Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, profaarmor said:

Imajuci u vidu sastav Fenera mozda i najbolja opcija, realna posto je najbolja opcija da Filip bude van protokola ali nije realna je da Ojo bude van buduci da brat Mo moz lako da pokrpi bez grintanja 5/cu sa Gistom, i plus na cetiri a ostatak Brown, Borisa&Co

Nego mala pomoc, dolazim na utakmicu kolima, kakvo je stanje oko Arene, moze li se parkirati, treba li doci malo ranije zbog gore navedenog, dalje posto je karta za EL uzeta na jedno ime hocu li imati problema ako se pojavi neko drugi sa tom kartom, sledi nagrada u vidu piva asistentu

Ono sto mogu da ti kazem je da ne ulazis slucajno na parking Arene, jer ces da puknes 400din, a sa parkinga ces izaci u pola noce, jer kreteni sve pustaju samo kroz jednu rampu i pravi se nemoguci kolaps.Dakle kola sto dalje od Arene, bolje da pesacis 10min, nego da ostanes zarobljen sa autom par sati

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, zemljoradnik said:

Da li su sredili parking ?

Ne, samo ono sto moze da se vidi u TV prenosu, kriminal obican da se dobije posao na tenderu , niza cena od konkurencije za dobijanje posla, potpise se specifikacija sta ce se sve uraditi, uzme se lova a posle se samo deo toga a naplati kao da je sve komplet uradjeno. Sada kada je pocela sezona nema se vremena "dolazi zima", i pojeo vuk magarca, ali ce se slikati u unutrasjem delu Pionira i pevati kako je ovo prvo renoviranja od Julija Cezara i samo zahvaljuci nasem dragom preCedniku koji je prepoznao interese razvoja i ulaganja u sport.

Firma koja je bila izvodjac radova do sada je samo jedan posao odradila tako da nekome ne smetaju takve stvari, ja nisam razocaran jer moras da imas visoka ocekivanja da bi se razocarao, a od ovih svakako nisam ni ocekivao  da ce sve uraditi kako treba. Imaju mali plus samo sto su ispostovali rokove i da mozemo prvu utakmicu odigrati kuci, ali verovatno da su sve ispostovali potpisano verovatno bi premijera bila tamo iza nove godine.

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Šarac said:

Ne, samo ono sto moze da se vidi u TV prenosu, kriminal obican da se dobije posao na tenderu , niza cena od konkurencije za dobijanje posla, potpise se specifikacija sta ce se sve uraditi, uzme se lova a posle se samo deo toga a naplati kao da je sve komplet uradjeno. Sada kada je pocela sezona nema se vremena "dolazi zima", i pojeo vuk magarca, ali ce se slikati u unutrasjem delu Pionira i pevati kako je ovo prvo renoviranja od Julija Cezara i samo zahvaljuci nasem dragom preCedniku koji je prepoznao interese razvoja u sport.

Firma koja je bila izvodjac radova do sada je samo jedan posao odradila tako da nekome ne smetaju takve stvari, ja nisam razocaran jer moras da imas visoka ocekivanja da bi se razocarao, a od ovih svakako nisam ni ocekivao  da ce sve uraditi kako treba. Imaju mali plus samo sto su ispostovali rokove i da mozemo prvu utakmicu odigrati kuci, ali verovatno da su sve ispostovali potpisano verovatno bi premijera bila tamo iza nove godine.

 

    Prva , normalna  sa publikom je protiv Barse 24.10 .  Do tada će valjda srediti one stepenice .Ono što je meni nejasno je kako će numerisati mesta u ložama ? Pre je bio onaj prolaz  koga sada nema .

 

 

   Potpuno si u pravu za parter B ...koji će qrac novinari na toj strani  ? Ne vidim razlog što su pomerani iz partera 4

 

    i

25 minutes ago, Šarac said:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Setite se 2011 said:

    Prva , normalna  sa publikom je protiv Barse 24.10 .  Do tada će valjda srediti one stepenice .Ono što je meni nejasno je kako će numerisati mesta u ložama ? Pre je bio onaj prolaz  koga sada nema .

 

 

   Potpuno si u pravu za parter B ...koji će qrac novinari na toj strani  ? Ne vidim razlog što su pomerani iz partera 4

 

    i

 

Pa jesi li video sinoc (sorry sto ti se nisam javio) koliko je ono malo parce sto su napravili od tog partera B , prosle sezone kada smo mi bili domacini taj deo za novinare je bio u Parteru 4, kada je KKP bio domacin stavljali su ih u parter B, jer ono sto je za nas parter B to je za KKP parter 4. Ali meni vizuelno izgleda da je parter B manji a Parter 4 veci pa kao ajde da napravimo kompromis pa da novinare strpamo u onaj mali cosak od tribinice u parteru b.

