Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nema više strogo kontrolisane i, slobodno mogu da kažem, dosadne košarke, sa pregršt faulova i iseckanom/opstruisanom igrom.

Ta vremena su iza nas. Intencija je da se košarka što je moguće više ubrza a da se istovremeno napravi što je moguće manji broj grešaka. S obzirom da je početak sezone upravo što se ne uspeva u tome to izgleda kao "divlja" košarka. Ali, nemojte sumnjati da će se odustati od tog koncepta, samo je potrebno ekipama da se upoznaju i uigraju i to će leći na svoje mesto posle određenog vremena. Najbolji primer takve ekipe i košarke je prošlogodišnji Efes i Real iz bezmalo bilo koje sezone, donekle i CSKA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vepar said:

 

Istroseni igracki, nece daleko dogurati ove godine. Mada sve utakmice sto sam pratio su bile lose, vecina ekipa igra totalno divlju kosarku. Ok, pocetak sezone ali kao da niko nije ni prosao pripreme.

 

Pao ce ove godine da rutiniraju svi i u Atini, a kamoli sa strane. 

 

 

Kako misliš istrošeni igrački, zaista ne znam šta želiš reći. Košarka u Evropi je u procesu tranzicije, igra se na sve veći broj poseda dosta pravila se promenilo koja doprinose tome u poslednjih par sezona. Tako da se navikni na taj stil. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vredni mrav said:

Pa nije ovo ništa "od skoro". Mogli su da umiju halu i spolja.

To i jeste problem, sve što oni rade je "umivanje", a tako se ne radi na projektima na kojima možeš da dovedeš u pitanje nečiji život. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

To i jeste problem, sve što oni rade je "umivanje", a tako se ne radi na projektima na kojima možeš da dovedeš u pitanje nečiji život. 

 

Zna to @Vredni mrav. Zato je i pre neku stranu napisao da mu je krivo što se bar neka utakmica .neće igrati u NOVOM Pioniru. A sad da te pukotine nisu tu od skoro, nego Đilas nije ulagao 

 

😉

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:

 

Zna to @Vredni mrav. Zato je i pre neku stranu napisao da mu je krivo što se bar neka utakmica .neće igrati u NOVOM Pioniru. A sad da te pukotine nisu tu od skoro, nego Đilas nije ulagao 

 

😉

Radio je Djilas rekonstrukciju 2011. ne znam sta je tada radjeno, ali je Pionir zaista bio u losem stanju. Bilo bi dobro da se saniraju ove stepenice na ulazima i da se osveži fasada. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Setite se 2011 said:

Kako misliš nije od skoro? Ovih dasaka nije bilo...nije mi jasno na šta misliš???

Zbog kazne kkcz, imaju još dve nedelje da ovo dovedu u red

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

 

Pa nije propalo preko noci, stepenice su u užasnom stanju godinama, uostalom vidi se na na njima nikad ništa nije radjeno.

Link to comment
Share on other sites

Vi stvarno ocekujete od onog govnara i krimosa da uradi rekonstrukciju kako valja? Sta je on to uradio kako valja pa da sada ocekujete da i ovo uradi tako? Mislim odradice on ovo,na svoj nacin...A to da li neko moze da nastrada,sto je katastrofalno uradjeno,sto ce vrv pare da se operu,boli njega kurac...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Jesi ti bio u Pioniru? 

 

Jok,videh slike i videh da se izgleda ispostavlja tacnim ono sto je upozoravao arhitekta koji je i projektovao halu pionir,fora manje komotnije stolice na istu onu konstrukciju kako bi se povecao kapacitet u hali sto samim tim ugrozava bezbednost ljudi u hali.A vidim da i spolja izgleda lose...Znaci rade ono sto i rade u ostalim delovima grada i drzave...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Golijat said:

 

Jok,videh slike i videh da se izgleda ispostavlja tacnim ono sto je upozoravao arhitekta koji je i projektovao halu pionir,fora manje komotnije stolice na istu onu konstrukciju kako bi se povecao kapacitet u hali sto samim tim ugrozava bezbednost ljudi u hali.A vidim da i spolja izgleda lose...Znaci rade ono sto i rade u ostalim delovima grada i drzave...

 

Video sam i ja snimak stepenica na ulazu, ali mi nije jasno kakve to ima veze sa kapacitetom hale. Nejasno mi je zašto nisu rekonstruisane, pogotovo jer hala izgleda lose spolja. 

 

Za unutra cu sacekati da odem na neku utakmicu. Sto se tice kapaciteta, na svakom meču EL u hali je 7-8000 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su nam (sad) univerzitetski profesori, takvi su nam strucnjaci koji zavrsavaju fakultete. Samo jedan primer. Upravo komsiji koji studira ETF spojih el sporet na monofaznu struju. On prikljucio, i zove me, kaze samo rerna radi. Nikad cuo da postoji vise mogucnosti povezivanja el. sporeta u zavisnosti koji prikljucak za struju imas. Ja mu rekoh: "Komsija, ti "elektricar" ja zavrsio TMF pre gotovo 30 godina i prikljucujem ti sporet". Ova zemlja otisla do vraga...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Harz said:

Kakvi su nam (sad) univerzitetski profesori, takvi su nam strucnjaci koji zavrsavaju fakultete. Samo jedan primer. Upravo komsiji koji studira ETF spojih el sporet na monofaznu struju. On prikljucio, i zove me, kaze samo rerna radi. Nikad cuo da postoji vise mogucnosti povezivanja el. sporeta u zavisnosti koji prikljucak za struju imas. Ja mu rekoh: "Komsija, ti "elektricar" ja zavrsio TMF pre gotovo 30 godina i prikljucujem ti sporet". Ova zemlja otisla do vraga...

 

Pa moze i jedno i drugo 😄 

A student ETF-a zove majstora da mu prikljuci sporet... jel si mu usput instalirao Windows 😛

 

Bolje je na trofaznu jer rasporedi potrosnju ako ukljucis rernu i sve ringle ali mora i na monofaznoj sve da radi.

 

P.s.Hvala moze rakijica pre kafe dok ne stigne pivo i nek bude samo jedna crvena jer ste preko foruma. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...