Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, vepar said:

Jos jedan el mec jos jedna prilika da vidimo koliko je nesposoban Milan Tomic

 

Nadam se da Zeljko dolazi u dobrom raspolozenju

 

Zaista smo apsolutni favoriti protiv Fenera i sve sem pobede je katastrofa i nesposobnost trenera 😂😂😂

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Cak i da nasi igraci nesto urade i naprave razliku, strucnjak ce protivnika da vrati u zivot glupim izmenama, guranjem Filipa i nikakvim planom u nastavku. Da ne pricam kako ce Zeljko da iskoristi sve nase mane

 

Iskreno, iznenadio bih se da ne izgubimo preko 20

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Ko god se oprasta od foruma iz bilo kog razloga mora obavezno da naglasi kako se eto nekada ovde imalo sta procitati a sada je smece. I kako su nekada pisali

velikani virtuelne stvarnosti u Srbiji a sada sve cobani i budale. 

 

 

+1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vepar said:

Cak i da nasi igraci nesto urade i naprave razliku, strucnjak ce protivnika da vrati u zivot glupim izmenama, guranjem Filipa i nikakvim planom u nastavku. Da ne pricam kako ce Zeljko da iskoristi sve nase mane

 

Iskreno, iznenadio bih se da ne izgubimo preko 20

Da, baš nas je ukanalio prošle sezone ☹️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fener je protiv Reala najbolje igrao sa niskim petorkama, sa 3 beka, Kalinom i Williamsom. To je bio odgovor na visinu Reala i imali su problem da ih isprate brzinom. Ne znam da li će povratkom Veselog biti takvih sekvenci, ali jako je bitno da nam igrači na 4 i 5 odgovore na pravi način. Znači nema prostora da se D.Brown šeta po terenu, pretrčaće nas. Na njemu i Gistu će ležati najveća odgovornost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kankkunen said:

Odlično, gotivi nas Luiđi ... :smiley53:

Od milošte Điđika 🥰

 

Danas očekujem:

1) Viši stepen zalaganja od ekipe

2) Dobrog Derika, obzirom da mu je ovo idealna prilika da opet postane relevantan na košarkaškoj mapi Turske (zbog sledećeg ugovora)
3) Mo vs Kalina 🤩

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

nadam se da se Lorenzo neće zavezati pred 12-13K navijača i uz sigurno preozbiljan hasl bekova Fenera.

ako mu napravimo pismen blok i probije na početku kako ume par puta...osetiće energiju, videće koliko nam znači njegov doprinos.

Godspeed Zo...

 

 

Kao GOT u svojim najboljim danima/sezonama. Nadas se znajuci da posle svakog tragicka necega lepog i pozitivnog sledi jedan Filip Covic/Red Wedding/The Mountain and the Viper trenutak.

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

nadam se da se Lorenzo neće zavezati pred 12-13K navijača i uz sigurno preozbiljan hasl bekova Fenera.

ako mu napravimo pismen blok i probije na početku kako ume par puta...osetiće energiju, videće koliko nam znači njegov doprinos.

Godspeed Zo...

Zar neće biti veća poseta? Mislim da je  neko ovde pisao o 15k sigurno.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, I Pantelija je bio delija said:

Zar neće biti veća poseta? Mislim da je  neko ovde pisao o 15k sigurno.

 

ma bude jače, al rek'o da ne ureknem...

 

dovoljno su zaebani i ovako ali se nadam bar tesnoj završnici uz naš fajterski pristup,

bez mnogo osvrtanja na statistiku i procente...da se vidi da smo i mi zaebani...da ne gubimo glavu.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Нећу измислити топлу воду ако кажем да је сваки Човкинсов минут на терену вечерас "мајмун улази у тенак" левел катастрофе. И поред свега желим да верујем да Томић има довољно достојанства да га не уводи дуже од пар минута (нема ништа од неуласка, свакако). За остало се надам да ћемо се пошибати, да ће Лаза и Ђенка придавити Де Колеа (Денда, прим. аут.), па шта извучемо.

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2019 at 2:41 PM, Laki21 said:

Tomić ako želi pobedu neće ga uvoditi. Ne postoji promil šanse da dobijemo s njim na terenu.

 

dobro i sta ce se desiti ako dobijemo sa njim na terenu? sta ces onda pisati? 

isto kao sto si ispljuvao lorenza posle jedne tekme, pa ti je posle druge koju je odigrao dobro jedini komentar imao je stav. 

pola primera koje si naveo kao nekakve njegove greske i ispadnja u odbrani su gluposti. kako je on molim te kriv kad tomas probije brauna 1 na 1 i daje 2+1? 

bas mi jadan klip, a inace za filipa mislim isto sto i svi. nema mesta u el ekipi i vepar je. ali ovo je vec bolesno koliko se pljuje. kako te samo nije mrzelo da napravis klip? 

 

inace uzmi lepo i iseckaj prvu tekmu po sa komsijama prosle godine i iseci svaki filipov sekund na terenu, svaki napad i svaku odbranu pa da vidimo. inace usao je na -10 kad smo se apsolutno raspadali i niko nije mogao da porodi poene. na -10 u must win tekmi, tekmi posle koje je sezona mogla otici u qrac. ajde nemoj da te mrzi. pa onda pogledaj i treci mec, odlucujuci mec. pa spremi klip i iseckaj kako je vepar odigrao. obavezno ubaci i kako je izbacio nikolica iz igre, kako je ukrao zivu loptu renfrou i naterao ga na prekrsaj u napadu, ko je imao ne znam tacno 9 ili 10 asistencija, ko je asistirao odzu za raspad pionira i ono posterizovanje vanjice, itd.

pa onda lagano predji na finale. onako uzgred da podsetim da je bio jedini plej u ekipi posle povrede reglenda i da je ceo po igrao kao jedini plej protiv ekipa koje su imale po tri pleja. 

pogledaj prvi i drugi mec i lepo iseci. pa pogledaj i peti mec pa iseci. mrzi me da trazim statistiku a i vec sam je postavljao, i dokazao da je s obzirom sta ocekujemo i s obzirom na okolnosti odigrao fenemenalan po. imao je odlicne brojke, i da bio jedan od najzasluznijih za titulu i el. jel ono bese odnos ass/to nekih 40-3. o cemu pricamo? to je apsolutno fenemenalna statistika za svakoj pleja na svetu i to jos kao jedini plej protiv ekipa sa po tri komada.

