Nejta smo se mogli pohvaliti sa dva pleja.Ako vec mora da igra nek bude na poziciji dva,sto bi znacilo da moramo da dovedemo pleja,a da izvisi neko ko igra na poziciji dva.Ma generalno najlakse ga je prebaciti u FMP pa nek vrti pik u negogled,a mi da dovedemo normalnog pleja.Jos kad bi mogli branioce casti da prebacimo na navijaju za fmp dok ne dodje taj novi boj na Kosovu.Bem ti nepotizam i desnicare...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

 

problem je što kad je Lorenco u kanalu, a čovek je nije robot pa je normalno očekivati da neku i neku utakmicu bude u kanalu, njega će da menja FC3 i to je to. Što se videlo i sinoć, Lorenci igra, cela ekipa igra, udje FC  i jednostavno sve staje i odbrana i napad.

FC3  je igrao (u Atini) 10 minuta ili ti 9:57, dok je Braun igrao 9:46  ili ti 11 sekundi kraće od FC3   šteta što me mrzi da tražim full statistiku, jer bi onaj + -  segment otkrio pravi nivo štetočinstva na toj utakmici, na kojoj su košarkaši CZV bili na jednog Gordića/Page-a UDALJENA OD POBEDE U Atini nad košarkašima PAO

https://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=8&seasoncode=E2019#!boxscore

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, red_white said:

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

 

Ne znam sta da ti kazem sem da pogledas jos jednom snimak utakmice (zapravo bolje klip izvesnog forumasa Lakija), i bice ti sve jasno. Mada ti je jasno i sada, nego kao i uvek pisas uz vetar.

Link to comment
Share on other sites

Za Barona je bilo blokova juce, ali je Fener skoro sve preuzimao u odbrani, a na njemu su uvek preuzimali kako ne bi imao ni trunku prostora. Do poena je mogao da dodje iskljucivo napadanjem mismatcha, ali nije bio bas odlucan u tim momentima. Ta lopta je verovatno morala da ide pod kos na drugi mismatch. Tu prednost smo koristili odlicno citavu utakmicu.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, red_white said:

PAO nismo dobili prije svega zbog licnih nasim centrima i slabe igre Lorenca na debiju. Nema to veze sa Coviceva 3-4 minuta. Da je Lorenco bio na nivou i da Gist nije usao u probleme sa faulovima dobili bi siguran sam. To je bio mnogo veci problem od Covica.

 

:yawn2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Za Barona je bilo blokova juce, ali je Fener skoro sve preuzimao u odbrani, a na njemu su uvek preuzimali kako ne bi imao ni trunku prostora. Do poena je mogao da dodje iskljucivo napadanjem mismatcha, ali nije bio bas odlucan u tim momentima. Ta lopta je verovatno morala da ide pod kos na drugi mismatch. Tu prednost smo koristili odlicno citavu utakmicu.

Tesko ce prolaziti Beronovo napadanje 1 na 1 i 2 na 2. Ok, Fener se i spremao za njega i nezgodni su jer ga umjesto Slukasa preuzme Veseli/Vilijams pa umjesto mismeca dobije tezi zadatak. Fora je sto Fener nije jedina ekipa koja moze da napravi takav svic. Zapravo, dosta ekipa moze to da uradi. 

 

No bez obzira, Beron je zlata vrijedan igrac, jer moze da bude opasan i iz punog trka i malo prostora ekipa treba da mu obezbjedi da bi bio ucinkovit. Raditi vise na kvalitetu kretnje, blokova, pa ce i on biti efikasniji.

Edited by pepe sancez
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...