Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Loreznov najveci kavlitet definitvno i jeste zavrsnica na obrucu, Levom, desnom, prvi ili drugi obruc- sve zavrsava u visokom % i to mu jenapadacka snaga, Samo da nastavi i sa difensom iz tekme sa Primorskom....


Ono sto se da primetiti je da Lorenzo nije dao kos iz levog ulaza (dvokoraka) protiv Primorske. Mozda je ovo samo slucajna okolnost sa te utakmice, ali ako je slabost da ne koristi skoro uopste levi ulaz po principu jako i do kraja, verujem da ce ga vrlo brzo iskautirati protivnicki treneri i znacajno mu skratiti manevarski prostor usmeravanjem i rotacijom.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dingospo90 said:

 


Ono sto se da primetiti je da Lorenzo nije dao kos iz levog ulaza (dvokoraka) protiv Primorske. Mozda je ovo samo slucajna okolnost sa te utakmice, ali ako je slabost da ne koristi skoro uopste levi ulaz po principu jako i do kraja, verujem da ce ga vrlo brzo iskautirati protivnicki treneri i znacajno mu skratiti manevarski prostor usmeravanjem i rotacijom.

 

 

Zanimiljivo zapazanje.Koliko sam mogao da vidim on se podjednako dobro sluzi i levom i desnom rukom prilikom kontrole lopte,driblinga itd.

Ovo za zavrsavanje levom na obrucu nisam obratio paznju.Imao je koliko se secam prodor u levu stranu koji je zavrsio flouterom...Ne mogu ni ja da se setim da je imao polaganje levom rukom posle prodora...

Link to comment
Share on other sites

 
Zanimiljivo zapazanje.Koliko sam mogao da vidim on se podjednako dobro sluzi i levom i desnom rukom prilikom kontrole lopte,driblinga itd.
Ovo za zavrsavanje levom na obrucu nisam obratio paznju.Imao je koliko se secam prodor u levu stranu koji je zavrsio flouterom...Ne mogu ni ja da se setim da je imao polaganje levom rukom posle prodora...


Samo kod prvih poena je krenuo u levu stranu, ali tu nije zavrsio levim ulazom vec iznudjenim resenjem, koje je bilo odlicno. Kad napada u desnu stranu, to jr poprilicno jako i eksplozivno i vrlo dobro stize do zavrsnice na obrucu.
Meni isto deluje da ima dobru kontrolu lopte levom rukom, ali ni ja ne mogu da se setim da li je krenuo nekada na levi ulaz do kraja.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sećam se da sam još posle one trening utakmice protiv Mornara pisao da je Lorenzo sjajan, i da za njega nema tajni u košarci. Ono što može biti izazov sa njim je njegov očigledno flegmatično - melanholični karakter. Nadam se da će Tomić znati kako da se nosi sa tim, uostalom i sam je nedavno u intervjuu Sportklubu rekao da trener mora da bude i psiholog, pa eto, neka bude.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Meni isto niko nije dao da biram mesto u hali, samo su mi uzeli staru sezonsku i dali novu. Potpuni neprofesionalizam, ako je postovanje numeracije obavezno, onda su morali svim sezoncima da omoguce da biraju mesta. 

Ispred njihovog stola na prodajnom mestu na Kalemgdanu je bila  slika sa rasporedom sedista u Areni. Da si trazio da biras slobodno mesto dozvolili bi ti.

Ne znam kako ljudi pri kupovini nisu primetili da su mesta na sezonskoj numerisana.

Slazem se, da je trebalo iz kluba da se oglase o numeraciji.

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da su rekli da se numeracija mora postovati za sezonce, sigurno bi trazio da izaberem mesta. Imam sezonsku skoro 10 godina i do sada nikada se nije biralo mesto prilikom uzimanja, vec samo tribina, sto su me i pitali kad sam uzimao karte.

I nije bila sa rasporedom sedista,  vec sa rasporedom sektora u hali, sedista niko nije spominjao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Pa da su rekli da se numeracija mora postovati za sezonce, sigurno bi trazio da izaberem mesta. Imam sezonsku skoro 10 godina i do sada nikada se nije biralo mesto prilikom uzimanja, vec samo tribina, sto su me i pitali kad sam uzimao karte.

I nije bila sa rasporedom sedista,  vec sa rasporedom sektora u hali, sedista niko nije spominjao.

Lepo je pisalo u vesti koju je klub pustio povodom prodaje karata, da se ove sezone sezonske kupuju na osnovu mesta u Areni 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, placebo said:

Nadam se da guslari sa severa nece doci na ideju da zvizde ili vredjaju ganfera Kalinu zbog izjava o Kosovu.

 

Fuck that brigade, 

they ain't  ma brother's. (prim.aut)mikri

Zar sumnjas u njihove namere?

Smeo bih sve da ulozim u opkladu da taj deo nece preskociti.

Ne zanima njih preterano sta je izjavio za Kosovo, ono sto njih boli je tvit oko tenka.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

6 hours ago, leki bg said:

Loreznov najveci kavlitet definitvno i jeste zavrsnica na obrucu, Levom, desnom, prvi ili drugi obruc- sve zavrsava u visokom % i to mu jenapadacka snaga, Samo da nastavi i sa difensom iz tekme sa Primorskom....

 

Taj difens nije pokazao u Atini... tako da ce tesko igrati odbranu na tom nivou. Kamenjarski sut da ne spominjem

 

Ali aj videcemo protiv Fenera sta moze

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, placebo said:

Nadam se da guslari sa severa nece doci na ideju da zvizde ili vredjaju ganfera Kalinu zbog izjava o Kosovu.

 

Fuck that brigade, 

they ain't  ma brother's. (prim.aut)mikri

Taj film neces gledati, ali sam sve vise misljenja da se nece ni pojaviti  u punom broju, ( ima FK kup utakmicu sutra u Zvecanu)  njima je namenjeno mesto iza koseva ( parter B) , kakav sex u najavi za nas iz Partera B ako razvuku sve njihove zastave.Mesta iza klupa koji oni zahtevaju nisu dobili, mislim mogu da kupe po 1.700 i 2.200 😀😀, gornij sprat im je valjda ispod casti iako je njihovom dzepu to valjda blize, a iza koseva, kazu da ne mogu da prenesu njihovu energiju na ostatak hale jer su ostali p....de semenkarske.

Arena je otuzno zvucalo prvo poluvreme veceras kada je KKP igrao, valjda su njihovi 'najverniji" bili u nekoj zalosti, neko im umro u teretani pa iz postovanja prema njemu nisu navijali.

Jedva su skupili 9.000, mi u cetvrtak moramo da doguramo do 15.000 ako nista drugo zbog atmosfere, bez organizovanog navijanja i pune arene 80 % pozoriste Bosko Buha pravi jacu buku kada se klinci udruze da vriste.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

prosek EL u sezoni 2017-18 je bio 8,8K...a rekorder Žalgiris sa prosečno 13,5K gledalaca.

em je prva, em je Fener...bude bar 12K.

Vec je prodato (sexonske plus dnevne) 13.000. Jos dva dana prodaje,stim sto po tradiciji najvise se proda na dan utakmice tako da ide ovo na 15.000 sigurno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...