Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Očito, Čović nije ni pokušavao da dovede Tea za ovu sezonu. Po medijima je mutio da bi prodao više sezonskih, ali nije ni razmišljao da ga dovodi.

Možda je Teo uvrijeđen jer ga je ovaj ni krivog ni dužnog koristio za marketing, pa je malo pljucnuo u pravcu Zvezde.

Jović i Pefi su Zvezdu odbili. Koliko god da je ideja bila far-fetched, nešto se ipak pokušalo. Tako bi se pokušalo i sa Teom, da je uopšte bilo ikakve namjere.

 

Nego, mene mnogo više brinu plejmejkeri koje imamo u timu, od ovog koji nikad nije i nikad i neće da igra za Zvezdu.

Edited by quentin
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Očito, Čović nije ni pokušavao da dovede Tea za ovu sezonu. Po medijima je mutio da bi prodao više sezonskih, ali nije ni razmišljao da ga dovodi.

Možda je Teo uvrijeđen jer ga je ovaj ni krivog ni dužnog koristio za marketing, pa je malo pljucnuo u pravcu Zvezde.

Jović i Pefi su Zvezdu odbili. Koliko god da je ideja bila far-fetched, nešto se ipak pokušalo. Tako bi se pokušalo i sa Teom, da je uopšte bilo ikakve namjere.

Uvredjen jer je Covic lozio mase, a zena mu to isto radila...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Uvredjen jer je Covic lozio mase, a zena mu to isto radila...

Jbg, sa ženom je to valjda riješio u spavaćoj sobi, sa Čovićem ne može. 

Šalu na stranu, ta glumica je u predstavi spominjala i Zvezdu i druge timove, kako koje veče. Čista zaebancija je bila...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Stondisha said:

 

Malo obratiš pažnju na rečnik da ne bi posle bilo kuku lele navlačenje na ban.

 

Da ne bude da nije rečeno, evo drugi put u istom upisu.

 

I sad pitanje za tebe, pošto ne mogu da nađem emisiju na netu, jel si je gledao il interpetiraš novinske članke?

 

I ako imaš link podeli pa da diskutujemo, al na nekoj drugoj temi tipa bivši igrači ima neka utakmica danas.

 

   Sad sam odgledao taj deo koji se odnosi na Tea i kkcz ... "Sigurno je da sam jako želeo ali nekada je bolje da neke svoje snove ne ostvariš ,nego da ne bude onako kako sam ja zamišljao u svojoj glavi kako izgleda moje igranje za Zvezdu ...Sigurno , da ja ne bih mogao da prihvatim stvari koje su se dešavale u poslednjim finalima Jadranske lige i nikako ne bih voleo da budem deo toga

 

  Bukvalno 10-15 sec na temu Teo i kkcz .Sad , svako može da tumači kako mu odgovara ...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ace Rimmer said:

Teo u zadnje vrijeme puno priča a malo igra. Postao je iritantan.

 

Teo i njegove price. I pre je furao kao neki kul fazon, a pamprcio maloletnice. Sad kenja o finalu abe. Pre 10 godina pljuvao po Rakocu, a on nije ni dosao. Jos samo da pocne da prica o tome kako je bitno da igraci treniraju punom parom i budu posveceni kosarci. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, quentin said:

Očito, Čović nije ni pokušavao da dovede Tea za ovu sezonu. Po medijima je mutio da bi prodao više sezonskih, ali nije ni razmišljao da ga dovodi.

Možda je Teo uvrijeđen jer ga je ovaj ni krivog ni dužnog koristio za marketing, pa je malo pljucnuo u pravcu Zvezde.

Jović i Pefi su Zvezdu odbili. Koliko god da je ideja bila far-fetched, nešto se ipak pokušalo. Tako bi se pokušalo i sa Teom, da je uopšte bilo ikakve namjere.

 

Nego, mene mnogo više brinu plejmejkeri koje imamo u timu, od ovog koji nikad nije i nikad i neće da igra za Zvezdu.

Jel mozes da izbacis bilo kakvu vest na bilo kom mediju da je Covic ili KKCZ javno izjavio(li) da nam je cilja da potpisemo Teodosica za sledecu sezonu, a da svi navijaci pohrle kako bi kupili sezonske karte jer je Teo vec dogovoren?

