Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ako neko ima link bilo gde gde postoji čitava tekma, neka mi prosledi. Ili za torent, svejedno. Hoću da je skinem i napravim remek delo kompilacije Fićkovog umeća i onda okačim gde god mogu, prosledim novinama i šta god mi još padne na pamet.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Derik je vec to prosao u Efesu i uzeo im pare, boleo ga stojko. I opet bi otisao na tribine, ladio jajca i uzeo lovu. Ne bi sigurno raskidao ugovor, pa da te pare ulozimo u nekog drugog igraca.

Umesto toga, neka se trener malo umesa u svoj posao i izvuce iz njega nesto. Nije igrao 15, vec 12 minuta gde je, po onome sto se secam, prvih 8 odigrao skroz korektno. Ono u trecoj cetvrtini je zasrao sve, ali to je cela 4 minuta. Nedovoljno da ocenim da ce takav stav imati cele sezone.

 

Ako misli da mu Zvezda bude posldnnja košarkaška destinacija u karijeri, slobodno neka to uradi. Nakon toga se više niko neće zajebati da ga angažuje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Ako neko ima link bilo gde gde postoji čitava tekma, neka mi prosledi. Ili za torent, svejedno. Hoću da je skinem i napravim remek delo kompilacije Fićkovog umeća i onda okačim gde god mogu, prosledim novinama i šta god mi još padne na pamet.

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

Đenka je od prve sekunde na parketu baštinio Krvava kolena®.

Jeste, ali je u jednom periodu bio tolika stetocina, da ga je verovatno samo Dejan Radonjic spasio otkaza ili slanja na tribine. Sve sto je radio, bilo je katastrofalno, pa smo svi cekali mesecima da izadje iz kanala. A kad je bio u toj kanalcini, ni krvava kolena nisu pomogla da popravi utisak. I on sam je kasnije izjavljivao da je zahvalan svima u klubu na podrsci koju je dobio u tom periodu.

Znam da si ti kralj u davanju prognoza posle jedne/dve/tri utakmice, ali ono, ja bih ipak sacekao prvih 10, pa cu onda da spremim slajmaricu : ) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lazicev faul je bio,blokom(kretao se ) nije dozvolio Papajanisu da se spusti u reket,Odzov blok nije bio faul a boga mi ni Dobric nije napravio faul (igrac Pao je proklizao).Jedino dobro od sinoc je to sto nismo poklekli i dozvolili da nas dobiju dvadeset razlike a sve je izgledalo da ce ici tim tokom.

Edited by Uti
Link to comment
Share on other sites

@Dropkick Murphys

 

Moje životno iskustvo kaže da vuk dlaku menja ali ćud nikako. Može se peglati nesnalaženje, privikavanje na sredinu, upoznavanje novih pravila, običaja, kolektiva...

 

Ne može se peglai stav koji neko ima u životu prema obavezama. Tj može, ali to traje jako kratko i samo onoliko koliko je taj prisiljen da to održi dok se ne vrati u svoj prirodni mod.

 

Nemam ja ništa specijalno protiv Lorenca zbog njegovog nesnalaženja (tj imam, ali nije ključno), ali imam protiv njegovog nonšalantnog stava na terenu za koji sam skoro potpuno siguran da se neće promeniti, makar ne na duže staze. To je ono što ne podnosim kod igrača i smatram ogromnom manom karaktera, pre svega u sportskom smislu.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Ako misli da mu Zvezda bude posldnnja košarkaška destinacija u karijeri, slobodno neka to uradi. Nakon toga se više niko neće zajebati da ga angažuje.

Kao sto rekoh, na Tomicu je kako ce se ovo zavrsiti. On moze da ga posalje na tribini posle 3-4 utakmice i ispadne debilcina na kvadrat ili da radi nesto s njim i izvuce neki realni maksimum. Zasad mi ovo izgleda kao - ajde udji i uradi nesto, zasto smo te doveli. Trenutno mi je uticaj trenera mnogo veci problem, nego igra pojedinaca. Ne racunam onog kratkog.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Uti said:

Lazicev faul je bio,blokom(kretao se ) nije dozvolio Papajanisu da se spusti u reket,Odzov blok nije bio faul a boga mi ni Dobricev faul nije bio(igrac Pao je proklizao).Jedino dobro od sinoc je to sto nismo poklekli i dozvolili da nas dobiju dvadeset razlike a sve je izgledalo da ce ici tim tokom.

Sto ne kazes onda o Beronovom sitnom vezu i cistim koracima i to u momentima kada se prelamao mec.  Sudije su bile dobre i nikakav uticaj na rezultat i igru nisu imali.

