Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Najmanji je problem bio sinoc kada Filip dodaje loptu u ruke protivniku.  Njegov najveci nedostatak koji se ne moze korigovati je taj sto svaki put kad je on u igri nama puca odbrana. Decko se zabode u blok u kom ostane na kafi, igraci ga zaobilaze kao u skolskom dvoristu. Pokusavao je sinoc Tomic na sve nacine da mu pronadje ulogu u odbrani, ali jednostavno ne ide. Izgledao je presmesno cak i dok je cuvao Rajsa. Odzo je napravio dva faula na Ficinom igracu, jer je morao da preuzima nakon njegovog ispadanja.

Covic senior i Tomic su mnogo, ali mnogo sujetni likovi i nece popustiti kada je junior u pitanju. Zato, naoruzajte se zivcima jer nerviranje i mucnine tek dolaze...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Swift Pancakez said:

kako mislis najmanji?

za 3 minuta otvorio 4 kontre 3 na 0

direktnih -10 cim je usao...gde ces veci problem od toga

U smislu da ce u nastavku moci da koriguje izgubljene lopte za razliku od atomskog kratera u odbrani kada je on na terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

🤮

 

I ovih 10+ lajkova isto 🤮

 

Član foruma jedno desetak godina, nikad nisam imao komentar na rad moderacije, dobijo upozorenje ili bio u nekom sukobu sa istom. Ali evo i vama jedan 🤮 što niste ovakvo ponašanje zaustavili na vreme pa su (i još če) nadimci postali sve "duhovitiji".


Tema je od samog starte nečitljiva jer više služi izdrkavanju po Filipu Čoviću nego nekoj kvalitetnoj i kulturnoj raspravi, kao što je to bio slučaj ranije.

 

 

Gle druže, želim zlo svakom smrtnom neprijatelju pa i Filipu Čoviću. Da ne bude zabune. On je smrtni neprijatelj kluba, košarke, moralnih i svakih drugih vrednosti i želim mu sve najgore. On nije neki random sportista koji te je zbog nečeg iznervirao, pa ga pošalješ u kurac i izduvaš se, on je jebeni metastazirani kancer, a zna se šta se rad sa njime, ako postoji ikakava šansa eliminiše se iz organizma inače ga na kraju ubija.

 

1 hour ago, Swift Pancakez said:

nije dovoljno veliki uzorak

a ako ti to nije dovoljno, seti se kako je djenka izgledao na pocetku

 

 

 

Đenka je od prve sekunde na parketu baštinio Krvava kolena®.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zizu said:

U smislu da ce u nastavku moci da koriguje izgubljene lopte za razliku od atomskog kratera u odbrani kada je on na terenu.

 

on meni ne deluje kao igrac koji moze sebi da stvori dovoljno prostora i da podeli najobicniji pas.

 

njega je kalates sinoc bukvalno pridavio u par navrata bez da je ruke koristio samo ga je najlaganije nogama ispratio i izbacio iz balansa.

 

kontam da ce ga i u aba sad skautirati malo ozbiljnije i da ce i tu biti porodjajnih muka.

 

jedva cekam kako ce kari i zoc eksploatisati njegove mane, ne samo u odbrani gde ga svaki igrac samo pretrci, vec i u napadu cime nam protok lopte odmah staje njegovim ststicnim djuskanjem u mestu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Del Piero said:

Odlika svih dobrih trenera je da ekipa izgleda bolje tokom sezone, da se ispravljaju sitnice, upoznaju igraci, itd. Niko ne igra najbolji basket na startu, ali moraju da postoje neke konture.

 

Kod nas se na startu ove sezone ne vidi trener pecata, a druga mu je sezona. Necu da smaram sa Radonjom, ali Bayern mi je najsveziji primer jer sam ih gledao sinoc. Otisao im je prvi plej, prva cetvorka i prvi centar. I kako igraju? Isto kao prethodne sezone, isti princip igre, samo su drugi igraci ubaceni u sistem. Uostalom menjali smo i mi pod Radonjom pola ekipe pa smo uvek izgledali smisleno. Nekad je bio bolji ulazak u sezonu nekad losiji, ali znalo se sta igramo.

 

Zapravo mi smo izmedju ove dve sezone mnogo manje menjali nego u proslosti ili od vecine ekipa ovog leta. Kako god, u sezonu se mora uci sa planom igre, a mi ga ili nemamo ili ne sprovodimo.