Kakvu je to kampanju vodio klub a kakvu su kampanju pravili ovakva mesta na drustvenim mrezama izvlaceci sami svoje zakljucke da je doslo vreme da dodje do saradnje. 

1 hotel gotov, drugi na putu, uzeto 6 miliona dolara neto za dve sezone, odmorio se od NBA sezone, skucio se u Bgd, kada ako ne sada?

Jedino sto sam ja uspeo zapamtiti je bila izjava Covica data jos na novogodisnjem koktelu u dec 2018 godine da su Teodosicu uvek vrata otvorena u KKCZ kada se vec suskalo  o otkazu u Klipersima.  

Teo je u emisiji kod Sarenca ( serijal pred SP) rekao da posle otkaza nije zeleo da razmislja o bilo kakvom timu o periodu do kraja sezone, vec je zeleo da se zaleci i posveti detetu, porodici, odmoru i zalecenju povrede i da se spremi za SP.

Dosao je u Srbiji par dana po rodjenju deteta da odigra kvalifikacije, tada se suskalo da bi bio idealan trenutak da dodje da odigra KLS ligu kod nas, jer je za ABA ligu vec bilo kasno. Niko ni tada nije zvao,mada su bili indirektni kontakti u smislu kakvi su planovi, ali ne direktno sa njim.

 

Znaci on nije ni pomisljao o dolasku kod nas, a pogotovo svojom izjavom to i potvrdjuje da se vec u Februaru vec dogovorio sa Djordjevicem.

Ovo od juce i njegovo pravdanje zasto ne zeli da zaigra za KKCZ je samo po sebi blamatno, pogotovo ako u nastavku emisije saznajemo da on na 7 dana do pocetka prvenstva ne moze jos uvek da potrci. Zna on vrlo dobro stepen svoje povrede i koliko ima ozbiljne kosarke vise u njemu  sa tom povredom. Mi ovde zdrave i prave igrace  razvlacimo za igre a mogu da zamislim kako bi se on razvlacio jer bi njegova cifra bila ( izvor Tegi ) preko milion godisnje a vise od pola utakmica bi proveo sa Jelisavetom pored terena grickajuci semenke.

 

Sami navijaci su stvorili hajp oko njegovog dolaska, samo se postavlja pitanje, kako od preostalih 17 EL klubova niko se nije setio Teodosica da ga angazuje ako vec mi nismo ni pokusali.?

 

 

 

 

Mala digresija, prostorije na Malom Kalemegdanu u bliskoj buducnosti postaje muzej, a cela administracije se seli u Pionir, tako da ubuduce ljudi koji imaju potrebe za nekim poslovima a u vezi KKCZ ce obavljati u PIoniru, sezonske,clanske i prodavnica.

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Jel mozes da izbacis bilo kakvu vest na bilo kom mediju da je Covic ili KKCZ javno izjavio(li) da nam je cilja da potpisemo Teodosica za sledecu sezonu, a da svi navijaci pohrle kako bi kupili sezonske karte jer je Teo vec dogovoren?

 

Nisam ni rekao da je Čović izjavio da je cilj da se potpiše Teodosić. Napisao sam da je Čović "mutio po medijima", a pod tim mislim na sljedeće izjave, npr.

Quote

Teodosić? Ako bude dobio otkaz, držim ga za reč da će jednog dana zaigrati u Crvenoj zvezdi. To je davno obećao.

Izvor: https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=12&dd=27&nav_id=1486688
Naravno, postoji i sljedeća Čovićeva rečenica u istom intervjuu:

Quote

Ali, ne razmišljam o tome, nije to moja novogodišnja želja. Ja sam realan čovek i moram uvek da budem čvrsto na zemlji

 

Međutim, ovo prvo je sasvim dovoljno da se ciganija drži u nadi.

 

Znači, mnogo je takvih izjava tipa "Vrata su mu otvorena", "Ako bude obostranog interesovanja", "Teodosić nije sporan ni po jednom osnovu, on je zvezdaš, ponikao je u klubu koji smo mi vodili, FMP-u." i slično. Naravno, poslije svega toga ide jedno "ali" i nešto tipa, "Ne možemo mi da se mjerimo po parama sa CSKA i Efesom...", ali ono što je prvo rečeno ostavlja na publiku uvijek jači utisak, i to svako ko komunicira sa meidjima i javnosti zna.