Link to comment
Share on other sites



[mention=82]Laki21[/mention]
 
Da ne ponavljamo vec napisano. Lorenzo je izasao iz igre pri rezultatu 2-8 za nas, posle 4 i po minuta. Znaci da nije mogao toliko toga da zasere i bude lelemud. Vratio ga je u igru u 19. minutu. Postavlja se pitanje - zasto? Sta je jebeno bio problem u igri, a imali smo odlican rezultat dok je on igrao. 



Svi znate zašto i nastavljate da postavljate to pitanje [emoji3]


Isto je bilo vs Primorske isto će biti i za vikend kao i protiv Fenera iduće kolo u EL.

Onda ide faza potpunog klupiranja Lorenza, da bi se krajem meseca finisiralo slanjem na tribine i čekanjem da sam raskine ugovor na svoju štetu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kao sto rekoh, na Tomicu je kako ce se ovo zavrsiti. On moze da ga posalje na tribini posle 3-4 utakmice i ispadne debilcina na kvadrat ili da radi nesto s njim i izvuce neki realni maksimum. Zasad mi ovo izgleda kao - ajde udji i uradi nesto, zasto smo te doveli. Trenutno mi je uticaj trenera mnogo veci problem, nego igra pojedinaca. Ne racunam onog kratkog.

  ne mislis valjda da je Cova naivan da nema neku caku da izadje iz ugovora sa igracem koji nije toliko dugo igrao i cije je dovodjenje bila lutrija?

ako ne daj boze bude trebalo resice se to nekako...

Link to comment
Share on other sites

Deriku i Lorencu trebaju minuti najozbiljniji u naredna 4 kola jer ako izhabamo Gistaru sa ovim iznuđenim izolacijama ebali smo čvorka pod košem jednako i kada naiđu nešto lakši rivali. Ovo sa Đenkom na kecu pamtimo mi a pamti i on...ne ponovilo se. Pa nismo ga zato doveli evo i treći put. Nije drugarski uopšte.

Berona neće ovako vijati na svakoj tekmi...u formi je, vredan, ne hvata krivine...utrpaće on mnoge koji ga podcene ili nemaju materijala za celovečernje markiranje ali i da Derika pod stare dane naučimo da postavi pismen blok...bemga nesnađenog.

Dobrić želi kao i uvek da doprinese ali se u ovom konceptu ''...ko pije ko plaća'' baš vide njegovi limiti.

Da budemo iskreni sa Odžom...dva faula su sigurno rezultat extremno niskog rejtinga koji ima kod sudija a dva je napravio jer jednostavno ne može dovoljno brzo da zatvori ono što Filip propusti ukucavanjem u blok. Stoji da se i Tomić baš u tim minutima anplagovao od zdravog razuma.

Ubeđen sam da Lorenco ume i da će doći na svoje. Na treneru je da zdrav-prav, iskusan, 196cm visok i krakat crnac ne ostane na nekom samo zadovoljavajućem nivou a da mu minute preuzimaju Deda, Đenka i Beron.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, kalistenika u rutini said:


 

 

 


Svi znate zašto i nastavljate da postavljate to pitanje emoji3.png


Isto je bilo vs Primorske isto će biti i za vikend kao i protiv Fenera iduće kolo u EL.

Onda ide faza potpunog klupiranja Lorenza, da bi se krajem meseca finisiralo slanjem na tribine i čekanjem da sam raskine ugovor na svoju štetu.
 

 

 

Dobro, nije igrao vragolan od 5. do 19. minuta sve vreme 🙂 
Nije mi jasno zasto Lorenzo nije vracen u igru kada je Felipe izasao, jer, kao sto napisah, imali smo odlican rezultat dok je bio u igri. Ako on vidi da trener nema poverenja u njega, odmah mozemo da ga otpisemo, jer nece on sam od sebe da grize. Nadam se Tomic zna sta radi.

Link to comment
Share on other sites

  ne mislis valjda da je Cova naivan da nema neku caku da izadje iz ugovora sa igracem koji nije toliko dugo igrao i cije je dovodjenje bila lutrija?
ako ne daj boze bude trebalo resice se to nekako...

Covic uvek ima "caku" da izađe iz ugovora, onda nekih godinu dana kasnije saznamo po kojoj se ceni caka valja [emoji23]
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Onda ide faza potpunog klupiranja Lorenza, da bi se krajem meseca finisiralo slanjem na tribine i čekanjem da sam raskine ugovor na svoju štetu.
 

To će se desi kad na vrbi rodi grožđe ... kao i sa derikom u Efesu ...

Mrzi me da se ponavljam, al moram ... :classic_smile:

Igrač ne može biti promašaj, problem je samo u skautingu ... kraj.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

To će se desi kad na vrbi rodi grožđe ... kao i sa derikom u Efesu ...

