Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Opet sam se zarazio Zvezdom.Vec dve godine trosim svoju sezonsku po difoltu, bez neke preterane radosti i bez iskre u sebi.Cak mi je i ABA titula bila, ono...ok, ali zar sam morao da gledam ovo sranje.

A veceras dodjem u Arenu, ne ocekujem mnogo, i dobijem borbu do krvi, krvava kolena na sve strane i odbranu iz najboljih Radonjinih dana, i strasni Fener ostavljen na 56 poena!

I gotov sam, inficiran ponovo, i pojesce me nervoza do Pionira 24.10😁

Par stvari-Lorenzo me odusevio, totalno netipican Amer, decko pegla odbranu, a u napadu odmeren, tacan i sveden bas kako i treba da bude.Stratos je umetnik, i ostace to i sa 40. Gist-bio sam skeptican sto mu se daje milionski ugovor za dve godine, ali sada mislim da je i to malo, kakva energija!

I na kraju Mo Faye, ljudina, borac bez mane i dusa ovog tima.Ima toliko boljih igraca u ovom timu, a on to ne jebe ic...igra svaki minut kao da mu zivot zavisi od toga.

Odbrana iz snova, u kost, onako kako volim, Tomicu svaka cast za to, ali jedan enormno veliki minus, jer je zabagovao sa trolom u igri, i umalo izgubio utakmicu gde smo bili 2 klase bolji tim.

Milane, dozovi se covece.

Da sve ne bude savrseno, potrudili su se sramotne placenicke dileje sa gornjeg sprata, i naravno ona greska prirode od metar i po, koja se odaziva na ime profesionalni kosarkas KK Crvena Zveda. Tomic mora da ima neki feler u glavi, kad svoju trenersku karijeru stavlja na kocku, drzecu cuftu igri u timu i dajuci mu toliki prostor

Seci to Milane, lep te jebo!!!😎

Sve u svemu, zaljubih se ponovo u svoju prvu ljubav! I nadam se da ce ovaj put potrajati😁

 

Edited by Gudura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

 

Koliko dobar stav covek ima, mindset, ovakvog igraca je za pozeleti u timu. 

Ne treba zaboraviti da je njemu žena u Americi i treba da se porodi do kraja meseca, tako da strpljenja da njim. 

 

Bravo Zvezdo, bravo normalna publiko! Izvini Kalina. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo ocajni kad je Filip na terenu, em ne zna, em mu se smrzlo govno. Oni pozdravi sa ćaletom kad izlazi su tek...

 

Dobro je ipak sto je Fener dodao u ovoj fazi, daleko su od top forme. Dobro je i što Barsa dolazi na početku, možda i njih iznenadimo. Bitne su ovo pobede.

 

Lorenzo je mnogo sličan Joviću, prvo deluje kao da ga je šutnula riba, sav pogubljen i mrzovoljan, a onda se probudi. A od njega skoro sve zavisi.

 

Atmosfera onako, jako malo ekipe sa šipke je došlo organizovano, možda njih 'iljadu - dve. Uglavnom su smorili i nas i Nikolu.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Faje potreban ovoj ekipi, to se ne moze recima opisati. Ali ona njegova rampa pa onda skok u napadu gde sekundu dve nakon poteza slavi pa onda nastavi da igra,e tu se vidi koliko je njemu stalo do svega ovoga.

Svaka cast momcima dobra utakmica i uvek najdraza pobeda protiv ovih..... 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kad je bilo 16 ekipa bilo je neophodno 50% da se vrzmas oko crte. Nekad prodjes sa 14 pobeda, nekad ispadnes sa 16. Sada je 50% 17 pobeda, ali to ce sasvim sigurno sada biti nedovoljno. Minimum 18 16 uz neke povoljne kalkulacije. 19 15 bi trebalo biti dovoljno. 20 14 je vec sasvim sigurna prica, ali i vraski teska za postici. Meni nezamisliva. Bar za sad.

 

Uglavnom, ako mislimo biti konkurentni, bar 50ak posto uspesnosti nam ne sme bezati tokom sezone. Znaci, svaki poraz kuci, mora se nadoknaditi pobedom u gostima. Bar. Da ne bi ispali iz takmicarske price.

 

Moja neka procena, za nas kao domacinsku ekipu, 5 ili 6 gostujucih pobeda je minimum za mesto iznad crte nakon 34. kola.

Edited by Firga
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vredni mrav said:

Koliko smatrate da je potrebno gostujućih pobeda za top 8 ako kažemo da je ukupno potrebno 20 pobeda?

 

Ja verujem u sve pobede kuci, ali ajde da kažemo da su nam "dozvoljena" 3 poraza. U tom slučaju nam treba 6 pobeda na strani da bi došli do 20 pobeda.

