Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Utisci iz Pionira a da nisu vezani za igru jer uglavnom je sve napisano dovoljno i pozitivno i negativno, tj oni koji su trebali biti shilbovani veceras su preziveli, ali sledece kolo sledeca sansa, nego:

 

 

Vesicu koji si ti prevarant ( nista novo nisam napisao) ali ne mogu tj mrzi me da trazim sta su sve obecali oko rekonstrukcije Pionira a sta je realno uradjeno:

- zamenjene stolice novim, uzim i neudobnijim, jer one stare su imali naslon za ledja, ove su one stadionske,

- kvalitet stolice je isti i za poslednji red b tribine u cosku, kao i 5 red centralne loze na centru,

- parter b je manjeg kapaciteta,a  mesto gde nas 20 istih  godinama dolazimo i to  svi sezonci vise ne mozemo biti u tom delu partera b jer se neko setio da sada tu stave novinare i da bude novinarska loza ????????????????/.

- klizeci tunel za izlazak igraca ostao je isti, prljav, sugav, pocepan i i dalje nizak da igraci uglavnom u polu ispravljenom hodu prolaze kroz njega,

- unutrasnji hodnici, wc, mokri cvorovi, isti, nista pipnuto nije ( a obecano je_) niti ce biti bilo sta sada radjeno jer je pocelo koriscenje i takmicenje,

- centralna medija kocka (semafor) kako da ne,

- od dva stara semafora, zamenili su sa dva nova od cega jedan kao ima neki led ekran ali veceras nije radio ( pitanje da li uopste i radi),

- plato ispred sa spomenikom ACI, mozda za dve ali najvise tri godine,

- stepenice za ulazak na tribinu B podupret drvenim gredama,

- mesto centralne kamere dignut pod svodove pionira, jer na tom mestu su sada tribine, vidim po twiteru se ljudi zalili na kvalitet prenosa ( mislim da je to vise do visegodisnje navike na stari polozaj) 

- suvise je hladno bilo danas da bi se proverilo da li je i ta cuvena ventilacija zamenjena, moracemo cekati finale KLS i par upaljenih baklji 'Najvernijih" pa da vidimo inside temparture.

- nemam privelegiju kao Tegi da udjem i gledam gola muska dupeta ( niti imam zelju za razliku od glodura i legende SOS kanala) pa ne znam da li su i svlacionice radjene ili i dalje igraci kace civilke o dva zardjala eksera.

 

Sve u svemu lepse za oko nego sto je bilo, ali sve ovo sto sam napisao je ono sto je obecano a nije uradjeno niti ce se uraditi a pare uredno potrosene i otvoreno u roku.

 

I da golub je i dalje tu, parnjaka nije bilo ili je spavao.

 

Edited by Šarac
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Šarac said:

Utisci iz Pionira a da nisu vezani za igru jer uglavnom je sve napisano dovoljno i pozitivno i negativno, tj oni koji su trebali biti shilbovani veceras su preziveli, ali sledece kolo sledeca sansa, nego:

 

 

Vesicu koji si ti prevarant ( nista novo nisam napisao) ali ne mogu tj mrzi me da trazim sta su sve obecali oko rekonstrukcije Pionira a sta je realno uradjeno:

- zamenjene stolice novim, uzim i neudobnijim, jer one stare su imali naslon za ledja, ove su one stadionske,

- kvalitet stolice je isti i za poslednji red b tribine u cosku, kao i 5 red centralne loze na centru,

- parter b je manjeg kapaciteta,a  mesto gde nas 20 istih  godinama dolazimo i to  svi sezonci vise ne mozemo biti u tom delu partera b jer se neko setio da sada tu stave novinare i da bude novinarska loza ????????????????/.

- klizeci tunel za izlazak igraca ostao je isti, prljav, sugav, pocepan i i dalje nizak da igraci uglavnom u polu ispravljenom hodu prolaze kroz njega,

- unutrasnji hodnici, wc, mokri cvorovi, isti, nista pipnuto nije ( a obecano je_) niti ce biti bilo sta sada radjeno jer je pocelo koriscenje i takmicenje,

- centralna medija kocka (semafor) kako da ne,

- od dva stara semafora, zamenili su sa dva nova od cega jedan kao ima neki led ekran ali veceras nije radio ( pitanje da li uopste i radi),

- plato ispred sa spomenikom ACI, mozda za dve ali najvise tri godine,

- stepenice za ulazak na tribinu B podupret drvenim gredama,

- mesto centralne kamere dignut pod svodove pionira, jer na tom mestu su sada tribine, vidim po twiteru se ljudi zalili na kvalitet prenosa ( mislim da je to vise do visegodisnje navike na stari polozaj) 

- suvise je hladno bilo danas da bi se proverilo da li je i ta cuvena ventilacija zamenjena, moracemo cekati finale KLS i par upaljenih baklji 'Najvernijih" pa da vidimo inside temparture.