 

jebiga to su cinjenice, a ovaj klip sto si napravio je jadan. vepar jeste bio kriminalan protiv pao-a i prodao je dve zive lopte i primili smo preko njega jos poena ali ovo je preterivanje i kao sto sam rekao pola situcija koje si naveo nemaju blage veze sa zivotom. on je kriv mozda za 10 poena a primili smo 90. takav klip mozes da napravis i za recimo dobrica ili dbrauna.

ne znam, meni se bas smucilo ovoliko ne pljuvanje vec iskenjavanje po vepru. 

bas zelim da danas pokida i ima nekih 10+10. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Xaxa, ovo kao jeste u pravu ste svi, Filip Čović nije košarkaš ALI wow, gledajte samo kako je dobro igrao i kako će tek igrati. Najbolji srpski plej posle Teodosića. Nije se dugo čekalo na ovo.

 

"Ajde recimo da razumem navijače i forumaše koji imaju direktnu korist od Čovića, pa eto neki po zadatku a neki jer misle da se to verovatno od njih očekuje, brane i pravdaju bivstvovanje malog vepra u klubu ali nikako ne mogu da shvatim da postoji normalan i racionalan zvezdaš koji može da kaže, pa neka Filipa u timu, nije on naš najveći problem a i sam nam je svojeručno doneo EL prošle sezone. "

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

dobro i sta ce se desiti ako dobijemo sa njim na terenu? sta ces onda pisati? 

isto kao sto si ispljuvao lorenza posle jedne tekme, pa ti je posle druge koju je odigrao dobro jedini komentar imao je stav. 

pola primera koje si naveo kao nekakve njegove greske i ispadnja u odbrani su gluposti. kako je on molim te kriv kad tomas probije brauna 1 na 1 i daje 2+1? 

bas mi jadan klip, a inace za filipa mislim isto sto i svi. nema mesta u el ekipi i vepar je. ali ovo je vec bolesno koliko se pljuje. kako te samo nije mrzelo da napravis klip? 

 

inace uzmi lepo i iseckaj prvu tekmu po sa komsijama prosle godine i iseci svaki filipov sekund na terenu, svaki napad i svaku odbranu pa da vidimo. inace usao je na -10 kad smo se apsolutno raspadali i niko nije mogao da porodi poene. na -10 u must win tekmi, tekmi posle koje je sezona mogla otici u qrac. ajde nemoj da te mrzi. pa onda pogledaj i treci mec, odlucujuci mec. pa spremi klip i iseckaj kako je vepar odigrao. obavezno ubaci i kako je izbacio nikolica iz igre, kako je ukrao zivu loptu renfrou i naterao ga na prekrsaj u napadu, ko je imao ne znam tacno 9 ili 10 asistencija, ko je asistirao odzu za raspad pionira i ono posterizovanje vanjice, itd.

pa onda lagano predji na finale. onako uzgred da podsetim da je bio jedini plej u ekipi posle povrede reglenda i da je ceo po igrao kao jedini plej protiv ekipa koje su imale po tri pleja. 

pogledaj prvi i drugi mec i lepo iseci. pa pogledaj i peti mec pa iseci. mrzi me da trazim statistiku a i vec sam je postavljao, i dokazao da je s obzirom sta ocekujemo i s obzirom na okolnosti odigrao fenemenalan po. imao je odlicne brojke, i da bio jedan od najzasluznijih za titulu i el. jel ono bese odnos ass/to nekih 40-3. o cemu pricamo? to je apsolutno fenemenalna statistika za svakoj pleja na svetu i to jos kao jedini plej protiv ekipa sa po tri komada.

 

jebiga to su cinjenice, a ovaj klip sto si napravio je jadan. vepar jeste bio kriminalan protiv pao-a i prodao je dve zive lopte i primili smo preko njega jos poena ali ovo je preterivanje i kao sto sam rekao pola situcija koje si naveo nemaju blage veze sa zivotom. on je kriv mozda za 10 poena a primili smo 90. takav klip mozes da napravis i za recimo dobrica ili dbrauna.

ne znam, meni se bas smucilo ovoliko ne pljuvanje vec iskenjavanje po vepru. 

bas zelim da danas pokida i ima nekih 10+10. 

 

 

Objektivno ocenom, pisace se da ste pobedili UPRKOS njegovom bivstvovanju na terenu, jer sada ne igra protiv Alekseja Nikolica. 

Ima jos jedna stvar. Kako god da je odigrao taj plej of, da nije Nebojsin sin, ne bi mu bio produzen ugovor da bude bekap plej u Evroligi, jer bi mu se ocenjivala cela sezona i kako je prosao protiv Evrokup momaka.

Kad je vec imao fenomenalnu statistiku, kako se niko ne ponudi da ga potpise pa da i KKCZ ostvari neku finansijsku pozitivu na njemu, dosta je žickao oca za pare. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...