Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 

Quote

 

Fener sa Veselim u Beogradu

Jan Veseli će biti u ekspediciji Fenerbahčea koja dolazi u Beograd na meč protiv Crvene zvezde.

Čeh je i dalje u procesu oporavka od povrede zbog koje je propustio i Svetski klub.

Fenerbahče je potvrdio i da će u Istanbul ostati Žofri Lovernj koji nastavlja program oporavka.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Ispovest Perperoglua: Kao da me je neko udario čekićem

Zvezdin veteran Stratos Perperoglu je na dobrom putu da uđe u društvo igrača sa najvećim brojem odigranih utakmica u Evroligi, međutim iskusni Grk otkriva kako je pre nekoliko godina mislio da je njegova karijera gotova.
Stratos Perperoglu

 

Perperoglu je imao ogromnih problema sa zdravljem, pošto mu je otkrivena tromboza krvi u venama.

Bilo je to uoči Eurobasketa 2011.

"Znao sam sve o tome jer je moj otac imao sličan problem, međutim bio sam iznenađen, jer mi je bilo tek 26 ili 27 godina.

Kao da me je neko udario čekićem kada sam čuo za to", objašnjava Grk u izjavi za Evroligu.

Tada igrač je Panatinaikosa morao je da pauzira čak šest meseci, koliko su trajale terapije.

"Dali su mi preparat protiv zgrušavanja krvi. Zbog toga nisam mogao da igram. Bilo bi opasno kada bih igrao, jer bi došlo do unutrašnjeg krvarenja."

Tada je pomislio da je to kraj njegove košarkaške karijere.

"Iskreno, nisam znao da li ću ikada moći da igram ponovo. Čuo sam priče o mnogim igračima koji su imali sličan problem i da je to velika pretnja po karijeru."

Ipak, sjajni košarkaš se vratio na teren sredinom sledeće sezone.

"Dugo sam čekao svoj povratak. Verovao sam u Boga, to mi je pomoglo da prebrodim ovaj period u životu. 

Previše stvar doživljavamo zdravo za gotovo. Tako je bio slučaj i sa mojom karijerom. Mislio sam da ću moći da igram zauvek."

Sada je veoma oprezan.

"Svaki put kada se povredim, kao prošle sezone, kažem doktorima da provere vene, za svaki slučaj. Vodim računa o ishrani. Imam lekove kod sebe, za svaki slučaj. Svestan sam da moram da se čuvam."

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

moj pas od 60kg kada ga pustim u parku da se socijalizuje sa drugarima...i on volina ima smislenije putanje kretanja od ovog besramnog kežual cupkanja po reketu nikad lažnijeg bek-ap pleja u svim pogrešnim smerovima uz čekanje da mu se samo uruči lopta za potrebe daljeg uvežbavanja zadnjih promena i čuvenog driblinga u mestu na sred Olimpijske Oaka dvorane...

 

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroUrban said:

Jel postoji opcija da vam ćufta presedi mec, a Davidovac koliko toliko da uzme 10 minuta na 1?

 

Idi djaole. Pusti ga sad kad je Veselko doputovao.

 

Eto prilike da se mali lansira u zvezde. U pravom smislu. Prvi srbin na mjesecu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Ako se ova "hajka na vepra" nastavi ocekujem uskoro jednu konferencijicu za stampu na kojoj ce izmedju setite se gde smo bili 2011, Mekela, malicioznih novinara i nekih kafica biti i neki lagani da ne kazem laki strucnjaci sa interneta.

odbranu vepra ce sprovesti tomic izmedju redova, koliko vec pose prve sledece utakmice.. te u tom smislu sto se mene tice, ako planira da povede vepra sa sobom, moze vec koliko danas otici iz zvezde:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, n4l1m said:

odbranu vepra ce sprovesti tomic izmedju redova, koliko vec pose prve sledece utakmice.. te u tom smislu sto se mene tice, ako planira da povede vepra sa sobom, moze vec koliko danas otici iz zvezde:default_coffee:

 

Salu na stranu bilo bi potpuno legitimo pitati ga na sledecem poslu zasto nije u novi klub poveo po sopstvenim recima najboljeg srpskog pleja?

 

...sad nesto razmisljam gledajuci ovaj Lakijev klip... a sta ako se mama Vesna vodi DREAM BIG krilaticom, i ako je EL samo poslednji stepenik do njenog svarnog sna, sina u reprezentaciji na OI ? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

Ako se ova "hajka na vepra" nastavi ocekujem uskoro jednu konferencijicu za stampu na kojoj ce izmedju setite se gde smo bili 2011, Mekela, malicioznih novinara i nekih kafica biti i neki lagani da ne kazem laki strucnjaci sa interneta.

 

Kad se ispostavi da je Laki onaj Sirijac/Libijac što je gađao Amerikance iz Galatasaraja svinjskim nogicama, tzv zaponjcima :s_d:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...