Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, n4l1m said:

koje bravo tomicu, da nije jebeni poltron, ovo bi bilo gotovo u prvom poluvremenu sa +20.. sad smo se provukli, ali nije svaki dan nova godina...

Tacno me zabole sta ti mislis...nes mi pokvariti slavlje, baksuzu jedan 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicna timska odbrana i pametna resenja u napadu su nam donijela pobjedu. Lorenzo izgleda sve bolje, poceo je mnogo vise da napada obruc. Faye je odigrao veceras strasan mec, svuda ga je bilo na terenu. Ona rampa nad Veselim je potez meca. Stratos je u svom stilu izmisljao poene, a Gist je odigrao jednu standardnu partiju. Dobra rola i Odza, ubacio je bacanja i nije bio minus igrac kao na nekim proslim mecevima. Utisak kvari Filip Covic, koji definitivno nije dorastao ovom nivou kosarke. Podrska za legendu kluba, Nikolu Kalinica  i cestitke navijacima koji su zvizducima reagovali na ona odvratna skandiranja!

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

ali da li je realno da je fener imao 19/58 iz igre, ukupan index 44. oni su totalno u qrcu i plus smo ih mi bukvalno unistili odbranom. ja ne znam da li su dali vise od 5 koseva iz igre u drugom. 

77-44 index. 

 

mo mvp, po ko zna koji put neverovatna energija + prelomio tekmu. 

plus potez tekme banana veselom.

lorenzo odlican. 

gist, pun pogodak. na 4 i 5 smo veoma zajebani. a jos smo bez kuzmica i borise. 

djenka i bili odlicno cuvani i totalno van tekme.

sa svima mozemo, cak i sa veprom koji je i za svoje standarde bio los. ali i sa njim smo igrali odlicnu odbranu. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

koje bravo tomicu, da nije jebeni poltron, ovo bi bilo gotovo u prvom poluvremenu sa +20.. sad smo se provukli, ali nije svaki dan nova godina...

 

😘

Opusti se bre malo, strefice te srcka od tolike sekiracije...

 

Mslim, i Tomicu je bilo jasno da mora da sacuva Lorenza za poslednjih 5-6 minuta, otuda i tolika minutaza za Ficka... Mada je mozda mogao sa Djenkom+Davidovcem na pg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni ova pobeda bas ulepsala veče i oduševio me pristup i igra pojedinih igrača.

Pre svega Gista, Browna, ne zaboravljam ni Odzovu rolu na oba kraja terena u 3q. O Fayeu ne treba trošiti reči, kapiram da je već sad zapalio u teretanu da odradi trening i izbaci višak energije. [emoji3]

Gist je bas igračina, energija, znanje, iskustvo, sve se moglo videti večeras.

I da L. Brown mi deluje kao neko, kako sezona bude odmucala, ko će da bude vodja ove ekipe, takozvani parketni general, možda je rano reći ali bas me oduševio večeras. Bas siguran na lopti i potpuno miran u situaciji kad su nas stizali.

Ono što zabrinjava je to što Tomić ima karakter lika koji je dobio posao preko snsa za 250 eura mesečne plate.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih Derika, odigrao je korektno veceras. Bio je agresivan na skoku, par puta je fino rijesio nizeg cuvara.

 

Imali smo malo akcija za Bilija. Na ovom nivou tesko moze da stvori prednost driblingom, ubijali su ga na iskakanjima visoki igraci Fenera, nije kos vidio citav mec. Mora Tomic neke specijale da napravi za njega, on je Carrol tip igraca.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Evo javno izjavljujem, voleo bih da Kalina za par sezona pređe u Partizan i javno se popiša u svakoj utakmici po jebenim Dilejama zvanim Delije.                              Počeo sam da mrzim te govnare sa Severa, jebene narko dilere, krimose i bukvalno Vučićevu potplaćenu gamad.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je sve odusevilo na utakmici. Naduvavanje penisom severnih degenerika i aplauzi Kalini, odbrana, ulazak svih 11 igraca, dandare onom 12-om nesrecniku, kao i zvizduci istom (Laki je bar 5% zasluzan za njih), Faje, Davidovac i Dobric, Odzova rola, 56 poena ekipe najveceg Srbina, broj publike. Sve je bilo kako treba, samo da potraje.

 

Edit: info sa drugog foruma, ako je greska, prastajte:

 

Čović na parketu: 18:25 za 16 minuta

Čović na klupi: 50:31 za 24 minuta

 

Edited by pantelia24
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ne gubimo cim sam video kako Stime preskace vijacu. Fener nam je dosao u idealnom momentu, bas tanko deluju trenutno. Bice puno posla tu za Zeljka.

Filip duplo bolji nego u Atini, samo -5 index.

 

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Zaboravih Derika, odigrao je korektno veceras. Bio je agresivan na skoku, par puta je fino rijesio nizeg cuvara.

 

Imali smo malo akcija za Bilija. Na ovom nivou tesko moze da stvori prednost driblingom, ubijali su ga na iskakanjima visoki igraci Fenera, nije kos vidio citav mec. Mora Tomic neke specijale da napravi za njega, on je Carrol tip igraca.

 

Баш то. Иимао је и Дерик одличну енергију, али нико нормалан не би заменио Фајеа након онакве енергетске експлозије. 

И за Билија одлично запажање, не знам колико ће му пролазити ово извлачење и дриблинзи до уваљивање коске у последњим секундама из немоћи. Чим не прођу screen-ови за њега одмах треба да се ослободи лопте и да тражи нове. 

 

Све у свему, одбрана за свршљус. 

 

Звезда! 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milan33 said:

A kad se on vidi?Jedino kad prima banane.

 

desperate times call for desperate measures

mogao bi reverse Pero da napravi neko remek delo fotosopa na kome Fitjko pokazuje dvoglavog orla pa da se to posalje raznim toaletoidima, ovako ce da pika do 50-te u tatinoj prciji

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...