Htedoh da napisem pre pocetka lige ali rekoh pomislice neko da sam lud - moja procena je 25-9 skor i borba za prednost domaceg terena u PO. Prosto i jednostavno, mozda bismo mi kao pojedinci zamenili ovog ili onog igraca za nekog iz neke druge ekipe ali ja mozgam vec 10-ak dana i da mi neko ponudi komplet naš roster da zamenim za komplet roster neke druge ekipe, jedine dve ekipe koje bih uzeo su Real i Barsa. I slovima niti jednu više. Imamo 3 mamojebca atlete u reketu, imamo dubinu, imamo iskustvo i imamo jak domaci teren, vrv najjači u takmičenju. Sve osim pobede u Tel Avivu bi za mene lično bilo iznenadjenje. 

Pomenu neko da je De Kolo najljigaviji evroligaski igrac, meni lično u top 5 uz Vilbekina, Rudija, Dešon Tomasa i Majk Džejmsa.

I nikad u svoj tim ne bih doveo igrače kao što su De Kolo, Džejms, Dilejni, Maršon Bruks(ex Milano), Noris Kol, jer to su kancerogeni igrači koji razjebu ekipu dok si rekao keks.

Jbg, ona latinska o ukusima i raspravama...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Golijat said:

 

Sta pricas ti jebote,pa ti onda blage veze nemas o onome sto gledas

 

10 hours ago, K.Dot said:
10 hours ago, Golijat said:
 
Sta pricas ti jebote,pa ti onda blage veze nemas o onome sto gledas

A do sada si mislio da zna nešto o košarci pa te sada razočarao kada vidiš da samo ume da napiše ass/to 40/3 ili tako nešto.

 

10 hours ago, Golijat said:

 

Ovo je neki novi level jbt,sta je covek napisao...

Bukvalno smo ovo dobili uprkos junioru...

 

i sta nije tacno od toga sto sam napisao? sve prsti od argumenta, kao i obicno. 

ja isto tako mogu da napisem sta ti pises jebote i o cemu pricas i ti nemas pojma o kosarci jer ja tako kazem i sl... jel mu nije sudjen jeftin i sumnjiv faul u napadu? jel mu nija lamonika sudi euro step koji se vise ne sudi, taj polazak u dribling bez spustanja lopte? jel mu nije veseli majstorski skinuo loptu iz kosa? 

ja sam juce odgledao reprizu prvog i usao je kod 13-10 a izasao na 24-21. poluvreme 35-30. znaci apsolutno se nije osetilo njegovo igranje na rez, niti smo primili ista vise poena kad je on bio na terenu. dao je dixon 5 poena preko njega ali to je bobi dixon nije neki saban. i de kolo je dao dve trojke sam kao duh i par polaganja a nije ga cuvao vepar vec bili i djenka.

 

8 hours ago, Setite se 2011 said:

Samo treba biti pošten i reći da je tog istog Moa iskopao onaj isti "poltron" od Tomićaemoji848.png
 

 

dozvoli, debilicnia poltronska, slavicemo dan kad ode iz kluba. 

 

8 hours ago, Milan33 said:

Mozda do kraja EL da koji poen.

 

mozda ne bi bilo el da nas nije vratio na -10 u prvom mecu protiv komsija.

 

toliko mi se gadi to iskenjavanje po nekome za koga znas da je hendikepiran fizikalijama pa kao eto sad cu ja originalnije da ga vredjam i osecacu se bolje. ko da se smejes hendikepiranoj osobi.

vau vepar odigrao lose, ko bi rekao i potpuno neocekivano. i pre sezone smo znali, samo da ne bude - na terenu sve preko toga je odlicno. 

a igra zbog tetka vesne i pomirite se sa tim.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ne znam na koju mislis?

 

Вероватно на ону "Mo was here, there, everywhere" 😊

 

Елем, одиграли смо стварно врхунску текму, ово је парадигма онога што се мора играти на сваком мечу у Евролиги желимо ли добар пласман. Неће то моћи увек, биће стреса, умора, пораза, дугих путовања, али приступ мора бити потпуно исти у свакој утакмици, дакле Олимпијакос у најбољим данима, крвава колена свих у одбрани и што паметнија решења у нападу. Синоћ смо без Кивија на паркету играли толико добру тимску одбрану да је у неким тренуцима стварно било за не поверовати. О њему не бих, јер је већ све речено, драго ми је због свих осталих момака, сви су дали допринос и заслужено смо победили. Играч утакмице без даљњег Мо Фаје, расплака синоћ маторог човека који је на сузама јако шкрт, већ је све речено о томе колико значи овој екипи, буквално душа овог тима, све ради на терену. Стварно имамо бруталан фронткорт са њим и Гистом који су увек на максимуму, још кад се Куз врати, биће то много боље. И Дерик ми се свиђа, заличио је на стару верзију себе, надам се да ће наставити у том ритму. Зо је био феноменалан, продори, покоји шут, асистенције и феноменална одбрана на Слукасу и Диксону. Оџара погодио преважна бацања, Добрић и Деда свако на свој начин допринели енергетски, Билија су много добро чували, али решаваће он још утакмица, као и Ђенка, даће они своје кад буде требало. Лаза стандард у одбрани, нека даје тројке из корнера и сви задовољни. А сада још једном снимак на миру. Идемо даље.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...