- nemam privelegiju kao Tegi da udjem i gledam gola muska dupeta ( niti imam zelju za razliku od glodura i legende SOS kanala) pa ne znam da li su i svlacionice radjene ili i dalje igraci kace civilke o dva zardjala eksera.

 

Sve u svemu lepse za oko nego sto je bilo, ali sve ovo sto sam napisao je ono sto je obecano a nije uradjeno niti ce se uraditi a pare uredno potrosene i otvoreno u roku.

 

I da golub je i dalje tu, parnjaka nije bilo ili je spavao.

 

 

Pa sta ocekivati od tih stetocina, da nesto naprave kako valja? Cega god da su se dohvatili, sve su upropastili (osim svojih bankovnih racuna).

 

Sva sreca pa imamo Arenu, izbacio bi nas Jordi i porucio: "Vidimo se nikad, cujemo jos manje".

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Del Piero said:

Sad je problem i sto Teo pusi, kao da to ne radi celu svoju karijeru.

 

Teo nije cvecka, umeo je da gadja sudiju loptom, pljunuo Diamantidisa, itd., ali ja kazem, ko moze da mu zameri sto nije hteo da dodje ovde. Treba u poznim godinama da dolazis ovde, za duplo manje pare i da se valjas u blatu. U Olyu je igrao kad se probijao na scenu, to mu je prvi klub u inostranstvu, ko uopste kaze da bi se on opet otisao tamo.

 

Koliko se sečam, Diamantidis je pljunuo njega.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zizu said:

Dileje definitivno iza kosa, sto je odlicna vest. Najverovatnije  zahvaljujuci pravilima Evrolige.

 

Je l sam nešto propustio? Otkud Dileje na EL tekmama? Kad je taj povratak objavljen?

 

Ili mora neko da otpeva da je Obiiilić, srpski sin zaklaoo Murataaaa pa dolaze zbog toga?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zizu said:

Vesa prevarant

 

Nego, Sarac, kako to da ti sa sezonskom za parter prisustvujes vecerasnjoj utakmici na kojoj su mogli samo oni sa VIP sezonskom? 🤔

Pa isao sam sa prijateljem koji ima svoju I od prijatelja koji je u inostranstvu. 

 

Jel treba da imam osecaj krivice sto sam isao ili da sam nekoga prevario?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Šarac said:

Pa isao sam sa prijateljem koji ima svoju I od prijatelja koji je u inostranstvu. 

 

Jel treba da imam osecaj krivice sto sam isao ili da sam nekoga prevario?

Ako Filip nema osecaj krivice jer igra EL samo zbog cinjenice da je tatin sin, onda nema ni najmanjeg razloga da bilo ko od navijaca... Taman da si usao i bez sezonske.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Stondisha said:

 

šteta bi bilo da ovako lep potez upropaste sudeji, al nek me neko ispravi i nek mi kaže da ovo nisu koraci jer je u medjuvremenu neko pravilo dodatno pojašnjeno i izmenjeno...

Spustio je loptu pre rolinga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Je l sam nešto propustio? Otkud Dileje na EL tekmama? Kad je taj povratak objavljen?

 

Ili mora neko da otpeva da je Obiiilić, srpski sin zaklaoo Murataaaa pa dolaze zbog toga?

Prekinili su bojkot do daljnjeg.

Bili su na finalu KLS- a.

 

Link to comment
Share on other sites

I dalje su mi utisci nesređeni, jasno je da imamo individualni kvalitet na dosta dobrom nivou. Ali isto tako je jasno da samo puki zbir naših pojedinačnih vrlina neće biti dovoljan da se dobije...pa skoro niko. Neophodno je da se igrači pojave sa velikom energijom i željom (kao juče).

 

Lorenco definitivno ima ofanzivnog skila podosta. Dečko zna košarku i tu nema dileme. Malo me plaši njegova dosta krhka građa i slabe noge jer kad krenu do or die utakmice, da ne prođe kao Ročesti. Da nestane usled nemogućnosti da se fizički suprotstavi. Jednostavno nama su potrebne "tabadzije" ala Đenka, Gist, Faje...ljudi koji u takvim uslovima igraju čak i bolje nego kad je neobavezna tekma. Ok, treba i poneki umetnik. Za početak tu je neprikosnoveni Stratos, a videćemo šta ćemo dobiti od Derika. Mislim da je to ključ sezone, ako se on uklopi i počne da donosi nešto više od soliranja u napadu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni, svi su ispunili zadatak u jučerašnjem meču, osim donekle starijeg Brauna. On mi i dalje deluje izgubljeno, nesigurno, kao da je početnik. Vidi se nedostatak takmičarskih mečeva. Trebaće mu prilično da se vrati, samo da trener ima strpljenja za njega. E, da, da li je Davidovac povređen, ili nikome nije jasno zašto je presedeo ceo meč na klupi? Opet pušio i pio? 🙃

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...