Mrzi me da se ponavljam, al moram ... :classic_smile:

Igrač ne može biti promašaj, problem je samo u skautingu ... kraj.

Ovde se slazem. Samo koliki je to minus za trenera kada za prvog pleja nije uradio dobar skauting a drugi je tu,  zato sto mora biti tu?

 

Obri okreni tu je trener kriv.  Nije on toliko lose igra protiv Olimpijakosa, ali ove zadnje dve utakmice tiha jeza, a trener mu nije dao da udje u ritam. Ne znam sto se Tomic stisnuo zaovaj mec. Prvo dobiti u OAKI u prvoj rundi je jezivo tesko, izgube mozda par meceva godinsje  u svojoj hali. Pusti ga da igra i da dodje sebi. Meni deluje ovo kao neka vrsta Silbovanja ili jednostavno Tomic ne zna gde bije. Nijedan drugi logicki odgovor se ne moze dobiti iz ovoga.

 

Vise puta mu se desavalo da trazi petorku tri cetvrtine i kad je nadje da je onda ne menja do kraja utakmice. Nije on los igrac, ali on treba da bude dirigent, a ne deo orkestra..neko ko svira kontrabas 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ovde mnogo mudrosti. Plej je problem, ni qrcobolja Derika nije problem, jer ce ga odmeniti Faje, Borisa pa i Stratos za small ball kad ga ista uhvati.

Ali,cinjenica da moramo da igramo sa Djenkom na pleju kad se lomi tekma - boli.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pavaroti said:

Ovde se slazem. Samo koliki je to minus za trenera kada za prvog pleja nije uradio dobar skauting a drugi je tu,  zato sto mora biti tu?

 

Obri okreni tu je trener kriv.  Nije on toliko lose igra protiv Olimpijakosa, ali ove zadnje dve utakmice tiha jeza, a trener mu nije dao da udje u ritam. Ne znam sto se Tomic stisnuo zaovaj mec. Prvo dobiti u OAKI u prvoj rundi je jezivo tesko, izgube mozda par meceva godinsje  u svojoj hali. Pusti ga da igra i da dodje sebi. Meni deluje ovo kao neka vrsta Silbovanja ili jednostavno Tomic ne zna gde bije. Nijedan drugi logicki odgovor se ne moze dobiti iz ovoga.

 

Vise puta mu se desavalo da trazi petorku tri cetvrtine i kad je nadje da je onda ne menja do kraja utakmice. Nije on los igrac, ali on treba da bude dirigent, a ne deo orkestra..neko ko svira kontrabas 🙂 

Mogu da se složim sa dobrim delom ... trener donosi odluke i odgovara za njih, i to je to.

Kad smo se igrali prelaznog roka, meni su neki drugi igrači bili zanimljivi ... Rajs i  Garet na pleju, Rubit na četri ... i t.d.

Samo što nas niko ne pita, a da budem iskren, nemamo pojma ... al stvarno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Swift Pancakez

U vezi Lorenca.

Meni on nije odgovarajuce rjesenje. Razumijem da ce nekada nadoci jer ima individualni kvalitet, ali puno stvari treba da nauci da bi bio pouzdan. I broj minuta jeste srazmjeran onome sto prikazuje u igri. Trenutno niti organizuje igru, niti moze da poentira na individualni kvalitet, a odbranu nema naviku da igra. 

 

Prosto, igra na instinkt na obje strane parketa, sto je za ekipu koja bi trebala da igra sistemski najgore. Ako bi se moglo trpiti da tako igra dvojka ili trojka, na jedinici je to pogubno. Zapravo pogubno je to da dovedes pleja rukija (sa losim navikama u igri) i uparis ga sa igracem fizike na nivou kadeta. Ne znam sta je smisao Nenadica u timu, ali znam da je trenutno pozicija pleja busna tako da je bolje kada ne igramo sa njima na terenu.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pavaroti said:

Nije on toliko lose igra protiv Olimpijakosa, ali ove zadnje dve utakmice tiha jeza,

Ovo

Htedoh ja da ga hvalim protiv Oly kako je odigrao ali onda kontam, prva utakmica, prijateljska, ajde da sacekam jos bar neku pre nego krenem sa hvalospevima 🙂

Stoji da ona 4 minuta koje smo gledali nije odigrao nesto ali...prvi plej koji igra 9min, dosao iz USA, nije igrao ovde, Tomic protiv Primorske u odlucujucim momentima igra sa Filipom umesto sa prvim plejom....Nije bas sve do Lorenca. Protiv Primorske posteno nije igrao odbranu ali sinoc ne mogu da se setim nekog propusta. Secam se one banane na preuzimanju

Daj par utakmica da odigra po 30min bez obzira na rezultat pa cemo da ga polivamo....ili hvalimo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...