Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 

Quote

 

“Olimpijakos želi Milana Tomića”

Gostujući na radiju “Sport 24 103.3” Pantelis Vlahopulos je izgovorio:

– Olimpijakos želi da na leto u klub vrati Milana Tomića.

Glavni urednik portala “Sport 24.gr” tvrdi da gazde crveno-belih iz Pireja vide trenera Crvene zvezde na klupi njihovog tima, u kome je bio igrač i pomoćni trener, a da bi funkciju generalnog menadžera mogao da preuzme Vasilis Spanulis.

– Ne znam šta se desilo sa Blatom, ali ono što znaž je da će Olimpijakos u nedeljama koje dolaze voditi Kemzura. Znam i da dogovor sa Barcokasom nije blizu. Znam i da postoji velika šansa da se u klub ovog leta vrati Milan Tomić. Ono što bi moglo da se dogodi je i da Vasilis Spanulis postane generalni menadžer. Naravno, pod uslovom da završi karijeru – rekao je Pantelis Vlahopulos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zizu said:

A ti pripazi kako se izrazavas.

Nevezano za placenicku ekipu u finalu, itekako ljudi koji sede oko parketa vredjaju i pljuju.

Vise puta su od strane sudija izbacivani sa tih mesta upravo zbog vredjanja.

Pa, ili govoris napamet ili neistinu. Ti izaberi.

 

Kad je ko izbacivan? U EL se ne secam kada je ko izbacen, ABA je nesto drugo. U ABA su ta mesta obicno slabo posecena (osim protiv komsija ili u derbi utakmicama) i tada tamo sedaju ljudi kako im se prohte. I kako ti znas da li su ti koji su izbaceni sezonci sa mestima pored terena ili uvezeni sa nekakvim ciljem? Pored toga ima i dosta slucajeva kada se preskace zastitna ograda i dolazi se u Court Side da se prave porblemi. Naravno sve sa odobravajucim ili "bas me boli" pogledom momaka sa zutim prslucima.

 

Za finalnu seriju ABA su u pioniru iz razloga ostvarivanja potpunog pritiska uveli i 3.(!) red Court Side da bi doveli najvernije da se bacaju stolice i pljuju protivnicki igraci. To je letelo i preko moje glave od ljudi koje NIKADA pre tamo nisam video. Jos jedno mesto gde su dovedeni navijaci je bilo pored gostujuce klupe (ne iza, pored!). Posle utakmice dezinfekcija celog tela i otkuvavanje odece. Ne zaboravlja se to tako lako...:)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li tripujem ili mi se cini da su sada kamere u Pioniru postavljene prilicno visoko, vise nego ranije, pa sada na prenosu imamo neobican ugao gledanja... kao kad stignem na tekmu pred pocetak pa je gledam iz "golubarnika" [emoji846] 


Je l se zajebavaš ili nisi čitao jedno 20+ postova na istu temu?
Link to comment
Share on other sites

Ako Milan Bože zdravlja nakon odličnog debija ove sezon u EL  krene put spašavanja Olija...

da ne zaboravimo da mu spakujemo i ovog našeg Commodore 64 Spanulisa fraj,

pa nek ludim grcima vazdan dočarava kako mali čita igru i asistira na slepo.

Ponašamo se kao da bi i svaki drugi trener pristao na dvogodišnji ugovor bek-ap pleja ovih proporcija i limita...u ovakvom rusteru.
Ako ima još takvih trenera...onda smo badava Alimpia proneli na gredi.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Wingwalker said:

Ako Milan Bože zdravlja nakon odličnog debija ove sezon u EL  krene put spašavanja Olija...

da ne zaboravimo da mu spakujemo i ovog našeg Commodore 64 Spanulisa fraj,

pa nek ludim grcima vazdan dočarava kako mali čita igru i asistira na slepo.

Ponašamo se kao da bi i svaki drugi trener pristao na dvogodišnji ugovor bek-ap pleja ovih proporcija i limita...u ovakvom rusteru.
Ako ima još takvih trenera...onda smo badava Alimpia proneli na gredi.

 

 

A kako bi Vasilis trebao postati generalni menadzer, tacno se otvara mesto za Filipa, da udje u taj kratki a siroki dres. 

 

Moze zamena pod uslovom da se vrati Radonjic. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Zizu said:

Evroliga je zahtevala od klubova da se pridrzavaju  pravilima o numeraciji sedista.

Ne verujem da ce se neko iz obezbedjenja upustati da resava probleme da li neko sedi na svom mestu.

Ko ne sedne na mestu naznacenom na karti/ sezonskoj rizikuje da ga neko podigne sa mesta ili da se upusti u raspravu.

Bojim se da ce biti mnogo mucnih scena i to pred sam pocetak utakmice, jer mi nemamo naviku da postujemo pravila.

 

Pa ja ne znam kako tu da se poštuju pravila, pošto moji prijatelji, sa kojima uvek gledam utakmice, i ja, ako bi se poštovala pravila numeracije gledali bi utakmice u Areni svako za sebe i dovikivali bi se, domahivali jedni drugima. Suludo, naravno da ćemo sedeti zajedno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Haggard said:

 

Pa ja ne znam kako tu da se poštuju pravila, pošto moji prijatelji, sa kojima uvek gledam utakmice, i ja, ako bi se poštovala pravila numeracije gledali bi utakmice u Areni svako za sebe i dovikivali bi se, domahivali jedni drugima. Suludo, naravno da ćemo sedeti zajedno.

