Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

56 minutes ago, pepe sancez said:

Pa i Gist je imao tri faula tada. Veca je Odzova nego Tomiceva glupost. Igrac da napravi pet faulova u 8 minuta, ja nemam rijeci.

Prvo, nije trebao da dozvoli da igrac ima tri faula  u prvom poluvremenu. Onda je njegovu zamenu uveo i drzao do petog faula. Onda se setio da postoji Mo Faye a da Brown D ne vredi centra. Dok mu Simanic i Jovanovic bleje u parteru.

 

Ovo je nacrtano trenerove greske, bez obzira sto je Ojo dovoljno glup da napravi 5 faulova. Ovo sto je Tomic uradio, uradio bi svaki 593 trener, mozda ni toliko 🙂

Link to comment
Share on other sites

Fali Kuzmic mnogo. Gist me je kupio vec na pocetku, kako se bori covek za svaki skok svaku loptu.. 

Lazic, ja ne znam sta on igra tu vec duze vreme ali dobro, vise ni u odbrani ne ispunjava zadatke. Lorenzo ce da kida ubedjen sam, samo polako, tek je prvi mec. 5 razlike u Atini, misli da bi svi potpisali to na kraju prosle sezone. Nije lose za pocetak.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo je zanimljivo da pored standardnih burek karakternih pigmeja iz Mocarta i gospodin strucni konsultant iz studija SK i potencijalni novozaposleni u administraciji Jadranske lige niti jednom recenicom nije prokomentarisao fenomen "majmun u tenku".

 

Brauni su bili na tapetu, pomalo ostali ali niti jednom, a obratih paznju, se nije spomenuo fast tranzisn Pao-a posle asistencija lika kome je realno najveci uspeh u zivotu to sto ima temu na ovom forumu. 

 

Kapiram da je Pai Mai Nebojsa u dublu sa tri padeza cetiri razreda zetom uterao strah u kosti kriticarima svog sina primerom Andjus. Ali gospodo ima nesto sto vam se nalazi sa obe strane lica, a ne znam mu latinski naziv, sinonim je za postenje. Citajuci i slusajuci analize kao da prisustvujem vezbi na FDU pod naslovom "Pokakio se slon u sobi, a ja odo pajam iza TV"

 

Sto bi moj drugar rekao kad je video bivsu u gradu, zazmuri mozda nas ne primeti. Sad ako svi jako zazmurimo, podignemo levu nogu, namazemo kosu pavlakom i na glas viknemo ja volim Vajtsnejk (...kakav sneg gospodjo Vajtsnejk to je grupa...) mozda se neko cudo dogodi...posto ja druge nacine da ekipa sa majmunom iz tenka proigra u EL ne vidim. 

  • Like 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kurac će biti bolje.

 

Odgledao sam sve tekme upravo, mi smo jedini koji su se razvlačili po terenu do četvrte četvrtine. Ostali svi redom cepaju Krvava kolena® uključujući i fakin Himki i Makabi. Pa čak i Milano, o Bajernu da ne pričam. Ove ostale je glupo i pominjati.

 

Naravno, niko drugi ne poseduje jebenog slučajnog prolazika u timu koji redovno baca kontre protivniku, a i niko drugi ne postoji ko nema spremljen makar neki specijal u odbrani i akciju napred.

 

I sad se postavlja krajnje legitimno pitanje - kog si ti kurca redio Milane Tomiću mesec i po dana i jače?

 

Mi i Pao izgledamo ubedljivo najgore od svih timova koji su igrali danas. Za Pao me zabole, ali zaista postavljam pitanje - šta si radio Milane Tomiću ovoliko vreme, a da to sve zajedno ne liči ni na šta?

 

Jedna velika bruka i sramota.

 

I to ne samo zbog pojedinih učinaka i personanih rešenja, već zbog celokupnog utiska i stanja u kojem se tim nalazi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo i Filip po 9 minuta na terenu. 