 

Da je Čović samo jednom eksplicitno rekao "Super je Teo, ali nije nam u planovima", ili da je Teo samo jednom rekao "Super je Zvezda, ali nije mi u planovima", ne bi bilo ovog cirkusa. Ovako, svako je iz svojih razloga krio karte i imamo šta imamo.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah poslednja 4 minuta Astana - Uniks ... Ristić se drastično promenio, u pozitivnom smislu.

Fizički izgleda neuporedivo bolje, skinuo je višak kg, zategnut kao sjla :classic_smile: okretniji, brži ...

Čini se da ima ulogu i minutažu, taman ... cenim da je žestoko radio tokom leta.

Stoji da je mali uzorak, al ja sam prijatno iznenađen.

edit:

20p 11sk ... nije to ni malo loše protiv Uniksa.

Edited by Kankkunen
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

 

Nisam ni rekao da je Čović izjavio da je cilj da se potpiše Teodosić. Napisao sam da je Čović "mutio po medijima", a pod tim mislim na sljedeće izjave, npr.

Izvor: https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=12&dd=27&nav_id=1486688
Naravno, postoji i sljedeća Čovićeva rečenica u istom intervjuu:

Međutim, ovo prvo je sasvim dovoljno da se ciganija drži u nadi.

 

Znači, mnogo je takvih izjava tipa "Vrata su mu otvorena", "Ako bude obostranog interesovanja", "Teodosić nije sporan ni po jednom osnovu, on je zvezdaš, ponikao je u klubu koji smo mi vodili, FMP-u." i slično. Naravno, poslije svega toga ide jedno "ali" i nešto tipa, "Ne možemo mi da se mjerimo po parama sa CSKA i Efesom...", ali ono što je prvo rečeno ostavlja na publiku uvijek jači utisak, i to svako ko komunicira sa meidjima i javnosti zna.

 

Da je Čović samo jednom eksplicitno rekao "Super je Teo, ali nije nam u planovima", ili da je Teo samo jednom rekao "Super je Zvezda, ali nije mi u planovima", ne bi bilo ovog cirkusa. Ovako, svako je iz svojih razloga krio karte i imamo šta imamo.

Ovo je rekao na skupstini letos pred oko 40 svedoka, 

 

" Dilejni, Teo, Markovic su igraci koji nisu realni, ali jesu neki drugi bivsi igraci KKCZ i nemojte se iznenaditi ako i do potpisa dodje uskoro "  ( Djenka, Kuzmic, Stimac, Simonovic).

Jovic je bio prvi pik za mesta playa. Pare sa jedne strane i Joviceve zelje da se ne vraca jos uvek u Srbiju su uticale na to da su se putevi razisli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nikad nisam ni ocekivao da Teo dodje u Zvezdu i znao sam da je to suplja prica svakako

Smeta mi samo busanje u grudi Zvezdasi ovo ono

Za mene je zvezdas Djenka koji se vratio treci put kod nas, koji na terenu kida i svoju ljubav i profesionalizam dokazuje tamo gdje treba a to je na parketu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brigate BL said:

Iskreno nikad nisam ni ocekivao da Teo dodje u Zvezdu i znao sam da je to suplja prica svakako

Smeta mi samo busanje u grudi Zvezdasi ovo ono

Za mene je zvezdas Djenka koji se vratio treci put kod nas, koji na terenu kida i svoju ljubav i profesionalizam dokazuje tamo gdje treba a to je na parketu

Znaci ne sme da bude zvezdas ako ne igra ili nece zaigrati u Zvezdu.

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam lijepo sta mi smeta

 

Niko ga nije tjerao da kaze da ce se jednom vratiti i podgrijavati nadu navijaca da ce ga vidjeti u dresu Zvezde. Nije on zbog toga manji Zvezdas , vec su ove najnovije izjave klasicno preseravanje.

 

Evo Vucevic i Doncic su Zvezdasi cestitaju pobjede, kace nase klipove, pa niko ne ocekuje da se vrate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...