Dabina tribina je ostala ista, a nema onog coska do b tribine. Ne znam mozda sam lud, ali opet ne kapiram gde i kako su oni dobili 2.000 novih mesta?

 

Jesi li ti video taj brze,jaci i bolji napredak od 2000 mesta u na prostoru iste kvadrature?

 

Po nekim info ostalo jos 8.000 karata za Fener, uglavnom za gornji sprat, cerki sam jedva uspeo da kupim danas dva partera B i to po jednu kartu u dva odvojena sektora, ne znam samo da li ce biti striktni pa da ne moze biti pored mene jer pise na sezonskim broj mesta.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

8K od ukupno...?

18600 +/- 500.

 

Kaze Grba da u zavisnosti koliko se izuvku parteri, koliko se stolica stavi u courtside da moze i preko 20.000 za kosarku.

Ne znam koliko su nasi prijavili kapacitet, ranijih godina je bilo 18.600

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, pepe sancez said:

Kad Vesic iscita ove Sarceve zamjerke pa posalje ekipu da to doradi i onda kaze vidite kako oni kritikuju, a nisu upuceni...

 

Sjetite se gdje smo bili 2011. 😄

Ja pojedem jednu novu stolicu bez hleba i salate ako bilo sta pipnu do sledecih izbora, za ove izbore na prolece imaju vec dovoljno materijala da se slikaju .

Kao da su jednom otvarali nove WC, bice prilike da se presece vrpca za renoviranje mokrog cvora u Pioniru.

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mišljenja sam da uz dobro šutersko veče, možete da zakuvate sa Fenerom. Puno im fale Veseli i Lovernj, bez njih nemaju onu prepoznatljivu svi-sve odbranu. Petorka je i sada vhrunska, ali je doprinos klupe vrlo diskutabilan. Gledao sam ih sinoć protiv Gacijantepa, gubili su 35 minuta, mada su ovi stvarno šutali dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 12:22 AM, Zizu said:

Koja je ovo fora sa dozvolom prisustva na tekmi ljudi sa VIP sezonskom?! Upravo oni najvise pljuju i vredjaju...

I sada kao svi snose posledice sem pljuvacke elite

Ne govori gluposti. Protiv Buducnosti je gazda doveo najvernije na ta mesta da prave probleme. Sto su ti ljudi dovedeni na ta mesta ne znaci da su sezonci sa tih pozicija radili ono sto se videlo na TV-u. Znam mnoge sa VIP kartama koji nisu isli na 5. utakmicu ili koji su je napustili kad je sranje pocelo. Na njihova mesta su dosli oni koji su dovedeni da naprave rusvaj i da se svete.

 

S druge strane, meni je glupo ovo selektivno ulazenje pod navodnom kaznom igranja bez publike. Ili bez publike ili sa njom. Nikakva deca, penzioneri, zene, invalidi... Bez publike, katanac i gotovo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Kad Vesic iscita ove Sarceve zamjerke pa posalje ekipu da to doradi i onda kaze vidite kako oni kritikuju, a nisu upuceni...

 

Sjetite se gdje smo bili 2011. 😄

 

Ono jes... da je Đilas 2011ulagao u Pionir, ne bi ova Vesićeva rekonstrukcija izgledala ovako 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, drakon1 said:

Ne govori gluposti.

A ti pripazi kako se izrazavas.

Nevezano za placenicku ekipu u finalu, itekako ljudi koji sede oko parketa vredjaju i pljuju.

Vise puta su od strane sudija izbacivani sa tih mesta upravo zbog vredjanja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

Po nekim info ostalo jos 8.000 karata za Fener, uglavnom za gornji sprat, cerki sam jedva uspeo da kupim danas dva partera B i to po jednu kartu u dva odvojena sektora, ne znam samo da li ce biti striktni pa da ne moze biti pored mene jer pise na sezonskim broj mesta.

 

Evroliga je zahtevala od klubova da se pridrzavaju  pravilima o numeraciji sedista.

Ne verujem da ce se neko iz obezbedjenja upustati da resava probleme da li neko sedi na svom mestu.

Ko ne sedne na mestu naznacenom na karti/ sezonskoj rizikuje da ga neko podigne sa mesta ili da se upusti u raspravu.

Bojim se da ce biti mnogo mucnih scena i to pred sam pocetak utakmice, jer mi nemamo naviku da postujemo pravila.

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...