 

 

Dobro je sto nam je raspored na startu losiji, mozda malo ubije hajp, ali bolje da na startu udarimo kurcem o ledinu i da korigujemo stvari na vreme. Bolje nego da smo otvorili pobedom protiv Asvela i misljenjem da smo dobri. Otreznjenje na vreme.

 

Raduje me sto je Tomic bio frustiran i pokazivao je neku energiju, koliko god pogubljen bio. Klupirao je Filipa u 4/4 i to mi daje nadu da ce to biti praksa. Verujem da mozemo pobediti Fener.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Има ли неко било какву идеју шта је то Лоренцо толико епски засрао у првих пар минута (видео сам да је постигао тројку), па је практично од доласка слике до 19. минута преседео на клупи, а већину унутра провео Вепар и од 17-8 искреирао 17-20? После је само спорадично улазио (и био лош, истини за вољу, али опет је требало пробати да се мало покупи са екипом). Донекле радује што смо уз пролазну оцену само 3-4 играча дошли малтене у егал, иако је заправо било много мање неизвесно, углавном се вртело на 10-14 разлике. Две ствари, осим најочигледније - Дерик је био у Перо Антић моду, и имали смо очајну транзицију кад смо пар пута одиграли солидну одбрану - све је почело од промашеног куцања ДеДе, али било је ту бацања лопте у аут, њима у руке, неуспелих леђних промена, итд. Страшно. Стратос исто много солирао у првом и био ужасан. Касније бољи.

Link to comment
Share on other sites

Po nekom mom vidjenju glavni problem, porede fč3 naravno, je guzva, previse igraca. Tesko da se to moze uklopiti da funkcionise, mora tu biti problema. Sustina je da mi ako hocemo da budemo nesro u EL, to mozemo samo jakom odbranom i fajtom, sto se vidjelo sinoc u par navrata. Al sve ovo nema smisla kad i na ovakvu guzvu minute uzima fč3. 

Link to comment
Share on other sites

citam tamo na netu, prva je utakmica nekim igracima, izgubili su se.

 

ne mislim tako. prva je bila I Biliju I Fajeu, pa su bili odlicni. kvalitet je kvalitet.

 

ocigledno je da cemo imati problem na poziciji 1, a ako to budu krpili BIli I Djenka, na celokupnu vrednost ulozenog novca, onda je zaista izlisno komentarisati I trositi energiju na lose stvari.

 

jedino sto me raduje je to sto se ic nisam nervirala sinoc.

 

verovatno sam preokupirana taksistima I njihovom maltretiranju gradjanja ove nedelje 😄

Link to comment
Share on other sites

kao i uvek izuzetno je neprijatno citati forum posle poraza od bilo koga...standardno pljuvanje po igracima i treneru...imamo problema, to je evidentno ali to ne znaci da sad treba promeniti pola tima...mislim da se prvih mesec dana nece nista dirati...

 

jasno je da Covic ne moze da igra na ovom nivou, kao sto je bilo jasno da ne moze ni na EC nivou da igra ili moze jedva ali to ne znaci da sad treba analizirati svaki njegov potez kad je na terenu...

L.Brown deluje kao da zna ali ce mu trebati vremena da se privikne, e sad da li ce dobiti to vreme videcemo...idealan bi bio za ulogu Waltersa iz sezone kod nas....

D.Brown je na mene ostavio prvi utisak protiv Mornara da se vratio u potpunosti, u ove dve utakmice nije bas tako izgledalo...videcemo dalje ali start nije obecavajuci...

generalno nisam nezadovoljan ovom utakmicom, tamo smo najcesce gubili lagano...

sad je vreme za prvu pobedu, za pocetak u Aba ligi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Green23 said:

Koliko negativne energije jebote, kao da je april mesec. 

 

Biće ovo sve u redu, već sledeće nedelje kada se pobedi Fener biće drugo pisanje, i tako već godinama unazad, isti scenario. 

 

Uzimamo ABA lagano, jedino je Partizan dostojan protivnik. U EL je uspeh sve od 14-17 pobeda, a biće ih. 