Koliko god ja voleo Radonjića, nemaju svi ovde pamćenje zlatne ribice. Kako smo otvorili sezonu u kojoj smo izborili PO? Toliko smo dobro izgledali da smo posle pobede nad Strazburom tri utakmice se blamirali protiv Reala, Himkija i Fenera, da je morao Kvinsi da se dovede sredinom oktobra, gde smo u utakmici protiv Bajerna kod kuće gde smo se borili za prolaz u top16, nekom ludačkom srećom i na suv kvalitet Kvinsija okrenuli -10 na kraju treće četvrtine. Kvinsi i Cirbes su nas sami nosili na početku sezone, igra nam ni na šta nije ličila.

Edited by Green23
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

djenka je na pocetku pravio faul po minutu ojo-stajl, a u napadu bacao lopte protivniku fc3-stajl

Sigurno se sećaš Robertsa kad je došao u Zvezdu, kakvo je to mazanje i polivanje bilo od stručnjaka :classic_laugh:

posle su plakali kad je prešao u komšiluk ... tako ti je to kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Sigurno se sećaš Robertsa kad je došao u Zvezdu, kakvo je to mazanje i polivanje bilo od stručnjaka :classic_laugh:

posle su plakali kad je prešao u komšiluk ... tako ti je to kod nas.

 

Većina tih stručnjaka je srećom odustala od praćenja košarke. Btw brat Đenka je od prvog trene grizao za svaku loptu i bio uz Lazu najborbeniji čovek tima. Stoga nikako ne može u istu rečenicu sa jednim Lorencom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Koliko god ja voleo Radonjića, nemaju svi ovde pamćenje zlatne ribice. Kako smo otvorili sezonu u kojoj smo izborili PO? Toliko smo dobro izgledali da smo posle pobede nad Strazburom tri utakmice se blamirali protiv Reala, Himkija i Fenera, da je morao Kvinsi da se dovede sredinom oktobra, gde smo u utakmici protiv Bajerna kod kuće gde smo se borili za prolaz u top16, nekom ludačkom srećom i na suv kvalitet Kvinsija okrenuli -10 na kraju treće četvrtine. Kvinsi i Cirbes su nas sami nosili na početku sezone, igra nam ni na šta nije ličila.

Mi smo taj pocetak EL igrali sa drugom petorkom. Tri pojacanja koja su bila predvidjena kao startni igraci su se raspadala (Mekel ne toliko imho, ali nije se racunalo na njega) + Lukina teska povreda. Jovic odjednom prvi plej, na dvojci Ryan koji ne zna gde je + zeleni Gudura. Lazic, Dangubic, Simonovic...tu jedva da je ko imao da spusti loptu u dribling.

 

Quincy bi se doveo i ovako i onako. To da nam igra nije licila ni na sta apsolutno ne stoji. Bsyern smo dobili u gostima, Strazbur bismo dobili da Jovic nije dobio pet penala i da nije morao Rebic da igra zavrsnicu. Bayern, Himki i Real smo dobili sa 90+ ubacenih poena. Sta bi bilo da nam je igra licila na nesto. Secam je sa dobro svega, tvoja prica ne stoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Djenka je imao dobru tu prvu seconu, samo sto smo mi ocekivali da ce davati 20ppg. Bio je i mlad relativno, prvi put u Evropi. Meni se Roberts nije uopste svidjao, zasmetao mi je tek kad su otisli na F4 🙂

 

Djenka je imao luksuz da radi sa Radonjicem i to u vreme kada se klub razvijao. Usao je u srca i dovidjenja. Sa Lazom i Blazicem, pa morao je da pisa krv na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Naša surova stvarnost je trenutak kada i Filip neverue da je još u igri nakon one 3 keva kontre koje je poklonio Panati ...

u sledećem napadu stoji nesretnik u mestu, tapka loptu desetak sekundi, blene u Kalatesa kao da je ovaj Optimus Prajm u majcu na bratele i misli se:

''koj li ću ja kurac ovde jebo me otac blesavi da me jebe...''

 

...i tako još dve sezone.

 

Izdrži Filipe...prođe i to.

