Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Kibos said:

Pre mesec dana dok sam bio u Grckoj na godisnjem, gledali smo EON preko VPN-a. Koristio sam windscribe. U principu,neki programi su radili bez VPN ali RTS nije,pa sam morao da koristim VPN.

 

Nisam još koristio VPN u praksi.

 

Dakle, preko njega si birao srpske servere?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Nisam još koristio VPN u praksi.

 

Dakle, preko njega si birao srpske servere?

Da, u principu moj kolega koristi taj VPN. Dao mi je user i pass, pa sam koristio. Imas padajuci meni, izaberes server u Srbiji i to je to. Meni je bas dobro sljakalo preko telefona.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Laki21 said:

Da li VPN, pa onda kačenje na odgovarajuće srpske servere rešava probleme sa EON-om u inostranstvu? Pošto, zavisno od stranog operatera na koji si prikačen, nešto od programa radi, a nešto ne?

 

Da li je neko isprobao u praksi i ako jeste, koji VPN se preporučuje?

Ja ne mogu da se pohvalim da sam probao ali VPN sigurno resava problem adrese i rada kanala 😄

Kazu ljudi koji su probali da EON najbolje radi kada izaberes Hrvatska kao zemlja u VPN ponudi. Tu ti je najsigurnije da uzmes bolji ruter nego sto ga operateri nude i namestis VPN na svom ruteru(tj kod osoba koji su pretplatnici SBB ovde kod nas). Onda se kacis na svoj ruter i bez obzira gde si za programe SBB je kao da si u svom stanu 

Ja to koristim za SBB kanale kada ih gledam preko MTS interneta. Apsolutno je legalno. Zakacim se na svoj ruter a uslugu gledanja sam vec platio

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Pa ne baš, jer svi znamo koja je strana tu stopirala bilo kvakve pregovore u vezi Arene i SK-a, a i ostalih kanala, jer im nije u interesu da se oni emituju. Kako se Telemah (SBB u BiH) lepo dogovorio sa mtel-om u vezi razmene sportskih kanala, i svima super. Drugo, Nova sport neće biti samo kod nas, već i u BiH, CG i Hrvatskoj.

 

Eto, fino su se dogovorili, a onda je SBB uveo Nova Sport kog nema kod Mtel-a. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

Puno novih clanova.


Jos jedna potvrda kvalitetnog rada novog foruma.

 

Ali i uprave, koja je kompetitivnim rosterom povecala interesovanje za KK. Tu su iskusni stranci, ali i perspektivni a provereni domaci igraci, koji nece pitati mnogo za platu. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Død said:

Bas sam skoro razmisljao sta se desilo sa tobom.

I onda mi je sinulo, pa tu je Kalistenika. Pa sam se posle setio da vas ima dvojica i da ti nisi dosao. :classic_unsure:

 

Znači Kalistenika je onaj drugi vuk? Taman da malo pohvatam imena sa b92, pošto za dosta ljudi nisam siguran. 😄

 

Pratio sam šta ste pisali uglavnom, nešto me mrzelo da se registrujem ali moram da budem tu na vreme da mogu da pljujem po Fićku kako dolikuje.

 

Za početak pitanjce, jel se ove EL sezonske uzimaju na Kališu? I zašto piše 15 utakmica kad igramo 17 kući? 

 

Edited by Born Ready
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Ja cuo na Nova s, mada ne vidim na njihovom sajtu...

 

Onda sumnjam da ce ga i biti. Jedino moguce je da u marketingu "nove" televizije rade kompletni debili i ne kapiraju koliko je promocija iste na pocetku bitna, pa se u RTS fazonu samo ukljuce u utakmicu.

Edited by Dobar Los Milos
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Green23 said:

Pa ne baš, jer svi znamo koja je strana tu stopirala bilo kvakve pregovore u vezi Arene i SK-a, a i ostalih kanala, jer im nije u interesu da se oni emituju. Kako se Telemah (SBB u BiH) lepo dogovorio sa mtel-om u vezi razmene sportskih kanala, i svima super. Drugo, Nova sport neće biti samo kod nas, već i u BiH, CG i Hrvatskoj.

 

je l to onda znaci da zvezdu i partizan u evropi necemo moci da gledamo ni na hrvatskom sport klubu?

pa nista, ostaje pbp, ali tek to je sranje, posto evroligin sajt baguje stalno kada su utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...