 

Uh brt, ovaj film ćemo gledati kad i Fiću kako kuca preko Entonija Dejvisa. Gledao sam Fener sinoć i oni su uz ludačku energiju Reala (Kampaca), bolji šut protivnika i rupetinu pod košem koju popunjava jebeni Štimbe, bili u egalu. Bojim se da to ovde neće biti slučaj. Gist će da izdominira pod košem ali za ostalo....baš očekujem rutiniranje. 

 

 

6 hours ago, Tamburinjo said:

Sto bi moj drugar rekao kad je video bivsu u gradu, zazmuri mozda nas ne primeti. Sad ako svi jako zazmurimo, podignemo levu nogu, namazemo kosu pavlakom i na glas viknemo ja volim Vajtsnejk (...kakav sneg gospodjo Vajtsnejk to je grupa...) mozda se neko cudo dogodi...posto ja druge nacine da ekipa sa majmunom iz tenka proigra u EL ne vidim. 

 

Od gospodina Tarota preferiram mazanje glave kečapom, skakanje na jednoj nozi u krug i vikanje "nindža, nindža". :classic_sleep:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti budaletinu. Sto puta sam se nocas budio. U prvi mah se pitam koji sam kurac toliko nervozan i napet i onda mi u momentu izleti celava budaletina kako skakuce na terenu. Kako on skakuce, tako meni raste pritisak. U grob ce me oterati budala.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ne drugovi, nece ovo ici ovako. Mi smo na kraju izgubili 5 razlike a da nismo imali nikakvu igru.

Prvo bez pleja se ne moze igrati EL. Ne znam sta je peoblem sa lorenzom ali juce je na 1 nama najvise vremena proveo djenka, a znamo da ni u prethodnim mandatima to nije izgledalo dobro. Covica ne treba komentarisati ali sam i tu cak iznenadjen da se decko onoliko usrao da baca loptu pravo u ruke protivniku i ostavlja kontre 2 na 0 mi je stvarno sokantno

Imao sam sumnje u vezi brauna, da li je to igrac koji nam je potreban. Ok ima jos vremena, ali sve mi se vise cini da nam takav igrac nije ni trebao. Njemu se moraju dati kljucevi tima jer samo tako njegov kvalitet dolazi do izrazaja. Pitanje je da li je to uopste onaj braun od pre tri sezone. Cak je i on u par momenata delovao preplaseno.

Na ovaj roster nama vise treba jedan rason tomas koji ce da rmba celu utakmicu i ima 14 poena i 10 skokova nego sminker poput brauna

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, slavisa said:

Posle ovakvih komentara, nema se sta drugo nego verovati u ovaj tim. Znam da je tim skockan, bit ce to sve uredu sve sa Filipom na pleju. 

 

Slavisa, aj ponovo ispricaj onu pricu iz Andore kad si sreo Covica

 

Sta si ono rekao, "ne brinite, napravice Tomic zver od Filipa?" 

 

Haha kraljevski

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam obicaj da previse kritikujem igrace nakon poraza, lepse mi je da ih hvalim nakon pobede. Iskreno Filip je prevazisao moja ocekivanja od igre u EL. Mislim, znao sam da ne moze ali da ce biti bas toliko inferioran cak ni ja nisam ocekivao. Svako od nas je kao mladji igrao basket(neki sport, bilo koji) sa starijim cikama. E tako je otprilike izgledao Filip juce. Osnovac koji je dosao da igra sa srednjoskolcima. Jednostavno su svi mnogo visi, mnogo jaci, mnogo skocniji, mnogo bolji, vecinom su cak i kosarkasi. 

Sada hladne glave polako vracam film i kapiram da je nezabelezeno do sada kako nas je ukopao njegov ulazak. Ne samo rezultatski nego je jednostavno tim prestao da igra. Mada nije toliko upropastio nas koliko je razigrao protivnicku ekipu. Klates sutira na kos, kao na zagrevanju, kao da on ne stoji pored njega(realno 20-25cm visinske razlike nije malo), cak mu i ne treba ulaz. Kupi skokove kako hoce, prolazi pored njega kao brzi voz. Razigrali smo Kalatesa a to nikad nije mudro ako hoces neki rezultat protiv PAO.

