Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Najboljeg plejmejkera u Srbiji ne pustas da igra zadnjih 15 minuta... nije ni cudo sto nam reprezentacija propada. 

 

Za Filipa se već mnogo pisalo, a na kraju sezone je pokazao i kvalitet i karakter i odlike vođe.

"On je imao veliki pritisak. Da, predsednikov sin. Ali, ja kada sam njega video na Synergyju, rekao sam da je to izvanredan plejmejker, koji zna da čita iz pik en rola, može da menja ritam igre…Postavio sam pitanje: ko je bolji igrač u Srbiji od Filipa? Dovedite mi boljeg.

On je stvarno odigrao deo kada nije bilo lako, jer smo dva meseca igrali samo sa jednim plejmejkerom posle Reglandove povrede. I bio je vođa, ali smo napravili tako da bude vođa kao šesti igrač. Trebalo je i to iskontrolisati, jer su svi očekivali da treba da počne u petorci
", priča trener.

 

 

p.s. veceras je bas lepo promenio ritam igre, od plus 8 do minus 10

  • Like 14
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Možda i prvi put u životu da sam video kako trener dozvoljava da mu igrač dobija četvrti, pa onda i peti faul u prvom poluvremenu, a da od njega nema nikakve reakcije

 

Dobija Ojo 4 svi ga vidimo napolju, čak i Ojo krenuo... u sledećem napadu dobija 5 uz +1 izlazi napolje i Tomić mu nešto objašnjava kraj klupe... wtf rođače kako ti rezerni centar dobi 5 faulova za 8 minuta u prvom poluvremenu? I onda dođe ekipa da pita kako Gist uze 18 šuteva i pogodio 8?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko negativne energije jebote, kao da je april mesec. 

 

Biće ovo sve u redu, već sledeće nedelje kada se pobedi Fener biće drugo pisanje, i tako već godinama unazad, isti scenario. 

 

Uzimamo ABA lagano, jedino je Partizan dostojan protivnik. U EL je uspeh sve od 14-17 pobeda, a biće ih. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako,u jednom trenutku smo izgledali dobro kad smo igrali bez pleja.Istovremeno Gist igra peticu 2.08 i 4 .licne.Kuzmic nam je nedostajao prilicno,Ojo je kao slon u staklarskoj radnji.Tako da ako ukljucimo jednog od dva Browna i tata zameni sina pravom jedinicom.Ovo moze jos na nesto i da lici ...

P.s.Borisa nedostajao veceras,Mo korektan ali bi bili skocniji sa Borisom,a zna i da pripuca.

Link to comment
Share on other sites

Lorenco ne bi bio problem da se saceka da imamo drugog krstenog pleja, pa da pegla dok se ovaj ne pohvata sa Evro basketom.

Sa druge strane, sad ce se ogoliti koliko je Covic krompiric nesposoban za ovaj nivo basketa. Svi timovi imaju dva ili tri pleja a mi nijednog, barem upotrebljivog.

Nemamo mladih domacih igraca, harizme na klupi, nista.. Mo, Bili i Djenka jedino vade stvar, ostali mi nisu ni simpaticni.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja nisam ni gledao nase tekme pre ove, i ovo veceras sam propustio pola zbog losih streamova

 

mogu samo da kazem da izgledamo beskrvo, izduvano i anahrono, brauni su definitivno bez vatre a kontam da ni Gistopulos nece odrati guzicu da zaustavi kola ako krenu nizbrdo, to su sve igraci koji su tu da odrade jednu od poslednjih gaza i nisam siguran koliko ce imati motiva da se nesto nerviraju i dokazuju ukoliko se raspadnu (ovo se najvise odnosi na d browna)

 

ponasanje i pristup stranaca mnogo zavisi od domaceg jezgra, oni su tu da ih zaraze pozrtvovanjem i odgovornoscu, a nama je glavni medju ovim domacim jebeni filip covic

 

ne znam, ja sam u velikom problemu da kao nesto ozbiljno shvatam kk cz dok je filip tu pa se puno i ne nerviram, izgleda da ce i ove sezone jedini basket koji cu ozbiljno ispratiti NBA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, pepe sancez said:

Sistemski mnogo vecih. Imamo 16 igraca, a kljucna pozicija pleja nepokrivena, startna cetvorka ne postoji, trenutno jedan upotrebljiv centar. Umjetnost na ovoliki roster.