 

S:Dobar dan

Hagard i prijatelji: dobar dan

S : mi se izvinjavamo, ali sedite na mestima Gospo|ini i mojim, pa ako bi ste bili ljubazni da se pomerite.

H&Friends: al mi smo drugari i mi volim da sedimo zajedno

S: stvarno mi je žao, ali sedite na našim mestima.

 

 

Naravoučenije ove priče: kupite zajedno karte za ista mesta i to je to, a ne da se organizujete metodom: E IDE LI KO DA GLEDA CZV VEČERAS OĆEMO ZAJEDNO?

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Wingwalker said:

Ako Milan Bože zdravlja nakon odličnog debija ove sezon u EL  krene put spašavanja Olija...

da ne zaboravimo da mu spakujemo i ovog našeg Commodore 64 Spanulisa fraj,

pa nek ludim grcima vazdan dočarava kako mali čita igru i asistira na slepo.

Ponašamo se kao da bi i svaki drugi trener pristao na dvogodišnji ugovor bek-ap pleja ovih proporcija i limita...u ovakvom rusteru.
Ako ima još takvih trenera...onda smo badava Alimpia proneli na gredi.

 

Lepo receno

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pepe sancez said:

Dobar je Haggard, sta kaze naravno da cemo gledati zajedno :lol_2:

 

A najbolji su komentari kad pomeriš tako neke ljude:

 

E baš mu zapelo da sedi gde je kupio kartu, ima mesta kolko oćeš njima ovde zapelo, a što ne sedneš negde drugde tipa u onaj restoran na avali imaju divan TV i rolovanu jagnjetinu...

 

 

A mi uvek, ali uvek u napred kupujemo karte za sredinu sredine u ravni sa centrom igrališta...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Haggard said:

 

Pa ja ne znam kako tu da se poštuju pravila, pošto moji prijatelji, sa kojima uvek gledam utakmice, i ja, ako bi se poštovala pravila numeracije gledali bi utakmice u Areni svako za sebe i dovikivali bi se, domahivali jedni drugima. Suludo, naravno da ćemo sedeti zajedno.

Pa super, idite na vrh dvorane, pa gledajte sa stepeništa jedni pored drugih. Na karti za Arenu lepo piše gde ko sedi, ne vidim zašto je to teško poštovati. Kada kupuješ karte, lepo na sajtu izabereš koja mesta želiš i tu sedneš sa drugarima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Tako i meni šurak objašnjavao da nema šanse neko da ih podigne sa mesta kad sam mu rekao da stalno moram da dižem neke ljude sa svojih. Pa druže tu je redarska služba, ima da se pomeriš kao bela lala.

 

A tek redarska služba... prvo te pogleda onim moram li pogledom, pa mu ti staviš do znanja da nisi average s

Srbo, nego si jebeni potroşač koji je kartu kupio, pa krene mrcvarenje, kao da je krenuo sam sebi na sahranu a ne da radi posao za koji je plaćen mojim param od moje karte za moja sedišta i zato odjebi i pruži mi uslugu koju sam platio.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Pa super, idite na vrh dvorane, pa gledajte sa stepeništa jedni pored drugih. Na karti za Arenu lepo piše gde ko sedi, ne vidim zašto je to teško poštovati. Kada kupuješ karte, lepo na sajtu izabereš koja mesta želiš i tu sedneš sa drugarima.

 

Kad smo kupovali karte niko nije obraćao pažnju, niti je iko ozbiljno shvatao tu priču sa numeracijom, pošto ni u Pioniru ni Areni nikada nije bilo numerisanja i sada im odjednom dunulo da numerišu, i to će sada kao da se poštuje. Mislim, ok, ako baš mora tako- mora, svakako se neću tući sa likovima koji zapnu da sa baš određenog mesta moraju da gledaju utakmicu. Kupili su to, bili su obavešteni da se numeriše, mi nismo, ko nas jebe.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Haggard said:

 

Kad smo kupovali karte niko nije obraćao pažnju, niti je iko ozbiljno shvatao tu priču sa numeracijom, pošto ni u Pioniru ni Areni nikada nije bilo numerisanja i sada im odjednom dunulo da numerišu, i to će sada kao da se poštuje. Mislim, ok, ako baš mora tako- mora, svakako se neću tući sa likovima koji zapnu da sa baš određenog mesta moraju da gledaju utakmicu. Kupili su to, bili su obavešteni da se numeriše, mi nismo, ko nas jebe.


Sve ove godine idući sa Gospodjom na basket, tj od kad mi je to sedenje na pravom mestu postalo bitno, numeracija se poštuje i postoji... a na medenom mesecu smo bili u Sloveniji na Evropskom Prvenstvu... pa ti matematiku izračunaj...  i naravno da ne treba da se tučete sa redarima kad vas pomere i ako vas pomere, jer postoji šansa da pored batina i izbacivanja iz hale popijete i krivične prijave za izazivanje nasilja na sportskim borilištima/manifestacijama...


 

Edited by Stondisha
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...