 

Ne bi ja prebrzo otpisivao Braune. Lorencu ce svakako trebati vreme za adaptaciju, iako je floskula, ali stvarno je plej najosetljivija pozicija u timu. On cak nije ni bio toliko los sinoc za ono malo vremena na terenu. Derik ako stvarno ide na terapije i snimanje kolena nije ni trebao igrati. Koliko sam cuo ima upalu kolena i to mu malo smeta u igri.

 

Mora i Tomic bolje. Zaboravljamo da je i on debitant u EL. Bolje rotacije, bolje prepoznavanje duela na terenu, manje Filipa na terenu. Sinoc je zakasnio sa uvodjenjem Fajea. Mozda ima neki razlog za koji mi ne znamo(povredica, umor...) ali gledano sa strane deluje kao da je zakasnio. Juce Gist dobija trecu, izvodi ga, Odzo dobija trecu, ja pomislim jbg morace Mo da krpi opet peticu. Ne uvodi ga Tomic, Odzo dobija i cetvrtu, ja vec kuvam, sta sad izvodi ovaj Tomic ima i celo drugo poluvreme da se igra. Odzo dobija i petu i to je onda to. Mnogo je tvrdoglav Tomic 🙂

 

Sta raduje? Raduje da smo imali koliko toliko aktivan rezultat protiv stvarno dobre ekipe PAO i to u Atini, gde nikad, nikome nije lako da igra. Pored toga sto nismo imali nikakvu organizaciju igre, mi smo se nekako drzali na individualni kvalitet. Samo cemo bolje igrati kako se budu profilisale uloge igracima. Raduje Bili, deluje kao da ce uspeti da prebaci svoju igru iz ABA i EC cak i na EL nivo. Raduje Faje. Deluje kao da ce i on moci da igra EL nivo, bar tih 10-15min. Gista da ne pominjem....on je jednostavno Gist.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da Lorenzo još uvek ne shvata da ovo nije Kina i da se ovde igra pravi basket. Ne verujem da nema košarke u sebi. Pokazao je da ima košarkaški IQ, fizikalije su tu, ume da igra odbranu ako hoće, ima solidan pregled igre, jedino ga malo jebe šut, ali imamo igrače koji i to umeju itekako dobro. Isto tako mi se čini da MIlan Tomić ne shvata da mali ćelavi NE SME ni da priđe terenu na ovakvim utakmicama. Da li ga Čo senior ucenjuje nečim - ne znam, ali da li je moguće da ogromna većina vidi da je mališa višak i da nema mesta u timu, a da on tera inat i izjavljuje kao je Filip najbolji plej u Srbiji. Mi smo ga najebali, ako se neki ne osveste i ne shvate da ovo nije zajebancija i da imamo rupetinu na najvažnijem mestu u timu i to već drugu godinu. Regland je u početku sezone nešto i igrao, kasnije je pao u formi, povredio se i već smo ga i zaboravili da je bio deo tima. Ali se zato govnarko proslavio, iživaljavajući se nad nejakim Partizanom i grupom građana Futurom. Iskreno sam zabrinut za Derika Brauna, jer smo njega gledali kao top pojačanje i glavnog aduta za ovakve utakmice. Pa jebote, on se sklanja od igrača! Siluje loptu. Srećom, pa imamo Moa, koji će da pokaže zašto su ga produžili u 34-oj. Mislim da Odža treba prodati, čim se vrati Kuzmić. Definitivno želi, ali ne može. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, n4l1m said:

kakav jad i beda..

masno govno mora da preda 3 lopte direktno u ruke protivniku da bi bio zamenjen, dok  recimo zo ili jenkins nakon prve greske budu zamenjeni..

kad masno govno i po drugom ulasku opet demonstrira svu svoju nesposobnost, onda majmuncina tomic na gostujucem terenu protiv jaceg tima i na -12 igra na kecu sa igracem kome to nije primarna pozicija i koju nije igrao ni na pripremama.. al i pored toga sto i u toj situaciji smo se vratili u igri, dal ce majmuncina tomic i dalje da ubacuje masno govno i vadi ga tek nakon 3 greske, naravno da da..

a na pripremama, nit gledao da razigra i uklopi zo-a, nego valja dati 20 minuta njemu, 20 minuta masnom govnetu..

takva umobolnost, da covek tacno treba da pozeli masnom govnetu povredu, jebeno neverovatno.