Edited by Wingwalker
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Green23 said:

Koliko god ja voleo Radonjića, nemaju svi ovde pamćenje zlatne ribice. Kako smo otvorili sezonu u kojoj smo izborili PO? Toliko smo dobro izgledali da smo posle pobede nad Strazburom tri utakmice se blamirali protiv Reala, Himkija i Fenera, da je morao Kvinsi da se dovede sredinom oktobra, gde smo u utakmici protiv Bajerna kod kuće gde smo se borili za prolaz u top16, nekom ludačkom srećom i na suv kvalitet Kvinsija okrenuli -10 na kraju treće četvrtine. Kvinsi i Cirbes su nas sami nosili na početku sezone, igra nam ni na šta nije ličila.

Ako nemas pamcenje zlatne ribice, setio bi se da su ti mecevi baceni u vodu, sa rotacijom i svim ostalim. Bilo je gresaka, ali Dejan je vukao takticke poteze. Secamo se i kupa i tankovanja zbog puta za Vrsac itd 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Svi klubovi koji su dosta menjali tim (nosioce igre) izgledaju vrlo slično nama u ovom trenutku, to se vidi i kod Lokomotive (EC)

Armani, Pa i Himki koji je dobio na suv kvalitet ... jbg. ne može za dvadesetak dana da se sve složi, napravi igra ...

potrebno je vreme, strpljenje ... duga je sezona.

 

Nasi problemi nisu neuigranost koliko minuti vepra. 

 

Lorenzo ce mozda biti bolji i sigurniji vremenom, Derick podici formu, Kuz se vratiti a Ojo postati treci centar, ali vepar ostaje kao glavni problem. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Mi smo taj pocetak EL igrali sa drugom petorkom. Tri pojacanja koja su bila predvidjena kao startni igraci su se raspadala (Mekel ne toliko imho, ali nije se racunalo na njega) + Lukina teska povreda. Jovic odjednom prvi plej, na dvojci Ryan koji ne zna gde je + zeleni Gudura. Lazic, Dangubic, Simonovic...tu jedva da je ko imao da spusti loptu u dribling.

 

Quincy bi se doveo i ovako i onako. To da nam igra nije licila ni na sta apsolutno ne stoji. Bsyern smo dobili u gostima, Strazbur bismo dobili da Jovic nije dobio pet penala i da nije morao Rebic da igra zavrsnicu. Bayern, Himki i Real smo dobili sa 90+ ubacenih poena. Sta bi bilo da nam je igra licila na nesto. Secam je sa dobro svega, tvoja prica ne stoji.

Ja pričam o Bajernu kod kuće, u odlučujućoj utakmici za prolaz. I te pobede nad Himkijem i Realom su produkt neverovatne igre dvojice igrača, koji su na individualnost dominirali. Svakako, prvih mesec i po dana sezone ni na šta nismo ličili, a ovde se već posle prvog poraza menjaju igrači i ocenjuje se sezona. No dobro, tako je bilo svake sezone do sada, šta se ovde tek moglo pročitati u poslednjoj Radonjinoj sezoni na početku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pavaroti said:

Ako nemas pamcenje zlatne ribice, setio bi se da su ti mecevi baceni u vodu, sa rotacijom i svim ostalim. Bilo je gresaka, ali Dejan je vukao takticke poteze. Secamo se i kupa i tankovanja zbog puta za Vrsac itd 🙂

Ti izgovori "bačeni u vodu", možda mogu da prođu sada kada ima 34 meča u sezoni, kada igraš grupu, i imaš 10 utakmica, gde je svaka bitnija od one prethodne, ti kao "baciš u vodu" tri utakmice :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim nikakav problem u tome što se ekipe s početka sezone traže i uigravaju, pa bio to Armani sa Mesinom, Radonjiceva nekad ili Tomićeva Zvezda sad.

 

Samo je problem sto ni Mesina ni Radonjic nisu imali Covica koji mora da igra i da bude značajan deo rotacije, pa kako se onda uigrati i zategnuti ekipu sa njim u EL kad to nismo uspeli ni prošle godine u EC?

 

Šta kao Filip ce napredovati kako sezona bude odmicala, unapredice fizikalije i voljni momenat?

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ti izgovori "bačeni u vodu", možda mogu da prođu sada kada ima 34 meča u sezoni, kada igraš grupu, i imaš 10 utakmica, gde je svaka bitnija od one prethodne, ti kao "baciš u vodu" tri utakmice :lol_2:

Mecevi na strani, koje nije bilo trika da se dobiju, rasteretio je minutazu...i rotaciju, valjda se secas kada nemas pamcenje zlatne ribice? Ne zezam se, ozbiljno je tako bilo. Tu mislim pre svega za Himki i Real, za Fener se ne secam vec (zlatna ribica 🙂 ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...