 

Postoji. Zove se Mo Faje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stondisha said:

 

Dobija Ojo 4 svi ga vidimo napolju, čak i Ojo krenuo... u sledećem napadu dobija 5 uz +1 izlazi napolje i Tomić mu nešto objašnjava kraj klupe... wtf rođače kako ti rezerni centar dobi 5 faulova za 8 minuta u prvom poluvremenu? I onda dođe ekipa da pita kako Gist uze 18 šuteva i pogodio 8?

Pa i Gist je imao tri faula tada. Veca je Odzova nego Tomiceva glupost. Igrac da napravi pet faulova u 8 minuta, ja nemam rijeci.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Green23 said:

Koliko negativne energije jebote, kao da je april mesec. 

 

Biće ovo sve u redu, već sledeće nedelje kada se pobedi Fener biće drugo pisanje, i tako već godinama unazad, isti scenario. 

 

Uzimamo ABA lagano, jedino je Partizan dostojan protivnik. U EL je uspeh sve od 14-17 pobeda, a biće ih. 

Sta cemo uraditi u kupu i koji ce biti brojevi na lotou 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dulematic said:

Koja ekipa? Ja vidim samo komentare kako su se Ojo i trener izglupirali.

Filipče više ne vredi ni komentarisati, nervni slom ćemo kolektivno dobiti od njega.

 

Pokupio uz put par komentara, možda sam povukao nešto i da Live-a pa prespojio ovde. Ubolo mi oko jer je Gist, od Oly-a tamo jedini koji igra neki basket i napred i nazad.

 

Koja katastrofa jbte ti zoveš time, praviš akciju za Đenku pleja i Bilija Beka seem legit, al jebi ga Đenka nije plej, a nemaš drugog i onda to igleda kako izgleda... Lorenco jeste poslednji stigao, al on ne izgleda dobro nikako i sad ti umesto da imaš nekog "Gordića" koji je legit eurocup igrač... ti imaš MVP-ja polufinala ABA lige. I da ga šilbuješ/mekeluješ sad ništa e dobijaš, samo pogledati sezonu Vlade Jovanovića u KKP ne mora nikakva nauka dublja.

 

I na kraju jebo te igraš EL i ne skineš Borišu... bar da omiriše parket.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Volio bih da nisam gledao ovu utakmicu, da pogledam rezultat i budem zadovoljan pristojnim porazom. Nažalost, kao i svi vi ovdje, gledao sam i shvatio kako imamo velikih problema.

 

Toliko sam puta čuo, gledajući utakmice u društvu, čitajući komentare i slično, onu mantru: "Šta ovo igraju ovi, nemaju nijednu akciju." Mislim da je napokon naišla ekipa na koju se to može oslikati. Mi stvarno nemamo igru. Tačka.

Što je neko već napisao, imamo 15 igrača, a rupu na 3 pozicije, to je umjetnost. Nakaradno složena ekipa.

 

Za L. Browna:

Naravno, ne mogu biti zadovoljan sa ove 2 partije, ali čovjek je večeras odigrao 10 minuta. Igra prve ozbiljne minute u karijeri, a nije dobio ni pravu priliku da pokaže šta zna. Ne mogu njega da kritikujem za organizaciju napada, ne vidim šta može da uradi 1 na 1 protiv dobrih defanzivaca PAO-a dok 4 igrača stoje sa strane i gledaju. Znaju se njegovi nedostaci i na stručnom štabu je bilo da ih sakrije, koristeći vrline koje posjeduje, a vjerujem da ih ima. Ne obrnuto. Ako filip ima ovoliko prilika, ne znam zašto ne bi i Zo dobio svoje. 