 

🤮

 

I ovih 10+ lajkova isto 🤮

 

Član foruma jedno desetak godina, nikad nisam imao komentar na rad moderacije, dobijo upozorenje ili bio u nekom sukobu sa istom. Ali evo i vama jedan 🤮 što niste ovakvo ponašanje zaustavili na vreme pa su (i još če) nadimci postali sve "duhovitiji".

 

Tema je od samog starte nečitljiva jer više služi izdrkavanju po Filipu Čoviću nego nekoj kvalitetnoj i kulturnoj raspravi, kao što je to bio slučaj ranije.

 

9 hours ago, pepe sancez said:

Pa i Gist je imao tri faula tada. Veca je Odzova nego Tomiceva glupost. Igrac da napravi pet faulova u 8 minuta, ja nemam rijeci.

 

Zadnja dva faula Oju su bila smešnica, s obzirom na sudijski kriterijum u ovoj utakmici  gde je malo falilo da budu dozvoljene i bejzbolke, vile i mačete.

 

 

Ako se je Nebojša ponašao kao pijani milioner kad je dovodio Brownove i kompaniju, onda su ovi koji ga kritikuju i traže šilbovanja posle prve utakmice još gori.

 

Ok mi je bio potez Tomića da benčuje Lorenza praktično do kraja utakmice. Mislim da je ok da čim prije shvati da ovo nije Kina. Mislim da je on jedan pametan igrač i voljan radnik koji može svoju igru da podigne na nivo koji zahteva jedno ovako takmičenje.

 

U drugu ruku, nije mi se svidelo da su uloge još uvek dosta nejasno definisane, što nas baš koči i zbog čega su novi igrači podbacili. Pre svega tu mislim na Derricka Browna. Gledali smo ga sve ove godine u euroligi. Znamo šta mu odgovara i u čemu je on dobar. Sistem mora da bude postavljen tako da highlightuje kvalitete ključnih igrača. To Tomiću (još) nije uspelo.

 

Priču da je obična neznalica mi je možda mogao neko da proda prošle sezone, ove ne.

 

Izgubili 5 razlike od Panathianikosa u Oaki. Užas... Neznam dali če klub moči da opstane posle ovoga.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Tonu govana koju su budaletine spremile za brljivog Kalinu samo preusmeriti ka celavoj stetocini na iducoj utakmici.

Tog Kalinu od blata da prave jer da nije njega ne bi ni dobili šansu da se u kontinuitetu reklamiraju u EL. Treba da mu skandira cela hala kad god ulazi na parket, a Tomica i Filipa da izvizde, a ne bi bio los i neki transparent upućen gazdi na temu nejakog mu sina i protekcije koju uživa, ako vec vole toliko Zvezdu i žele joj dobro.
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:


Tog Kalinu od blata da prave jer da nije njega ne bi ni dobili šansu da se u kontinuitetu reklamiraju u EL. Treba da mu skandira cela hala kad god ulazi na parket, a Tomica i Filipa da izvizde, a ne bi bio los i neki transparent upućen gazdi na temu nejakog mu sina i protekcije koju uživa, ako vec vole toliko Zvezdu i žele joj dobro.

Mozda me nisi razumeo. Cim sam one koji ce Kalinu da trpaju tonom govana nazvao budaletinama, to znaci da smatram da Kalinu treba docekati kako treba i pozdraviti ga ovacijama jer je mnogo ucinio za nas klub.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...