 

Za ostalo je gotovo sve rečeno. Drugi Brown me nervira, od njega sam najviše i očekivao. Ulaskom Fajea smo zaličili na nešto, to dovoljno govori. Tomić me isto nervira, Del Piero napisao sve što treba. Gist energetski na vrhuncu, ali njegovih 20 šuteva dovoljno govori kako smo igrali i kako se završavaju pokušaji nekakve organizacije napada. Nadam se nekom napretku, splasnuo mi je entuzijazam i hajp za nastavak sezone.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pepe sancez said:

Pa i Gist je imao tri faula tada. Veca je Odzova nego Tomiceva glupost. Igrac da napravi pet faulova u 8 minuta, ja nemam rijeci.

 

Doduše bar 2 od tih 5 su mogli da mu ne sviraju. Na drugoj strani su prebili Bilija više puta, pištaljke ostale neme.

Gledam sa ortakom, mi vodimo 17:10, u igru ulazi ćelavi ubica momentuma, i ja mu kažem- sad će ovi da preokrenu za dva minuta. I tako i bi. Sa Filipom nema neizvesnosti, scenario se sam piše. Nemam reči koliko su bezobrazni on i njegov tata.

Edited by Haggard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pepe sancez said:

Pa i Gist je imao tri faula tada. Veca je Odzova nego Tomiceva glupost. Igrac da napravi pet faulova u 8 minuta, ja nemam rijeci.

 

Podložno diskusiji :s_d:

 

Ja sam uvek pristalica politike da je za loše odrađen posao kriv direktor koji je organizovao posao,  a ne radnik koji ga nije sproveo.

 

Tomić, kao pola nas na forumu, treba da zna da je Gist prekaljeni evroligaş, sa hiljadama i hiljadama utakmica iza sebe, sok je Odžo onaj frajer koji je ceo život bio najviši i najjači u kraju pa su ga svi birali u ekipu kao takvog... a sad je izašao iz sela svoga i otişao sa profesionalcima sa vox92 foruma da odpika na Adi basket.

 

 

E tu.je Tomić trebao da prepozna šta i kako, a još gore, ovo sad što si mi rekao da je Gist imao 3, tako da i nisi imao koga da uvedeš jer ti imaš Gista i nikoga više na petici, dok se Kuzma iole ne oporavi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

Eno gledam rezultate. Jovic u Himkiju bez poena. Fener izgubio od Reala, i tako. Nije smak sveta. Prva utakmica. bit ce to mnogo bolje.

 

ej pekar lekar, hoces ti konacno da napises neki post bez trolovanja ili vodis tako beskoristan zivot da su ove neduhovite zajebancije konacni cilj tvog zaludnog bivstvovanja ?

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Svaki Covicev minut u EL je ozbiljan hendikep za nas.  Ovo veceras je bila pokazna vjezba kako jedan los igrac moze totalno da izbaci ekipu iz ravnoteze. Covjek je minus igrac na obje strane terena i to vidi svaki kosarkaski laik. Da stvar bude jos gora, Lorenzo se jos nije adaptirao i mi smo trenutno u situaciji da igramo bez klasicnog pleja. Jenkins je iznudjeno resenje, on nije plej. Sve sto nam onda ostaje je iso igra Berona i Perperoglua. Veliki su problemi i pod kosem. Trenutno jedino Gist izgleda kao ozbiljan igrac. Brown igra uzasno, bez zelje, bez fokurisanosti. Ok, ne moze da pronadje igru u napadu, ali onda bi morao da pokaze nesto energije i zelje na drugom kraju parketa. Ojo izgleda kao amater. Njegov performans od veceras je vjerovatno nesto najgore sto sam vidio otkad pratim kosarku. Fali mnogo Kuzmic, drzimo fige za povratak na teren. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SunZero said:

 

ej pekar lekar, hoces ti konacno da napises neki post bez trolovanja ili vodis tako beskoristan zivot da su ove neduhovite zajebancije konacni cilj tvog zaludnog bivstvovanja ?

Da li sam ti ja najveca smetnja? pored tolikih drugih trolasa? ili trolera? ne znam kako se pravilno kaze

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SunZero said:

ja nisam ni gledao nase tekme pre ove, i ovo veceras sam propustio pola zbog losih streamova

 

mogu samo da kazem da izgledamo beskrvo, izduvano i anahrono, brauni su definitivno bez vatre a kontam da ni Gistopulos nece odrati guzicu da zaustavi kola ako krenu nizbrdo, to su sve igraci koji su tu da odrade jednu od poslednjih gaza i nisam siguran koliko ce imati motiva da se nesto nerviraju i dokazuju ukoliko se raspadnu (ovo se najvise odnosi na d browna)

 

ponasanje i pristup stranaca mnogo zavisi od domaceg jezgra, oni su tu da ih zaraze pozrtvovanjem i odgovornoscu, a nama je glavni medju ovim domacim jebeni filip covic

 

ne znam, ja sam u velikom problemu da kao nesto ozbiljno shvatam kk cz dok je filip tu pa se puno i ne nerviram, izgleda da ce i ove sezone jedini basket koji cu ozbiljno ispratiti NBA

 

I sad sta se bunes, kad nisi gledao. da si gledao video bih ono sto nisi video. Mislis da si nesto napisao smisljno?, nisi samo se dodvorujes ekipi.

Bitno je pisati lose o Filipu i nisi troler

Edited by slavisa
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bez uigrane akcije i bez pojavljivanja par igrača smo izgubili od Paoa sa 5 razlike. Imamo kvaliteta samo to treba neko da podlozi, a ne da se igra na individualizam. 

 

Jbt, ne mogu da verujem da gledam Covica na El nivou košarke. Zbog njega zamalo nisam načisto batali gledanje Zvezde. A verovatno cu redukovati praćenje voljenog kluba i u ovoj sezoni. 

 

Ojo takođe nema kvalitet za ovaj nivo košarke. Dok bih sa opisivanje Browna sačekao. 

 

Za Gistopulosa naklon do poda. Imao je toliku količinu energije da je mogao da je izvozi. 

 

Sve u svemu mislim da Tomić ima kvalitetan materijal za rad i pored skartova Oja i Covica, te da je Zvezda br jedan contender u Aba i da je legit contender za top8 u EL. Nadam se da će uspeti da složi tim i da će Zvezda zaigrati kvalitetniju i timskiju košarku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo 

Bili

Lazic

Faje

Kuzmic(Ojo dok se ne oporavi)

 

Davidovac

Djenka

Stratos

Borisa

Gist

 

I da dodam tu neke varijacije sa Stratosom na 4, Dobricem na 3. U ovom pravcu bi trebalo da se ide ako Derik nastavi ovako, jako brzo treba bataliti tu pricu i nikog ne dovoditi, a ako bude potrebe pojuriti pleja tokom sezone. 

 

Čovićevu sujetu namirivati u Aba. Ovo je jedini izlaz za Tomica, nadam se da ce shvatiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mec se zavrsio skoro pa egal, bilo je pet razlike, a kao da je bilo 20 za njih.

 

Uhvatio sam sebe da mi je svejedno posle Tomicevih i Covicevih bravura u dva navrata tokom prvog poluvremena.

 

Tomic je imao ocajne reakcije, cudne rotacije, centre koji su u rekordnom roku nakupili 4 i 5 faula. Najgore je bilo kada je uveo Covica i Oja, odmah sam se resetovao na mod prijateljskih meceva i vise mi nije ni bilo stalo do rezultata. Ako je njima bitnije da se Filip blamira na terenu, sto bi pa meni ili bilo kome bilo bitno sta se desava na terenu?

 

Svetla tacka je da brinemo o mladim igracima, eno Simanic se odmorio na tribinama i postedeo se rizika od povrede. I onda se zaludjujemo da cemo ga kao prodati, da i mi proizvodimo igrace, imamo FMP, koga mi lazemo? Sami sebe?

 

Steta ovih nekoliko dobrih momaka i igraca sto im klub ne obezbedi mogucnost da mogu da se bore za TOP 8.

 

 

Edited by goldberg
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...